Po porodu jsem přibrala 28kg a zhubla jen 8. Co s tím?

smoulinda
1. led 2008

Ahoj, ahoj, ahoj 😀
Takže...zakládám tohle téma, pač už si fakt nevím rady a potřebuju poradit 😝 Jde o to, že jsem půl roku po porodu a ještě jsem ani trošku nezhubla. V těhotenství jsem přibrala 28 kg, po porodu jsem hned přišla o 6 kg, pak během 14 dní o další dvě a od té doby vážím pořád stejně. Takže mi ještě zbývá 20 kg na moji původní váhu 😖
Nemáte nějaký recept jak s těma kilama zatočit 😀
Vím, že na každýho platí něco jinýho, ale já klidně vyzkouším všechno, jen když to zabere 😀
Už před těhotenstvím jsem 14 kilo zhubla, ale to bylo tím, že jsem pracovala a od rána do večera lítala 😝
Jenže to už teď nemůžu, s malou se to fakt nedá 😀
Poradíte jak na to 😕 😅 😀 😀 😀
No a kdo mi poradí a já díky němu zhubnu tak má u mě schovanou bonbošku a velký dík 😀 😀 😀

alishia
3. lis 2009

dreana: jeste zarad svacinky, jinak az na ty hranole super.) si davej jako prillohu zeleninku...ja sem zas ulitla na krokety.)

A uz se to na vaze nejak aspon malinko hnulo?

slunickooo
3. lis 2009

ahojík, zdravím moc moc nováčky.. .a přeju moc moc sílý a trpělivosti.... u rčitě se výsledky brzo dostaví...

a obdivuju vás, jak dokážete tady všechny sepsat co jste jedly 😀 , já pořád něco uždibuju, zobu.. snídani mám vydatnou .. jím teda i bílé pečivo, pak něco, obídek t aky normoš.. pak zase něco,, večeře opět bud tepl á, nebo pečivo s něčím... no a pak se vlastně divím, že nehubnu 😀 😀 😀

Alishia - teda to tolik neprožívej zase.. nějaký dečko sem, dečko tam 😀 😀

dreana
3. lis 2009

ali: vuubec se to nehnulo... :o((

holky ale tohle forum je bezva, říkala jsem si že ndeska na cvičení kašlu ale jak jste tu vy tak bych se styděla. takže jdu na to!! děkuju holky, moc

aponchie
3. lis 2009

2kg neresim to je rozmezi nahoru dolu

alishia
4. lis 2009

dreana: uvidis ze po par dnech se to hne. Hlavne nezapominej pit, nekde sem cetla clanek ze bez pitneho rezimu 2 litry denne se proste nezhubne a hned na to sem videla jednu pani v poradu sama doma jak to rikala take. a nezkousela si ty prasky Ali, dve kg ty a kg prasek? treba by se urychlil metabolismus. a jeste bych vyzkousela ceratin pred sportem, rychleji se spaluji tuky a ty vydrzis dele cvicit a potis se u toho prej silene. ja mam trochu strach si to vzit, ale vsude ctu ze to holky i chlapy jedi pred sportem. tak nevim.

Take sem vcera cvicila a taky jen diky tady tomu foru:D

aponchie
4. lis 2009

jj je to super ve fitku to maji u nas za 15kc das si to a za 10min vlůezes na kolo a ficis 😎

xenapena
5. lis 2009

ahoj , pridávam sa k vám, konkrétne do skupiny , čo potrebuje dať dole niečo okolo 20 kg 😖 dnes je štartovací deň ....už odmietam riešiť problémy spojené s kg , čo mám 😝

xenapena
5. lis 2009

z minulosti mám odskúšané , čo zaberá...naozaj treba vylúčiť sladkosti , biele pečivo....na strave typu biele jogurty, zeleninové šaláty , bylinkové čaje , chudé biele mäso so zeleninou , zeleninové polievky, ryby , ovocné šaláty + 4-5 x týždenne stepper na 45 min som od septembra do polovice novembra dala pred pár rokmi dole 12 kg ...bohužiaľ prišli do toho štátnice a zrazu nebol na nič čas...rapídne stúpla spotreba čokolády / veď mozog frčí na glukózu 😀 ...teraz je moja váha jeden veľký handicap jednak zdravotný /zatiaľ bez prejavov, časom by však prišli/ , spoločenský / čo na seba, ani 4000 tis u kaderníka nám nepridá na kráse tak ako -3kg , v obchode hľadanie XL...elastických rifličiek..dlhých tričiek...čiernej farby..., v lete...bikiny , ktorých spodnú časť ani neni vidno keď si sadnem..../ a u nás aj partnerský / priateľ v cvičení nepoľavil , a teraz ho trápi , to čo vláčim naviac, že "nie som v norme" , robí to popravde bariéru medzi nami...takže dosť dôvodov tento nešťastný stav zmeniť... 🙂 pre seba..koli sebe..aby ja som bola v pohode.. 🙂 hor sa do boja!!!! 😉

alishia
6. lis 2009

xenapena: chce to silnou vuli. A myslim ze hnaci motor pro tebe bude bariera mezi tebou a pritelem. Drzim palce.)

