Jak zhubnout, když kojím?

ahojcau
22. bře 2018

Ahoj leto se blizi a ja se desim..jsem 3m. Po porodu a stale mam nejakych 8kg nahore 😭 v tehotenstvi jsem pribrala 21kg 🙈 . Pri prvnim tehotenstvi 10kg a pak jsem vsechno nechala v porodnici a vazila jsem nejmin jak nikdy 😁 ale ted ? Nevim co s tim..nasadila bych si nejakou poradne drastickou dietu a cviceni..ale kdyz plne kojim tak to asi neni nejlepsi napad 🤔 poradte jak shodit par kil a zbavit se svyho želé těla nez zacne teplo 😭🙏

ladyhacek
27. bře 2018

@ahojcau to mi ani neříkej. desis mě 🙂. Asi to chce jiný pohyb. Třeba kolo příště změna

kata267
27. bře 2018

@ladyhacek a jakou zeleninu pri kojeni? Me prijde ze temer vsechno nadyma...

ladyhacek
27. bře 2018

@kata267 mrkev 🙂 . záleží co dítě snese, někomu opravdu nevadí téměř nic (syn teda problém měl)
pozor na celer - je to alergen, papriku je těžko stravitelná. rajčata mžůou být také alergen, ale musíš zkusit cca 2-3 dny a pozorov dítě - neklid, bolení pupínky.... V MM částečně chrání takže případné alergie není tak velká
můžeš jíst ledový salát,cuketa, okurku, čínské zelí tuším také, po vyzkoušení bych se nebála ani tolik hrášku, pak kukuřice.... můžeš i brokolici když vezmeš jen růžičky (nadýmá kořen)
Tady na MK je skupinka recepty pro kojící maminky a existuje i web - http://www.kojicimaminky.cz/caste-dotazy-1/

petrasipkova1
27. bře 2018

@ahojcau pokud snídáš a pak jíš až večer, tak se nediv že nehubneš, to je největší blbost co znám, tělo hladoví, je podvyživené a i kdybys snědla list salátu tak všechno co může uloží. Jíst pravidelně po 2 hodinách, zdravě, omezit radikálně lepek a s nějakým pohybem to jde samo.

ahojcau
autor
27. bře 2018

@petrasipkova1 ja vim..ale ja proste nemam ani hlad ani chut :/

dora13
27. bře 2018

@margarithka to jsou proste dva typy zen, ja treba kojenim fakt hubla, zrala jsem jak nezavrena a slo to dolu samo. Ale znam holky, co zhubly az po dokojeni, do te doby ani gram, takze to radsi nikomu jako utechu nerikam😅