Od ledna 2017 jdeme na to holky 🙂

eimmy
28. pro 2016

Skupina je založena pro maminy co chtějí od ledna začít hubnout, upravit své stravování... no prostě být ještě KRÁSNĚJŠÍ!!!!

KDO MÁ ZÁJEM AŤ SE PŘIDÁ - napíše kolik chce dát dolu

mandarinkka
28. pro 2016

Ahoj, tak já se přidávám. Váha mě trápí už spoustu let, a i když teď jsem už od dvacet kilo lehčí než byla moje nejvyšší váha, tak se sebou nejsem spokojená a chci to změnit🙂 Teď mám asi 78kg při výšce 172 cm, vysněná váha je 66 kg, ale teď bych se ráda dostala pod 70kg, pak se chcem pokoušet o druhé mimčo, takže ten zbytek bych dopilovala až po druhým porodu🙂 Takže chci shodit 8 kg...

tingle
28. pro 2016

Ahoj, ráda se přidám, když nás bude víc a budeme se vzájemně podporovat, určitě to půjde lépe 🙂 Já jsem v těhotenství přibrala 12 kg (teď jsem 2,5 měsíce po porodu), ale bohužel zhruba osm jsem přibrala už před otěhotněním, takže bych ráda shodila tak 10 až 15 kg. Nakoupila jsem si knížky od Břicháče Toma, cvičím (zatím zlehka, po porodu mě ještě stále bolí záda), ale pořád prostě neobleču svoje věci, takže bych s tím ráda konečně hnula 😀

brokovich
28. pro 2016

Ahoj. Já chci dolů 12 kg, tj. kilo za měsíc. Ale ideálne kdyby to bylo dole do konce kvetna 😀

soyevita
28. pro 2016

Ahojky, a budou tady třeba i odkazy na jídelníčky a cvičení?
V těhotenství jsem přibrala 23kg,chtěla bych dát dolů 8kg😉

iveet1
28. pro 2016

@brokovich tak to jsme dvě, také 12 kg ideál pro mě, akorát 5.1. Jdu na operaci ☹ takže pohyb budu muset zatím vynechat ...rada se inspirují jidelnickem tady 😉

mandala
28. pro 2016

Holky, mě by stačilo aspoň pět, ale kdyby bylo víc, nezlobila bych se. Jenže já o tom pořád jemom kecám a skutek utek, ráda bych se přidala alespoň pro inspiraci a třeba mě to časem taky nakopne💃

liynks
29. pro 2016

Ahoj spolubojovníci 😘 rada se k vám přidám. V těhotenství jsem přibrala 26 kg 😖 a teď bych chtěla shodit aspoň na 60 kg ( mám 167 cm a 67 kg), ale vysněná je 57 kg.
Já bych spíš potřebovala nějak omezit šílenou touhu po sladkém....

cabo
29. pro 2016

Ahojky, rada se k vam přidám. Porad rikam ze se sebou musim něco delat a pořad nic. Chtěla bych zhubnout aspon 15kg...

malinkaelinka
29. pro 2016

Ahoj holky...já úplně hubnout nepotřebuju, ale potřebuju se dostat do kondice, s manželem běháme Gladiator race a příští rok chceme lepší výsledky než letos 🙂 doporučuji nedělat nějaké šílene diety...super je knížka Co vám výživový poradci neříkají a skupinka Fittness Motivation na FB 🙂 mám i motivační fittness diář od stejných autorů, taky super 🙂 držím všem pěstí 🙂

kocour1
30. pro 2016

Já do toho jdu, už jsem začala - chci zhubnout deset kilo, momentálně mám 77 a chci 67🙂...celé Vánoce se hlídám, žádné chlebíčky, žádné cukroví (dobře ochutnala jsem, ale opatrně a jen dopoledne🙂 )...rozhodla jsem se, že tentokrát to musím opravdu vydržet a ne jen pár týdnů, kdy zhubnu pár kilo a vyprdnu se na to - já opravdu chci být do plavek normální a ne samý špek🙂...
Začala jsem už před Vánoci chodit do poradny, zavázala jsem se i finančně a tak snad to přinese nějaké ovoce, když nad sebou budu mít bič🙂

dura175
31. pro 2016

Objednala jsem protein a od ledna se chci opět pustit do hubnutí, ale hlavně do tvarování postavy. Před 2 lety se mi podařilo dostat se do stavu, kdy jsem byla se sebou opravdu spokojená. Ale pak jsem se dala dohromady s mužem a po společném sestěhování šla váha opět plíživě nahoru, ale hlavně jsem se "rozkydla".
Na mě fungují tzv. sacharidové vlny a cvičení mi stačí domácí podle YT. Moje oblíbená videa jsou Rebecca Louise, má cca 10minutová cvičení na různé části těla.

