Neera-detox, máte zkušenost?

luciky
31. kvě 2013

Dobrý den, máte někdo zkušenosti s kůrou www.neera-detox.cz ? dneska začínám 1.den, tak bych si chtěla s někým vyměňovat zkušenosti a podporovat se

kapybarka18
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dalja789
22. dub 2018

koli tenhle detox stojí?

martinides
26. dub 2018

vidím že v tomto hodně zaostávám a taky mych měla začít. Radšej bych ale nějakou proceduru.Pití a polykání něčeho není zrovna moje parketa. Poradíte něco ověřeného?

miiika
21. čer 2018

Ahojky všem, mohu radu prosím hlavně kdo již vyzkoušel. Uděláte si dle návodu ten nápoj a jen ten pijete nebo k tomu čistou vodu? Vím, žádné jídlo jen ten připravený nápoj a ten je na celý den nebo se připravuje 2x? Děkuji Renča

adriana1302
21. čer 2018

@miiika Ahoj, pravidelně jsem pila Neeru vždy na jaře asi 4 roky za sebou a pak různě během roku ty třídenní kúry. Poprvé to bylo náročné, člověk neví do čeho jde a nezná ty jednotlivé fáze, příště již budeš vědět, jak tvé tělo bude reagovat tzn kdy přijde bolest hlavy, únava, chuť...To co jsem během detoxu zuhbla se nikdy jojo efektem nevrátilo max 1-1.5kg, ale dole jsem měla cca 5kg. Vždy jsem se poté cítila skvěle, spousta energie, lehké tělo, během detoxu jsem chodila cvičit a také ok. Dělala jsem kúry na 7 dní, jednou zkusila 10, ale už bylo hodně. Nápoj sem si připravila ráno najendou a používala na to lahve od vody Rajec s tím pítkem a nosila je celý den s sebou, postupně upíjela. Můžeš pít ještě vodu nebo slabé bylinné čaje. Někomu vadí chuť Neery, ale mě například chutnala, můžeě přidat víc citronové šťávy třeba, dle chuti. Kdybych nebyla těhotná, tak do ní jdu i letos😀

miiika
22. čer 2018

@adriana1302 Adri, moc děkuji to znamená ráno si připravím dle návodu celé pití nachystám si láhve (to mi příjde jako nej řešení) a celý den piju a pokud je žízeň mohu tedy slabší bylinkový čaj a vodu (voda je asi neomezená že?) jdu do toho poprvé a jsem velice zvědavá jak to bude. Děkuji za Tvou rychlou odpověď 🙂

adriana1302
22. čer 2018

@miiika Jj voda je neomezená, ale stejně ji do sebe moc nedostaneš, tím jak pořád popíjíš Neeru😉Pak se naučíš si to pití správně rozvrhnout, proto mi pomáhaly ty lahve. Viděla jsem, že za dopoledne jsem vypila tolik a ještě zbývá odpoledne + večer. Pocitově to opravdu zasytí, proto by ti měl nápoj vydržet až do večera...Na zkoušku doporučuji koupit to menší balení, dost lidí si stěžuje právě na tu chuť, že jim to připomíná sojovku, mě to ale chutná😀Ten kajenský pepř se usazuje, tak tím chce vždy trošku protřepat. Jak se budeš čistit poznáš postupně na stolici (no je to tak😉) Třetí den mě vždy bolela hlava, ale to prý dělá u většiny detoxů a měla jsem hroznou chutˇna rohlíky, který nejím asi dest let😀

licorice1
22. čer 2018

@miiika Zdravím, existuje i alternativní dieta na stejném principu Master Cleanse https://www.vylectese.cz/citronova-detoxikacni-...

adriana1302
22. čer 2018

@licorice1 Ano, je to podobné, ale hodně lidí neví, že je velký rozdíl mezi javorovými sirupy, koupí si sirup z Lidlu a myslí, že je to ok... A Neera není jen javorový sirup, ale také palmový sirup. " jde o pečlivě vyváženou směs několika druhů palmových sirupů (POZOR - PALMOVÝ SIRUP NENÍ PALMOVÝ OLEJ!!!) a nejkvalitnějšího kanadského javorového sirupu stupně C+. Javorový sirup dodává během kúry energii ve formě snadno vstřebatelných cukrů a palmový sirup zajišťuje bohatý přísun minerálů."

licorice1
22. čer 2018

@adriana1302 Co jsem četla uvádí se, že by se měl použít javorový sirup v bio kvalitě stejně jako citrony.

adriana1302
24. čer 2018

@licorice1 I u bio sirupu je potřeba koukat o jaký druh se jedná. Dobře to je popsáno zde http://zdravejist.blogspot.com/2012/03/javorovy...

kytickaaa
15. říj 2018

Ahojky, nedrží někdo tuto dietu? Rada bych začala za par dni. Mám zdravotní problémy a tak nějak doufám, ze by mi to pomohlo. Nevíte jak je to s užíváním léku při neere? Děkuji moc