• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po porodu jsem přibrala 28kg a zhubla jen 8. Co s tím?

28. ledna 2014 
ja som sa nestratila :grinning:

dnes sme mali prvé sväté prijímanie, naša Miška
4. kvě 2008 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééj Mimi. Náš Adam má o týždeň :slight_smile: Dúfam, že nám víde počasie. Dnes to od poobedia nevyzerá ktovieako. A čo vy? Vám to vyšlo aspoň kým ste vyšli z kostola?
4. kvě 2008 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojček, no nám to vyšlo, až na hrozný vietor, ale zima nebola
4. kvě 2008 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to ste mali super :wink: Nám by stačilo aspoň kým neprídeme z kostola domov a potom už nech aj traktory padajú :grinning: Videla som fotky. Ale vám to spolu pristane :wink:
4. kvě 2008 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babuľky,
tak tohtoročnú dovču už máme za sebou. dosť som si na nej dovoľovala v jedle, ale schudla som tam 1kg. a to vďaka noseniu malého v šatke a nosiči. len by som po tej aktívnej dovče, potrebovala jednu úplne oddychovú. kuk foto v albume. :wink:
5. kvě 2008 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky :wink:

dnes som si parádne dva krát zacvičila, tatino sa snažil, varoval aj navaril mäsko
a vy ako???
5. kvě 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mimikyky: teda to máš ale manžu kuchaře...
to můj manža se dnes vrátil pozdě z práce, byl dnes poprvé na novém místě...byl snad spokojený, tak jsem mu i vařila něco dobrého k jídlu:slight_smile: zapečené brambory se zeleninou a kuřecím masem, se sýrem, abych to mohla papat i já...i když ten sýr... :wink:
5. kvě 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kočky ja som zo Slovenska a trošku Vás čítam.Vyskúšali ste už tú 90 dňovú diétku????Pomáha
6. kvě 2008 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning:
tak šílený asi nee .. vzdávám se :grinning:
6. kvě 2008 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vyskúšali, nevydržali :sunglasses:
6. kvě 2008 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkýýýýýýýýýýýýýýý, kde jste kdóóóó????

tady je mrtvo :frowning2:
- stejně jako mé dietní úsilí :frowning2:

Jsem se na to úplně vybodla a přibírám dál. ALe nechcíííííííííííííí :unamused: :unamused: :unamused:

Tak co, jak jste na tom vy?

Nezačnem "eště raz" a pořádně? :angry: :angry: :angry:

eff
13. kvě 2008 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky....už som tu dávno nebola a musím sa poxváliť,že od včerajška cvičím :grinning: aj dnes budem a proste každý deň...dovča sa blíži a ja nexcm vyzerať tučná jak prasa.... :grinning: a po 17tej hod nejem...uvidíme o mesiac,len vtedy sa odvážim...a vy ako? :wink:
13. kvě 2008 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky

ja stále cvičím, štyri dni a jeden deň voľno :grinning:
a cm utekajú preč celkom pekne :wink:
13. kvě 2008 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj eff.
Hovoríš mi z duše.
Začíname odznova, OK!!! :wink:
13. kvě 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte mamči - po delší době nakukuju do koníka - mám 4 měsíční dcerku a dva pubertáky :sweat_smile: -takže mi moc času nezbývá. Po klukách jsem vždycky měla tak 5 kg navíc a ty jsem ztratila velmi lehce.Teď mi těch kileček zůstalo trochu víc a nejdou dolů :frowning2: .Zatím kojím - to je + a před 3 týdny jsem si pořídila eliptický trenažér - makám skoro denně - max.1 za týden vynechám,ale dole mám zatím jen 2 kg :angry: .Je to boj - ach jo.Třeba,když se podělím s vámi na koníku - dobiju si baterky :grinning: .
13. kvě 2008 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
ja som ešte stále na delenú znova nenabehla. ale švihadlo fičí každý deň + dlhé prechádzky s malým (dnes sa chystám na pol dňa von). no a kilá síce moc dole nejdú, ale aspoň nejdú hore. ale som aspoň za vysnívanou polovicou. už len 5kg. :wink:
tak, nech sa nám darí a do leta sme krásne a štíhle.
14. kvě 2008 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj bambuľky :wink: Dlho som tu nebola, ale vidím, že nie len ja. V nedeľu sme mali 1.sväté prijímanie, tak som minulý týždeň ani nemala veľa času. Ale aspoň som v tom zhone skoro 2 kilá schudla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Len sa bojím, že keď už je teraz volnejšie, aby som to znova nenabrala :sunglasses: Držím vám palčeky v zhadzovaní :slight_smile:
14. kvě 2008 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO vás je! ANi nevím, jestli je to dobře nebo špatně... :wink:
no tak se budem povzbuzovat navzájem, ne? Chtěl by to nějakou organizaci (tedy alespoň u mě...), já totiž, jak poleví pravdila, okamžitě polevím taky... Jsme hrozná. :frowning2:

