Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

victoria_vamp
21. bře 2017

Ahoj holky 💃 Jillian jsem dříve cvičila a nesnášela jsem jí a milovala zároveň 😀 Začala jsem 30 day shred a pak jsem pokračovala Ripped in 30 a musím říci, že jsem byla mile překvapená, že ten lvl 1 už mi nedává žádný záhul jako když jsem začínala. Cvičila jsem 5-6x v týdnu, většinou jsem měla volné jen neděle. Člověk si to ani neuvědomí, ale i když to není třeba extra na tom těle vidět, tak ty svaly a kondička se určitě zlepší i když si připadáme jako hrozné lemry, že nestíháme tak rychle jako ona, že se potřebujeme často pozastavit a napít, že neudržíme tempo. Vůbec se tím nenechte rozházet 😎 Cvičila jsem i 6 weeks 6 pack, ale to je dobrej mazec. Někdy jsem po Jillian navázala s Hankou Kynychovou na youtubku "břišní pekáč" což je jen 10min k tomu a všechno na zemi v leže, to mi po Jillian vyhovovalo 😅

dencal
19. dub 2017

Já tedy musím říct, že mi Jillian moc nevyhovovala. Je to takové nudné a kolikrát jsem neviděla ani výsledky ☹. Několik super videí na cvičení jsem našla tady https://www.onaonline.cz/zdravi/cvicte-doma/ a je fakt, že si tam vybereš přesně podle toho, jak se chceš zpotit a jaké máš vůbec možnosti - jak jsi na tom po fyzické stránce. Je to všechno na cvičení doma. To já nejradši, protože není čas se někde předvádět v posilce 🙂

medrin
19. dub 2017

@dencal já proto, že jsem viděla mini výsledky tak jak dokončím 30 day shred přecházím na Shauna T25 Focus Alpha.. každý den něco jiného, je to svižnější 🙂 tak zkus 😉

dencal
20. dub 2017

@medrin Jee moc díky! Mrknu na to 😉

medrin
24. dub 2017

@dencal nemáš zač.. zítra začínám Alphu, tak jsem zvědavá jestli to dám a jestli se pak ve středu pohnu 😀 pak písni pojmy, dojmy 🙂

dencal
24. dub 2017

@medrin Tak to fandím, ať to jde! 🙂 Já už se také chystám, dám vědět 🙂

medrin
26. dub 2017

@dencal tak cardio páni 😀 šílené, rychlé, ale super.. nakonci mě nohy neposlouchali a kupodivu je dnes cítím... uvidíme co bude po speedu 🙂

janablizka
26. dub 2017

@jakoubka lahve s vodou jsou nejlepší

nataliesymerska
26. dub 2017

@medrin jak se u cvičení Shauna postupuje?? To sis někde stáhla nebo jedeš podle youtube? 🙂

medrin
26. dub 2017

@nataliesymerska je tam alpha, beta a gama - ta je pure a hybrid. A+B se cvičí 5 týdnů a G P+H 4 týdny videa jsou i s kalendářem na cvičení na ulozto 🙂

nataliesymerska
26. dub 2017

@medrin moc děkuji zkusím něco o tom najít a pročíst si to 🙂 a ten pátek se cvičí ty dva hned po sobě? 🙂 nebo mužu jeden ráno druhy odpoledne? :D

medrin
26. dub 2017

@nataliesymerska https://www.facebook.com/groups/681381791973207/ tady je skupinka 🙂 jsou super 🙂 ... jinak buď po sobě, nebo ráno a večer nebo v sobotu 🙂 to záleží na tobě 🙂

ria80
19. kvě 2017

Ahoj, zoufale hledám na stažení Jillian Michaels body revolution. Ráda bych s tím začala, ale koupit se to nedá. Byl tady starší odkaz na torrent, tak jsem se zaradovala, ale nejde to stáhnout, asi to neumím. Stahuje se jenom prázdný soubor.
Nemáte někde odkaz? Postupně to sbírám po částech, ale chybí mi ještě workout 8,9 a cardio 2

vakiss
19. kvě 2017

@ria80 Ahoj w8 a cardio 2 je na youtube , w9 jsem tam nenasla :(

andie90
19. kvě 2017

@pa8 mrkni, treba te to namotivuje 🙂

pa8
20. kvě 2017

@andie90 Od pondělí chci začít 😀 snad mě ten můj lump nechá 😂 Dovolená je za rohem, takže prostě musím 😂😂

ria80
20. kvě 2017

@vakiss No ale já bych chtěla na stažení, a z youtube to nejde. nebo ano?

ria80
20. kvě 2017

Před pár dny jsem začala cvičit ten 30 denní program na začátek, ale už se chystám na pokračování. Zatím mě to baví. Potřebovala bych shodit, ale problém je, že se nezvládám omezovat v jídle. Takže to aspoň zkouším a říkám si, že když už nic, tak pohyb je zdravý a budu aspoň zpevněná.
První tři dny jsem chodila jak podělaná 😉 ale už dobrý. Uvidíme za měsíc.

zelenafazolka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janicka_tkanicka
24. čer 2017

@ria80 ještě sháníš body revolution? Můžu ti ji komplet nasdílet, i s jídelníčkem. Teď jsem se do ní pustila po porodu, dřív jsem ji cvičila a už mi to přišlo málo a stáhla jsem si T25 od Shaun T. Teď jsem po dvou týdnech BR s Jill úplně hin, dává mi to zabrat :(

andie90
26. čer 2017

@janicka_tkanicka
Ahoj, mohla bych te take poprosit o nasdileni Jillien? Díky 🙂 🍀

janicka_tkanicka
26. čer 2017

@andie90 Ahoj, poslala jsem soukromou zprávu

pa8
26. čer 2017

@andie90 A já myslela, že "Hitlera" nechceš 😂😂😂😂

morticie81
2. črc 2017

Ahoj, asi jsem nějaká blbá, ale nemůžu najít na youtube 1. level - cvičila jsem podle toho asi milionkrát, ale teď nemůžu najít celýc 27minut v celku. Pomůže mi někdo?

eva1987
2. črc 2017

@morticie81 Ja stahovala z ulozto.cz

morticie81
3. črc 2017

@eva1987 včera jsem to už stáhla, došla mi trpělivost🙂

ria80
4. črc 2017

@janicka_tkanicka Ahoj, jasně,byla bych ráda. Kam mi to můžeš dát? nevím, jak to uděláme.

janicka_tkanicka
10. črc 2017

@ria80 jestli máš účet na googlu, pošlu ti odkaz na můj disk.

morticie81
10. črc 2017

@lennus Moc děkuju!