Jakou keto dietu si vybrat?

janenowak
4. únor 2021

Ahojte! Chci začít hubnout s keto dietou, ale nevím, kterou zakoupit. Nemáte prosím někdo zkušenosti? Je lepší Ketomix, KetoDiet, nebo ještě něco jiného? Kolik jste s nimi zhubli vy? Děkuji za tipy!

zelenaesmolda
4. únor 2021

@sudylichozrout moje rec

kmarie81
4. únor 2021

Mě hodně pomáhali vždycky kaloricky tabulky, mám je i v telefonu a když poctivě zapisujes co jis a děláš, tak krásně vidíš, kde je zakopanej pes. Já jsem třebas nikdy moc nejedla, ale celoživotní problém mam s bílkovinama - jim jich hrozně málo, dostat se na sto procent denní dávky aniž bych při tom nebyla na dvojnásobku tuku a sacharidu, bylo skoro neřešitelné. A v tom mi třebas ketodiet pomohla - k snídani a večer sem si dávala koktejl, příchuťe mi moc nechutnali, tak sem to pila jen čistý, jídla jako omelety atd me přímo nakopavali. Ještě mám v zásobě celou 1 kg pikslu, až porodím a dokojim tak tím zase budu doplňovat bílkoviny.

berry93
18. únor 2021

Ahoj holky☺️, ráda bych vás pozvala do své skupinky na Facebooku - Zdraví co tě baví 🌹https://www.facebook.com/groups/zdravicotebavi/
Moje skupinka je zaměřená na zajímavé proměny lidí s redukcí váhy, a to řekněme překvapivým způsobem 🤔. Pokud budete mít zájem se dozvědět více, ráda vás ve skupince uvítám a v případě zájmu vám řeknu víc 🌷🤗

marketanova
23. bře 2021

Do toho se raději nepouštím, myslím, že stačí pravidelně cvičit a třeba běhat. Koupila jsem si nedávno i sportovní vybavení a činky na doma.

loylii
23. bře 2021

@janenowak Lowcarb a keto jsou ale dvě různý věci.. mohu se zeptat jak to u vás dopadlo?

darija06
18. bře 2022

Kdo se nemá k tomu si sám vařit a přemýšlet nad tím, co jíst, tak je ketodiet perfektní. Sama jsem si ji vyzkoušela. Koupila jsem si ten tří týdenní balíček a fakt se na tom dá zhubnout dost kilo. Co oceňuju, že mají i jídla, která si člověk kupuje po ukončení diety a návrat k normální stravě je tak mnohem snazší.

klarkahany
20. led 2023

Ale stejně je pak potřeba si svůj jídelníček dost upravit ne? Nebo si jídla mohu kupovat stále i po skončení programu?

fionkaa
27. led 2023

Úplně s tím zušenosti nemám, ale v rodině hodně lidí jo a dost si to chválili. Jako že neměli jojo efekt po ukončení programu. Koukala jsem na ty jejich stránky a zkus se zeptat těch poradců, určitě to budou vědět spíš. ;)

bertik20
27. led 2023

Používám kalorické tabulky. Tam krásně vidím, co ještě můžu sníst - jestli si můžu dát pečivo nebo už jen šunku a zeleninu - obecně mám velký problém, že jím moc sacharidů a málo bílkovin a vlákniny. Takto si to hlídám, nejím kupované sladkosti. Pohyb je také potřeba
Osobně v tyto pytlíkové diety nevěřím a ta cena je taky mazec, na to prostě peníze nemám. Radši si koupím kopec zeleniny a ovoce + zdravější potraviny a pak to jde také dolů