Kto sa snažíte chudnúť, pište, pripájajte sa

jaternicka111
7. led 2014

Ahojte vsetci kto sa snazite chudnut.dovolte aby som sa predstavila.mam 27rokov,165cm a vaha po sviatkoch neviem presne ale pred vianocami to bolo cca 74-75kg a teraz ratam ze tak 76 :( mozno viac..zajtra sa odvazim.viete budem rada moc rada ak tu rozbehneme tuto temu a budeme sa navzajom podporovat!lebo samemu to ide tazko..no a ja som asi tak 4-5rokov dozadu mavala 52kg to bol cas..potom sa toho v mojom zivote vela zmenilo(odstahovala som sa nasla si priatela atd.)a kila sli spolu so spokojnm zivotom hore.najprv asi na 60-62kg apotom som zacala riesit chudnutie a priznam sa nie zrovna idealne.nejake diety,vela zakazov ktore som nevedela dodrzat a kazde male zlyhanie som strasne trpela a to furt dookola.potom som sa snazila ist na to zdravsie ale nemala som vela informacii a potom zrazu 75kg...poznate to vsak?viem ze ano..teraz uz mam nastudovane az az ale prax mi ide len obcas proste sa neviem prinutit vydrzat a tak sa stale tocim dokola-schudnem1,2,3kg a sup spat..ale uz musim vydrzat ved takto sa zit dalej neda ved som pribrala cca23-25kg!uz musim sa spamatat.co vy na to pridate sa a budeme sa pidporovat a pomahat si ved kazda podpora a rada je super hlavne ze v tom kazda nebudeme sama!pri poslednych pokusoch schudnut mi to docela slo vedela som dat tyzdenne zdravou stravou a pravidelnim jedenim dole 1kg/tyzden ale vydrzala som vzdy tak dva tyzdne potom som sa zas asi dva tyzdne napchavala a zase dokola ale teraz to dame!chcem mat do leta aspon 59kg!idem zas zdravo jest a jest 5-6x denne.fakt to tymto sposobom ide len vydrzat!baby prosim piste a pripajajte sa!dakujem a tesim sa na vase spravicky. 🙂

jaternicka111
autor
7. led 2014

Baby ja teda zacinam od dnes tak ak smiem napisem vam ako jem.ranajky zemla maslo a jedna jarna cibulka salat,desiata celozrnne kornflakes+mlieko kava s mliekom nesca,potom 2mandarinky a obed zeleninove kusky v trojobale urobene v trube bez tuku+peceny zemiak nasucho a nesolene.pokvapkane oliv.olejom+rajcina.olovrant este neviem.no a kedze som cez sviatky jedla a pila jedno cez druhe tak dnes este nejdem na 100%lebo nemozem hned otocit a prejst na zdravu stravu cize idem postupne takze dnes mam este kofolu ale zajtra uz len caje ja inak stale pijavam caje len cez sviatky bola furt kofola ale od zajtra zas len caje tie inak pijavam stale a to zelene abiele.

helcenka
8. led 2014

@jaternicka111 - držím palce, ať to zvládneš.
Mně celý život taky váhá lítá nahoru dolů. Teď od ledna se také snažím sundat nějaké to kilo, už se nějak na sebe nemůžu ani dívat. Mám teď nejvíc, co jsem kdy měla. Během 2 let jsem pořádně nakynula a přitom po posledním porodu jsem měla úplně nejmíň v životě, ale to jsem opravdu nevypadala dobře, všude mi vylézali kosti. Řekla bych, že mi nějaké to kilo "navíc" sluší mnohem víc a cítím se tak i dobře. Ale teď se opravdu necítím dobře a abych měla jen pár kilo navíc, tak to bych musela sundal alespoň 10-12 kilo.
Teď jsem o víkendu začala cvičit, vážit se budu jedenkrát týdně, jím zatím 5-6x denně, jak jsem zvyklá, jen jsem omezila sladké a trochu zmenšila porce. Uvidíme, jak to půjde, budu postupně přidávat cvičení, tak jsem na to zvědavá. Mám teď oporu v manželovi, který se rozhodl, že taky sundá nějaké to kilo, jen mu to prospěje, ale ten to tak nehrotí, když zhubne, bude rád, ale neláme to nijak přes koleno...

