Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

abigail1
5. bře 2013

jsem asi magor, ale musela jsem si to zacvičit ještě jednou. 😀 no schválně, jak se mi bude zítra vstávat z postele 😀

kurimka
5. bře 2013

@pelenka je to v cechach az od zitra ;o) ja vzdycky koukam den predem k nemcourum, abych vedela, jestli ma cenu si ten den privstat na neco zajimavyho, jelikoz poradny veci jsou hned vyprodany cili www.tchibo.de

kurimka
5. bře 2013

@abigail1 ;o)) zavislak? ;o) ale je to parada, chapu to.. moje telo je pak taky neskutecne nabuzeny

abigail1
5. bře 2013

@kurimka no, jestli závislák, to se uvidí časem 😀
Ale fakt bych ráda 2 roky po porodu konečně zhubla na svou váhu!!!

vendyzr
5. bře 2013

Ahoj holky,
vrhla jsem se na Jill, ale bohužel stíhám jen ob den.... Pracuji na půl úvazku při mateřské a s časem je to prostě mazec....
Co myslíte, budou i tak výsledky?

asus
6. bře 2013

@vendyzr myslim že budou 😉

asus
6. bře 2013

Dobre ranko ženy 🙂 tak jak se citime po ranu ??ja se těšim na svoou davku cviča už, manžel rano vstaval objal mě a povida ježiši ty maš tak malou prdelku a jak si hubena to je strašný a ja na to děkuji za pochvalu 😀 😵 😵 😵

uteska
6. bře 2013

Ahoj holky tak mi už zbvývá jen 5 dní do konce 30 day shred...strašně to uteklo a ty změny stojí za to..ale o výsledky se podělím až se za 5 dní změřím... jako přes boky -6cm už teď a v pase -7 cm... 😎

Holky, co jste cvičili po 30 day shred? Ripped in 30, nebo Body Revolution, nebo 6 weeks SIX PACKS? A jakej to mělo na vás vliv, myslím na formování postavy 🙂?

abigail1
6. bře 2013

Tak já mám po včerejším cvičení namožený tělóóó!! To fakt nevím, jak to zvládnu dnes odcvičit! Včera to byla "pohodička", to mě nic nebolelo.

@uteska tak Ty už jsi skoro na konci? To Ti závidím! 😀 😀

uteska
6. bře 2013

@abigail1 jojo už tam budu...ALE PRO MĚ TO ROZHODNĚ NEKONČÍ!!!! 😀 Jedu dál.

nerreidda
6. bře 2013

Táááákžéééé ... dnes opět zapnuta Jillian ... level 1 ...den první... jsem jak myš opařená vroucí vodou...ale dokončila jsem ho 😀 Jsem na sebe hrdá 😀 😀 😀

werry
6. bře 2013

ahoj holky, já sem v létě začla cvičit 30 days shred a za měsíc 4 kila dolů, pak sem cvičila Ripped in 30 a to už tak nešlo, spíš mi to přišlo víc na tvarování ,ale strava dělá hodně, což mi bohužel moc nejde 🙂 největší změnu sem vždy viděla po shredu

evelp
6. bře 2013

@asus no, po včerejší první lekci jsem sice vstala s příjemnou svalovou únavou, ale ted mě všechno pěkně bolí :D ale i tak se těším na další lekci, musím to rozcvičit

kurimka
6. bře 2013

holky co myslite, com pokracovat po shredu? ripped in nebo body revolution nebo neco jinyho? potrebuju porad vsecko dat dolu..

hlavinka
6. bře 2013

@werry takze myslis jet shred treba znovu hned po ukonceni 3. levelu?

@kurimka taky porad nevim. vaham mezi tema dvema, co pises Ty

kurimka
6. bře 2013

@hlavinka si to vecer pustim cely a uvidim, chci neco co me neprestane hned bavit.. nebo to jet cely znovu ???

