Hubnou se kila po porodu těžko a zůstávají napořád?

lekorka453
15. kvě 2016

Hubnou se kila po porodu velice těžko a zůstávají napořád?

hanih
23. kvě 2016

@lekorka453 Jak píšou ostatní - je to dost individuální. Mám kamarádku, která byla pár měsíců po porodu ještě hubenější než před těhotenstvím, ale třeba jiná kamarádka nabraná kila neshodila ani po dvou letech. Často se setkávám s tím, že to holky mají podobně, jako jejich matky (prostě genetika 🙂 ). Já třeba jsem nabrala 16 kilo, 8 jsem nechala v porodnici, během šestinedělí jsem shodila dalších 5 a do pár měsíců jsem měla dole i zbytek, a to se v jídle nijak neomezuju, mám ráda sladké a dopřávám si ho, jen si dávám pozor, abych jedla tak nějak vyváženě 🙂 Ale mamka mě straší, že po druhém dítku to bude horší 🙂

kaja2016
9. čer 2016

To asi zalezi na cloveku, jakou mel zivotospravu pred tehotenstvim a jestli se k ni dokaze vratit.

smallinka
9. čer 2016

Tak já měla před těhu 52 kg, v těhu s dvojčátky jsem přibrala 20 kg........10 kg v porodnici zůstalo ale zbytek nešel právě moc dolů....všichni mi říkají, že jsem byla až moc vyzábla že teď je to lepší, mám 58 Kg ale ještě do nedávna (holky mají rok a půl) jsem měla 60 kg....před těhu, strava normální...žádná dieta ale dost sportu - běh a joga.....ted běhám za dětmi a když mi to vyjde jdu na jogu ale velice nepravidelně běh výjimečně....to abych něco zhubla musela jsem držet takovou dietu a ty 2 kg na 58 kg šly dolů.....ale podle mě neplatí že jak to bylo před těhu bude to i nadále, teda u mě to rozhodně neplatí.....mohla jsem jíst co chtěla...ted když to dělám...tak nehubnu...více jak polovinu hadrů neobleču...takže momentálně moc nejím...ani není s dětmi čas...chtěla bych aspon těch 55 kg ale je pravda, že břicho a stehna mám o hodně menší....břicho mě trápilo nejvíc a jde dolů díky menší hladovce.....takže přeji hodně štěstí 😉 ono je to i o stresu prý takové ty boky, stehna a břicho když ženská má znamená to, že má emoční stres.

kalo
9. čer 2016

Dle mého ty, co byly před těhotenstvím štíhlé, tak nabraná kila jim zmizí samy (bez záměrného hubnutí), někdy i do mínusu. Je to tím, že mají v pořádku metabolismus, umí dobře jíst a jsou zvyklé se hýbat.