• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po porodu jsem přibrala 28kg a zhubla jen 8. Co s tím?

28. ledna 2014 
ok napíš radšej do IP....moc dík :slight_smile:
18. dub 2008 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
debra máš IP a preboha nešaškuj s tabletkami, sú to len prostriedky na vytiahnutie peňazí z tvojho vrecka. Nepotrebuješ ich, dokážeš to aj bez nich :wink:
18. dub 2008 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
vivien....dakujeeeem...xápem všetkému,bola to vyčerpávajuca odpoved :sunglasses: pozriem tie knihy ešte aj nejaké iné a v pond sa do toho pustím... :wink: ja ranajky určite nebudem môcť vynexávať,lebo by umrela od hladu do desiaty... :grinning: ja len xcela nejaké recepty z kníh....no idem už spať,tak všetkým dobrú noc pa :slight_smile:
18. dub 2008 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemáš za čo, nech sa ti darí :slight_smile:
18. dub 2008 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky :wink:
19. dub 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mimi a všetky xudnúce aj nexudnúce :wink: no dnes som robila lokše,tak si viete predstaviť,jak som sa obžrala...radšej som ani neskúšala sa postaviť na váhu,lebo mi praskla :grinning: ale od pond xcem fakt vyskúšať tú odd stravu...tak vám dám vedieť,ako som dopadla
19. dub 2008 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
ja som skúšala aj tú 90dňovku,ale mne vôbec nevyhovovalo jesť doo len ovocie, nevládala som, a ešte mi vadilo,že som po cvičení namohla mať každý deň bielkoviny, ako je treba keď sa cvičí
preto som si radšej podľa rôznych článkoch v časákoch,aj musscle fittnes, upravila stravu
vyskúšaj tú oddelenú, možno Teba to bude vyhovovať, každý sme iný
držím samozko palčeky :wink:

ja som práve docuckala lízatko
dnes sa mi podarilo len raz cvičiť, bola som doobeda grogy, telo si stále zvyká, spala som
poobede som si dala vrch tela a 40minút bicák, potom som chystala tatina do nočnej
19. dub 2008 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky,
tak ja už mám za sebou práve 15minút steper :grinning: ešte ma čaká trikrát toľko, a poobede nohy a bicák :grinning:

a vy ako? dnes vyzerá byť krásne, a mňa strááášne hnevá, že tu u nás sa nieje kam ísť korčuľovať :cry:
20. dub 2008 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. tak já měřím 172 cm a vážím asi kolem 70 kg. je to moc? já jsem docela spokojená, až na veliký zadek(mám ho jak kobyla) a široká stehna. teď jsem četla nějakou dietu v časopise s jablečným octem, nemáte s tím nějaká zkušenosti? :slight_smile:
20. dub 2008 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja diety uz nedrzim spis to kompenzuju to jidlo cvicenim ale uz treti tyden sem nikde nebyla pac sem byla nemocna a ted nemam hlidani a zitra uz konecne jdu!jde to poznat mam kilo nahore :angry:
20. dub 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já necvičím, ale každý den chodim na hoďku alespoň ven s kočárkem a jdu takovou tou rychlejší chůzí. Sice jsem ještě jak macek, ale alespoň už to není takovej rosol :grinning:
20. dub 2008 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kolik jste zhubli?
20. dub 2008 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já zatím asi dvě kila, málo, málo :angry:
20. dub 2008 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
nobody neprud :grinning:
20. dub 2008 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tri

už mám za sebou tú hodinku, aj sprchu, idem niečo mňam navariť deckám na obed
20. dub 2008 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Poninko, ja jsem kdysi ted ocet zkousela..ale zadnej zazracnej efekt to nema...
20. dub 2008 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
a zhubla jsi něco?
20. dub 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jestli to tenkrat bylo kilo... :confounded: ...
20. dub 2008 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je slušný
20. dub 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ten ocet zkoušet nebudu, fuj, takhle se trapit kvůli jednomu kilu :grinning:
20. dub 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo je to nechutny :grinning: :grinning: ...
20. dub 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja mám za sebou aj druhú časť tréningu, dnes to boli nohy a brucho, a hodina na staionárnom k tomu ako bonus :grinning: dnes som si pridala závažia na mašinke, aj na nohy :grinning: a cvičilo sa mi super, celý čas ako som šľapala, kukala som romantický film pre pubošov s dcérou
20. dub 2008 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se musím přiznat. teď jsem sežrala čokoládovou tyčinku. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2008 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kočky, ja už mám za sebou hodku na bicáku a tri hodky vozenia sa v aute :wink:
21. dub 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já teda ne! :grinning: :grinning:
21. dub 2008 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dnes zatím také žádné cvíčo, ale večer jdu na hodinu na stepaerobic, takže pohyb bude a doufám, že se dnes i dokopám večer na bříšáky, musím :astonished:
21. dub 2008 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
pohyb,střídmost a budeme štíhlé jako proutky.Mimochodem, za poslední pětiletku se stěhuju asi už podesáté a to je taky dobrý trénink, pokaždé mám tři kilča dole :wink:
21. dub 2008 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No čo je babule. Už dva dni nič? Fíííha :sunglasses: Ja mám zhruba za dva týždne 2 kg dole, ale teraz to trochu stojí, lebo som piekla kinderkoláč a cez víkend mi nebolo rady :rolling_eyes: No načo som sa naučila piecť! :angry: :angry: :angry: Ale pokračujem ďalej, ešte sa dokopať k tomu cvičeniu a snáď to pôjde zasa dole. Držím aj vám palčeky a píšte :slight_smile: :wink:
23. dub 2008 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja poctivo cvičím, každý deň dva krát :grinning: dnes mám už za sebou hodku bicák, a čaká ma vrch tela a steper, o chvíľu :grinning:
a cm už mi miznú, teším sa na nedeľu, bude meračka :wink:
23. dub 2008 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
mimi a to sa meriaš každý týždeň?ja mám znova malú xorú,opat teploty :frowning2: :frowning2: :frowning2: čiže nemám vôľu ani xuť cvičiť,nie to ešte držať tu oddel.stravu..ako som spomínala...takže vám držím palce pri vašom xudnutí,ja niekedy inokedy... :wink:
23. dub 2008 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek