• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pár měsíců po porodu mám pořád bříško jako těhule

17. ledna 2017 
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
2. bře 2014 v 10:58 • 9iva
autor
Tak od včera jedu 3 level a ten teda je...uuuuffff......... :astonished:
4. bře 2014 v 11:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
janesafari a do zlína by ses dostala???taky bydlim u uh a jezdila jsem do Zl.k vyzivove por.a zhubla jsem 15kg....Hlavně obj .10cm břicho...dělá super plan+cvičení u ní v posylovne ...důležité je mít nad sebou ten bič ....vždy mě zkontrolovala a já měla motivaci ...to hreseni je právě to nejhorší,zhresis jednou a už hresis furt ...
4. bře 2014 v 11:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@vermon ...dostala,ale ted nějak nezbývá čas....A v U.H....bych též měla výž.poradce najít,ne?
UH je pro mě takový záchytný bod-Město celkem dobře znám-10 let sem tam bydlela a sem tam často... :sweat_smile:
5. bře 2014 v 17:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím, hodně jsem se zajímala a nikoho neobjevila...A když ano, chtěl nehorázně peníze.. :-/
5. bře 2014 v 19:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj @janesafari ctu tvou zpravu o ubytku vahy-gratuluju!!!! ja mela 2dny-ne jdouci po sobe nejakou krizi-takze jsem "prasila" jedla co bud a co bylo-ale jedu dal-proste důležite je nevzdavat.urcite mam mene pres paze i stehna-pas zatim ne-ale stridam Jill-bricho a odpocinkovy den.urcite i na sobe vidim zmenu k lepšímu.
co ty?? level 3je masakr-kousek jsem shledla-ale jeji cviceni me strasne bavi :slight_smile:
5. bře 2014 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vermon co znamenajh@ nehorazne penize? Havlicek v Pha chce az 15tis a to je nehoraznost.Ja platila myslim docela realnou cenu
5. bře 2014 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadlen jen jsem chtela poradit,kde jsem byla spokojena.Platila jsem 1500,- na 3 mesice konzultace a vstupy do fitka v cene...Coz si myslim je hodne slusna castka a vysledky super...
5. bře 2014 ve 23:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vermon jo tak to je vazne paradni cena!!!! :slight_smile: 15kg dole-mas muj obdiv!
6. bře 2014 v 06:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky-trošku odbočím... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Včera ve 12:00 to bylo 11 let,co sem porodila Nellu...A maličkému už bylo 7 měsíců a je to pěkný divoch-asi bude brzo chodit !!! Rodím nějaké uspěchané a divoké děti :grinning:
A včera ještě jedna událost-konečně sme si s mojím byli zamluvit datum-26 .7. se bereme :sweat_smile: :wink: Je to pro mě zvláštní datum-tak sem ráda,že byl volný !
6. bře 2014 v 09:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janesafari Tak to moc gratuluju-pak mas uplne tu nejlepsi motivac ija pred svatbou mela 57kg-chtela jsem byt nejkrasnejsi nevesta a hubnutí mi takhle slo.Saty vel 36byly strasnou inspiraci.Tak jo Ti moc preju!!svatba je jeden z nejnadhernejsich okamziku zivota-smim li hovorit za sebe.
ja rano stoupla na vahu 58,7. do konce brezna chci aby vaha byla na 57.5- ma motivace tohoto mesice.
7. bře 2014 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tadlen A kolik měříš? Na fotce vypadáš dobře a asi ted máme stejnou váhu...Já měřím 162 cm...A kolik ti-jestli se můžu zeptat?
A svatba to bude uplně maličká-raději investujeme do domečku než do velké svatby-na to už ani nemám věk :grinning:
7. bře 2014 v 18:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mam 174cm - to je spravny rodinna svatba je nejlepsi!!! :slight_smile:)
7. bře 2014 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari kolik ti je Janesafari?
7. bře 2014 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari 29 jeste 9mesicu
7. bře 2014 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tadlen Už je to pár týdnů,co na mě vlezla 36 :grinning: ....Ale stále se cítím na 25- sem se v tom věku nějak zasekla a roky si nějak nepřipouštím :wink:
7. bře 2014 ve 20:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
to je správný !
7. bře 2014 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tadlen A kdo mě nezná a neví-tak mě to ani netipne-vždycky sem byla o hodně mladší a ted se to hodí :grinning:
Když sem čekala Tobíka,každý mě gratuloval k prvnímu mimi a když sem řeklaže mám doma 10 letou dceru (ted už jí bylo 11 )...tak každému spadla pusa :astonished: :grinning:
A až se spravím a budu zas na své váze bude to ještě lepší-zase ,,školačka " :sweat_smile:
8. bře 2014 v 07:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pravda ze me ta celist padla taky :slight_smile:) j8 presne taky se tesim az budu zase hubenonka a uslysim zase " ze jsem jak holcicka" proste skolacka- a fit. DNESKA jsem po snidani stoupla na vahu ge stejnem obleceni a najedena tak jako kdyz jsem byla u vyzivove poradkyne-tam jsem mela 61,6 a dneska 59,9 a mam o 1,7kg mene a to je za 14 dni dle rozpisu upravenych zivin, a to jsem 2krat mela nechutne praseci dny.vcera jsem 7den nedelala ve volnem rezimu, protoze pak snim na co prijdu. Ale zitra vecer udelam testoviny s krevetami piniovymi orechy a matou ktere jsem videla v tv od ester janeckove a vypadalo to uzasne, a to si neodpustim si nedat :slight_smile:
8. bře 2014 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdyz mam stres a snazila jsem se jej prejist jedla jsem co bud, ted jsem si nakoupila ledovy salat a jim ten, dam nekdy i celou hlavku, ale nejsou to zadne kalorie :slight_smile:)
8. bře 2014 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari odpovedi pro jane vyse... Janesafari kojis stale?
8. bře 2014 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tadlen :slight_smile:
Nekojím-plně sem kojila 4 měsíce ,pak částečně příkrmy a přesně v 6.měsíci se malý sám odstavil-potřebuje pořádné jídlo :grinning: Ted se nedivím,že mě v těhu tak strašně chutnalo a nabrala sem 16 kg-jedlík od malička :wink:
9. bře 2014 v 08:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari Ahoj, dnes se mi sem strašně špatně chodí, dokonce jsem si snad říkalala, že se pár dní nepřihlásím. Pač už 4 den strašně hreším a necvičím !!! Je to strašné,dokonce nemůžu raději ani na váhu, abych něměla zas víc jak 60kg, co jistě mám :frowning2: přesně tuhle fázi jsem čekala, ale o mnoho dříve! o to bych řekla, že je silnější :frowning2:(((( Začala jsem mít hrozné chutě,takže sním to co mám a pak to dojím ještě něčím řádně nezdravím :frowning2:((((( Dneska po obědě až vyzvednu synka ze školky jdu zas na JIll a zítra mámdomluvený bazén, ale potřebuju zase nutně nějaký popich, motivaci - selhala jsem a to bolí.... :frowning2:
Každopádně prvním krokem jsem si říkala že se přiznám (skoro veřejně) a hlavně sobě !
12. bře 2014 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tadlen Takže nejsem sama? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Cvičím teda denně a snažím s kočárkem aspon několik km denně,a začala sem pít vodu s citronem a před jídlem lžičku skořice na spalování a piju L-karnitin ráno a před cvičením a snažím se zmenšit porce a jíst raději víckrát denně-takže snaha je....... :grinning:...................ALE !!!
Taky mě honí šílené chutě-občas hodím za škran kousek čokolády nebo tak,chodím po kuchyni a po špajsce a koukám co bych snědla !!!Tak teda přemýšlím,čím to je???
12. bře 2014 v 11:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tadlen Jooo,taky dnes poslední cvičení s 30 day shred a zítra proběhne převážení a přeměření... :astonished: No tak uvidíme-na oblečení zatím moc teda změny nepocituju,ale uvidíme
S tou žravou nevím jak zatočit-tak uvažuju že si naložím víc cvičení,nebo více km chůze a nebo běh-ale musím vymyslet teda,co zvládnu u kočárku a nebo brusle-na kterých sem dlouho nestála! :sweat_smile:
12. bře 2014 v 11:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Včera sem docvičila 30 DAY SHRED.................A dnes ráno převážení a přeměření !!!!!
-2 kg
-1 cm přes ruce
-1 cm přes stehna
-3 cm přes pupek (měřím přes ten největší špéček :grinning: )...
Mám radost že sem se pohla tím správným směrem juhůůů... :grinning:

A dnes začínám 30 RIPPED IN-ještě ani netuším,jak další cvičení vypadá,ale jedu dál + pokračujeme v několika km procházkách rychlou chůzí s kočárkem...To počasí stejně nutí být celý den venku-i prcek je stejně doma protivný,takže s ním sama doma toho moc neudělám :stuck_out_tongue_closed_eyes: a venku je fajn,když už sedí a kouká...Včera sme poprvé vyjeli se sportákem :sweat_smile:
13. bře 2014 ve 12:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj @janesafari gratuluji-parada!!!!ja se premerovala dnes vaha 58.1 tj. o2kg mene! co do rozmeru pasu-pazi-stehen-boku to slo taky vse dolu!!!! uzasny!!!!!! jeste nemam docvicenou Jill-stridam to-ale pokracuju :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. bře 2014 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tadlen Nooo :slight_smile: taky gratuluju...Ani nevíš jak sem ráda,že sem se tady tím cvičením tak nakopla...Já už dnes 8.den jedu Ripped in....
Jen nevím,jestli ho též cvičit po 10 dnech-má to 4 levely.... :confused:

Dnes sem k tomu cvičení chtěla přidat nějaké km-stezku do vedlejší vesnice...Ale počasí nějak nepřeje :frowning2:
19. bře 2014 v 11:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mám stejný problém a jsem ze Zlína co jsem četla tak jste byli u nějaké vyživové poradkyně?malá má 15m a já mám +5kg než před porodem..ale to břicho:(((dneska opět dotaz na těhotenství:(. Děkuji za každou radu. Budu vděčná, jsem už opravdu zoufalá.
12. čer 2014 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja jsem na tom uplne stejne, mam za sebou sestinedeli a bricho, ze bych mohla jit zfleku rodit... vim, ze nema cenu skuhrat, chce to prestat se prasit sladkym, nasadit lepsi zivotni styl a cvicit... ale jak se k tomu primet, kde vzit motivaci?? Jak jste to delaly vy?
12. čer 2014 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek