Jak zhubnout, když kojím?

ahojcau
22. bře 2018

Ahoj leto se blizi a ja se desim..jsem 3m. Po porodu a stale mam nejakych 8kg nahore 😭 v tehotenstvi jsem pribrala 21kg 🙈 . Pri prvnim tehotenstvi 10kg a pak jsem vsechno nechala v porodnici a vazila jsem nejmin jak nikdy 😁 ale ted ? Nevim co s tim..nasadila bych si nejakou poradne drastickou dietu a cviceni..ale kdyz plne kojim tak to asi neni nejlepsi napad 🤔 poradte jak shodit par kil a zbavit se svyho želé těla nez zacne teplo 😭🙏

antoinet
22. bře 2018

Tak za prvé bych od svého těla nechtěla nereálné změny v rekordním čase, jeden zázrak už jsi vytvořila, porodila a dál ho živíš🙂 To musí být na prvním místě, zaměř se na pestrý zdravý jídelníček a procházky s kočárkem. Jestli to chceš mít pod kontrolou, počítej si kalorie pomocí aplikace kalorické tabulky. Při kojení je bezpečné pro dítě shazovat 1-2 kg měsíčně, víc ne, do mléka jdou škodliviny. Užívej si miminka a dej tělu čas🙂

plksv
22. bře 2018

Moje sestra chodí denně s kočárkem 10 až 15 kilometrů. Vypadá skvěle.

labijoux
22. bře 2018

V porodnici jsem nechala téměř vše, při kojení 12 kilo nahoru, všimla jsem si, ze fenykl v kojícím čaji u mě nabuzuje chuť k jídlu , vyřadila jsem a pila čaj z kmínu postupně šlo 5kg dolů, zbytek po odstavení za 2 měsíce bez diety, buďte v klidu

ahojcau
autor
22. bře 2018

@labijoux kojici caj piju dost..a chut k.jidlu mam taky dost i kdyz se to snazim brzdit...tyo.tak.skusim vyradit a.uvidime ..diky 🙂

ahojcau
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
ahojcau
autor
22. bře 2018

@labijoux a caj z kminu koupim nebo vylouhovat kmin ? 😁

monib66
22. bře 2018

Napište mi sz, dám Vám kontakt na skvělou výživovou poradkyni. Sestavý Vám jídelníček. Já díki ní mám za necelé 3m 11,5kg dole. Taky kojím 🙂

labijoux
22. bře 2018

Vylouhovat kmín

ahojcau
autor
22. bře 2018

@monib66 cena ? 🙂

ahojcau
autor
22. bře 2018

@labijoux a kolik tak? 😁

labijoux
22. bře 2018

Jak to snesete, půl lžičky např.

dora13
22. bře 2018

Ja jsem u druheho zhubla rychle kvuli bezmlecne diete — mel podezreni na ABKM, takze jsem musela vysadit vsechno mlecne a mleko obsahujici, tedy i cokolady, tycinky, susenky a tady tyto srandy a letelo to dolu jak blazen😀 Coz je i ma rada, nejez sladke, jez hodne ovoce a zeleniny, zdrave vyvazene jidlo, hodne pij a zhubnes smysluplne a bez trapeni. Na drasticke diety se vykasli, nedaji se drzet dlouho a maji brutalni jojo efekt a pri kojeni je to samozrejme uplne nemozne🙂A hlavne jsi tri mesice po porodu, dej tomu svemu telu trochu cas, vzdyt teprve pred par mesici vytvorilo a porodilo ziveho cloveka, dalsi zazraky po nem chtit nemuzes🤷‍♀️

monib66
22. bře 2018

@ahojcau 1000,-

kata267
22. bře 2018

@monib66 mohla bych taky kontakt prosim?

kata267
22. bře 2018

@ahojcau chapu jsem na tom stejne 4m po porodu a moc kg nahore, ale pokud budu plne kojit nehodlam to resit hlavne at to mliko jeste chvilu tece 😉 nevim jak u vas ale u me teda zadna zdrava strava nefunguje, mam pri kojeni uplne mega chut na sladky takze toho bohuzel taky dost spasu 😒

ahojcau
autor
22. bře 2018

@kata267 s tim sladkym je to nejtezsi no..ani tak nepotrebuju jidlo jako zrat celej den sladky 😂🙈🙈

priefi
22. bře 2018

@ahojcau kojeni by Ti melo kazdy mesic srazit cca 2kg, pozdeji, kdyz budes kojit a muset behat za ditetem, protoze se rozhybe, tam vaha pujde jeste vic dolu.

haaaluska
22. bře 2018

Ja kojim pomaly 2 roky a 10 kg stale na sebe.nejem sladke,nepijem ziadne hluposti,strava myslim v pohode.u mna absolutne neplati ze kojenim sa hubne,to by som musela byt ako prutik

kata267
22. bře 2018

@priefi tak to je ten nejvetsi blud jakej koluje tj.ze kojenim se hubne...mozna u nekoho ano, ale rozhodne to neplati vseobecne...ja spis znam.vic pripadu kdy rozhodne holky kojenim neshodily ani deko....a behani za ditetem teda u me nefunguje v zadnym pripade 😀

kata267
22. bře 2018

@ahojcau souhlas 😂

eviknufik
22. bře 2018

Já začala cvičit jilian michaels, jen 10 dní jsem natáhla na 15. A pijibrano a večer vodu s citronem. Během měsíce a půl 2 kg dole. V jídle se moc neomezují, chuť na sladké jsem měla celé šestinedělí, teď už přecházíme i na maso. Jsem skoro 5 měsíců po porodu, ale ještě mám stále 5 kg nahoře

eviknufik
22. bře 2018

@priefi mě to platilo i prvního, po šestinedělí jsem byla na původní váze, u druhého je to boj, kojením nehubnu

priefi
23. bře 2018

@kata267 tak ja byla treba ten pripad, ze kojeni me dostalo na minimum me vahy. Byla jsem doslova kost a kuze, byla jsem vychrtla jak anorekticka. Des

kata267
23. bře 2018

@priefi jeeee to bych taky trochu potrebovala 😀😀😀 ja zatim pri.kojeni statecne kynu, ale vim ze je to tim sladkym.bohuzel mam hroznou chut

priefi
23. bře 2018

@kata267 ja s ohledem na problemy prcka si sladkosti nemohla dovolit, navic jsem musela drzet dietu s vecma, co nesmel 😉 takze to byla asi ta dan. Ale neni o co stat, lepsi mit pri kojeni kg navic a citit se dobre, nez mlet z posledniho 😊 uzivej, ze muzes jist vse a vse je v pohode. Az prestanes kojit, tak to muzes zacit resit

wimbledon78
23. bře 2018

Tak u me kojeni melo opacny efekt.. nehubla jsem ani gram! Pry to tak nekdy byva. V okamziku, kdy jsem prestala kojit jsem spadla na svoji puvodni vahu. Tim nenabadam k ukonceni kojeni, ale rikam, ze i to muze zpusobovat “nehubnuti”

ovrl
23. bře 2018

Ja som po porode pocas sestonedelia schudla celkom pekne, skoro na povodnu vahu, a potom som zacala jemne priberat (syn ma teraz 6m) - ale beriem to tak, ze pokial kojim, nemozem si dovolit hladovat; akonahle niektory den menej jem, tak sa to prejavi na mensom mnozstve mlieka a vidim ze je nespokojny. Takze ostava akurat skvalitnit stravu a nejest blbosti :D Sladkosti sa uplne neviem vzdat, na to mam slabu volu, no snazim sa davat si aspon obcas zdravsie - jogurty s ovocim a musli... a obcas zhresim cokoladou alebo keksikom, pripadne krupicova kasa... ale radsej si dam nieco sladke hned ked mam na to chut, ako si odopierat zopar hodin a potom zosrotovat celu tabulku cokolady. Jem to co si telo pyta 🙂 A radsej sa poprechadzam; teraz ked bola taka zima sa mi nechcelo byt vonku dlhsie nez bolo nutne, no verim ze ked uz pride jar, aj ta motivacia na prechadzky bude vacsia 🙂
A btw kminovy caj, klobuk dolu pred tymi co to piju, ja som neskusala ani si neviem predstavit ze by som to dokazala vypit, mne stacila kminova polievka co som si namotivovana po prichode z porodnice uvarila... kmin mi chrupcal pod zubami, asi som ho dala prilis vela... povedala som si ze radsej ine sposoby na zvysenie tvorby mlieka :D

ladyhacek
27. bře 2018

po porodu se synem šli kila sami a doufám že to tak bdue i teď u druhého.
Jedla jsem pravidleěn menší dávky a hlavně kvalitní potraviny. Hodně vývary(jsou dobré na kojení) - tím jsem se i zaplácla ad ruhého tolik nesnědla. denně jsem s enyme chodila na procházky - 2x > 30-60min dopoledne a odpolene 1-1,5h.
Jez více zeleniny a méně přílohy

ahojcau
autor
27. bře 2018

@ladyhacek po prvnim to slo dolu taky ani nevim jak..ale tedka se me ty kila drzej jal kliste a kazdy den vedu syna do skolky a zpatky domu oklikou prochazkou cca 4km a odpo to same ..a taky se neprecpavam..nasnidam se..pak jen tak neco uzobnu a pak se zas najim kolem 5-6 vecer...ale ani gram dolu snad :D

margarithka
27. bře 2018

@kata267 souhlasim. Kojenim jsem nezhubla ani deko. A to mam dvojcata. A nejaky hubnuti litanim za detmato? Taky prd. Vahu zpatky jsem si tvrde vycvicila...a pak otehotnela znovu. Takze na nejaky "kojenim se hubne" a "to vybehas" alergicka. A podotykam, ze jsem neujizdela na sladkem, smazenem ani jinych srackach. Jo...a v jednom obdobi jsem musela s kocarem denne kolem 20km, protoze nikde jinde nespali...