mosvo
6. bře 2013

@trexx25 Ahoj, můžu poprosit o přidání do soukromé, díky. Cvičím s jill už od začátku roku a je to fakt super 🙂

hlavinka
6. bře 2013

@kurimka nevim
ja jsem koukala na ripped a celkem dobry. pak je dobry i killer buns. BR jsem jeste nestahovala, protoze je toho proste moc a jsem z toho zmatena, nema to takovy system jako shred ci ripped.... mozna si dam jeste znovu jednicku. Ale pojedu s cernoskou nebo s tezsima cinkama. 😉

hlavinka
6. bře 2013
kurimka
6. bře 2013

@hlavinka no ja si prave rikala ze na to 6weeks 6pack nemam narok este dokud tam je sadlo tak by to stejne nemelo zadnej efekt ;o)) prave mi prijde, ze mi ten prvni level a druhej daval uplne nejvic.. ta trojka jakoby byla spis na ruce.. ale mozna je to jen muj pocit no.. jo ty mas vlastne ty trikilov granaty ;o)) ty jo nebojis se, ze pak budes mit velky ruce? jakoze ja vim, ze kdyz mi narostly svaly z plavani, tak jsem prave vypadala jeste tlustejsi a pritom jsem zhubla.. ale zas tys rikala, ze ses na to zvykla z jinyho cviceni no..

hlavinka
6. bře 2013

@kurimka nebojim, protoze jima necvicim jen ruce - da se s nima i skakat a to je pak jakoze zatez na nohy.
biceps mam peknej, ale bohuze zezadu se mi to furt trese a to tricepsy cvicim...
ja teda po dvojce nemela cm dolu, jedine po jednicce a ted to vypada slibne i po trojce, ale to nechci zakriknout (akorat teda lytka jsem zase pribrala zpet, ale to ja vim, ja je mam proste svalnaty hned, jak se zacnu hybat - kolo, beh, cokoliv, lytka mi nabydou)

kurimka
6. bře 2013

@hlavinka jo o lytkach mi ani nemluv.. ja s tezi dopnu kozacky :o/ ted se to krapet zlepsilo, ale myslela jsem si, ze me trefi, kdyz jsem to zjsitila... :o/
tak to jo.. ono ja si zas na druhou stranu neuvedomuju, ze vetsina z vas tady ma prcky, ktery kazdej den taha a to jsou teprva cinky... ;o)

hlavinka
6. bře 2013

@kurimka no, to je fakt s tema detma, jinak se to neda.
Jojo, lytka, brrr. Ja jsem si treba ani poradne neutahovala lyzaky, protoze mne to pak umrtvilo nohu a manzel se mi smal. Hehe, on je vyzunda, nema zadny svaly (a ani nikdy mit nebude, proste neni ten typ) a lytka ma o 1/3 mensi, nez ja 😀 😠 😅

kurimka
6. bře 2013

@hlavinka jojo lyzaky ja mam uplne povoleny, takze kdyz je pak nekde kousek, kde se to musi rozbruslit, tak ja funim, pac mi pomalu psadavaji pak z nohy ;o)) a takhle jak mam nadmernou nohu tak dycky pak jasam, ze jsem nalsa hezky kozacky a ted zas ze se mi tam nevlezou lejtka? chjooo bych se zblaznila...

werry
6. bře 2013

@hlavinka no zkusila bych zase něco jinýho, jiný cviky, ať si tělo zvykne zas na něco nového a procvičíš jiný svaly

hlavinka
6. bře 2013

@werry jojo, dekuju, asi zkusim 🙂

trexx25
6. bře 2013
abigail1
7. bře 2013

Tak děvčata, jak je po ránu? Taky máte namožené snad všechny svaly v těle? 😀 😀

radus_2011
7. bře 2013

Ahoj holky, tak jsem se rozhodla, že to s Jill taky zkusím. Chci zhubnout hlavně stehna, mám dojem, že všechno jde tam a do břicha, tak uvidíme, jaké budou výsledky, snad dobré.
V práci sedím 8 hodin, pak jdu na procházku se psem, takže pohyb nic moc, potřebuju něco akčnějšího, rozhýbat pořádně tělo, tak doufám, že z toho neumřu 😀
Jinak se snažíme otěhotnět, ale myslim, že ani takové cvičení by nemělo ničemu vadit, samozřejmě, že kdybych zjistila případně těhu, tak přestanu nebo zvolním, ale třeba se nám otěhotnět jen tak nepovede a já už s tím svým tělem chci něco udělat.

klaire22
7. bře 2013

ahoj holky,

sice ještě mám před sebou třetí level, ale nějak pokukuji, co případně pak dál. Necvičily jste některá Ripped in 30???? Jaký je tam systém cvičení, jen letmo jsem postřehla, že se necvičí každý den v týdnu. Jsou tam tuším 4 levely. Máte s tím některá zkušenost???