Jak jste na tom s váhou Vy?

marie966
21. kvě 2020

Dobrý den, tak nějak nevím, zda můžu být se svoji aktuální váhou spokojená. Je mi 24 let. Měřím 170 cm a vážím 69 kilo. Nutno podotknout že se mi podařilo za rok zhubnout skvělých 25 kilo, za které jsem opravdu vděčná, ale stejně. Mám za sebou dva porody, každý den pravidelně cvičím, stravuji se s mírou a hlavně zdravě. Snažím se hubnout dál, ale mám hroznou husí kůži z toho, když si na internetu přečtu názory lidi že holka se 70 kily je prostě neskutečná matrona. Chápu že záleží na spoustu okolností, výška, věk, poměr svalu, tuku, zadržena voda v těle, vše si svědomitě hlídám, ale stejně...Už teď mi je jasný, že na 50 kilo i s postelí to v životě nedotahnu :D. Jinak přítel je s mojí postavou plně spokojen, rodina asi taky. Jak jste na tom s váhou vy? Jinak přeji všem hezký zbytek dne ;)

konidana
21. kvě 2020

@peleta 50 kg pri 170cm? to jsem mela v pubertě tak ve 13 letech a byla jsem jak tyčka

dadulakk
21. kvě 2020

Eeeee vážně tady někdo má doma 180 cm chlapa s 70kily 😱 můj manžel vážil na 172 cm 72kg když sme spolu začali, a fakt vypadal jak děcko, teď má 87kg a parádně zmužněl, svaly má též 👍
@klea81

peleta
21. kvě 2020

@konidana mam 168 a nejsem vychrtlina, jsem hodne drobna, ale vel mam 36

sudylichozrout
21. kvě 2020

Merim 160 cm a bezne vazim 56-57 kg. Ted po 9 tydnu po tretim porodu mi jeste zustalo par kil nahore, mam 61,5 kg. Pred porodem jsem mela 70 kg. S tou nepoporodni vahou jsem spokojena a vypadam dobre. S temi plus peti kily uz se citim trochu blbe. Ale ono to jeste pujde dolu.

kometkak
21. kvě 2020

@marie966 mám stejnou výšku a v 24 jsme měla 54. Teď o 10 let více po dvou dětech (kdy jsem vždy přibrala vždy 30) mám jako ty. A příjde mi to hodně. A to několikýt týdně cvičím zátěžový tréning). Ale ostatní lidi neřeším.. ať si každý vypadá, jak mu vyhovuje. Musíš sama vědět, jestli je tvá váha pro tebe ok, nebo ne. Jak se ti s ní žije..

sonaxoxo
21. kvě 2020

@dadulakk bohuzel ma..😂😂😂takovou vyzli,sice jak sama tvrdi,samy sval a slacha 😂😂😂,bych nechtela ani zadarmo!!😂😂

tulikiss
21. kvě 2020

resit BMI a vahu je na nic, ono to totiz vubec nic nerika....

aklin
21. kvě 2020

Po dvou operacich v tomto roce, jsem za 3 mesice pribrala 4,5 kila. Celkově jsem za 2 roky pribrala 7 kilo. Od dubna na sobe tvrde makam, za 1,5 mesice 1,5 kilo dole. Soucasna vaha 65,9 kg, ale taky spoustu cm jsou dole.

pleskot
21. kvě 2020

Mám 172 a konečně jsem po druhém porodu na svojí standardní váze 70. Já jsem spokojená. Mám ozkoušeno, že když to stáhnu na 65, vylezou vrásky a vypadám starší.

zelenaesmolda
21. kvě 2020

@marta_kovar mit 50kg tak si piskam.Mam 40 a nemuzu pribrat

dashyyy
22. kvě 2020

můj má 176cm a max 75kg a neudělám s tím nic i kdybych se rozkrájela.. roky jsem mu chystala jídlo, cpala ho bílkovinama a sacharidama a nic :_D ale já jsem spokojená, za mě nepotřebuje ani kg navíc.. je drobnější, ale žádná vychrtlina.. ale je to teda tím, že já na svých 169cm mám 57-60kg a to mi teda naprosto vyhovuje, takže jsme takový vyvážený páreček 😀

cutebee
22. kvě 2020

Uprimně si myslím, že na váze nezáleží ale vyloženě na stavbě těla..sama mám 158cm a 48kg a opravdu tyčka nejsem..větší prsa.. větší stehna :D.. stejně tak při vyší váze.. pokud se sama sobě líbíš a cítíš se dobře neřeš čísla která vůbec neopisují tvoji postavu 🙂

ponikmonik
22. kvě 2020

Původně jsem měla 164cm a 55kg. Teď mám 164cm a 60kg a nejsem se sebou spokojená. Prostě je na mně těch 5kg znát. Snažím se dostat zpět na původní váhu.

