Máte někdo zkušenost s Emulips forte? Pomohl?

dendy03
16. led 2011

Nemáte některá skušenost s emulips forte??? Přibrala jsem v těhotenství dostk kilo a potřebovaly bych je shodit 😒 . Během kojení jsem nic brát něchtěla jelikož jsem e bála, ale už nekojím tak bych něco i skusila. A hlavně na MMB pořád vidím jak se to tam prodáva a jak píšou že se po něm zaručeně hubne... tak by mě zajímalo zda je to prada???

kacule20
14. bře 2012

@hanicka21 taky pouzivam je to perfektni pripravek 🙂

xxlbabeta
6. kvě 2012

Nechci vám nic kazit, ale tento přípravek není určený na hubnutí! Je určený pro lepší funkci střev při nadýmání a plynatosti a mě osobně při těchto problémech dost pomohl. Co se týče hubnutí, doporučuji novinku na trhu a to jsou borůvky AKAI!! Je to opravdu účinné, jen se blbě shání http://www.sanoteka.cz/hubnuti/acai-berry-thin-...

slunecnice209
6. kvě 2012

@xxlbabeta Myslím, že stejný účinek mají pšeničné či ovesné otruby, které jsou také vynikajícím zdrojem vlákniny, omezují chuť k jídlu a dodávají pocit sytosti stejně jako Acai. Rozdíl je hlavně v ceně, zatímco otruby stojí 0.5kg pytlík 20,-kč. /přidávám si každé ráno 1lžičku do bílého jogurtu/...tablety Acai jsou cenově někde úplně jinde . A navíc nejsou vhodné pro každého :
Není určeno těhotným a kojícím ženám, osobám s onemocněním srdce, psychosomatickými problémy a nedostatečnou funkcí ledvin nebo jater.

tetina
8. kvě 2012

CHci se zeptat,jestli emulipsan mohu brat i ted kdyz jsem tehotna?

dennul
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
radkakros
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
radkakros
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
radkakros
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pavlina1515
7. zář 2012

dobry den, chtela jsem se zeptat zda jste si nekdo objednal Emulips Forte a prisly vam jen tri ctvrtiny cele lahvicky (ani necpo konec vrchni etikety)...dekuji

iskis
7. zář 2012

Ahojky ,emulips i emulips forte je vhodný na zažívání a trávení .Tím,že upraví trávení a pročistí střeva , některé ženy hubnou. Ale pokud chce někdo schodit více ,tak je vhodný emulips slim . Je to hubnutí bez diet a není potřeba upravovat jídelníček,stačí se nepřejídat . A hlavně je bez jojo efektu . Moje kamarádka si ho užívala měsíc , měla 10 kilo dole a hubne dál . Ráda vám ohledně těchto výrobků poradím 🙂

iskis
7. zář 2012

@tetina
Ano emulips je vhodný i v těhotenství 🙂

lennahi
13. říj 2012

Ahojenky! Je pravda, že po Emulipsu Forte se mi krásně upravilo trávení! Na tom je Emulipsek i Emulipsek Forte stavěn 🙂 Ale vyloženě na hubnutí je tu Emulips Slim, který se zaměřuje na podkožní tukové buňky a ty pak odvádí z těla ven. Ten mám vyzkoušen na vlastní kůži a za tři měsíce jsem dostala dolů nádherných deset kilo 😀 Není však vhodný v době kojení!!! Ale např. Emulips anýz se vřele doporučuje těhotným i kojícím maminkám 🙂

katcha29
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
cicitka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lenaj
17. lis 2012

Dobrý den, tak moe zkušenost s obyčejným Emulipsem - pomohl mi s trávením, už v době těhotenství. Na množství mlíčka jestli to má vliv, bych se i dohadovala (moje zkušenost), kojila jsem jen do 8měs. protože to dcerce nestačilo. Brala jsem obyčejný emulips. Na váze se to nijak neprojevilo. Po porodu mi šla váha sice rychle dolů, jako všem. Ale bylo v tom spíš to, že jsem se nevyspala (kojení po 2 hod ve dne v noci), a hodně jsem chodila s kočárkem. Tak postupně jsem přešla na forte a pořád nic a začínám přemýšlet, že to byly vyhozené peníze. A ten emulips slim je ještě dražší, tak se mi to už ani zkoušet nechce. Prostě bez pohybu a pravidelného stravování nejde nic!

lidaslim
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
milkkah
18. pro 2012

Chtela bych se zeptat,jestli ma nekdo zkusenost s kapkama kvuli traveni,nadymani,plynatost atd.beru ho ted teprve necelej tyden 10 kapek dene?Dekuju za radu

pepa_pepa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pepa_pepa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
moucha
21. led 2013

emulips není na hubnutí, ikdyž to propagují.....

moucha
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
aninat74
31. led 2013

Já beru Emulips, tedy spíše kvůli kojení. Po 3 měsících jsem zhubla 5 kg. Mám pomalý metabolismus, tak to byl pro mě úspěch. Trpím od dětství na zácpy a to je pryč. Důležité je se nepřejídat a nedojídat se, nemlsat a jíst vícekrát denně menší porce. Manžel zhubnul s Emulipsem forte za dva měsíce 6 kg a to se vůbec nehlídal.
Je to určitě o tom, že každý je jiný a ne každý může sportovat. Hubnout se má pomalu, aby to mělo trvalý efekt. A hlavně tělu nic neodebírat, aby nestrádalo.

misicka455
25. únor 2013

Vybrala jsem dvě balení a žádné změny v ničem jsem nespozorovala, Vyhozené peníze ☹(

akinan
13. kvě 2013

u nás doma pomáhá na trávení, bereme ho když nám není dobře po jídle, nebo tak nějak nás bolí břicho, .... Sem tam ho bereme pravidelně, ale spíš je v lékárničce jako taková 1. pomoc 🙂

barcca5
16. kvě 2013

je to přesně tak, jak tady většina píše, Emulips je užasný na trávení, ale ne na hubnutí. Zhubnout se dá jedině pohybem a pravidelnou a zdravou stravou.

akinan
21. kvě 2013

Ebook o Emulipsu Forte s odpovědmi na nejčastější dotazy si můžete prohlédnout ve formátu pdf na této stránce: http://usedmikrasek.cz/files/emulips-forte---in...

krulop
21. kvě 2013

@dendy03
Emulips Forte XXL funguje....nedoporučuji při kojení-má hodně hořčin a miminku by nemuselo chutnat mlíčko.V době kojení používat Emulips XXL-má příchutě anýz,citron,vanilka,přírodní...více se dočteš na www.brno-info.cz/obchod/crd

berunka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
berunka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
milada1946
Odpověď byla odstraněná
Zobraz