Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

medrin
9. únor 2017

Ahojky holky, potřebuji menší radu.. snažíme se o druhé mimi už asi 3 den mě bolí hodně podbříšek, tak uvažuji zdali je vhodné cvičit 3. lvl. Beginner shred. Co myslíte? Kdybych náhodou byla v počátcích, můžu nějak uškodit?

karolakmn
11. únor 2017

@mer take cvicim az vecer kdyz deti usnou... ale dnes jdu teprve na druhy den levelu 1... 😉 pozorujete na sobe uz nejake zmeny?

karolakmn
12. únor 2017

Tak 3 den levelu 1 za mnou a boli me snad i vlasy... 🙂 ale bavi me to a odhodlani vydrzet velke... tak snad se to brzy zmeni v kazdodeni cviceni a ne muceni... 😂

mer
12. únor 2017

@karolakmn Nejhorší je donutit se,večer kdýž by člověk nejradši už spal, jsem skoro na konci levelu 3, jako určitě mám lepší kondičku, ale je to furt zahul. Jako cvičení a pohyb mi nikdy nevadilo, u mě je horší jídlo, jak jsem doma s dětma, tak furt něco někde ujídám, snažím se to hlídat, ale někdy se zapomenu

vodni
16. únor 2017

Ahoj, změnou stravy jsem zhubla 10kg, vypadá to už celkem dobře, ale chtěla bych zpevnit. Ale mám artrózu kyčle (2. stupeň). Dřív už jsem podle Jillian cvičila, ale asi to nebude úplně vhodné, co myslíte? Nemáte někdo nějaký tip?

mer
19. únor 2017

Holky kde se dá stáhnout ripped in 30 nic moc sem nenašla, nebo čím pokračujete po 30 day shred?

medrin
20. únor 2017

@mer na ulozto.cz

mer
21. únor 2017

Tak dnes první den ripped in a je to síla, tech cca 5 min navíc je znát

medrin
22. únor 2017

Já zítra začínám 6 week 6 pack tak jsem zvědavá 😀

nataliesymerska
3. bře 2017

zdravím holky 🙂 začala jsem taky cvičit s Jill ale dnes mám teprve 3 den prvního levlu 🙂 ale chtěla jsem se zeptat cvičíte denně jen těch 30minut toho levlu nebo cvičíte i něco navíc? 🙂

silviasilva
3. bře 2017

@nataliesymerska ja som cvičila iba to a popritom klasika lietačka popri deťoch 🙂. Ale je fajn ak chcete lepšie výsledky upraviť jedálniček. Z vlastnej skúsenosti schudnete aj bez toto ale nie je to také rýchle

nataliesymerska
3. bře 2017

@silviasilva moc děkuji za info 🙂 jidelniček se snažim upravovat a jist zdravěji ale občas dostanu chuť na sladkost a nejde to zastavit :(

mer
3. bře 2017

Jako mám za sebou asi 5xriped in 30 a to je teprv makačka, level 1 je oproti tomu celkem v klidu i dkyž zapotila jsem se u obou, ale bohužel nezvládám každý den, cvičím až večer a někdy sem tak unavená že se nedokopu

medrin
3. bře 2017

@mer já začala s 6 week 6 pack no a po prvním dni jsem přešla na 30 day shred.. bo jsem to nedávala.. Jinak já si to upravila vše podle sebe.. cvičím, když není manžel doma 🙂 dle sebe.. takže to nemám hotové za 30, ale třeba 40 - 50 dní... a výsledky jsou stejně..

vodni
3. bře 2017

@nataliesymerska Já jsem JEN úpravou jídelníčku shodila 10kg, a většina byla tuk. Chodím k poradkyni, kde jsem jídlo konzultovala + se tam chodím vážit. U mě byl hlavní problém nedostatečná strava (hlavně tedy jíst 5x denně a odpoledne minimum sacharidů). Ten pohyb můžu jen omezeně kvůli artróze.

arilas
4. bře 2017

@nataliesymerska Když jsem cvičívala před 4 lety, tak jsem ještě po těch 30 min s Jill cvičila na břicho, někdy i na zadek. Myslím něco s Kynychovou nebo podle sebe, i toto se zdá dobré https://www.facebook.com/zacnidnessmsimonees.cz....
Ale teď s malým jsem ráda, že stihnu jen Jill a sprchu a už je vzhůru...

nataliesymerska
6. bře 2017

Moc všem děkuji za rady 🙂 cvičím teprve 6 ní ale i tak je to zahul cvičit to v kuse mám plus výzvu na zadek na 30 dnu a někdy bych řvala bolestí jak mě bolí nohy u cvičení :D Je fakt že cvičím kažý den kdybych si totiž dala jeden den pauzu už bych se k tomu asi nedokopala :/

@vodni taky jsem si trochu upravila jidelniček ale vaha mi sjela jen o 3 kg a dal se nic neděje asi dělam něco špatně... :/ nejlepší je asi na to ten poradce..

@arilas parkrat jsem podle Kynychové taky cvičila ale už mě to nebavilo tak sem si stáhla Jill je fakt že cvičím v poledne když malý usne a taky jsem ráda že to stihnu než se vzbudí jinak mezitím musím odbíhat nakojit a pak cvičit dál :D jedině výzva na zadek je ok jelikož dřepy jsou jediny cvik co s ním dokážu dělat :D ale na to video se kouknu děkuji 🙂

bubu37
6. bře 2017

Skúšali ste kalorické tabuľky?

nataliesymerska
16. bře 2017

@bubu37 tabulky jsem si stáhla do mobilu ale moc jim nerozumím :D zadávám ta tedy jídla co jím plus i aktivity ale nevím kolik těch aktivit mám mít abych spálila dost...😔

Teď jsem ale přestala kojit a čekám až se mi zastaví laktace myslím že to bude dýl trvat tak cvičení 30 Day Sherd budu muset vynechat jelikož mi skákání na prsa nedělá dobře :/

Existuje nějaké posilovací cvičení od Jill co můžu cvičit aby se u toho tak neskákalo?? Něco na posilování hlavně břicha, zádových pneumatik, zadku a nohou? :/ na youtube je toho moc a nevím co si vybrat aby to mělo účinek a bylo to fajn cvičení

medrin
17. bře 2017

@nataliesymerska já jak tam skáče jsem si vymyslela něco jiného rychlé kroky do stran např. a pak jak dělají prkno a skáčou či jakoby lezou v kardiu tak dělám jen prkno... držím palečky

stepanka1111
17. bře 2017

@nataliesymerska ahoj, já to cvičila cca rok. Od level 1 až po level 3-byla to ta 30 Day shared. To cvičení trvá cca 20 minut, během toho procvičí celé tělo,mohu jen doporučit, zprvu náročné, chvíli výdrž a po pár týdnech si člověk řekne, jak mohl tak fuňet. Teď kojím a co sem slyšela, nemělo by se extrémně cvičit, tak dávám Kynychovou a postavičku sníčků 😀

mer
20. bře 2017

Tak už jsem u riped in 30 week 2, zlatý week 1, ta dvoj ka je zas skoro celá na zemi a to je pro mě děs no uvidíme

bubu37
20. bře 2017

@nataliesymerska zohľadnenie aktivít aj trávenie si treba vypnúť a nastaviť režim - ak cvičíš 4-5x do týždňa, tak stredne aktívny. žiadne ďalšie aktivity už potom nenahadzuješ, všetko je zarátané v režime...

arilas
20. bře 2017

@mer Budu končit 30 days shred a přemýšlím co dál. Riped in 30 week Je težší nebo podobné jako 30 d.s.? A střídá se tam taky posilování, kardio a břicho?

silviasilva
21. bře 2017

Ja som po 30 days začala Riped in 30 week. Je to veľmi podobné skôr by som možno povedala že 30 days sa mi zdalo byť ťahšie (časovo dlhšie sa robil jeden cvik ako v Riped). Systém rovnaký, dlžka cca tiež ale iné cviky takže zmena a tiež je tam inak cvičenie pri 30day sa cvičilo po 10dní v Riped sa cvičí po 7 dní. Niekde vyššie je aj tabuľka ako ktoré cvičenie (programy) presne cvičiť 🙂.

mer
21. bře 2017

No je to náročnější, ale podobné

simi268
21. bře 2017

Cvičit s Jillian jsem zvládla asi 20 dní, pak mě to začalo straaaašně nebavit a vylože mě ta paní štvala 😀

denny27
21. bře 2017

Ahojky.Rozhodla jsem se se sebou taky něco dělat.Mam tři děti a moje břicho dostalo slušně na......Jill cvičím teprve 2dny. No,kliky dám tak 4 a končím, protože nejsem zvyklá 😁😁 Doufám, že se budu postupně zlepšovat a tělo trochu zpevnim. Místo činek používám skleničky od kečupu, naplněné vodou😊😊 po 2dnech jsou ty svaly fakt cítit a už dneska se delším zítřku.. Všem držím palce ve výzvě 😊😊

denny27
21. bře 2017

##se děsím zítřku..nejde mi to z mobilu opravit 😐