dura175
22. kvě 2020

Já mám 165 cm a teď mám tak 63-64 kg. Pro mnohé tady už peklo. Ale pokud zhubnu pod 60, přestanu menstruovat. Takže moje tělo vysílá jednoznačný signál, kam už nee. Samozřejmě by se mi líbilo mít o pár kilo míň, ale teď je pro mně důležitější zdraví.

nika82
Autor odpověď smazal
Zobraz
20190418
22. kvě 2020

Tak já mívala v těch 25ti při 174cm cca 75kg a byla jsem hodně nespokojená, toužila po těch zmiňovaných výška v cm minus 110, tj. 65kg. Teď o 10 let starší a 10kilo těžší si říkám, že to tak špatné nebylo 🙂 hlavně jsem měla fakt fyzičku, žádná sportovní aktivita pro mě nebyl problém a věděla jsem, že v takových těch akcích jako cyklo výlety, teambuldingy zazářím. Teď se z váhy pořád nehroutím, i když tak pět kg bych určitě chtěla dát dolů, ale hlavně se mi stýská po té kondici. Takže být zakladatelkou, tak bych váhu neřešila, ale zaměřila se na fyzičku. Často vidím fakt mladé, i docela hubené holky, které nevyjdou pět pater bez zadýchaní nebo pauzicky.

lestoc
26. kvě 2020

Váhu nemá smysl řešit. Já vždycky koukala na to, abych měla ploché břicho. Je to moje zdravotní i estetická norma. Měřím 170 a při váze 68 jsem měla břišního tuku jen takové malé kolečko kolem pupíku, žádný muffin top, ani madla lásky. Zbytek těla a příslušny kg jsou stejně víceméně daný sporty, které provozuješ a stavbou těla. Teď jsem teda měřítko kvůli těhotenství ztratila, snad se k němu vrátím. Najdi si taky podobný kontrolní faldík a vykašli se na diskuze. Každá jsme trochu jiná...

pospis
26. kvě 2020

Já mám 162cm a vážím 58kg, a myslím že by pár kg neškodilo. Mám po třech dětech a loni když jsem se do toho opravdu obula (2r po porodu) jsem to dala dolů na 53kg, což mi přišla optimální vaha. Ale pořád jsem měla celulitidu a nezpevnenou postavu. Během vanoc a korona omezení jsem nabrala 3-4kg, tak jsem koncem brezna začala běhat a najela na jidelnicek bez praseni😅💪 za 2mesice mám 2kg nahoře 58kg😡 ale zase celulitida se zlepšila, tak vydržím a snad to dám alespoň na 55.

mia255
2. čer 2020

nečetla jsem celou diskuzi ale já vypadala při 171 cm a 68 kg (jak se na začátku píše, že je to strašně moc) fakt dobře. Byly doby, kdy jsem měla 62-63 kg na svou výšku a všude mi lezly kosti a manžel to ohodnotil tak, že jsem vypadala jak anorektička... Takže se opravdu plošně nedá říct, co je moc a málo, záleží na stavbě těla, jak má kdo "těžké" kosti a taky na subjektivním pocitu. Když se ženská cítí sebevědomá a krásná s desetikilovou nadváhou tak ji tak bere i okolí 🙂

loylii
2. čer 2020

@marie966 mám 174cm, vahu 66kg. Z porodnice jsem se vrátila s 81kg😆 a dokud jsem kojila, šlo to krasne dolu. A pak jsem skončila a bum! Zas to lezlo nahoru. Byla jsem závislá na sladkem, dobijela jsem tak energii a celkove jedla podle chutí a ne tak jak bych měla. A pak se jednoho dne nasrala, na Fb skupině se přidala ke skupině Nízkosacharidového hubnutí a stal se zazrak. Okamžitě jsem se začala řídit tím stylem. Vyřadila cukr a lepek, polotovary. Jidlo 3x denně, bez svacin a zobání. Měla jsem to o to horší, ze jsem druhy den odjizdela na dovolenou. Ale i tam se dalo takhle krasne stravovat. Po par dnech jsem si přišla jak znovuzrozená. Opadla voda z těla, člověk hned splaskne. A to byl u mě základ.. Člověk nemá hlad a chutě, protože mu nelíta cukr v krvi. Vyvážený jídelníček díky velkému mnozstvi masa, zeleniny, bílkovin. Ani toho sladkého k snídani se člověk nemusí vzdát, jen se to musí umět připravit😉

madbetka
2. čer 2020

Zrovna hubnu... Jsem 2,5m po třetím porodu a po všech třech dětech mi dohromady zůstalo 18kg navrch (a ani před otěhotněním to nebyl úplný ideál). Měřím 168cm a 70kg je aktuálně můj cíl, s tou váhou jsem kdysi dávno vypadala dobře. Když to půjde víc, budu šťastná, ale i za 75kg budu docela ráda, protože teď už vypadám fakt strašně. Jsem mladá a tlustá a už se mi to fakt nelíbí, s tvou váhou bych byla moc spokojená 🙂