Krabičková dieta, máte zkušenost?

marenka81
5. říj 2014

Ahoj, chci se zeptat..mate někdo zkušenost s krabickovou dietou? Kamaradka s ni po porodu hezky zhubla 🙂

sim007
6. říj 2014

@marenka81 na jednu stranu dobra vec, ale jakmile ji prestanes jist a nebudes se hlidat, tak zase priberes

llluckaaa
6. říj 2014

@marenka81 S dietami ano, s krabičkovou ne osobní 😉 Věřím, že s ní člověk může zhubnout. Na druhou stranu mně přijde jako lepší cesta pro hubnutí naučit se správně stravovat a vařit (plus pohyb atd.), protože není až tak těžké zhubnout jako spíš si vysněnou hmotnost dlouhodobě udržet 🙂

lolap
6. říj 2014

Já jedu už 7.týden krabičkovou dietu, je moc chutná a dobře nastavená, hubnu cca 1 kg za týden. Samozřejmě se pak nesmíš vrátit k nějakému nezdravému stravování a vyžírání, to pak kila nabereš zpátky, ale to je u každé redukční diety. Mně se líbí ta pestrost, také vidím velikost porcí, různá chutná a zdravá jídla. Potřebuju shodit opravdu hodně a prostě zatím u dvou malých dětí nezvládám počítat a odvažovat si suroviny, navíc vařit si jen extra pro jednoho mi moc nejde, navařím toho víc a víc toho taky sním nebo to jím tři dny v kuse.

luucia
6. říj 2014

Ahoj, já za sebe můžu krabičkovou dietu doporučit. Měla jsem Ježkovy krabičky a jídlo bylo opravdu chutné a pestré 😉 Naučilo mě to stravovat se pravidelně po menších porcích takže si váhu držím dál! 🙂 Kamarádka měla nějakou jinou krabičkovou dietu a spokojená nebyla, jídlo bylo bez chuti a dost se opakovalo..dojídala se a nemělo to ten správný účinek. Takže si kdyžtak přečti recenze nebo si nech nějakou krabičkovku doporučit..ne každá je dobrá 😉

blondynka400
6. říj 2014

@marenka81 za mne vyhozené peníze. Kamarádi to cca před 3 lety koupili manželovy jako dárek k narozeninám. Byl to ten celkový program (včetně snídaní a svačin) v hodnotě asi 15 tis. Za mne skutečná hodnota tak 3 tis 😝 Něco jsem mu převařovala (třeba kuřecí maso, protože to mi smrdělo), vymněňovala jsem mu jogurty za kvalitnější a tak. Jako zhubnul, to ne že ne, protože to pro chlapa jeho konstituce bylo nesmyslně málo energie a to jsem mu tam na tajňáka něco přidávala, aby se nezničil.. Když mu připravuji jídlo já, je to rozhodně levnější, chutnější a výsledy lepší a hlavně trvanlivé (dokuď zas nezačně jíst ty svoje nesmysly).

luucia
6. říj 2014

@blondynka400 15 tisíc? to je teda mazec 😲
Ježkovy krabičky jsou za 240kč na den..to bez krabiček projím víc a jídlo teda fakt moc dobrý..jogurty a tvarohy tam mají ručně dělané..jsem se na každou krabičku vždycky moc těšila 😵

blondynka400
6. říj 2014

@luucia no mne to přišlo šíleně moc, ale fakt za to tenkrát tolik chtěli a to to ještě bylo bez dopravy. Takže buď na týden osobně s nebo si to nechat přivézt, ne za zrovna levný peníz. Ono si myslím, že nebyl takový výběr jako teď (myslím množství fire,m) a taky tam hublo pár rádoby známých osobností, tak si nahodili cenu 😝 😀 Já si tedy myslím, že když mu dělám jídlo, že to vyjde na méně než 240kč, ale nevím, možná se pletu 🙂

78marcela
6. říj 2014

Já si koupila tu domácí krabickovou dietu a fakt mi to pomohlo. Za měsíc jsem měla 6 kilo dole. Potom méně, asi kilo týdne. Je pravda že to chce vařit. Ty recepty jsou udělaný vždy na dvě porce takže já každý druhý den vařila a měla jsem to jakoby na dva dny. Vařit to denně by se mi nechtělo. Pak jsem si něco nahradila, když byla tvarohová pomazanka co mi nechutnala, dala jsem si jogurt nebo tak něco. Některé jídla slušný, některé méně a některé vyloženě výborné. A naučila jsem se jíst často, což je fajn. Přes léto jsem ji nedržela, a asi tři kila mám zpět. To byly ty zmrzliny. Ale jinak dobrý, jsem ráda že nemám zpět více jako předtím a že jsem se fakt naučila co tři hodiny něco sníst. Takže za mě doporučuji. Jo a co bylo plus, že jsou ty recepty z normálních dostupných surovin.

kimi32
9. únor 2015

Dobrý den...
Odebírám krabičkovou dietu od Harmony servis již dva měsíce a má váha šla dolů o 6,5 kg...Jejich strava mi naprosto vyhovuje... mají ji pestrou a nikdy mě nezklamala.Komunikace s nimi je taky naprosto suprová.Za mě doporučuji ... 😉

me79
9. únor 2015

Ja s tímto stylem stravování nesouhlasím. Jak jiz bylo řečeno, lepsi je vařit a jist pravidelne. Ja i kdyz mam malou 6 mesicu a nekdy je to náročné - vařím kazdy den večeři pro me i manžela - zbytek je pro mne druhy den k obědu. Jsem stastna, ze on ji hodne zeleniny. Ma vaha den po porodu plus 1kg. Za 3 dny 0 a nyní po 6 mesicich se snažím přibrat, jelikoz jsem 3kg minus. Kupujeme kvalitni potraviny,i tak ušetříme a vařím jídla, která ne zaberou moc času.

michalusenka
9. únor 2015

ja zhubla 16 kg. krabicky jsem mela 7 mesicu a pak sem se snazila omezovat. od te doby co mam mojeho tak mam navrch 10 kg navrch - snazim si rozdelit 1 obed na pulku - na obed a na veceri

martinka8686
16. bře 2016

jj přesne tak..ikdyž krabičkovou dietu přestaneš odebírat je potřeba pořád jíst dietně 🙂 jinak bude efekt nulový :/ ale určitě je to super start na hubnutí 🙂

katkacelo
17. bře 2016

Já si dělám krabičky vlastní. MAnželovi každý večer vařím aby měl v práci co jíst, takže dělám krabičky jemu azároveň tedy i sobě. Jednu s obědem, druhou s ovocem, třetí se zeleninou. Vařím hodně zeleniny a vůbec docela dost zdravě, ale i tak co manžel začal jíst takhle pravidelně - i když líp než ty mekáče předtím 😀 tak trochu přibral, já se držím, nehubnu, ale až bude teplo a bude se dát vyrazit aspoň na inliny, tak to určitě půjde dolů líp...

michaelaromanova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz