Jdeme hubnout "teď" - kdo se přidá? 🙂

alzaxxx
11. črc 2012

Tak HOLKY jsem maminka 3 dětí. A na hoře mi po nich zůstalo asi cca 10Kg. A chci je dát dolů. 🙂 A to jednou pro vždy,protože další dítko neplánuji 🙂 Ale je tu problém...nevím jakou vhodnou a hlavně účinnou dietu zvolit. ☹ A taky nevím jak cvičit. Na posilovnu penízky nemám a ani čas!! ☹ Takže bych to potřebovala řešit z domova. I to cvičení i to jídlo. Pohybu jako takovýho mám dost...když se točím kolem 3dětí. Ale na posilování partií kde bych potřebovala shodit a posílit na to si čas udělám....🙂 Můj nevětší problém je břicho...je to jedna velká pneumatika...☹ No a nohy z vnitřní strany stehna....prsa mám velikost 80 B ,ale i tak jsou to planďáky...☹(( No a ,když to shrnu měřím asi 154cm a vážím cca 60Kg ☹ HNUS!!!!! Ale potřebuji podporu...a jakoby z někým začít zároveň a vyměňovat zkušenosti...pocity...dotazy...fotky...atd Asi víte co myslím...😀 Tak přidá se ke mě někdo?????? Budu moc ráda a budu se na vás těšit. 🙂

pavlinaoo
13. črc 2012

@korcula ahoj, včera jsem vás přečetla, nakoply jste mě. Dala jsem první cvičení s Jillian a dnes už koukám, že je uzavřená skupinka. Můžu k vám? díky

kapulet
13. črc 2012

@m.o.u.s.e dík, už jsem taky zjistila jak se cvičí těch 30, někdo sem vložil odkaz 😉 a už mě taky napadlo, že potom zkusím ty další. Včera jsem začala a byl to fakt nářez 😅

korcula
13. črc 2012

@pavlinaoo jasně, jsi tam

larnie
13. črc 2012

@ korcula : muzu taky poprosit o pridani do skupiny. Dekuju 😀

monikask
13. črc 2012

@korcula Mohla bych také poprosit o přidání do skupiny? Děkuji

misa_a_radek
13. črc 2012

teda clovek se chvilku zamysli a uz je tu 7 stránek a nová skupina 😀 ja chci taky k vam do uzavrene, dekuji 😀

1tralala
13. črc 2012

@korcula taky poprosím o přidání,zatím jen pročítám ale hodlám se zapojit 😅

misicka455
13. črc 2012

@korcula přidej mě taky , dík

slunicko26
13. črc 2012

@korcula, já já taky 🙂 tlustokožec na obzoru

misicka455
13. črc 2012
karminka
13. črc 2012

ahoj holky, také jste mě nakoply jít do toho s vámi. potřebuju dát dolů cca 10 kg, na youtube jsem si našla to cvičení s michell a dnes večer se na to jdu dát 🙂 poprosím vás o zařazení do soukromé skupiny (hoďte mi pak odkaz do IP), napíšu tam pak více 🙂 děkuju

michamicha
13. črc 2012

@korcula ahoj, já bych taky chtěla přidat 🙂

korcula
13. črc 2012

@larnie
@monikask
@misa_a_radek
@misicka455
@1tralala
@slunicko26
@karminka
@michamicha byla jsem pryč, ale už jste tam 🙂
měly byste to všechny vidět mezi svejma soukr, diskuzema 😉

monikask
13. črc 2012

@korcula Děkuji moc 🙂

hailliejade
13. črc 2012

@korcula můžu taky poprosit tedy o přidání
přes den se na net moc nedostanu a koukám, že to tu rychle přirůstá 🙂 já se tedy vyfotím a změří až příští pondělí, až se vrátíme z dovolené, pak hned zkusím začít se cvičením a jsem zvědavá, kdy na to najdu čas, ale nějak to vykoumám, jak se říká Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod 🙂) takže tak
btw. dneska nachozeno 8 km, bohužel to kazí to, že šlo o cestu do cukrárny pro zákusky a samozřejmě jsem neodolala a taky si dala, navíc včera večer k pročítání této diskuze jsem zbodla půl tabulky čokolády :-///

korcula
13. črc 2012

@hailliejade jsi tam

laola
13. črc 2012

@korcula můžu prosit taky o přidání? děkuju

korcula
13. črc 2012

@laola jasně🙂

leopolda
13. črc 2012

@korcula ahoj,jelikož se snažím hubnout,moha by jsem se k vám do soukr.skupiny přidat.Věřím,že s vámi to půjde líp.Děkuji.

korcula
13. črc 2012

@leopolda jdu na to

kakamisek
13. črc 2012

@devendra a @zuhur holky, můžu se zeptat, kde se dá stáhnout celé cvičení na těch 30 dní? předpokládám, že každý den bude trochu jiný cvičební plán..děkuju.. 🙂

kakamisek
13. črc 2012

@devendra a @zuhur tak nic, už to vidím, diky.. 🙂 jsem trubka

monulka.h
13. črc 2012

můžu se taky přidat, prosím🙂

olgas
14. črc 2012

@korcula já bych chtěla taky do uzavřené skupiny.
@lucisa a prosím hodila by jsi mi odkaz na ty kalorické tabulky, taky bych si to chtěla vyzkoušet.
Holky, včera večer jsem se dívala na ty stránky toho Stobu a teda moc se tam nemůžu vyznat, ale jako sestavit si zdravý jídelníček, to je asi oříšek. Co tam měli ukázku nevyhodných ,tak bych já řekla, že to je dobrý jídelníček. 😕 Takže moje představa o zdravém jídelníčku asi není ta správná 😕

olgas
14. črc 2012

@lucisa už jsem ty kalorické tabulky našla, vypadá to suprově. I když mi to moc nesedí na to co jsem našla třeba na obale sucharů , ale nebudu detailista. 🙂

korcula
14. črc 2012

@olgas jsi tam🙂

lucisa
14. črc 2012
luci9
14. črc 2012

Ahoj holky, můžu se taky přidat? Děkuji 🙂 🙂

evlyn
15. črc 2012

@korcula můžu taky poprosit o přidání? Díky.

korcula
15. črc 2012

@luci9
@evlyn hotovo🙂