xenapena
6. lis 2009

ju , to je teda turbo motor, ale na druhej strane sa mi snazi pomahat ako to ide : 🙂 zajtra sa ideme zničiť na squash 🙂

dreana
8. lis 2009

alisha: leky brat nemužu zatím žadny kvuli tlaku :o(

jinak carnitin beru taky ale jako nějaky extra učinek nevidím :o(

hajtmanova
26. pro 2009

ahoj holky precetla jsem si vase prispevky a mam ten a sami problem.Ja jsem byla stihla, ale porad jsem chtela bejt jeste stihlejsi, tak jsem zkusila brat adipex hhubla sem po nem katastrofalne moc za 14dni jsem mela dole10kg.propadla jsem v tvari byla jsemporad vztekla hodne jsem pila tak jsem to prestala brat a za dva roky jsem to mela zpe na hore.Nastoupila jsem do prace a zase jsem sla dolu s vohou byla jsem spokojena vazila jsem 62kg.a ted jsem opet na vanoce pribrala nevejdu se do kalhot na vahu nejdu nemam odvahu se na to podivat ja mam problem s vahou staci kdyz se dvakrat dobre najim a mam to ted jsem si objednala prasky na hubnuti a vizkousim je (lipoxal) takvam dam vedet jak sem dopadla zatim se mejte ahoj Marketa

jazminn
28. pro 2009

Ja som brala lipoxal-extreme a niežeby som chudla ale priberala som a tak mi začalo chutiť, že pokiaľ som sa obačila tak som mala 3 kg hore.

angyalok
28. pro 2009

ahojte,chcela by som sa opytat odkial by som mohla zohnat tabletky Adipex?

anourek
22. čer 2011

Tak se přidám, i idyž já nečekám dítě, ale mám už vnoučatá. 😝
Ráda bych se zeptala na kavitační liposukci.
Nám absolvovat 8 krát "sezení" spíš "ležení "
Co Vy nato, ůmá někdo skušenost.....
Díky

berunka
22. pro 2013

Ahojky, taky se přidávám k maminkám, které řeší hubnutí. Po porodu mám sice už téměř 3 roky,ale se svou jí postavou ještě nejsem uplně spokojená. A na porod se pořád člověk vymlouvat nemůže že? 😀 Ale začala jsem před měsícem užívat přírodní kapky na podporu hubnutí a i zažívání - trpím na bolesti žaludku po jídle. A musím zaťukat jsou dvě kilča dole.Před Vánocema víc než příjemný.Kdyby jste některá chtěla víc probrat rádá přes zprávy popovídám🙂

gzzzl
8. led 2014

Ahojte maminy, ktora ma zaujem ponukam e-booky - povodna cena 14,90. Celkom su 4 v PDF formate za 2,-
http://www.cojestpocviceni.sk/
Z fitka do kuchyne, alebo čo jest po cvičení a nepribrať - 68str.
Hriešne dobré a zdravé sladkosti 31 str
Zdravé fitness polievky 23str
Vianočné dezerty bez výčitiek 31 str
info v IP

karolinalahodova
8. led 2014

Já teda chodím na dlouhé procházky rychlým tempeM, ale stejně ikdyž lítám okolo malého, do toho ještě dodělávám školu tak prostě nehubnu. Po šestinedělí jsem zhubla 4 kila a od té doby mám pořád stejnou váhu. Jediné štěstí, že kojím. Noční návštěvy ledničky na které jsem byla zvyklá v těhotenství sice trochu zmizeli ale stejně si to neodpustím pokaždé. :( ☹

ivanka266
21. led 2014

Ako ja som riesila po porode delenu stravu alebo dukanku, ale bol to boj, vyvarat sebe ine ako manzelovy a malemu. Skuste toto www.ketoaktiv.sk Mne to UZASNE pomohlo. A tie super CENY!!! Dala som dolu to co som potrebovala. Takze som bojovala asi 3 mesiace, 10 kg bolo prec a isla som na normalnu stravu. A tu maju aj videorecepty

https://www.youtube.com/watch?v=439mmv6QSc0

to este nemali nedavno, ta prechodna faza z ketodiety na normalnu stravu by mala trvat asi dlhsie ako u man co bolo mesiac ale nemala som jojo efekt takze 3 mesiace som prezila. Ono navarit sebe z tychto polotovarov nieje problem. Navarila som rodine a pre seba som spravila nieco z toho co tam maju behom par minut. Niekedy, ked nebol cas, tak som dala polievku, strasne fajne ich maju, poctive a huste, a ked som bola hladna, k tomu tycinku a mohla som bezat. Takze CASOVO SA TO DALO a to bola OBROVSKA vyhoda. Takze dotoho 😠 ono to pojde .

zuzka160
28. led 2014

Ja si neviem jednoducho vynachvalit KETOAKTIV. Ako po tom co som nabrala po porode 20 kg som bola v riadnych depkach vam poviem. Schudla som sice delenou stravou par kg ale inak bieda. Ale hrozne sa mi zhorsila plet baby. To uz nebolo normalne ako som vyzerala. No este ze mam kamosku co toto riesila tiez a vravela ze mam jendoducho ist konecne na nejaku dietu. Ja som ziadnu nedrzala okrem delenej stravy mnoho rokov dozadu a co si spominam, tak ma hlava bolela obcas z nedostatku cukru vraj a aj som bola slaba obcas. A celkom fungovala ale neschudla som nikdy uplne no. Ale ta plet, to bol hlavny dovod preco som isla do ketoaktivu. Fak som nakoniec dala dole 20 kg a ta PLET JE UPLNE V PORIADKU. Takze len tolko. A este su aj pokial viem najlacnejsi na trhu. Takze ja ti radim www.ketoaktiv.sk

zuzkadietka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz