• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Společně hubneme

2. ledna 2014 
jídelníček jsem moc nedodržela, ale zato jsem cvičila :grinning: :grinning: , Terka se na mě dívala a dostávala záchavaty smíchu :grinning:
10. únor 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jíťo, to Mates asi taky dostane záchvat smíchu, takovou aktivitu u mě ještě nikdy neviděl :sweat_smile:
10. únor 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
berus - ona se tváři jako - mamko co to děláš ? :grinning: :grinning:
10. únor 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky,Kája na mě taky včera čučela co to dělám,když jsem cvičila :slight_smile:
Dneska jsem cvičila asi 15 minut na břicho a stehna a všechno mě bolí :angry: to je tak,když se člověk víc jak ro kpořádně nehejbal :grinning:
10. únor 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
10. únor 2009 ve 20:03 • joel7
Holky omlouvám se, ale scaner stávkuje, manža teď na něho kouká, tak snad vám to pak budu moci poslat :slight_smile:
10. únor 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kal,v pohodě :slight_smile: až to bude tak to bude :slight_smile:
10. únor 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni, tak jakej máš návrh na další jídelníček? já už budu od zítra "trpět" s váma :grinning:

knekebrot a cotagge (proč ty zdravý jídla mají tak blbý názvy :sweat_smile: )
sušený švestky
zapečená brokolice se sýrem+brambory
jogurt
šopák
10. únor 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek Beru :slight_smile:

Dobrovolně do brokolice nejdu jsem jako moje dcera nesnáším jí :grinning:

Já budu zítra jíst Musli s mlékem,banán,kuřecí na přírodno s rejží,jogutr,a večer bud těstoviny nebo tmavé pečivo se sýrem a šunkou :grinning:
10. únor 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru já mám zítra foles program a tak vůbec nevím kdy se k nějakému jídlu dostanu, ale tohle zní výborně :wink: Manža mi na celej den odjede a já jdu ke kamarádce. Asi bude zítra k obídku omáčka na ptáčky s rýží, ale vše ostatní dodržím.
10. únor 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, jsem věděla, že zrovna tobě mým jídelníčkem radost neudělám :grinning:
10. únor 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já dnes měla ráno chleba s almette a papriku, jablko, špenát s bramborem, papriku, zeleninovou polívku,jogurt
10. únor 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
markét, ty jsi vzorná :wink:

já jedu až od zítra, tak jsem dnes měla vepřový na houbách s knedlíčkem :sweat_smile: :grinning:
10. únor 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky,tady jde spíš o to nejíst nic tučného a sladkého :grinning: A trochu cvičit a půjde to samo uvidíte :slight_smile:

Já se přiznávám,že jsme spíš teď co kojím jedla tuny sladkého,proto jsem nezhubla :angry:
10. únor 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev a ještě jíst pravidelně :slight_smile:
10. únor 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi moje řeč. Ať už je krásný počasí a můžu litat s malým venku :angry:
10. únor 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, sladký to je mor :sweat_smile:

jenže já jsem taková celá rozežraná z toho těhotenství, že jsem fakt schopná zbouchat dortíka a bůček najednou :sweat_smile: :grinning:

u mě je spíš problém jíst pravidelně

vstáváme v půl 10, než zprovozním prcka a sebe (ranní sprcha, kafe s manželem) je půl 12 a já teprve zjišťuju, že jsem ještě nejedla, hodím do sebe 2 rohlíky a mlíko, odpoledne sním balíček sušenek a večer u vás ještě nějakou větší prasárnu :grinning:
10. únor 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru ty jseš snad já s tim jídlem :grinning: Musíme se zase naučit jíst a přestat žrát :grinning: Doooobrou i tady :grinning:
10. únor 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tady se dneska nehubne nebo co :grinning:

Moni,taky chci jaro ten hnus at už skončííííííííííííííííííííííííí fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj :angry:
11. únor 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi hubne a proto není nálada na klábosení :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak dítě usnulo, tak mám čas :grinning:
Dnes ráno jsem měla chleba ze sýrem a rajče, na svačinu jsem zapomněla :sweat_smile: , oběd kung pao s rýži
11. únor 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky scan stále stávkuje, nevím co s ním :angry:
11. únor 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beru,to se jako tak soustředíš,že nemůžeš psát jo :grinning: :grinning: :grinning:

Kal,to neva až nebude stávkovat tak to pošleš času dost než to všechno zhubnem :wink:
11. únor 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už se mi to podařlo, hurá.
Akorát tam budete mít 2 maily, jeden se nepovedl.
Poslala jsem to všem, kteří mi napsali IP. Takže kdyby ho ještě někdo chtěl stačí napsat do IP
11. únor 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Markétko,děkuju za jídelníček :slight_smile:
11. únor 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, jj, stojím u lednice a bulim :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beru,já jsem teď manžovi obalovala k večeři smažák a ten já sama miluju ,ale mám smůlu :wink: :frowning2: Udělala jsem si těstovinovej salát a místo majonézky jsem tam dala bílej jogurt a nic moc,ale sním ho k večeři holt majonéza je majonéza :slight_smile:
11. únor 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smažák, mňam :sweat_smile:

Tak jsem dnes dietu porušila Brufenem :sweat_smile: :grinning: , ale jinak dobrá, jen mám v sobě asi 3 litry vody, zaháním tím chuť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je drzost tady vedle mě manža žere smažák,hranolky a tatatku a ještě se směje :confounded:
11. únor 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda evi, to je teda podpora, co? :angry: :grinning:

a má to tvůj manžel taky tak, že může sníst cokoliv a nepřibere? můj jo, to mě dokáže fakt naštvat!!!!! :angry:
11. únor 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek