Po čem jste zhubli?

denousek
22. čer 2012

jen takový průzkum po čem se vám opravdu podařilo zhubnout aniž by jste se museli mordovat s cvičením?to já se vážně nedokopu.. vypomohli vám i s pohybem a pitným režimem nějaké tabletky?
prosím neradte mi věci typu nejíst,upravist jídelníček,jíst 5 x denně v malich porcích ,cvičit, 🙂 ptám se jestli si myslíte že vám pomohli třeba nějaké tablety či nějaké babské rady?děkuji 🙂

forji
12. črc 2012

Za posledních 30 měsíců mám 30 kg nahoře, je v tom těhotenství, kojení, cukrovka, pořád to šlo jen nahoru. Upravila jsem jídelníček, ještě to nemám vychytaný, ale váha se zdá aspon zatím zastavila a začíná mírně klesat. I cukr je lepší. Musím, musí to jít. Do žádných tablet bych nešla, to může napáchat jen zlo. Nežrat a půjde to 😀

berulinka1
12. črc 2012

za rok mám dole 20 kg 🙂 ..stačilo vynechat sladkosti(každý den) a uzeninu 😝 😀

emispheare
12. črc 2012

herbalife, ale je to hodně o jídelníčku. Herbalife tě nastartuje a pak je to jen a jen na tobě. Přece nechceš doživotně jíst jen drinky nebo tablety...

zazulka
12. črc 2012

Nejlíp a nejvíc po 3x týdně power joze 😀

pejtho
12. črc 2012

Po porodu jsem během 10měsíců zhubla 20kg - všechno jen díky kojení, každodenním procházkám s kočárkem-v jakémkoliv počasí a vždy jsme si dali 5km okruh parkem + nějaké chození po městě, nepřerušená práce a samozřejmě péče malou. Díky kojení a prochajdám jsem hubla i přes šílené stravování-nestíhala jsem si moc vařit a jíst, takže jsem to pak dohnala nějakým párkem v rohlíku a měla jsem šílenou spotřebu sladkého 🙂
Takže bez prášků i diet to šlo fakt samo 🙂

lucifereeek
12. črc 2012

mě stačilo vyřadit sladké pití a sladkosti 😉

jedulka
16. črc 2012

Ahoj, tak já jsem si nechala předepsat od doktora tabletky Lindaxa 15, učinek to má neuvěřitelný, zhubla jsem za necelé tři měsíce 17 kg. Už je to ale nějaký rok zpět a mám ten pocit, že je přestali vyrábět ☹ Vůbec jsem neměla potřebu jíst, a když už jsem jedla, nikdy jsem nedokázala sníst celou porci. Ale každé prášky mají vedlejší účinky. (trpěla jsem nespavostí )

antarres
16. črc 2012

Lindaxa - už mi je nikde nepředepsali, zhubla jsem 16 kilo....

pelenka
16. črc 2012

2 měsíce striktní rozlišovací dieta (podle jídelníčků z knihy), pak ještě 7 měsíců, ale hodně modifikovaná do normálního života, rozhodně jsem nehladověla, hodně jsem si přidávala bílkoviny, protože jsem 3x v týdnu chodila na powerplate jednou na zumbu. Největší zásluhu dávám tomu POWERPLATU, i když jsem měla jen o cca 3 kila méně než nyní (oblečení obléknu stejné), postavu jsem měla nádherně pevnou a lepší než kdykoliv předtím.

biibaa
16. črc 2012

Já jsem brala Adipex, Meridii a pokaždé jsem zhubla třeba i 10kg za měsíc, ale další měsíc jsem to znovu nabrala, někdy i víc... Tabletky třeba zaberou, ale nemá to trvalý efekt. Nic jiného než vyvážená strava a pohyb nezabírá. Chce to taky hubnout pomalu, max. 2kg za měsíc, pokud teda nemá člověk velkou nadváhu...

hannulka
9. srp 2012

Musím říct, že u mě nejvíc zabírá vypustit pečivo.. Sladké moc nemusím, tak to je jednoduché... A případné chutě zahánět poloívkou do hrnečku.. Dala jsem 22 kilo za 11 měsíců, přičemž 7 šlo úplně samo 🙂

medvik
9. srp 2012

Jen doplňuju, že Meridia a Lindaxa se stáhla z trhu pro zvýšené riziko kardiovaskulárních nemocí, Adipex Retard nikomu nedoporučuju pro možnost vzniku plicní hypertenze. Jediný lék na hubnutí je Xenical (snižuje vstřebávání tuků ve střevě, když to ale s tuky ve stravě přeženete, dostaví se hodně nepříjemný průjem 😉 ), je na recept, existuje ve trochu menší dávce jako volně prodejný přípravek Alli.
Takže léky asi ne.
U mě bylo hubnutí buď když jsem hodně málo jedla (to už teď nevydržím) nebo když jsem poprvé začala držet dělenou stravu, pak taky po porodu, když jsem měla uplakané miminko a neměla jsem čas jíst.
Nejlepší ale je, když teď cvičím podle Jillian Michaelsové, 25 minut denně se dá dobře, cítím se skvěle, kila jsou dolů pomaleji, ale centimetry rapidně 😉

josefka
9. srp 2012

po zmene jidelnicku

x1martina
11. srp 2012

zhubla jsem diky potravinovemu doplnku emulips slim, jsou to tablety a prasek, a po 4 tydnech jsme mela 4 kg dole, jsou to pripravky na prirodni bazi, ceskeho vyrobce, rada vam do emailu posli vice informaci. ozvete se.

hanaflint
11. srp 2012

Pekny vecer, holky,
ja jim od ledna pravidelne. Mela jsem docela velke problemy se zazivanim. Rozhodla jsem se tedy jist trosku zdraveji. Od ledna jsem zacala praktikovat toto:
- velka snidane, pote svacinka, nekdy i druha svacinka, obed, svacinka, druha svacinka, vecere a nekdy i druha vecere.
Rano hodne ovoce, odpoledne a vecer spise zelenina. Jinak porce normalni + k tomu mensi svacinky (jablko a bebe, jogurt, banan...). Omezila jsem sladke (nesnim tabulku cokolady najednou, ale dam si dva-tri ctverecky). Jim zitny chleba a omezila jsem bile pecivo. Do toho piji hodne ciste vody a neslazene caje, kazdy den alespon jeden hrnicek zeleneho. Jen takto jsem od ledna zhubla 8 kilo. Vubec jsem nemela zamer zhubnout, jen upravit si trosku jidelnicek a pomoci memu zazivani. Musim rict, ze se citim mnohem lepe, vice zdraveji. Zazivani se mi hodne zlepsilo. Teprve pred mesicem jsem se rozhodla, ze zacnu i trosku sportovat. Obcas vyjedeme s manzelem na kolo, nebo radi chodime na delsi sviznejsi prochazky. Muzu vsem doporucit. Je to trosku obtiznejsi - opravdu se peclive ze startu hlidat, at ma clovek co 2-2,5 hodinky jidlo, ale asi po 14ti dnech si moje telo zacalo o jidlo v tu kterou dobu rikat samo. Zvyklo si. Kazdy se me pta, co delam, ze jsem tak zhubla a ja odpovidam: Nacpavam se cely den:D. Tak hodne zdaru 🙂

xsenova
11. srp 2012

Tabletky na chudnutie su nebezpecna farmaceuticka lobby. Predpise ti ich lekarka. Tie najucinnejsie su na baze amfetaminu. Urcite vies, ze amfetamin je droga na ktoru si telo vytvara velmi rychlo zavislost. Rozumiem ze chces schudnut, ale tato cesta je asi ta najhlupejsia aku si mozes vybrat.

radkakros
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
johnatanka
20. srp 2012

změnou jídelníčku dle Havlíčka a pohybem - pilates, běhání, nordic walking

ebsian
20. srp 2012

Já zhubla po jídelníčku od doktorky a pak hlavně pohyb jak ve fitku, tak nachozené km se psem, tak domácí cvičení..Celkem 40 kilčo. Ještě budu po porodu pokračovat..Jídelníček byl vyvážený..ale pro hodně obézní, pak jsem si našla výživového poradce, taky mi to trochu poupravil..Pořad jste to co jíte mi v radách taky hodně pomohl. Ale hlavně pevná vůle.

dnada
29. srp 2012

Mě se nedařilo zhubnout víc jak rok a půl i přes to,že jsem upravila jídelníček,cvičila jsem,dlouhé procházky s dětmi a dodnes kojím. Až před 4mi měsíci jsem našla výrobek,který není sice určen přímo na hubnutí(je to spíše vedlejší účinek při užívání). Začla jsem produkt brát hlavně na neustálé pálení žáhy,která se mě držela už od prvního těhotenství a také hrozné nadýmání. Vše se upravila a i sem k tomu za ty 4měsíce zhubla asi 8kilo.

baaruska
4. zář 2012

Já jsem zkoušela asi 4 roky zpět propíraný LIPOXAL.. nevím jak vy, ale já nezhubla ani deko, byla jsem tehdy po císařském řezu dvojčat, ale vůbec nic se nedělo, nezhubla jsem ani na víčku 😀 ale nevzdávala jsem to, před těhotenstvím jsem aktivně cvičila aerobic, plavala jsem, in-liny, ale s dětmi to nějak nešlo. Přesto jsem našla cestu, navíc přírodní, se kterou jsem zhubla. Možná jste už slyšely o produktech OKG, já užívala Emulips a Emulips SLIM a behěm 3 měsíců bylo dole 6kg. Navíc nám tyto produkty zlepšili další zdravotní problémy v rodině. Začala jsem se o to zajímat blíže a dnes vím, že pokud je tělo oslabené, je zanesené různými látkami, které v něm nemají co dělat, tak prostě člověk nezhubne. Tak, jako já s Lipoxalem.. taky jsem se naučila jíst vícekrát denně v menších porcích, pitný režim, ten jsem se také učila, protože nebyl jaký má být, ale výsledek se dostavil. Doporučuju! Koukněte se na http://www.okg-fit.cz/index.php?log=zdravyzivot. Hezké dny, 😉

ladenka
4. zář 2012

Já zhubla až po jídelníčku od dietní sestry.

marta1982
5. zář 2012

Herbalife a za 3 měsíce 10 kg dole....

barcelona94901
6. zář 2012

Herbalife tu často spomínate baby,to aký ?
moj svokor mal nejaký nápoj,neviem či nie dva a on teda neschudol moc ,sťažoval sa iba na cenu.. 😀

werunqa
11. zář 2012

LKVB6-kdyz jsem pribrala u hypothyreozy 😉

kettm
11. zář 2012

Já bych potřebovala radu jak se nestresovat a mít pevnou vůli ☹ Už jsem hubla 3x, poprvé 18kg, pak před svatbou 23kg a po porodu 14,5 kg, návrat do práce = 30 kg navrch od svatby a 20 od prvního těhu☹ Vždy jsem hubla rychle, většinou tak za 3-4 měsíce jsem to měla dole, nejedla jsem pečivo, přílohy a sladké, hodně pila a jedla pravidelně, pohyb minimální, ale vždy tak do roka vše zpět☹

haniplanetka
11. zář 2012

já zhubla těhotenstvím. Jsem v pátém měsíci a mám o dvě kila míň než při otěhotnění. Blití se mi holt nevyhnulo.

nicolca22
21. zář 2012

Já po porodu vážila 85, začínala na 59, když šla rodit měla jsem 97 ... Katastrofa největší, bylo to šílený, na to jak jsem hubenější, normálně jím jak jsem zvyklá, ale už po šesté večer NE-E, pouze hodně piju, a když už tak si dám jablko nebo mrkev, JO A PŘED KAŽDÝM JÍDLEM VYPIJU SKLENICI VODY S JABLEČNÝM OCTEM, sním toho mnohem méně !! FUNGUJE🙂)) dceři je 6,5 měsícu a já mám 61 kg 🙂

berunka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nerreidda
21. kvě 2013

Ani jeden přípravek zde zmíněný na mě nefungoval. Vyjma Adipexu, po kterém jsem ale měla vysokou tepovou frekvenci. Navíc Alli je již prý zakázaný. Nic podobného nefunguje, buď to co tady už tolikrát zaznělo...strava a pohyb a nebo nic.