Prášky na hubnutí. Máte zkušenosti?

monik111
7. srp 2007

Ahojte,
mám hroznou depku,pač po porodu se nějak nemůžu pořád dostat na svojí váhu.Stale mám 8kg navíc a nene je sundat.Sice jsem nabrala27kg,takže docela úspěch,ale....
A to se neflákám,cvičím jak bejk,držím aji dietku a nic....
Tak bych třeba i vyzkoušela nějakej preparát na hubnuti,třeba to trochu urychlí.
Proto se chci zeptat jestli některá máte s nějakým přípravkem positivní zkušenosti?????
Nevím ani co je vše na trhu,ale třeba Lipoxal,......a nevím co ještě. ☹ ☹
Díky mooc za všechny reakce

petravanova258
14. črc 2019

@sanchezova Bylinné čaje jsou na očistu top, zejména kopřivový, který si umíte nasbírat a usušit i samy. Mně ještě na začátek hubnutí kromě pití bylinných čajů a odstranění fast jídla pomohl dvoutýdenní program od Prodietix.cz, byl to takový reset těla na začátek a nastartování celého procesu hubnutí.

lucasice
30. říj 2019
Uživatel lucasice je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucasice.

Mě osobně k pravidelnému cvičení a jídlu pomohly i koktejly na hubnutí. Nahradila jsem si tím jedno jedlo a super.

maria1371
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
everme
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kajaros
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
misaskalska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nanyh
20. pro 2023

Já mohu doporučit lepší cestu. Stáhni si kalorické tabulky, vypočti si BMR a tam se ti ukáže kolik kalorií máš denně přijmout. Je to aplikace o zapisování a vážení jídla. Vážíš fakt každý žvanec, ale funguje to a i bez cvičení. Moje mamka to má od května a zhubla 13kg. Jí úplně normálně, dokonce si 1x v týdnu udělá hody a sní vše, co jí přijde pod ruku. 🙂 Jen je to opravdu trochu náročnější, protože si to připravuješ každý den na následující den. Je prý na fb i skupina, kde je hodně rad ohledně aplikace, včetně receptů. Ty najdeš mimo jiné v aplikaci také.

lennus
20. pro 2023

@misaskalska Cvičím občas hiit podle MadFit a můžeš si dát pro začátek třeba jen 15 minut, je to super

denisamala75
Odpověď byla odstraněná
Zobraz