Jenže se mi fakt poprvé stalo, že se nedám do své milované loňské sukně! :frowning2: :unamused: :frowning2: :unamused:

A navíc jedem k móři! A navíc s hubenou kámoškou! Pomóóóc! :confounded: :confounded: :confounded:

Ale včera jsme cvičila...jen večery bez jídla moc nezvládám. Asi to chce fakt NIC nemít doma... Jen dietní a lehká jídla. Včera jsme sice zmohla mísu balkánského salátu, ale to není tak hrozné. A manžel mi o víkendu (když nastane ta zrádná doba a zapnem si dvd a otevřem vínko...) nakrájem mrkev a bylo to úžo!
Ale stejně mě to pak chytne a jedu po všem, co jenom trochu smrdí smaženým... :frowning2:

A sousedka teď krásně zhubla pomocí prášků...tak mě celkem naštvala, protože jsme si slibovaly, že budem od května spolu chodit cvičit a ona už nemusí. A já ty prášky nechci, plánujem ještě jedno mimi tak do dvou let, tak se toho bojím...

No, už jsme se vypovídala dost, jdu pracovat, neb nestíhám...včera bylo pozdě. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

papa, hubňulky a dejte vědět, jak vám to de! Držím pěsti! eff
15. kvě 2008 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, ještě, holky, prosím vás...jak je dieteticky vhodná kedluben (tu já totiž žeru :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ) ?

Nevíte, náhodou?

Paa a krááááááááááááásnýýýýýýýýýýý netučný den. :grinning:
15. kvě 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj tu sa všetky slnia? :astonished:
17. kvě 2008 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babule no tak, čo je s vami? Už žiadna nechudne? :angry:
22. kvě 2008 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :wink:

ja chudnem, len nestíham, pracujem na zmene plániku a diétky
22. kvě 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
U teba ma to Mimi neprekvapuje :grinning: Len tak ďalej :wink: Ja síce stojím na váhe, ale aspoň že to nejde hore. Asi z nj musím zoskočiť :grinning: A ostatné babule "abstinujú" či čo? :confused:
23. kvě 2008 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojček

ešte stále nemám hotový jedálniček, ale snáď dnes ho dokončím
práve som zbodla keksík :grinning:

poobede idem makať na dvor na záhradku, a potom si zacvičím, už sa tešííím
24. kvě 2008 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
To čo je s úvodnou stránkou Koníka? Vôbec som to tu nemohla nájsť... :confused:
24. kvě 2008 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vy už nehubnete? To už jste to všechny zvládly? Jestli jo, tak to vám teda závidím :frowning2:
29. kvě 2008 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
hubne se,ale i na jiných tématech,třeba ,,změna postavy po porodu" :slight_smile:
29. kvě 2008 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak zdravim po dlouhe dobe a oznamuju,ze se nemuzu hnout s vahou dolu..a uz me to vazne sere :rolling_eyes: ja bych potrebovala "pouhejch" 5kg a nevim jak..potrebuju nekoho kdo by se me ujal treba na netu a daval mi ukoly co jak kolik cvicit a jidelnicek a ja bych musela denne psat jak sem co splnila a tak ..nechce to nedko delat? :grinning: ja vim,ze me osobne by to pomohlo ..pac bych vedela,ze musim at nezklamu a nemusim se stydet jestlit o chapete proste takovej virtualni dietolog a cvicitel..rano mu napisu jake mam casove moznosti a on mi udela cvicebni plan plus nejake jidelko..napisu co mam doma a on doporuci co sezrat a kolik :grinning:
29. kvě 2008 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
To téma jsem taky pročetla, ale když já ještě po porodu nejsem :stuck_out_tongue_closed_eyes:, takže většina těch věcí je mi tam ještě jaksi cizí :frowning2:

aponchie: to by bylo úžasný, taky by mi to vyhovovalo - existují internetové-dopisovací kurzy hubnutí, bylo by to super, ale myslím, že to stojí dost peněz :angry:
29. kvě 2008 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky :wink:

a nestačí každý deň si o tom písať???
to by som zvládla
29. kvě 2008 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek