• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pijete u hubnutí někdo syrovátku? Prosím o radu

2. června 2014 
Dočetla jsem se, že se může pit před jídlem nebo je možné syrovatkou nahradit jednu celou porci. Děkuji za rady
13. zář 2012 v 08:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ano je a mě docela zasytí. Já si ji dávám místo večeře :wink:
13. zář 2012 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
mě syrovátka hrozně chutnají, tak si to piju, když mě honí mlsná :grinning: někdy i 5x denně :grinning:
13. zář 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Syrovatka tě opravdu zasytí, ja když me honi mlsná tak chroupu zeleninu jinak j po syrovatce zhubhla a davam si ji i na obličej a pomaha mi to na bedary :slight_smile:
13. zář 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
hmm, zajímavé, asi také vyzkouším :slight_smile:
13. zář 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já bych asi nenahrazovala hlavní jídla jako je oběd a večeře, ale třeba jednu svačinu. Jinak je opravdu zdravá, má v sobě spoustu vitamínů a je zdraví hodně prospěšná.
13. zář 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano, slundo má pravdu, syrovátkou by se hlavní jídlo nahrazovat nemělo. Je to dobrý zdroj bílkovin, ale sacharidů a tuků má málo. Proto je vhodná třeba místo jogurtu ke svačince. Já si ji dávám s kouskem ovoce. Mě třeba stačí 200 ml vody + 20g syrovátky.
13. zář 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne jako hlavní jídlo, pouze doplněk a obsahující karnitin je ten nej...
14. zář 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
na fotce vypadáš jako hubeňour:slight_smile:, naši to pili jeden čas místo večeře,ale to jsou věční dietáři.
14. zář 2012 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravá určitě je, ale na hubnutí podle mě efekt nemá. Popíjela bych ji spíš ke svačině nebo snídani.
@cinky Syrovátka má sacharidů docela hodně, aspoň podle toho, co vím já - viz např. http://www.chemievjidle.cz/susene-mleko/susena-syrovatka-moravia-lacto. Ale je pravda, že někteří výrobci jí trošku vylepšili, aby na tom bydla líp :wink: (http://www.chemievjidle.cz/susene-mleko/linie-syrovatka-asp-czech)
14. zář 2012 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ze syrovátky se mi vždycky zvedal žaludek. Pokud jde o hubnutí, jediné, co na to piju, je TRF čaj od Miss Cosmetic. A myslím si, že krom chuti to i funguje rychleji než syrovátka :D
29. kvě 2014 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano syrovátka je zdravá,ale že by po ní člověk vyloženě hubnul to určitě ne
2. čer 2014 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek