Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

hypo
25. únor 2013

@asus ty jo, ja jteda 1,5kg zavrhla, cvicila jsem 2 dny a radeji zacnu pozvolna treba se k nim pak vratim 🙂
@kurimka taky mam flasky, ted maly ... ale neklouzou my tak dobry... porad si neverim ze to nekam dotahnu ze s tim neseknu tak si nechci kupovat cinky.... ale az sama sebe presvedcim ze mam vydrz a uvidim vysledky (ktery ted nevidim - 5ty den bych chtela zazrak) tak se vrhnu na cinky i na podlozku a mozna si i koupim nejaky ten trikot na cviceni 🙂 🙂 🙂

adisek
25. únor 2013

@mina_ taky se lecim se stitnou zlazou a od porodu je to des a bes, hladiny hormonu si skacou jak chteji, po porodu jsem pri kojeni pribrala dalsich 6 kg a to jsem si jidlo hlidala, prestala jsem kojit v srpnu, zacala si hlidat porce a do vanoc jsem dala dolu 5 kg a pak ne a ne se to hnout. Po kontrole u dr. mi zase musela zvysit hormony a 2 kila jsou dole s jill. mam za sebou shred a dneska jsem zacala ripped. Pres bricho a pas mam dole 7 cm, 2 pres stehna a boky.. tak jsem zvedava, jak to pujde dal... u tebe na fotkach rozdil tky vidim, urcite!!! takze urco to nevzdavej!!! vsechno chce cas 😉

hypo
25. únor 2013

nicmene stale se mi nedari bez mrknuti oka vysvihnout celou pulhodinku, musim se vydychavat a ty kliky porad sidim a sidim, se proste neutahnu ☹

pavlinaoo
25. únor 2013

člověk tady pár dní není a tady se toho nakecá... 🙂 Vítám všechny, které začaly, nebo jsou "na začátku"
@mina_ já tedy změnu taky vidím! To, že jsi naměřila minilální změny je dáno tím, že se ti ta postava proste "přelévá". Na cm stejné, ale vizuálně jiné. Opravdu změnu vidím. Chápu, žes čekala víc a trošku tě to hodilo na zem. Mě totiž taky 😅 Prsa: - 2cm, pas: -1cm, pupík: - 2cm, dolní břicho: - 2cm, zadek: - 1cm, stehno: -1cm 0,5kg dole...no takže takový výsledek nevýsledek. Cítím zpevnění, to ano. Na fotkách opravdu nic vidět není, tak to sem dávat nebudu. S tím P90x jsem chtěla začít, ale nemám tu hrazdu a různé činky...teď dám ten ripped a pak uvidím co dál ... 😒

asus
25. únor 2013

@hypo jen vydrž taky držimm a cvičim každej den v patek bude odcvičeno 30 dni s JIll huraaaaaaa 😵 😵

adisek
25. únor 2013

@asus ahoj Xeno!!! 😉 🙂

asus
25. únor 2013

@hypo ja na poprve taky kliky nedala a ted dam všechny s JIll a sem na sebe hrda 😵 manža uděla tři a vic neda tak mam radost že sem lepši

smisek24
25. únor 2013

a ještě přidám foto:

handm
25. únor 2013

@kristi jasny jasny! Ja jen si vzpoměla na ty fotky tvoje a tam ta otekla nitka😉🙂 Ale na golf je to treba.. a pak "na vsi" 😉 se kolo bude taky hodit 🙂

ined77
25. únor 2013

@medvide1 ..já stahuje vše na ulozto.cz 😉

@asus ...ruce musí být taky vytvarované 😉

asus
25. únor 2013

@adisek nazdar no jo ještě si mě dober jak manžel nech toho ty Herkule 😀 😀

asus
25. únor 2013

@smisek24 super 😵

asus
25. únor 2013

@ined77 to jo ale ne zas ruce jak XEna jak řika manžel 😀 😀 😀

smisek24
25. únor 2013

@asus já jsem prcek jen 163 cm

ined77
25. únor 2013

@asus 😀 . já dopadnu myslím dost podobně, protože bicepsy jsme měla vždycky ...jak to nazvat...urostlé 😀

adisek
25. únor 2013

@asus no ja manzelovi zaridila minuly tyden rande s jill a chudak 3 dny ji proklinal, i me a nemohl si ani sednout na zachod a uz o ni nechce slyset 😀 😀 😀 co my zenske jsme ochotny vytrpet, abysme vypadaly lip a chlapi to hned zabali 😀 😀 😀

ined77
25. únor 2013

@smisek24 ...super proměna! 😵

ined77
25. únor 2013

@adisek ...oni jsou jinak stavění 😎 😉 😀

handm
25. únor 2013

@smisek24 nádhera! PO dvou měsících fakt super!🙂

medvide1
25. únor 2013

@ined77 diky juknu a to!

adisek
25. únor 2013

@ined77 jo staveni 😀 😀 😀 prdlajs vydrzi!!!! 😎 nechala bych je byt tehotne,porodit a pak jeste valcit s posttehotenskymi kily, by vedeli, zac je toho loket 😠

adisek
25. únor 2013

@smisek24 no super prace!!!! 😵 😵 😵

ined77
25. únor 2013

@adisek ..to bys jim přece neudělala 😀 😀 .
oni to taky nemají jednoduché 😀 .

asus
25. únor 2013

@adisek jojo ten muj už to taky zabalil přesně tři dny jak píšeš že prej neni magor 😕 😅 tak sem řikala a ja sem magor jo ne ty si Xena a vojanda dohromady 😀 vtipalek ty taky cvičis s jill ??

asus
25. únor 2013

@adisek spravně taky bych je nechala at okoštujou jake to je 😠

adisek
25. únor 2013

@asus jj, MK me k tomu dokopal 😀 😀 😀 vcera jsem skoncilashred a dneska poprve ripped a teda mazeeec 😎 nez jsem zacala cvicit, tak jsem si myslela, buhvi jakou nemam fyzicku, kdyz cely den litam okolo deti a ono prd, jill me vyvedla z omylu 😀

smisek24
25. únor 2013

holky, vždyt to děláme pro sebe ne pro někoho jinýho né? Já osobně to beru tak, že se chci sama sobě líbit. A zase ruku na srdce, zas takový náročný cvičo to není 😀 Nebo aspon po těch dvou měsících to brnkačka 😉

petrushka32
25. únor 2013

@pelenka ale ty jsi štíhlá, dle třeba mě, takže asi to zpěvnění na fotu nejde tak vidět, jak u někoho ko,mu ty špeky vyloženě visí, každopádně je to poznat a ,jako pas mínus 8 je sen ne?🙂super!

@mina_ asi to není nic markantního,ale znát to je určitě, opravdu, jenže u nás tlustých to chce moře ještě času, nevzdávej to!Hurá do dalšího boje!!!!Posílám optimismus do dalšího skákání🙂

asus
25. únor 2013

@adisek no přesně tak sem myslela i ja a pak sem čučela jak sem byla v haji 😅

petrushka32
25. únor 2013

@smisek24 no tak to je super🙂 uplně jde vidět krásný břicho🙂