• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

29. května 2017 
@kristeenka88 no já při Level 1 první dny "umírala", pak už to bylo lepší, ale musela jsem toho nechat, protože mě nedělalo dobře to skákání na kotníky, přešla jsem na Tiffany a spol.
9. říj 2015 v 11:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@victress me boli silene kolena, ale to me boli u vseho...tiffany neznam...
9. říj 2015 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ holky, nevíte prosim nějaká kdes stáhnu workout 9 body revolution? nemůžu nikde najít, končím druhou fázi a nevím kde najít tu 9... :unamused:
22. říj 2015 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, kde bych našla 3 level z 30 shred? Diky
11. lis 2015 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes jsem začala s Jill, nejdřív jsem se koukla, co mě čeká, trocha hopsání a posilování, žádná hrůza... Pak jsem se do toho pustila, v 11té minutě, celá udýchaná, jsem začala zjišťovat, kolik času ještě zbývá :grinning:.
Do měsíce očekávám postavu modelky :grinning:
12. lis 2015 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky tak já jsem začala 30 days tak doufám, že kila půjdou dolů rychle :slight_smile:
12. lis 2015 ve 22:00  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (30. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jake mate výsledky? Funguje to? Ja dnes začal delat něco s tou pneumatikou :slight_smile: zkouška jsem video plevel 1 30days shred a říkám si pohoda, tak jsem dala 20min na stepru na zahřátí a pustila jsem se do jill a malém jsem chcipla, ale chci vydržet
21. lis 2015 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@karolakmn výsledky určitě jsou, ale pneumatika se dává dolu jídlem :wink: mne se třeba docela podařilo vymakat brisaky, ale nestihla jsem se projíst k břichu bez speku, tak nebyli vidět. Ale po druhem dítěti to dam :slight_smile:
22. lis 2015 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Muzu poprosit taky do soukromé skupinky? Předem diky @pajoslava
23. lis 2015 ve 12:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím, mám za sebou 1 týden a kilo dole + úbytek 2 cm v pase.. tak doufám, že to půjde dolů, beru tipy na zrychlení :slight_smile: díky!
28. lis 2015 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky zkusím to tu oživit :slight_smile: holky
@stuplakova
@zuz.ik
@lexton jak jste na tom teď? funguje ještě tato skupinka? Já mám za sebou třetí den a milion otázek:slight_smile:
30. pro 2015 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesurka Já jsem se dopracovala jen do levelu 2, level 3 budu muset asi odložit o rok :slight_smile: Ale je to super cvičení a jen během 30ti minut se člověk krásně procvičí a podle fotek to přináší i super výsledky. Už se těším, až se do toho znovu pustím.
30. pro 2015 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kesurka já sice funguju, ale mám pauzu, jsem děsně nevyspalá, jak se malá budí blbě v noci.. jakmile zas bude líp, jedu znova, bylo to znát hned zas na síle svalů
30. pro 2015 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuz.ik tak to gratuluju:slight_smile: jestli jsem to dobře pochopila:slight_smile:
@lexton s tím nespaním to máme taky tak, ale i přes den mi ti mí rošťáci dávají zabrat. To cvičení mě vždycky nabudí..no, snad mi to vydrží:slight_smile:
30. pro 2015 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Dobry den, prosim vas jsou stranky kde se o tom da dozvedet vice? Popripade i to cviceni tam rozepsany?
4. led 2016 v 08:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bartovaandrea teď jsem něco našla: http://kulturistika.ronnie.cz/c-17952-radikalni-zmena-iii-20-kg-za-7-mesicu.html
případně stránka na fb Diskuze na cvičení s Jillian michaels
5. led 2016 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bartovaandrea tady je odkaz na stranky te slecny co je jeji pribeh v tom odkazu nademnou...
http://marrifit.blogspot.cz/p/blog-page.html
5. led 2016 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bartovaandrea zkus na FB skupinu Ovládněte svůj metabolismus s Jill je tam spoustu super rad jak o cvičení (nejen s Jill), ale i o jídle
6. led 2016 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@krejci1510
@tulikiss
@kesurka
Moc vam dekuji, a jak jste to zvladaly?
6. led 2016 v 10:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde to stahujete?
6. led 2016 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bartovaandrea zatím jedu teprve level 1 z 30 day shred (asi 9. den) ,takže teď už to pro mě není tak zabijácké jako prvních pár dnů, ale brzo začnu level 2 a jak jsem se dívala, asi u toho budu zase pěkně nadávat :grinning:
6. led 2016 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesurka ja s Jill zacinam dneska :slight_smile: kdysi před tehot. jsem cvicila super pocit, ale i viditelne výsledky...nejsem posilovnovy typ, tak toto je fajn :slight_smile: muzem se povzbuzovat. plus ještě musim vyladit jídelníček, jsem zavisla na sladkem!
6. led 2016 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@crriss sladky miluju, kor ted kdyz potrebuju energii na malou :grinning: a nevadi ze ty videa jsou jen anglicky?
6. led 2016 ve 12:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesurka jak to tak ctu tak treba tu pul hodinku denne bych snad nasla :slight_smile: potrebuju se dostat do formy :grinning: sice planujem za pul roku zkouset dalsi mimco, ale zase si rikam proc se dobre necitit
6. led 2016 ve 12:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bartovaandrea no prave..maly doposud blbe spi v noci...budime se tak 3-5x, a to mel ted 4roky! a dohanim to sladkym... :(
6. led 2016 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crriss nestraste :grinning: mam dceru 7 mesicu a do pul roku spala v noci 10h v kuse :grinning: ted se budi po dvou hodkach :grinning: bylo mi receno je to obdobi :grinning:
6. led 2016 ve 12:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@crriss tak jo budeme se hecovat:slight_smile: já jsem taky sladkomilná, teda aspon dokud budu kojit, tak to tak bude.. už máš dnes splněno? :slight_smile: já jo, heč! devátý den za mnou:slight_smile:
už pokukuju po levlu 2 a vypadá to, že na něm strávím víc než 10 dní.. který cvik ti dělá největší problémy? mně jednoznačně kliky.. mám co dělat, abych zvládla ty začátečnické
6. led 2016 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bartovaandrea jj, to je přesně důvod, proč jsem začala.. potřebuju být trochu fit, abych těm třem drakům stíhala..navíc mě začaly bolet záda z kojení, malá už se dost pronese:slight_smile: a krom toho vypadám jak velryba :slight_smile:
6. led 2016 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bartovaandrea nebo očkování? nám to udělala očkování.. spící dítě se proměnilo nespavce
6. led 2016 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky je to mozny, mela hexu i prevenar 13 ockovani po 14 dnech jedno. Ale je ockovana od 3 mesice, a to zacala prave pekne spat v noci a o tri mesice pozdeji zase nespi :grinning:
6. led 2016 ve 12:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek