• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte někdo zkušenost s Emulips forte? Pomohl?

14. října 2015 
@tetina
ja pripravek pouzivam a jsem s nim spokojena a jen abych doplnila,neni to pro tehotne...:slight_smile:
21. čer 2014 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky vysokému obsahu vitamínu E, který významně podporuje plodnost a otěhotnění se Vaše šance na početí s Emulipsem mnohonásobně zvýší.

Emulips podporuje tvorbu mateřského mléka a napomáhá kojenému miminku s trávením a větry. Častým vedlejším účinkem bývá rychlejší návrat k původní váze před porodem.

Emulips přispěje k udržení správné funkce Vašich jater a žlučníku, posílí činnost Vašeho trávicího traktu, usnadní zažívání. Převede tuky přijaté v potravě do snadno stravitelné emulgované formy, a tím významným způsobem usnadní jejich trávení a zlepší vstřebávání dalších látek v tucích rozpustných, např. vitamínů. Při pravidelném používání pomůže upravit metabolismus tuků v těle. Při užívání v kombinaci s vlákninou napomůže upravování tělesné váhy.

Emulips ochrání Váš organismus před působením nebezpečných kyslíkových radikálů (způsobujích stárnutí a vznik chronických zánětů a rakoviny) a podpoří zdravý stav a funkci srdce a cév. vice na Nadhaaa26@seznam.cz objednani výrobku okg
19. črc 2014 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra.
11. zář 2014 v 16:38 • jarmila78
prosim vás pomohol ,produkt emulips XXL niekumu pri chudnuti?musi sa držať dieta?
5. říj 2015 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevie mi niekdo povedať či naozaj mu pripravok pomohol pri chudnutí?
5. říj 2015 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od michaelanavrc.
to jsem nezkousela...jedine co jsem videla nejake pokroky bylo po syneslim..nic jineho vyzkouseneho nemam tak neviim :confused:
14. říj 2015 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek