Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

tulikiss
16. únor 2014

@surinka tak ja jsem po docviceni shredu mela vysledek, dole 3,5 kg, 9 cm pres bricho a pas a 7cm pres boky. Snad je to dobra motivace.

byra
17. únor 2014

Holky, já jsem teď 3 dny necvičila, natáhla jsem si zadní stehenní sval ☹ a to jsem byla poslední den na level 2 ☹ takže budu protahovat. Jinak nevím, jestli mám výsledky, když jsem viděla svoje ruce na fotce (včera foceno), celkem sem se zděsila ☹ já bych brečela. Přitom jsem cvičila poctivě, potila se jako prase...

surinka
17. únor 2014

@tulikiss Výborná motivace! To je tedy hezký výsledek. Doufám, že budu aspoň z poloviny tak úspěšná. Hlavně pak neusnout na vavřínech. Budu muset vymyslet další postup. Co si pak cvičila ty?

surinka
17. únor 2014

@byra neklesej na mysli, nějaký výsledek tam určitě bude když cvičíš poctivě. Řekla bych , že zrovna ty ruce jdou docela pomalu. Já mám tedy největší problém břicho, tak doufám, že se ho zbavím 🙂

tulikiss
17. únor 2014

@surinka ja ted cvicim ripped in a dokonce me bavi vic nez shred, zkousela jsem predtim six weeks( asi trikrat), ale prislo mi, ze jeste potrebuju posilit celkove nez se vrhnu na ten svuj klokani vak 😀

byra
17. únor 2014

@surinka no na břicho si přidávám různé sklapovačky z Jill, tak 20 minut a teprve pak protažení, nevím, trošku mě demotivuje, že jsem se na začátku nezměřila

ebra01
17. únor 2014

@byra já mám taky "pařáty", že bych s nimi mohla zabíjet 😀. Ty mě štvou opravdu hodně (na fotkách si vždycky snažím ruce strčit za záda nebo tak něco 😀 ). Člověk by si koupil nějakou pěknou košili nebo tričko s krátkým rukávem, ale všechno je tak šíleně úzký... Ruce jsem si před cvičením zkoušela měřit a asi mi po obvodu 1cm ubyl (ale kdo ví, jak dobře jsem měřila - myslím, že se člověk nikdy přesně netrefí do stejného místa), ale pořád je to málo. Tak snad se to poddá. Já vím, že tam někde ty svaly jsou schovaný a ukrytý 😀 , teď z nich ještě sundat to měkké a klepavé zimní "zateplení". Paradoxně mě level 2 rozčiloval nejvíc i přes to, že jsem si říkala, že to bude dobré na ruce.

surinka
17. únor 2014

@byra no vidíš to jsi dobrá, já si zatím žádné břichocviky nepřidávala, jen sem tam přes den když si vzpomenu, tak si pár sed lehů udělám, ale jako žádná hitparáda. TAk se změř teď, lepší později než nikdy. A jinak si myslím jako ebra01, že je těžký se strefit do toho měření přesně stejně. Já si říkám, že každý kilo dole a každej ceňták dobrej, lepší než se do toho vůbec nedat a přibírat. Beru tohle jako začátek, že jsem vůbec začla něco dělat a musím vytrvat. Můj největší průšvih bylo večerní mlsání. Když dáme malou spát, tak jsme si s chutí s manželem dali kafíčko a něco dobrého k tomu. Jenže pak mi huba stejně jela šejdrem a hledala jsem slané, pak sladké,,, no umíte si to asi představit.

janesafari
17. únor 2014

@surinka Tak to je i můj problém-mlsání u tv a hlavně večer hodně chutná ☹
teprve se blížím ke konci levelu 1 a míry a váhu mám zapsanou-jen fotky sem neměla.Dcera mě fotila včera večer a dnes sen našla odvahu se na fotky podívat a bylo mě zle....Takhle sem nikdy nevypadala-to druhé těhu je na mě pěkně znát...Takže o to větší mám ted motivaci na navrácení svého těla do původního stavu 😕

harley26
17. únor 2014

Holky, cvicite Jillian po císařském řezu? Dík yza odpoved

ebra01
18. únor 2014

@harley26 já ji začala cvičit cca 9 měsíců po císaři a musím říct, že když jsem dělala asi pátý pánský klik, tak mě začalo u jizvy pořádně tahat a škubat, tak jsem se radši vrátila k dámským a je to v pohodě. Navíc se mi tomto cvičení dost zlepšilo spodní břicho. Od pupíku k jizvě vypadalo jako nateklá boule a třeba v kalhotkách to vypadalo fakt děsně - teď už tam není - splasklo 🙂 .

janesafari
18. únor 2014

@harley26 Já měla akutního císaře,prblémy po něm ještě 3 měsíce a až teprve nedávno sem se cítila na to se dokopat cvičit...Mě 8 týdnů po porodu tu jizvu znova řezali,tak se mě to všechno hojení pěkně protáhlo a zůstalo mě dost velké břicho ☹

janesafari
18. únor 2014

...tak dnes sem s kočárkem zvládla asi 12 -15 km a večer sem ještě zvládla i cvičení.!Sem sice k.o. a nohy dnes totálně odvařené,ale když bylo tak hezky 😀 a sdruhým kočárkem nám to pěkně uběhlo-3 hodiny svižné chůze...Se divím,že sem tu Jill tak dnes ještě odcvičila 😝

crawler
22. únor 2014

Ahoj holky,můžete mi poradit,jaký její program je nejlepší na zhubnutí a kde ho koupit/stáhnout?děkuji moc, chci ji zkusit 😵

pettule
22. únor 2014

Holky jestli mohu taky radu 🙂. Chtěla bych s Jill začít cvičit, ale vůbec nevím, čím začít 😒 Jakou to řadou? Určitě jste to tady psaly, ale upřimně se mi nechce všemi těmi stránkami pročítat, tak se prosím nezlobte, že se ptám. Budu moc ráda za radu 🙂. Díky všem.

surinka
23. únor 2014

Holky tak já mám nucenou přestávku, začla jsem level 3 a mám nějakou virozu, takže s tím to nejde. Štve mě to, ale co nadělám. Mimo mísu... nemáte někdo nějaký tip co na kašel? Mám takový záchvaty kašle, že myslim , že mě to roztrhne. Tak doufám, že to brzo přejde a budu moct zase cvičit. Jak jste na tom vy? Je tu nějaké ticho.. 🙂

surinka
23. únor 2014

@pettule ahoj, no tady většinou všichni začínají s 30 day shred ... jsou to 3 levely a každý level cvíčíš 10 dní, takže celkem 30 dní. Pak si můžeš vybrat další její programy. Můžeš si koupit DVD , nebo je to i na youtube. cvičení zdar 🙂

pettule
23. únor 2014

@surinka Moc a moc děkuji. Tak super, tohle jsem přesně potřebovala vědět, čím začít 🙂 Takže vlastně každý den deset dní stejný level 🙂. Jdu na to juknout, ať můžu začít 😉 Moc díky za radu.

surinka
23. únor 2014

@pettule nemáš zač 🙂 každé cvíčo je zhruba 25 min, tak se to docela dá. Tak pak napiš jak ti to jde 🙂

pettule
23. únor 2014

@surinka Tak už mám první cvíčo za sebou 🙂. Je to super. Tak snad mi ten elán vydrží 🙂 . Díky za rady.

janesafari
25. únor 2014

Tak jo-sem v polovině 2 levelu-váhu a míry si nekontroluju-až dokončím všech 30 dnů...Sice se mě každý ptá,proč cvičím a chci zhubnout nějakých 6-8 kg,ale já mámty kila navíc do mého oblečení a když se vidím neoblečená-je to děs 😲
Takže zhubnout a zpevnit-to do léta dááám 😝
Jen s jídelníčkem stále bojuju ☹

asus
25. únor 2014

ahojik všem ja sem s Jill hubla a šlo to superně pak sem cvičila insanity to mě dostalo do form 🙂 a super tělo.no a jka sem přestala tak to byl mazec vše povolilo a jedu na novo Jill 😉 za chvilku sni mam schuzku 😀 😀

janesafari
25. únor 2014

@asus A kolik si s ní zhubla a za jak dlouho?
Dcera má 11 let,prckovi je 7 měsíců a tak do roka a půl max plánujeme ještě třetí-ale i tak už nejsem nejmladší a chci být ve formě 😀
To je co insanity ? 😉

asus
25. únor 2014

@janesafari mam to u sebe v albu hubnoucim 😉 mrkni jinak sem sundala 17 kg za rok ,nejsi nejmladši?prosim tě sem starši o dva roky než ty co bych měla řikat ja 😀 😀 😀 mam dvě děti syna 19 let a dceru 3 roky 😉 chtěla sem ještě dalši mimi ale nijak to nejde takže neřežim už.Insanity http://www.aktin.cz/clanek/2105-insanity-cvicen... měla sem staženej cvičebni plan a každy den se cvičilo něco jineho pěknej nařez 😀 ale fakt dobrý.jinak ja mam pro dnešek odcvičeno ženy a jdu do sprchy

elisska2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janesafari
25. únor 2014

@asus Nooo tak sem koukla do albíčka na to hubnoucí-a fakt super 🙂 Já teda zatím valím jen to cvičení s Jill a k tomu se snažím denně pár km s kočárkem,tak snad se taky pohnu,ale fakt začnu hledat i toho výživového poradce- fakt se snažím,ale jak mě chytne žravá,tak mám co dělat,abych nesnědla vše co najdu 😲

janesafari
25. únor 2014

@elisska2 Můžu se zeptat,kolik takový výživový poradce stojí ?Taky ho budu potřebovat 😅 ,at zkrotí ten můj jídelníček !

janesafari
25. únor 2014

@asus ...jo a měla sem na holčičku napsané stejné jméno-Izabelka...tak třeba do ,,třetice "... 😅

kocour1
25. únor 2014

Ahoj, podle videa jsem vydržela cvičit asi týden...nakonec jsem to vzdala kvůli nedostatku času, místa...pak jsem jezdila na kolečkových bruslích a to bylo mnohem účinnější. Teď se spíš orientuji na jídlo a cvičím jen dvakrát týdně...zhubla jsem už tři kila a stále si to držím, což je podle mě nejdůležitější...a teď se odhodlávám k dalšímu kroku, zhubnout zase tři🙂...více o tom jak hubnu i jak válčím na mateřské píšu na svém blogu: http://materskadovolena.blogspot.cz/

asus
26. únor 2014

ahojik no ja sem spokojena jedu s Jill třeti den a nestačim koukat mam 1 kg dole sem nadšena 😵