• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hubnutí v Naturhouse, máte zkušenost?

9. července 2017 
Ještě dodám. Začala jsem se více zajímat o zdravý životní styl, cvičení, zdravé potraviny, vaření. Když člověk chce, zdravým způsobem zhubne i bez Naturhausu.
23. led 2016 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Přesně si to myslim taky ze to jde i bez tech jejich drahych doplnku. Ja mam jidelnicek i s prilohama, jeste kojim tak to mam jinak. V utery jdu na kontrolu ale pokud si budu muset neco koupit tak koncim.
24. led 2016 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj devcata,je to kazdyho vec v co verite ja vam to neberu ale ja jsem za svuj zivot verila vtolik diet i jsem chodila k dietologovi a u toho jsem neshodila ani kilo s kazdou dietou jsem shodila a opet nabrala i nejake kilo navic,bude mi 50 a az ted jsem spokojena je fakt ze naturhause nezabira 100℅ na vsechny vy jste jeste urcite mlade a svou cestu k idealni postave si najdete tak holky drzim palce marsy
24. led 2016 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte, začala jsem do naturhousu chodit 15.1.2016 a zatím jsem mile překvapená. Je pravda, že je to dost drahé, ale co v dnešní době není ? Vždy jsem rada sportovala a jedla co mám, ale nic mi nepomáhalo až toto. Občas poruším nebo zapomenu, ale mám dole 1,6 kg a 4 cm z břicha a po 2 cm z pasu a boků a jsem šťastná a napjatá zároveň, protože zítra jdu zase na kontrolu, tak uvidíme, jestli to není ještě víc. Chodím na kontrolu každý týden, překvapuje mě že vy ne a jídelníček je stejný pro všechny, ale se mnou to ještě poradkyně probere, vyškrtá co nejím a dopisuje, čím to můžu nahradit. Takový je zatím můj názor na toto téma. Mějte pohodovou neděli :slight_smile:
7. únor 2016 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak ja mam po 4 tydnech dole 4, 5kg. Neberu zadne doplnky; rano snidam ovofit a ne tvaroh, zadne tousty ani susenky. Normalne si dam bebe, ve zdrave vyzive probioticke tycinky za 20kc a ne jejich za 40. I marmeladu bez cukru za 40kc ta jejich je za 120kc. Takze staci si opravdu procist par clanku a vice se o to zajimat a jde to stejne ;)
7. únor 2016 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj jak uz jsem psala je to opravdu kazdyho vec
7. únor 2016 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdrivana ahoj jsem rada ze vam to jde stejne tak pekne jako me.Ja chodim na kontrolu kazdych 14dni protoze to nema v miste bydliste a musim dojizdet jdu ve ctvrtek zase na kontrolu.Byla jsrem na mereni a na vazeni 28.ledna mela jsem dole9,10kg a 19cm pas boky a stehna a to v mem hubnoucim case jsem mela vanoce.Jak uz jsem psala zacla jsem 28.listopadu citim se skvele no a tak vam drzim palce at jste spokojena.
7. únor 2016 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrejka3741 souhlas. Raději běžte k nějakému normálnímu poradci. Proměří, poradí, doporučí běžné dietní potraviny ...
8. únor 2016 ve 02:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tamara79
Ahoj, můžu tě poprosit o pár vychytávek, zatim se mi hubnutí moc nedaří. Díky M.
21. únor 2016 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tamara79
Ahoj, prosim posles me nejake ty vychytavky o tom jidelnicku, jak jsi psala v dobach kdy jsi hubla u NH? Dekuju
20. bře 2016 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš do fóra to, co patří do interní pošty".
@zdrivana
Ahoj, jak se dari ted s naturhouse dietou, delas pokroky? Ja se tam chystam, predem diky za info
20. bře 2016 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš do fóra to, co patří do interní pošty".
@marsy13 Ahoj, jak jde hubnutí, já jsem teď hodně porušovala, ale pořád jdou centimetry a kila dolů. Teď mám 4.4 kg, dole z pasu mám 7 cm, břicho 9 cm a boky taky 7 cm
7. dub 2016 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzino už jsem psala víš, teď dost porušuji, ale kila a centimetry jdou dolů. Teď se zase začínám hlídat, tak doufám, že to spadne víc ;) a co ty, už si byla, teprve půjdeš nebo si to vzdala po přečtení příspěvků ?
7. dub 2016 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Do Naturhouse jsem začala loni doprovázet manžela. Nakupilo se mu tolik zdravotních problémů,a lékaři ho posílali od jednoho k druhému a muži bylo čím dál hůř. Na me rýpáni,ze musízhubnout a upravit stravu nikdy nedal. Já se snažímzzdravě vařit,aleon se ladoval i mezitim a hhlavně sladké...a pivečko :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jsem ho do NH objednala. Můj dojem? Míli,vstricni lidé. Prve proběhlo měření,anamnéza... Sestavwni jídelníčku s vyrazenim potravin,které zhoršovaly jeho zdr.stav. Doporučení jejich pripravku. Pořádně drahých. Ale vzali jsme.... Muž nad sebou potřebuje kontrolu, nejlip někoho cizího. Váha šla dolu, z pul roku 15kg.vysledovali jsme na obalech složení, a u nich výrobky nekupovali,jen muž docházel na převážení. Nikdo mu nic nenutil. Když je slušnéoodmítnete, nic se neděje. Jenžepak ppřišel stres a muž tam prestal chodit a nabral 12 kke zpět. Ted tam před mesicem začalchodit sam od sebe. Vratily se mu zzdráv.potíže. Ma dole 3kg. Je to fakt o jídle....a o pohybu....ale někdo to bez téhle kontroly nezvládne :pensive: Ma limit 1000,- měsíčně, kupuje tam hlavně ty jejich čaje,chutnají mu. Když vydrží dodržovat stravu...zhubné i bez nich. :wink:
5. črc 2016 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wejuneninecka dobry den,taky kojim,mohla by jste mi prosim poslat na mail vas jidelnicek s prilohama? Dekuju
19. srp 2016 v 06:35  •  čeká miminko, termín má v únoru 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tina1506

Já chodím pravidelně jednou týdně od 26.5.2016 a můj výsledek je 15 kg dole, 15 cm z břicha, 15 ze zadku...sice něco platím za doplňky stravy, ale zase ušetřím za nákup potravin, protože strava je složena hodně ze zeleniny,ovoce,tvarohu,kefíru...což jsou nízko nákladové potraviny...jsem ze svých výsledků nadšená já i mé okolí, které mě sleduje a někteří už nepoznávají..
Takže za mě, jděte do toho !
20. zář 2016 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky , může se to i při kojení ?
20. led ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tina1506
Mohla bych vedet vice o te vasi metode hubnuti ? :blush:
9. únor ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to hlavně o úplné změně jídelníčku...mi to funguje, protože žiju a bydlím sama a tím pádem, kupuju si jen potraviny, které mohu...nejím vůbec pečivo a přílohy jsou nahrazeny velkým množstvím zeleniny a vlákninou
určitě vám nebudu vypisovat, co konkrétně jím, protože jídelníček je mi sestavován na míru, podle mé typologie, věku, zaměstnání atd..
myslím si, že každé tělo reaguje jinak a já nejsem výživový poradce...od mého posledního příspěvku mám dole další 3 kg a v pase a z boků celkem 19 cm úbytek.
Je pravda, že za doplňky stravy každý týden nechám v NH 300-500 Kč, ale výsledek mi zatím za to stojí
9. únor ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dolda Zdravím a neposlala by jsi mi pár jídelníčků? :slight_smile:
13. únor v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bartmeggy no to jste mě rozesmála s tím jídelníčkem na míru, když myslíte :grinning:DD
@evic123452 jak už jsem psala jídelnícky jsem dávno vyhodila.
14. únor v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dolda mohla poprosit o jídelníček???Děkuji
29. kvě ve 22:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj neni tu nekdo kdo by mel jeste doma jidelnicky a podelil se o ne? :blush:
9. črc ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek