Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

soviicka
18. únor 2015

Malý má dva měsíce pryč a plně ho kojím - chci ale už začít hubnout ať v létě nemusím chdit kanálama 🙂 , ale nevím jestli už můžu něco akčního jako je Jullian M. Prý pak mlíčko chutná jinak?

evulina77
18. únor 2015

@soviicka já cvičím už měsíc a malá normálně pije, podle je je chuť ok

verena
18. únor 2015

@malinka_02 jé a jak přesně se to jmenuje nebo kde to najdu? Já bych nejvíc potřebovala právě "jen" to břicho. Ještě mám doma rotoped a takový to točidlo, tak to by se možná taky dalo.

malinka_02
18. únor 2015

@verena je to Tiffany Roth, má toho víc.

malinka_02
18. únor 2015

@tulikiss díky moc, zkusím to dál, hledat, našla jsem tam právě jen level 1.

hlavinka
21. únor 2015

Ahoj holky, doufam, ze se mate dobre a ze makate na sve postave.
Nasla jsem zajimavy clanek o jidle a neco na tom bude, chci to zkusit 🙂

http://www.mojetelo.cz/p/e-kniha-prerusovany-pu...

annette92
14. bře 2015

Ahoj,ja bych se chtela zeptat..Kdy vlastne se muze prejit ze zacatecnika k pokrocilejsimu cviceni ? Ja jsem se konecne premohla a zacala 30 day shred s Jill,moc me nadchla. 🙂 Jsem zatim na 5 dnu.Prave jak tam cvici s Jill 2 slecny a ta jedna je na pokrocilejsi cviceni tak me proste zajima kdy se vlastne muze po pravidelnym cviceni prejit na pokrocilejsi 🙂 Jak pisi jsem v tom nova a zvedava a hlavne nadsena. 🙂 Taky bych byla rada za tipy co zacit cvicit po 30 day shred.Dekuji moc za odpoved.

tulikiss
14. bře 2015

@annette92 na to neni zadny pravidlo, proste az to clovek zvladne, ja kombinovala cviky od zacatecnice a od pokrocile, podle toho jak mi urcity cvik sel.. ona pak jillian ma i primo cviceni pro pokrocile nebo aspon mirne pokrocile a tam se zase cvici jako lehci a tezsi verze..

nessik
14. bře 2015

Ahoj, za 5 dní skončím Jillian,level 3, je to super, mám dole zatím 3 kg, padají mi všechny kalhoty, na postavě je to dost znát, ale chtěla bych ještě 2 kg dolů na 49 ....na co jste najely po levelu 3? A proč mi už váha neleze dolů? Mám teď 163 a 51 kg.

malinka_02
15. bře 2015

@nessik já teď jedu Ripped in 30, je to podobné a chystám se pak na 6 weeks 6 packs. Mě nešla dolů váha ani trošku, jako stehna super, velký rozdíl, ruce taky, i svaly na břiše mám, ale pořád pod špekem 😠 přitom bčřicho mě trápí nejvíc. Ale doufám, že po delší době to povolí, přeci jenom cvičím teprve 2. měsíc, tak nemůžu čekat zázraky. Ale teda jím malé porce víckrát denně jako při tehotenské cukrovce, cvičím a běhám za malým a pořád váha nejde dolů ani o kilo..

nessik
15. bře 2015

@malinka_02 no, já četla, že svaly váží víc než tuk, tak že by tím? Já bych strašně ráda se dostala na těch 49 kg, co jsem měla před dětma, a i když jím taky malé porce a nejím sladké, tak to už dolů vůbec neleze. 😠 Mrknu na to ripped in 30 a i těch 6 weeks...chtěla bych ještě zamakat na zadku a břichu. Ale nečekala jsem, že mě to bude tak bavit a hlavně se cítím o milion % líp i psychicky 🙂

malinka_02
15. bře 2015

@nessik mě to taky chytlo, ale teď ke konci 2. měsíce jak ta váha furt nejde dolů tak trochu demotivace.. Já mám furt 61 ☹ chtěla bych na 57 jako před malým a furt nic ☹

nessik
15. bře 2015

@malinka_02 možná to chce se spíš měřit než vážit, jestli jsou teda svaly těžší než tuk 😝 Já se právě neměřila, takže to, že mi to teď neleze dolů je pro mě taky lehce demotivující.

malinka_02
15. bře 2015

@nessik no já se taky neměřila, na stehnech to vidím, ale to břicho ☹

nessik
15. bře 2015

@malinka_02 a ten 6 weeks není na břicho?

malinka_02
15. bře 2015

@nessik ten by měl být víc, tak jak dojedu RIpped jdu na to 😉

oqoq
27. bře 2015

Ahoj holky, začala jsem cvičit před týdnem Jill a už mě asi 3 dny pekelně bolí lýtka. Máte s tím někdo zkušenost?

veruska007
1. dub 2015

Ahojte, mám dva dotazy:
1. cvičit každý den či obden? Když cvičím každý den, dost mě bolí kolena a kotníky (to poskakování mi zrovna nedělá nejlíp)
2. jak těžké činky doporučujete? Zatím cvičím s petkama, ale není to ono.

malinka_02
1. dub 2015

@veruska007 mě taky bolí děsně kolena, ale já se snažím cvičit denně, vynechám třeba v sobotu kdy je doma manžel, ale snažím se i tak cvičit většinou. Cvičím jen s 0,5kg a je to i tak slušně znát!

nessik
1. dub 2015

@veruska007
@malinka_02 holky a cvičíte v botách? Já začala bez bot a taky mě bolely kolena a kotníky, pak jsem si vzala boty na běhání a dobré. Už mám hotový i level 3, na postavě je to opravdu hodně znát, teď střídám banish fat boost metabolism a 6 weeks six-pack abs. Cvičím denně, činky mám 1 kg a 3 kg, střídám podle cviků. Strašně mě to chytlo a doufám, že u toho vydržím, mám lepší náladu a nebolí mě záda, prostě samá pozitiva, akorát teda je občas těžké tu půlhodinu uhájit, bohužel je doma víc binec 😝

kaatulka
2. dub 2015

Ahoj, tak já předevčírem skončila level 3...Cvičila jsem celkem cca 45 dní, a super...Teď mám týden pauzu, protože jedeme na Velikonoce pryč, a pak začínám Ripped in 30 a pak další a další 😀...Nejvíc je to znát přes břicho - asi 5 cm a v pase 2 cm, na kg mám dole asi 3,5 kg, ale podotýkám že teda bez ´diety´....
Začínala jsem s 0,5 kg, pak jsem přešla na kilovky a teď bych snesla i 2 kg myslím....Tak uvidíme, každopádně je to dost znát a už si ten den bez tý půlhodinky nedovedu představit 🙂...
Tak se držte...

malinka_02
2. dub 2015

@nessik já cvičím v běžeckých botách, cvičím už 2 měsíce a taky mě to baví, teda na kila dolů nešlo vůbec nic což mě trochu trápí, ale ruce a nohy super, ale mě nejvíc štve břicho a to dolů prostě nejde, teď jsem začala 6 week ale musela jsem přerušit, byla jsem na takovém zákroku a nesmím si to namáčet, říkala 5 dní, ale pořád se mi to nezdá, tak me už svrbí tělo začít, ale říkám si lepší počkat týden než mít hnusné jizvy.. ☹ Já cvičím když syn usne.. ale pak už teda moc času nezbyde ☹
@kaatulka já taky začla 30 days, pak Ripped a teď teda 6 weeks, ještě občas potom dám třeba jeden cyklus z Killer abs když malej furt spí. A teda váhu a břicho závidím, já prostě nic ☹

kaatulka
2. dub 2015

@malinka_02: já taky cvičím večer, když jdou děti spát...ale je to hodně i o hlavě, takže mysli pozitivně, prostě až docvičíš 6 week, budeš mít dole min. 5 cm přes břicho nebo pas....tak to prostě bude, mozek si tam tu informaci musí někde založit jako hotovou věc 😀....nenech se tím demotivovat...

nessik
2. dub 2015

@malinka_02 břicho půjde taky dolů, uvidíš. Já mám dole 4 kg, ještě chci to jedno dvě dolů a bud spokojená. A zpevnit ještě hlavně zadek 🙂

malinka_02
2. dub 2015

@nessik právě mě prostě nejde dolů váha vůbec, myslím, že kdyby šlo tak 3 kg tak to břicho už nebude.. ale..
@kaatulka 😀 😀 😀

nessik
3. dub 2015

@malinka_02
já teď zkouším "dietu", někdo to tady psal, že se 14 hodin denně není, takže poslední jídlo mám v 18 hod večer a pak snídani v 8 hod. Chci zhubnuot ještě ta dvě poslední , uvidím, jestli to půjde takto.

veruska007
3. dub 2015

Mně taky váha nejde dolů, už jsem na to rezignovala, cvičím a holt budu fat and fit. Celý leden a únor jsem poctivě dodržovala jídelníček od výživové poradkyně, chodila jsem skoro denně cvičit - a nezhubla jsem ani gram!!!

Jinak Jill cvičím taky v běhacích botaskách, ale dost mě bolí kolena, kotníky a i plosky nohou ☹.

Spíš jsem se ptala, jestli je dobré denně cvičit Jill nebo to střídat s jiným cvičením (bosu, zumba, plavání, běh, ...). Jill + jiné cvičení během dne mi zrovna nesedí - mám pak křeče v lýtkách a druhý den jsem mrtvá.

mborlova
7. dub 2015

Ahoj holky, chci to taky zkusit. Můžete mě někdo zasvětit do těch názvů cvičení, ať vím s čím začít 🙂

mikypol
13. kvě 2015

Ahoj holky, tak dneska je to měsíc co cvičím s Jill. Musím se teda přiznat, že necvičím každý den... A výsledky? 2 kg dole a 2 cm přes pás a boky. 1 cm přes stehno. Zatím žádná sláva, ale je to taková ta první vlaštovka 🙂.
Napište taky své výsledky, ať se vzájemně namotivujeme 😀 .

malinka_02
13. kvě 2015

@mikypol cvičím od konce ledna.. s přestávkou 14 dní kdy jsem měla ATB. Snažím se denně, teď jsem 4x vyměnila za běh když jsme byli na chatě a asi to tak o víkendech budu dělat, máme tam rodinu tak se mi před nima nechce. No bohužel váha se nehla.. nezměřila jsem se, sice stehna super, paže taky, ale břicho pořád pneumatika..