Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

janesafari
26. únor 2014

Holky jezdíte na bruslích i při kočárku?Už je chci letos konečně zase taky oprášit
Jinak co se týče jídelníčku-sem marná...Potřebuju něco,co mě ,,zkrouhne " chut k jídlu..Taky si jdu zítra koupit L-karnitin....Ten by měl chut k jídlu omezit a povzbudit tělo více spalovat-tak když už denně cvičím a chodím s kočárkem několik km-taky denně nebo obden (musím někdy i doma makat ),tak at to má výsledky 😅

asus
28. únor 2014

@janesafari na nijake prašky bodni to je vyhazovani peněz ,mě se na hubnuti osvědčil ananas čerstbej vždy po něm zhubnu 😉 ,jinak ja dnes po týdnu s Jill 1,5 kg dole slava diky Jill 😵 😵 😵 😵 a jedem dal

luciebx
28. únor 2014

kooonecne sem se vcera zase po x mesicich dokopala vytahnout dvd.. shred sem nedokoncila... ale mam 6pack jeste zabalenej tak sem to rozbalila a jela.. no malem sem u ty druhy poloviny umrela 😀 ale dalo se to.. dneska zkusim jeste kickbox... to me hrozne bavi na to chodim do fitka.. 😵

janesafari
28. únor 2014

@asus Pozdě-sem ty penízky obětovala a koupila si litrovku L-karnitinu...další už třeba potřeba nebude-jen at podpořím to spalování a když si vyšlápnu ty své kilometry s kočárkem,tak si ho přidám do vody...
Tak jinak-včera sem přežila zubaře a a ještě před tím sem si byla zvážit aspon prcka má v 7 měsících rovných 8 kg 😅 ...Já na váhu zatím nevlezla,ale už mě to láká,jestli sem se hnula nebo ne-tak možná ráno,když si vzpomenu 😅 😝

surinka
28. únor 2014

Ahoj holky, tak u mě snad viróza zažehnána a zítra se chystám zase začít cvičit. Normálně mi to chybí 🙂 Snad to udejchám, v noci mi ten kašel pořád nechce dát pokoj.

myspule1
1. bře 2014

Holky, chci vás všechny jen podpořit ve cvičení s Jill, já jsem si s ní začala před rokem a jedu pořád 🙂 , jen chvíli jsem byla nevěrná se Shaunem (T25), ale Jill mě prostě baví víc, tak s chutí do toho!!!! 🙂

janesafari
2. bře 2014

Tak holky-dnes mě čeká poslední cvičeníčko s 2 levelu......Jídelníček sem zatím nebyla schopná změnit,jen se snažím aspon zmenšit porce 😅
Tak sem si ráno vzpoměla a vlezla na váhu...........A moje váha už zase začíná ,,PĚTKOU " 😀
Nemám digi-váhu,ale 1,5 kg moje váha ukazuju dolů 😉
Dnes sem si chtěla dát zase 10 km s kočárkem,ale prcka mě bere babička,tak já se teda zapotím doma u velkého uklidu a žehlení+ Jill...... 😀 😉

asus
3. bře 2014

@janesafari no vidiš šikulka 😵
ja dnes odcvičeno T25 gama nařez jak blzen sem se spotila hruza 😀

pupidu
3. bře 2014

Ahoj holky, začala jsem s Jill 30-day-shred, ale dost mě z toho skákání bolí kolena. Napadá vás, jak nahradit "jumpin´ jack"?

kitlinka
4. bře 2014

holky prosím nemohly by jste mi poslat odkazy na cvičení děkuji

surinka
4. bře 2014

@kitlinka na youtube si najdi co potřebuješ. To je asi nejjednodušší. zadáš jillian a už ti to bude vybíhat

surinka
4. bře 2014

Holky teda všichni píšou jak je ta 3 nejjednodušší a já s ní mám největší problém. Možná je to i tím , že mě tolik nebaví. Je sice fakt, že u jedničky a dvojky jsem se zpotila mnohem víc, ale asi se mi to tak nějak líp skákalo než ta trojka. No , ale dám jí to je jasný 🙂

surinka
4. bře 2014

@pupidu teda to mě nenapadá jak nahradit. A co skákat třeba jen snožmo, nebo nějak míň? Prostě si to přizpůsobit... Já třeba nemůžu dělat takový to vleže, ruce podél těla a jen zvedat natažené nohy. Mám totiž nějakej defekt u kyčle, asi se mi tam skřípe nějaký nerv a tohle prostě nejde, tak si dělám něco podobnýho 🙂

surinka
4. bře 2014

@janesafari teda to se máš, že tvoje váha začíná pětkou, to bych taky zase chtěla někdy vidět 🙂

janesafari
5. bře 2014

@surinka Díky...ale končí devítkou (59 kg )...Ještě mám co dělat-potřebuju se dostat aspon na 53-54 kg max....At se zase vlezu do svého šatníku 😀

janesafari
5. bře 2014

A ted čtu komentáře nade mnou-taky už jedu 3 level a taky mě nebaví a těším se,až ho dokončím...A přemýšlím,co budu cvičit dál-nechci ty levely opakovat,chci jet něco jiného.Mě teda bolelo jen jedno koleno,tak sem natírala VOLTARENEM a i po 10 dnech to přešlo 😖 ...

@surinka A taky s tím mám trochu problém a šidím to-mě zase v levé vždy lupne,jako by mě vyletěl kloub... ☹
Ale bojuju-proto taky chci po skončení téhle řady zkusit jinou...
tak kdo co doporučuje? 😉

surinka
5. bře 2014

@janesafari to je jedno, že končí devítkou, pořád máš míň než většina z nás tady 🙂 Chápu, že chceš zpět svoje kila. Já bych chtěla taky, dlouho jsem měla 55-58 a to mi vyhovovalo nejvíc, ale je fakt, že už je teď dlouuuuhoooo nemám 🙂
mě ta noha zlobí čím dál víc, taky mažu Voltarenem 🙂 už jsem i objednaná k dr. , ale až v půlce dubna... ach ty objednací lhůty ☹
Už chci také co nejdříve kouknout co cvičit dál... v předběžné plánu mám ripped nebo 6 week six-pack

321ludmila
5. bře 2014

ahoj, já mám vyzkoušenou dietu (držela jsem ji po porodu a pokračuji v tom, když ji potřebuju. Např. obléct šady, zapnout ukni atd.
Je to prosté. 1 den celé kuře, pijeme vodu a čaj, 2 den ráno, v poledne a večer hovězí plátek, pijeme vodu, čaj, 3 den káva ze šlehačkou - celý den. Šlehačku ušlehanou doma.
Stačí to vydržet a hned se zase nenacpat. Držím palce.

asus
5. bře 2014

@321ludmila teda tak to je dieta na zničení žaludku fujky , 😝 😅

321ludmila
5. bře 2014

zatím si nikdo neztěžoval, ba naopak mi volali, že to opravdu funguje. Žaludek a střeva se vám pouze vyčistí. 🤐

megy
5. bře 2014

mohu se zeptat, kdo tady cvičil po císaři a kdy nejdřív jill? potřebovala bych se hodit do formy 🙂

janesafari
5. bře 2014

@megy Já měla akutního císaře a cvičit sem začala až 6 měsíců po...Kdybych ovšem neměla s jizvou problémy,tak bych začala tak 3 měsíce po porodu-ale jizva mě dlouho zlobila a hnisala a 8 týdnů po porodu sem s ní šla znova pod kudlu-znova řezat a vyčistit od hnisajích stehů...Týden po druhé operaci začaly hnisat stehy zase,tak sem si je na svoji výslovnou žádost nechala odstranit- a musela sem být teda v klidu a hlídat se,aby se mě jizva ,,nerozjela" ,takže já dřív s cvičením začít nemohla 😒

janesafari
5. bře 2014

@surinka Ani bych tu váhu tolik neřešila,ale oblečení mám docela hodně...jen riflí a různých kalhot mám snad 40,ale spočítám na jedné ruce kolik jich ted obleču ☹
A dostavujem dům,platíme dvě hypotéky a nemám na to,abych měnila šatník 😅
Tak musím na sobě máknout 😀

surinka
6. bře 2014

Už jsem na to koukala a zkusím pak asi ten 6 week... v pondělí končím shred 3 level a proběhne velké měření 🙂 Tak jsem na to zvědavá, doufám, že bude nějaký úbytek.

surinka
6. bře 2014

@janesafari No jasně to chápu, taky mám takový kousky ve skříni a doufám, že se k nim pomalu , ale jistě propracuji 🙂

janesafari
6. bře 2014

A já mám ted ještě větší motivaci 😉 Včera ve 12:00 to bylo 11 let-co sem porodila Nellu a taky konečně máme zamluvený datum svatby 😀 ...Svatba to bude jen s rodičema,sourozenci a svědci-uplně malinká...Ale o šatech mám jasnou představu -antický styl a bud do fialových nebo tyrkysových tonů...Aby mě pak zůstaly šaty na ples apod.....Takže huráááá cvičit,at sem do šatů jako lusk 😀

surinka
10. bře 2014

Tak holky dneska jsem se zvážila a změřila. Je to tedy po 28 dnech cvičení se 7 denní pauzou na virózu. Dneska mám poslední cvíčo z levelu 3, na to jdu za chvíli a včera se přiznám, že jsem necvičila. Byli jsme celý den na návštěvě a přijeli až pozdě a to už jsem na to neměla + jsem včera zhřešila dortíkem 🙂
Výsledky mínus 4kg, pas 3cm,pupek 6cm,stehna 3cm, boky 4cm , prsa 2 cm a ruce 1cm. No tak myslim, že pro začátek dobrý, teď jen vytrvat. Celkově se cítím líp. Nejvíc to vidím na džínách.Pásek zapnu o dvě dírky lépe.
A co vy ostatní? Je to tu nějak mrtvé.....

surinka
10. bře 2014

jinak ještě myslim, že to měření je takový makový....

janesafari
10. bře 2014

Tak já ještě 3 cvičení a taky končím s 3 levelem-už se těším až začnu na jiné cvičení 😝 ...Já měření a vážení a ž docvičím....
A taky vás holky chytá taková žravá?Celý den se držím sem v pohodě,i porce sem si zmenšila a vůbec,ale večer hrůza-jak mě honí mlsná a nevím co bych hodila za škraně 😲

surinka
11. bře 2014

Dneska jsem dala 6week 1 level na zkoušku a musim říct, že mě docela bavil. Po tom shredu 3 to bylo bezva. Je to takové dynamičtější.