Neera-detox, máte zkušenost?

luciky
31. kvě 2013

Dobrý den, máte někdo zkušenosti s kůrou www.neera-detox.cz ? dneska začínám 1.den, tak bych si chtěla s někým vyměňovat zkušenosti a podporovat se

domce
13. led 2017

@80marge A kdy jsi to drzela poprve? 🙂 Jinak jsem si vcera dala sennu a v noci jsem skoro nespala - sileny krece v brise 😀 Usnula jsem nad ranem aspala do 12. Je mi slabo, hlad nulovy, ale aspon uz jsem si dosla na wc ..sice skoro nic ale aspon neco. Ale ta noc nic moc , tak nevim, jestli ji dnes nasadim znovu 😀 dnes paty den, porad nevim jestli pri takovym prubehu mi staci 7 dni nebo mam prodlouzit na 10 ...

80marge
13. led 2017

@domce Tak 2,5 let do zadu pak těhotenství a dlouho jsem kojila tak až teď, ale na jaře si to určitě zopakuji. To musíš mít Teda pořádne zabetonovane střeva.

ameliejulliette
15. led 2017

Ahojte, pisu si kvůli podpoře, tady vidím, že se aktuálně kura drží. Nahromadily se mi zdravotní obtíže a taky stravovací návyky šly do kopru, tak jsem se rozhodla zopakovat neeru. Mám za sebou desetidenní kuru před rokem a půl a až na bolest hlavy 3.den to šlo velice dobře. Pamatuju si, jak bylo telo opravdu pocitove ciste a tihlo ke zdravym potravinam. Pak jsem si dala jen udržovací 4-denní. Teď jsem 4.den a horor. Bolest hlavy jsem čekala, ale k tomu totální slabost, tres, zimnice, páchnoucí pot. Takže něco se děje. Nastesti je nedele a manzel je doma. Snad to prejde za par hodin. Stolice odchází zatím bez senny, ta mi minule nevyhovovala, takže mám nachystanou zajecickou hořkou a v záloze klisma.
Při prvním detoxu jsem si pokaždé, když jsem dostala chuť na nějaké jídlo, zapsala papírek název - ze si ho dám pak někdy. Zkuste, komu se těžko odolává.

80marge
15. led 2017

Tak já úspěšně ukončila 10 denní kůru a dnes nástup na stravu. Ráno jsem si dala vymackany pomeranč s dužinou a dokola ho kokosovou vodou, oběd naparenou zeleninku (paprika, batat, mrkev) a trochu zeleninoveho vývaru. Vše v pořádku žaludek nebojkotuje a -7kg je krásných.

katerinajan
16. led 2017

ahoj holky, neeru držím poprvé od včerejška. Bylo to v pohodě až teda do večera. Večer a pak hlavně v noci mě tak rozbolela hlava, že jsem myslela, že ráno padnu. Vůbec jsem nespala. Ráno to bylo trošku lepší a teď už v práci zase trpím. Bolest hlavy nesnesitelná. Dnes se budu snažit vydržet, ale jestli zítřejší třetí den bude taky tak hrozný, tak nevím jestli těch 7 dní dám.

kaccistar
17. led 2017

ahoj holky, tak my sme nečakane odišli na dovolenku a to samozjreme nešlo, takže som dodržala celý 4. deň. V ten som sa ráno vážila a dole po celých 3 dňoch som mala -2 kg. Dnes začínam znovu, za tie 3 dni čo som jedla normálne sa mi vrátilo 1 kg, čo je samozrejme jasné, keď človek začne jesť. Takže ma čaká ešte 6 dní.. dnes mám prvý 🙂 chcem potom ešte dať džusový detox a až potom normálna strava. Tak som zvedavá.. 😀

katerinajan
17. led 2017

tak já mám dnes ten třetí den a hlava mě pořád bolí. ach jo. Jsem z toho otrávená. Jinak mi nápoj chutná a hlad ani nemám. Sem tam se mi ale motá hlava.

uzivatelkapetra
17. led 2017

Jak tady čtu jak vás všechny bolí hlava, do toho nejdu. Já musím každou malou bolest hlavy hned zajídat brufenem jinak se mi rozjede takový šílený stav kdy nevím jestli dříve zvracet, omdlít nebo někde zalézt do tmy a umřít.

kaccistar
17. led 2017

@uzivatelkapetra tak mňa teda nebolela a ani nebolí hlava vôbec a aokrem zimy mi nič nie je 🙂

pajuska321
17. led 2017

Ahojky.,tak já měla neeru 5dní a pak už jen upravila jídelníček.,na kila -2,5 .Ale už se na ni zase těším

luuucatko
17. led 2017

Ahoj holky, tak v tom jedu taky 🙂. Dnes druhý den. Pobolívá mě malinko hlava, ale co mě spíš omezuje je ta únava. Jsem malátná, musela jsem dnes i dřív z práce, tak snad se to zlepší jak všude ostatní píšou.

kaccistar
18. led 2017

@luuucatko tak ja dnes tiež 2. deň z môjho druhého začiatku 🙂 včera ma teda riadne bolela hlava, prvý krát.. ale varila som deťom bramboráky a musela som to aj ochutnať, tak som to celé trochu porušila.. ale prežila som 😀 držím palce! 🙂

katerinajan
18. led 2017

tak já dnes den čtvrtý. Včera jsem to s tou bolestí hlavy už nezvládla a dala si prášek..což teda asi není moc detoxikační..za to se mi ale konečně ulevilo a teď jsem v pohodě, Dnes jsem se vážila a dolů jen kilo :( jinak se cítím ale konečně v pohodě, zatím ani nemám hlad, to přijde asi odpoledne a večer, to mám hlad vždycky větší.

katerinajan
18. led 2017

ale teda kilo za tři dny je dost málo ne? :(

kanjad
18. led 2017

Já to dala 7 dní, doporučuju být fakt v klidu, nejlíp nechodit do práce.. je to náročný.. Shodila jsem 6 kilo, něco jsem pak nabrala zpátky, ale šlo spíš o ten pocit "čistoty" a odlehčení🙂 Teď bych dala spíš nějaký zeleninový, už bych nemohla neeru ani cítit 😅 ale účinek tam byl🙂

katerinajan
18. led 2017

tyyy jo 6 kilo to gratuluju, to bych taky potřebovala, ale jestli mám jen kilo za tři dny, tak to vidím tak max na dvě až tři kila, což mě teda mrzí :(

ameliejulliette
18. led 2017

@katerinajan Ty kila nejsou všechna trvale shozená, je to jednak obsah žaludku a střev a jednak zadržovaná voda... záleží taky na startovací hmotnosti. Tak se tím netrap a ber to tak, že Tě spíš ten detox nasměruje ke správnému stravování, dodá energii a díky pročištění bude mít tělo větší užitek ze všeho, co přijímáš 😉

Mně se po tom kritickém 4. dni (čekala jsem to třetí den a ejhle) hodně ulevilo a teď (7. den) se cítím plná energie, hlad nemám vůbec, spíš mám problém vypít dost nápoje 😝 Jazyk je ještě povleklý, ale minule to do 10. dne bohužel nezmizelo, takže jsem zvědavá... Třeba budu mile překvapena a budu moct skončit už 9. den 😀

katerinajan
19. led 2017

@ameliejulliette to máš pravdu, říkám si, že se aspoň pročistím. Děkuji za podporu 🙂 Ale doufala jsem, že aspoň čtyři budou, ikdyž se mi pak třeba dvě vrátí zpět :( Je fakt, že na záchodě jsem byla jen jednou, den třetí, jinak nic. Ale týden před detoxem jsem jedla celý týden hodně zdravě, většinou ovoce a zeleninu, tak nevím jestli to není i tím. Dnes jsem si dala vodu se solí ráno, a bylo mi teda zle od žaludku, Jak jsem se napila sirupu, tak to přešlo naštěstí.

Dnes den pátý. Už je mi dobře, sem tam hlad, ale jinak žádné křeče, bolesti ani nic jiného. Pleť vidím, že se začíná čistit. Myslíte, že si můžu dát pak 14 dní zdravou zdravu a pak tento 7 denní detox dát ještě jednou?

kaccistar
19. led 2017

@katerinajan myslím si, že zase tak často sa to robiť nemá. Zvlášť, keď ho máš viac denný ten detox. Ale skúsiť to môžeš. Ja som začala s 10 dňovým, a po 4 som ho prerušila na 3 dni, teraz mám v tretí deň druhej fáze a premýšľam, že na víkend zase hodím zdravú stravu a dám posledné tri dni od pondelka. A hotovo. Musím povedať, že detox funguje aj takto. Zajtra sa zvážim a uvidím, ale mám pocit, že prídem k rovnakému výsledku, ako keď som to držala minulý rok 7 dní v kuse. Zajtra budem mať porovnanie, dnes končím 7. deň. A tie tri si nechám na budúci týždeň. 🙂

katkapoli
19. led 2017

Ja idem od pondelka po 2týždňoch znova na detox,citila som s a dobre

80marge
19. led 2017

@katkapoli taky to chystám v únoru ještě jednou 🙂

katerinajan
20. led 2017

@kaccistar tak jsem zvědavá jestli s tím přerušováním budeš mít stejné výsledky, dej vědět.

já mám dnes den šestý a mám hlad, už od rána 🙂 ale to už snad vydržím, když jsem vydržela tak dlouho. Zítra je den poslední, ale večer jdeme na ples...tak to nevím jak to zvládnu. Jinak kromě hladu, žádné potíže. držte se.

kaccistar
20. led 2017

@katerinajan takže musím povedať, že 4 dni neera, 3 dni normál a 3 dni neera sa osvedčili. Začala som na 61,5 a mám 57,5. Takže váhový úbytok ešte o 1 kg viac, ako keď som to držala v kuse. Teraz budem zase 3 dni jesť (samozjreme nie žrať 🙂 a dokončím posledné 3 dni neera. Tak som zvedavá, kam sa dostanem, ale už teraz je výsledok super. 🙂

katerinajan
20. led 2017

@kaccistar ty jo tak to je krásný. To máš se cvičením nebo bez? Příště to možná taky tak zkusím, protože dnešek je teda boj. Mám hlad od rána, a ještě mě nepřešel, je to čím dál horší. Zítra jdeme na ples, takže nevím jestli to neukončím a ráno si dám už nějaký koktejl a k obědu polévku. Ten jeden den už snad nebude takový rozdíl nebo ano?

kaccistar
20. led 2017

@katerinajan bez cvičenia. Na to bohužiaľ fakt nemám čas. Ja myslím, že keď to celý deň budete piť a večer na plese si dáte už normálne, čo chcete, tak sa tiež nič nestane... ďalší deň by som trošku zase hodila to ovocie zeleninu a išla pomaly, ale myslím, že už aj toto je lepšie, ako žiadny detox, takže keď si to človek upraví, nič zásadného sa nestane. Ja mám ešte 3 dni, ale až od pondelka. Dnes som pila smoothies, ale na večeru som si dala vinu klobásu so salátom ze zelí a uvidíme zajtra. 🙂

katkapoli
21. led 2017

Dievčatá od dnes idem aj ja do toho

katerinajan
23. led 2017

ahoj holky. tak já ráno v sobotu sedmý den jsem měla mínus 3 kila, nic moc. Ale cítila jsem se líp. Dala jsem si koktejl a pak salát. Každopádně na plese spousta dobrot, takže dnes ráno skoro kilo zpět, ale nevadí. Teď jsem nasadila zdravou stravu a od čtvrtka zkusím dalších 7 dní. Mám 160 cm a měla jsem 64,5 kg. Dnes ráno 62,5 kg. Chci se dostat pod šedesát. Aspoň na 57 bych chtěla...držte se

kaccistar
23. led 2017

@katerinajan držím palce 🙂 inak vidím, že máme rovnakú výšku 🙂 160 cm, ja som to dala na 57,5 kg, ale samozjreme po víkende už je to 59 kg, keď človek začne jesť.. ale aj tak je to dobré, keď som začínala na 61 kg. Ešte mám ale tiež tie tri dni, ale možno si ich nechám na budúci mesiac. 🙂 držím palce!

uzivatelkapetra
23. led 2017

Tak jsem se hecla a mám objednáno desetidenní kůru, kterou asi rozdělím na 2x5 dní. Jen jsem zvědavá jak to zvládnu s nízkým tlakem a bolestí hlavy, kterou špatně nesu.
A taky uvidím jak to zvládne přítel, protože on má na takové věci docela averzi.

adelkadanova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz