Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

petrushka32
25. únor 2013

@kurimka já už tak po oku koukla na 2 a zdá se mi toho tam moc a takové samé posílování, u toho chcípnu😀

kurimka
25. únor 2013

@petrushka32 no dvojka mi prisla nejtezsi .. hlavne se to silene vleklo... ta trojka jak se skace a je tam rychlejsi hudba tak je takova sviznejsi a ani se clovek nenada a uz je protahovani na konci

trexx25
25. únor 2013

Ahojky, tak 3 den za mnou, zas to bylo o něco lepší, jen teda svaly mě bolely zas víc 😅 ale kardio zvládám zas o něco líp, což je dost úleva při tom cvičení. 😎
@mina_ já teda výsledky vidím, ze předu i ze zadu jsi užší, ze zadu je to viditelnější. Hele hold jsme silnější, tak to bude trvat dýl než se ty svaly vyrýsují na povrch, na buchtičky na břiše si hold počkáme 😀 Vydrž, je to pro mě motivace, vidět, jak postupujete a vytrváváte ve cvičení. 😉

petrushka32
25. únor 2013

@kurimka no akorát nevím jak budu skákat s těma mýma petka s vodou😀 to bude parádička🙂 No umírám už ted, co budu dělat u dvojky nevím, u trojky si sepíšu závět🙂

adisek
25. únor 2013

@petrushka32 ja odskakala s petkama cely shred 😀 😀 😀 nejak nemam cas koupit cinky a tady u nas, kde lisky davaj dobrou noc nejsou ani potraviny 😎

pelenka
25. únor 2013

@adisek ¨¨
@petrushka32 Mám shred za sebou také s petkama, mám ale "lepšejší" kamarád si vozí ne DE vanilkovou colu 1 l, láhve jsou vratné z pevného plastu, teď si chci za odměnu koupit činky, ty petky se držej fakt blbě, ale zase se bojím hmotnosti, petky mám 1090 g a činky budou 2 kg...ruce mám slaboučký, teprve na konci shredu jsem udělala pořádnej DÁMSKEJ klik

petrushka32
25. únor 2013

@adisek no já je taky nehodlám kupovat🙂 bude to zajímavé🙂

pelenka
25. únor 2013

@petrushka32 s petkama je v pohodě vše, krom dvou cviků u trojky, tam nejde jumping jet s pet a pak takové vzpěry v klikové poloze, kdy máš mít ruce o ty činky opřené, s petkou je to o hu...teda o ústa🙂

petrushka32
25. únor 2013

@pelenka tak to udělám bez petek a činek, pokud to vůbec udělám😀

adisek
25. únor 2013

@petrushka32
@pelenka moje jupi lesni smes ma 945g,ale jako 2kg cinky bych nedala ani nahodou , bych chcipla 😀

pelenka
25. únor 2013

teda jumping jack, už mi to nějak nemyslí...no já už počítám s tím, že si nechám ty svoje pekty na na některé cviky, pže, u něčeho vím, že tu dvojku zvládnu (jedničky u toho prakticky necítím) a u něčeho taky umírám s těma litříkama🙂 takovej No More Trouble Zone v částri triceps zlatý petky🙂
@petrushka32
@adisek

petrushka32
25. únor 2013

@adisek jupí směs😀 tak to jsi mě rozsekala😀

kurimka
25. únor 2013

@petrushka32 mne koupil na podporu manzel zavazi na zapesti za necely dve stovky tusim v tescu... a da se o ne i oprit ja je mam jakoze zapnuty a navliknuty na dlanich, abych je mohla rychle odhodit ;o) ja kdybych si sla koupit cinky tak beru s usima, pac je dobry, ze kdyz by ti vyklouzavaly, ak furt na rukach zustanou.. mne se totiz silene poti ruce ;o)

ined77
26. únor 2013

@pelenka ...já to v té trojce udělám i s petkama, ty vzpěry, ale je fakt, že je to asi těžší než s činkama 😉 .
hlavně se vždycky bojím, že ty petky prdnou 😀 .

jinak všem ahoj 🙂 ,
já si včera večer odskočila na alpin a zadek mě bolí ještě dnes 😝 , takže dnešní jill odkládám až po obědě. malá vstávala v 6h, tak je šance, že po o pěkně zalomí 😎 .

@adisek ... 😀 😀

@kurimka ..že je ta trojka super 😉 ?

ined77
26. únor 2013

@adisek ...teď koukám v kuchyni a mám tam dva sirupy jupí, takové zbytky!!..díky za tip, už to jdu pucovat 😀

ined77
26. únor 2013

@adisek ...tak jsem si zrovna ochrstla půlku kuchyně vodou 😝 , při pokusu se o jednu z těch petek od jupí opřít silou 😀 . takže na ty vzpěry to nebude, ale jinak se to drží dobře 😀

kurimka
26. únor 2013

@ined77 jo je ;o) oproti ty dvojce je mnohem zabavnejsi a prijde mi, ze je mnohem kratsi... dvojku oznacuju za nejvetsi narez, co neutika ;o) asi az to dojedu, tak si to dam znovu od zacatku, jelikoz jsem zvedava, jestli mi to pak pujde snaz .. i kdyz pochybuju ;o))

ined77
26. únor 2013

@kurimka ...včera na alpinu mi říkala lektorka, že dělala první den jill a že z ní lilo jako z vola a to ona má jinou kondičku 😝 😉 . ale podruhé to bude určitě o chloupek snazší 😉

asus
26. únor 2013

@pelenka ja na začatku nedala ani jeden klikk a ted klikuju s Jill už v pohodě a činky mam 1,5 kg je to lepši 😉

asus
26. únor 2013

@ined77 😀

asus
26. únor 2013

@ined77 lepši to bude každej den ja cvičim denně a je to bezva už mě nic moc nebali sem tam nijakej sval ale to je norma ale taky se občas ještě zapotim 😀

ined77
26. únor 2013

@asus ...no a co vlastně cvičíš? já jsem si říkala, že po dosažení spokojenosti (přijde-li teda nějaká 😀 ), že bych cvičila pak třeba 3-4 x týdně. moc si neumím představit chodit pak do práce, starat se o domácnost a vše kolem a ještě stíhat denně cvičit 😒 .

kurimka
26. únor 2013

@ined77 no mne prave nejvic pri te dvojce nakopavalo, jak byly zpoceny i ty holky v televizi ;o) tak jsem si rikala, ze to ze me tece je asi dobre ;o)) ono dycky kdyz uz jsem si na ten level zvykla, tak hned prisel dalsi, tak to je asi prave u ni schvalne, aby si to telo nezvyklo na jedny cviky a pak se nenudilo... no kez by mi todle cviceni vydrzelo minimalne do leta...pak uz mam zas tolik prace, ze jsem v jednom pohybu a vecer davam plavani tak na hodku az dve, takze to mi ten pohyb pak nahrazuje ... ale pres podzim a zimu zase dycky silene zlenivim a priberu.. proto jsem ted zacala s tou jill... a hned se citim lip...

asus
26. únor 2013

@ined77 cvičim Jill končim levl 3 a Boba 😀

ined77
26. únor 2013

@asus .a to nějak pořád opakuješ dokola?

asus
26. únor 2013

@ined77 ne jill každej 10 dni jinej levl a pak je pokračovani Jill dal si musim stahnout dalši dily 😀

adisek
26. únor 2013

@ined77 no jamam tyjupi jeste neotevrene, tkze krome vrsku je tam i ta zatka,co se musi odloupnout, ale je pravda, ze ty vzpery jsem na nich nedelala, nemela jsem odvahu, pokulovala jsem si jednu petku mezi rukama 😀

adisek
26. únor 2013

me po vcerejsim prvnim dni ripped boli prdel jako hrom, asi se formuje 😀 😀 😀

asus
26. únor 2013

@adisek jo tak to bude asi formulace prdelky se taky teda těšim 😀 😀 a pozoruješ na sobě změny??hubneš a co měřeni maš dole nijake cm?

adisek
26. únor 2013

@asus kez by :D
fotky jsem dala na https://www.modrykonik.cz/diskuse/soukrome-disk... tak se k nam pridej , jj vysledky uz se nejake dostavily,puvodne jsem chtela drzet tu tvoji dietu, ale mela jsem strach, ze to nevydrzim tak dlouho