jaternicka111
autor
29. led 2014

Ahojte baby,ja sa len chcem tak trosku pochvalit ze som za 2tyzdne schudla 2,3kg 🙂 tak mam radost 🙂 budem rada ak niekto napise 🙂 pojde nam to lahsie ked nas bude viac.

jjosette
31. led 2014

Ahoj. Přidám se.
Vážím 79Kg chtěla bych postupně shodit zatim na 60. Mám dvě děti a druhé ještě kojim. Před dětma sem byla zvyklá na 52-55 (se svaly). Od porodu se mi váha nehla 😠 . Ale je na čase, aby se to pohnulo protože nové kalhoty v téhle velikosti už nechci 😉

jaternicka111
autor
2. únor 2014

Ahoj som rada ze sa pridas!tak napis ako jedavas pocas dna.budem sa tesit 🙂

jaternicka111
autor
4. únor 2014

Ahojte schudla som dalsich 900grampv 🙂 🙂 prida sa niekto?

jjosette
5. únor 2014

Ahoj. jedla jsem teď dost nárazově a nevyváženě. Přes den nic moc a hlavní jídlo na večeři. Nejim maso a málo mléčných výrobků. Se starší dcerou ale hřešim na sladkostech 😝 A bílé pečivo s čajem s cukrem bude asi muj problém. Tak teď sem přestala sladit čaj a snažim se jíst během dne a ne na večer. A taky sem začla cvičit tu první sestavu od Olgy Šípkový (s malou v nosítku) 🙂 a zatim nic 😉

ebra01
21. únor 2014

Ahoj holky, s dovolením se k vám přidám. Taky jsem na to po svátcích vlítla a zatím se úspěšně držím. Po porodu jsem měla cca 3 kg navíc oproti svému běžnému normálu 64 kg na 163cm výšky (což je mimochodem taky dost). S partnerem jsem se dohodli, že prostě od 6. ledna zatočíme s přebytečnými kily. V červnu nás čeká svatba, tak máme alespoň motivaci 🙂 . Jenže přes svátky jsme se stihli ještě vykrmit. Já o 4!!! kg. Když jsem to viděla na váze, tak jsem si říkala, že jsem opravdu čuně 🤐 . Nějakou konkrétní dietu nedržím. Prostě jsem si naordinovala menší porce, přestala několikrát týdně péct buchty apod., vyřadila sušenky a čokoládičky, párky a hlavně rohlíky a franc. bagety z bílé mouky - mám je moc ráda, proto jsem je měla doma stále po ruce jako rychlovku k jídlu. Po nich se to kyne opravdu samo. Pečiva jsem se nevzdala. Jen si dávám celozrnný chléb a třeba jen malý krajíček a klidně namazaný máslem. Dle mého rozhodně lepší než nějaké hnusné umělé margaríny 🤐 . Ze začátku jsem měla večer celkem hlad, protože jsem byla naučená u televize mlsat. Tak jsem si k chlebíku naložila dost zeleniny nebo chroustala mrkev. Jako chipsy to nejsou - co si budeme namlouvat, ale dá se to. Tělo si po chvíli na menší porce zvykne. Párkrát jsem i zhřešila, když byly nějaké ty narozeniny, ale nepřecpávala jsem se. Tady na Koníkovy mě nakopla diskuse o cvičení s Jillian Michaels, tak jsem se do toho dala s tím, že přece půl hodiny cvičení denně mě nezabije (jsem lemra líná). No někdy mám pocit, že ano... 😀 , ale když vidím výsledky, tak mě to nakopává dál. Momentálně jsem na své předporodní váze. Snad to půjde takhle dál a dostanu se pod 60 kg. Centimetry v pase a přes zadek ubývají, na stehnech taky trošku. Co mě štve, tak bohužel "hubnou" i prsa - partner zaplakal... Celulitida na stehnech se mrcha drží zuby nehty, ale možná že se také trochu zmírnila. Zatím jsem namotivovaná, tak snad mi to vydrží 🙂 .
Přeji vám všem pevné nervy a hodně úspěchu 😉

mamasaurus
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
9iva
Odpověď byla odstraněná
Zobraz