Jídelníček. Kdo vám sepsal a byli jste spokojeni?

terka_akret
11. dub 2021

Ahojda 😊 holky jdu se zeptat. Nekoumala jsem, jaké diskuze, na toto téma, jsou založeny, ale ☝️ měla jsem teď období, kdy jsem jedla hodně léků, do toho utržený meniskus, no co si budem, bída s nouzí a odrazilo se to na váze. Byla jsem za jednou paní co vede fitko, aby mi napsala jídelníček. Jenže mám problém, že nejím dost věcí, ale jsem ochotna samozřejmě, to do sebe nacpat. No, jistá arogantní vystajlovaná žena, mi razantně řekla, že jestli nejím cottage, tak nezhubnu. Že, buď teda hubnout chci a budu jíst co ona mi řekne, nebo mám smůlu. Jako podle mě, to zrovna jenom na cottagy, zrovna nestojí 🤦 máte zkušenosti s někým, kdo v jídelníček sepsal s byly jste spoko ? Mám do toho nějaký pohyb, kolo atd, ale a tím kolenem, toho moc neudělám bohužel , ale snažím se. Kdybyste mi někoho doporučily, budu fakt ráda. Jde pouze o ten jídelníček, tréninkový plán nepotřebují 😊 díky moc a krásný den ☀️

honeya
8. srp 2023

@houskan cca půl roku, myslím, že na začátku to bylo asi 1 kg týdně, pak se to časem zpomalovalo na 0,5 kg