Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

janesafari
13. bře 2014

@surinka I to od Jill cvičení?
Já včera docvičila 30DAY SHRED a - 2kg
-1 cm přes ruce
-1 cm přes stehna
- 3 cm přes pupek
Dnes asi začnu 30 RIIPPED IN...Snad to bude fajn 😀

surinka
13. bře 2014

@janesafari jo taky Jill, zatím nikoho jiného nezkouším. Tak dej vědět jak tě bavil ripped

janesafari
14. bře 2014

@surinka Tak včera ripped 1 a mazééééc...Je to o pár minut delší,je to jiné-není to těžké a málo se tam skáče 😀 ,ale dalo mě to sakra zabrat-totálně spocená a já ještě i před cvičením piju L-karnitin,tak ze mě jen teklo...A přitom to cvičení vypadá zase tak jednoše,ale valí se nonstop ...waaauuuu 😲 😅

radunda
14. bře 2014

Holky, kdo má za sebou 30 days shred všechny 3 levely zhubly jste i v horních partiích, jako ruce, břicho....? Já mám zatím za sebou celý 1 level a 3 dny 2 levelu, zhubly mi hlavně stehna a 1 cm přes boky, ale přes ruce nic a pas taky asi ne, včera jsem byla na měření u výživové poradkyně na stroji tanita a prý mi přibyly svaly v dolních partiích ale v horních ne, prý si mám najít radši cvičení pod vedením odborného lektora abych si nepřetěžovala jen dolní partie, přijde mi to zvláštní, plno z vás co cvičíte s Jill zhublo celkově a ne jen dolní partie, řekla bych, že po 14 dnech je ještě brzo dělat soudy, přijde mi že 1 level byl spíš zaměřený na stehna, které mě pak bolely, ale ten 2 level je zase na posilování rukou, nebo se pletu? a do 3 levelu jsem se ještě nedostala. Děkuji za reakce.

terinda
14. bře 2014

@radunda ano, počkala bych po celém cvičení, jsi zatím jen v půlce 😉

radunda
14. bře 2014

@terinda já to chci dokončit když už jsem začala a baví mě to, jsem zvědavá na výsledek.

terinda
14. bře 2014

@radunda to je dobře, myslím, že se ty cm projeví i jinde 😉

skajana
15. bře 2014

@radunda neboj, druhý a třetí level je fakt hodně o rukou a horní polovině těla 🙂 jde to postupně, já taky měla první výsledky spíš ve spodních partiích a pak se to hezky srovnalo ;)

jozanemec
15. bře 2014

já začínám s Jill v pondělí-dnes proběhne meření a vážení a jdu do toho-snad vydržim-potřebuji se zbavit břicha a zpevnit se

asus
15. bře 2014

tak ja k cvičeni davam ode dneska hubnouci týdeni kuru to by bylo aby nebylo 😀

radunda
15. bře 2014

Já jsem dneska přesně v půlce cvičení 30 days shred, už cvičím 15 dní, to je na mě výkon, zatím nejdéle co jsem kdy vydržela 🙂 Nejdůležitější je, že mě to baví, že se na to i těším. Akorát musím k tomu přidat ještě nějaké cviky na břicho, to je takové nejmíň zatížené a vůbec mě nebolí. Do toho se snažím jíst a vařit zdravě, tak snad ten výsledek bude za chvíli taky vidět.

janesafari
15. bře 2014

Tak já včera poprvé vynechala ripped cvičeníčko,tak sem si ho dnes dala 2x-ráno za včerejšek a ted odpo za dnešek...Fakt je to docela záhul,ale to by bylo,abych nevypadala jako Jill 😀
Po Shredu už nějaké výsledky sou a budou i ted 😅 ...A je to i poznat-už se mě omezila žravost-už se mě do břicha vleze mín jídla,když sem zhubla...

surinka
15. bře 2014

@janesafari ty si bláááázen 🙂 tolik cvičení v jeden den. To bych asi chcípla. Já mám teď zase vynechávky, včera mi bylo dost blbě a dnes opět skoro celý den návštěva, ale nedělám si z toho hlavu a od zítřka zase na plný kule 🙂 Mě hlavně přijde, že jak jsou nějaké výsledky, tak už je škoda to porušit nějak zásadně. Takže s jídlem si dávám bacha abych zase nevymetala ledničku a přilehlé skříňky. A ten 6 week psali , že se cvičí 5x - 6x týdně, takže žádnej velkej prohřešek. Hlavně to beru , že chci cvičit dlouhodobě a to se podle mě stejně nedá každý den. Ten ripped je hodně posilovací?

janesafari
15. bře 2014

@surinka Zase to vypadá jéééédnoduše,ale fakt záhul-za tu půlhodinu ze mě teče jak s vola 😅 No a u cvičení zůstanu dokud nevletíme na to třetí mimi,ale už budu cvičit i jako těhule-to co budu moct samozřejmě...Třetí je v plánu tak za 1-1,5 roku,snad to bude vše o.k. přece jen nejsem a nebudu nejmladší...Ale Tobík se nám podařil hned-6 týdnů po vysazení antiko-sem měla pozitivní testík 😀 A daleko mladší holky kolem mě se snažily rok i dva a já je předběhla.Ale pak to bylo jako epidemie a jedna po druhé začaly těhotnět...Sem je pěkně nakazila 😀 😀 😀

janesafari
19. bře 2014

Holky jak je to vlastně s tím 30 RIPPED IN ? Má to 4 levely-mám to taky cvičit po 10 dnech??? Dnes mě čeká v 1 levelu osmé cvičení...Makačka jako blázen,ale baví mě 😀 fajn cvičení

tulikiss
19. bře 2014

@janesafari ripped se ma cvicit vzdy tyden, dokonce sama jill rika ze se ma cvicit 5-6 tydne, doporucuje aspon jeden den pauzu a pak dalsi level.

janesafari
19. bře 2014

@tulikiss Díííky-anglina je pro mě ,,španělská vesnice " jak to nemá překlad sem v pasti... ☹
A to sem si chtěla a chci ještě cvičení přidat-zaměřené na zadek a hlavně bříško !!! 😖 😅

tulikiss
19. bře 2014

@janesafari ja ted taky jedu ripped, od pondelka jsem mela delat uz 4 lvl, ale jsem nemocna tak to musi pockat. no a ripped jedu dopoledne a odpoledne si vzdy dam bud neco na nohy nebo to kratke video od boba na bricho. Jak jsme po tom dopoledni nadopovane tak me to vzdy bavi, ale pak vzdycky rano knucim ze jsme to zas prehnala 😀

janesafari
19. bře 2014

@tulikiss Mě to dopoledne vůůůbec s časem nevychází,letím do obchodu,s malým to protáhnu,protože venku se mu spí líp a pak navařit apod...Odpo je to lepší a je daleko víc času...O Bobovi též hodně čtu-musím něco stáhnout 😀

vashaa
20. bře 2014

Zdravím všechny holky, které si rády dají do těla. Chtěla jsem se zeptat, kde ke k té slavné Jill dostanu. Malý má 2 měsíce a já bych chtěla začít hubnout, ale rozumně, protože bych ráda kojila co nejdéle. Takže volím raději pohyb než omezování se v jídle 🙂

konvalininka
22. bře 2014

Ahoj. Napsal byste mi prosím někdo konkrétní odkaz, kdez jste stahovaly ripped in 30 ? Asi jsem slepá, ale na uložto nenacházím. Moc díky 😎

asus
22. bře 2014
konvalininka
22. bře 2014

@asus Děkuji

katerina20
22. bře 2014

Holky jak se cvičí ty jednotlivý části? 10 dní se cvičí level 1, 10 dní level 2 a 10 dní level 3?? Já jsem před týdnem odcvičila první den levelu jeden a druhý den jsem byla mrtvá na nohy.. takže jsem večer cvičit prostě nemohla tak nevím jak to vůbec vy ostatní zvládáte.. ☹

hojda
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
asus
23. bře 2014

@katerina20 ano 10 dni se cviči každy levl proto 30 dni,zvladnout se to musí 😀

matpetra
27. bře 2014

Ahoj, je tu někdo, kdo právě s Jilli začíná? Ať v tom nejsem sama 😉 ?

imeka
27. bře 2014

@matpetra : Já jsem začala v pondělí se 30days, takže dneska jsem odcvičila 4. den 1 level. Konečně mě dneska přestaly šíleně bolet nohy a cítím je jen tak trochu, Po prvním dnu to byl masakr. Mám doma 2měsíční holčičku, tu ještě kojím a 22měsíčního chlapáka. Cvičím kolem poledne, když mi starší usne a mimísek na mě s oblibou kouká. Teď jsem kvůli těhu a kojení byla skoro dva roky bez pohybu a bylo to znát, ale už po těch 4 dnech cítím, že kondička je lepší a doufám, že pak budou i nějaké úbytky na váze a cm 🙂

matpetra
28. bře 2014

Já začala tuto středu také 30 days, 1.level. První den mě všechno bolelo,jako asi všechny, co dlouho necvičili. Teď mi malý spinká ( má 8 měsíců), tak se pustím do cvičení. Také doufám v úbytky v kg i cm 🙂.
Potřebuji dát dolů tak 10 kg, abych byla max. spokojena. Co Ty?

@imeka

imeka
28. bře 2014

@matpetra
Já potřebuju tak 8kg dolu, 4 kg mám ještě po porodu a pak jsem chtěla ještě tak 4-5kg dolů. Tak uvidíme. Zatím mě to hodně baví, ale já byla na pohyb zvyklá, takže mě to doslova nabíjí energií.