mandarinkka
2. led 2017

Ahoj holky,tak kdo od ledna opravdu zacal?☺ Ja jsem zacala dneska a zatim jsem odhodlana,ze to tentokrat vydrzim. Nedrzim teda zadnou dietu,jen chci jist pravidelne,necpat se a vynechat sladky,smazeny a tak... a do toho cvicit,zapsala jsem se na kangoo jumping dvakrat tydne a aspon jednou tydne chci chodit plavat. Jak jste na tom vy?☺

cabo
2. led 2017

@mandarinkka Ja taky zacala dneska. Držím dietu, dodrzuji pitny režim tak uvidíme. A chci zase začít chodit na zumbu. Tak uvidíme...

brokovich
2. led 2017

Tak ja začala. Vážicí dny budou pondělky, max kJ denne 7500 a pravidelně běh. To by bylo, aby nebylo. Dnes 80,5. Doufám, že příští týden 79 🙂

dura175
2. led 2017

Taky jsem začala, mám za sebou teď cvičení. Domácí cardio + posilování břicho, nohy, zadek. V sobotu jsem byla plavat, to budeme s manželem chodit pravidelně. Dietu nasadím až od příštího týdne, nemám ještě protein. Ale už tento týden upravuju jídelníček.

medan29
6. led 2017

Ahojka, já potřebuji dát 6 kg a budu spokojená

dura175
7. led 2017

Tak co, holky, jak to jde? Jak se cítíte? Chtěla jsem se zeptat, jestli máte nějaký konkrétní dietní režim, nebo jen jíte "zdravěji"? A co cvičení? Jaké druhy vás baví, musíte se do cvičení nutit, nebo je to naopak radost?
Já jsem totiž zjistila, že jsem opravdu zlenivěla a pravidelné cvičení mi dává zabrat mnohem víc. Taky mě bolí kolena a musím proto opatrně ☹

kacenka_12
23. led 2017

Ahoj holky 🙂 Tak já se k vám přidám 🙂 Měla jsem 67 kg (moje nejvyšší váha) na 163 cm, a zhubla jsem v průběhu ledna 2kg, takže mám teď 65 kg 🙂 Zatím nijak necvičím (nemůžu se dokopat) ☹ Ale mám v plánu začít chodit pravidelně plavat - to mě baví 🙂 Moje vysněná váha je 55 kg, tzn. ještě 10 kg dolů. Ale i za 57 kg bych byla nesmírně šťastná 🙂 Chci hubnout do té doby, než poprvé otěhotním, abych když pak naberu. tak abych nevážila nějakých 80 kg 🙂

mandarinkka
23. led 2017

@kacenka_12 Ahoj, jsme na tom podobně, jen já mám o 10 kg a 10 cm víc🙂 A mám to stejně i s tím hubnutím před těhotenstvím. Před prvním porodem jsem vážila 85 kg, 20 kg jsem přibrala a to už fakt nedopustím... Chci se před těhotenstvím dostat pod 70🙂 Hubnutí mi teď celkem jde, ale mám dny, kdy to kazím, bohužel jich je občas víc za sebou a to už se na váze podepíše.. Teď mám od začátku ledna 2 kg dole, snad to půjde pomalu, ale jistě i dál🙂

kacenka_12
24. led 2017

@mandarinkka Úplně chápu ten důvod, kort, když jsi už sama zažila, že jsi před porodem vážila už né podle tvých představ. Tak jdeme do toho! 🙂 Já mám teda teď zrovna šílený chutě!!! Asi dostanu menzes ☹ Takže jsem včera večer zhřešila a šli jsme s manželem na pizzu (ale aspoň jsme si dali 1 na půl) 🙂 A dneska mám ty chutě taky ukrutný teda ☹ Chtěla bych mít do konce února 63 kg 🙂 Tak uvidíme 🙂 Jako já tlustá nejsem (jsem akorát), ale mám prdel a stehna, tzn. že třeba legíny si nemůžu dovolit, a tak ráda bych je nosila 🙂 Vršek dá se říct v pohodě, ale nabírám dole ☹

tavina
24. led 2017

ahoj ráda bych se k vám přidala 🙂 Jsem maminka po 3 dětech - mám 30 roků a tak nějak jsem si řekla že je čas začít novou etapu života- Před prvním otěhotněním jsem velice ráda sportovala ale pak přišli děti a nějak sem zakrněla ☹ ... po 3 porodu jsem při výšce 167 cm vážila 80 kilo byla to hrůza a děs :-/ Přesně před rokem jsem si řekla že začnu ze sebou něco dělat. Přece jen necítila jsem se dobře chtěla jsem byt zase pro manžela ,pro děti a hlavně pro sebe atraktivní a hezká ( i když od nich sem nikdy nic špatného na svou váhu neslyšela) Chodila jsem cely rok pravidelně na Jumping jídelníček jsem nijak neupravovala jen sem se hýbala a přiznám se opravdu jsem si jídla dopřávala ... Dnes je to přesně rok co jsem byla poprvé cvičit - 10 kilo ( váha nyní 70) ,pas -8 cm, boky -8 cm , zadek -6 cm , stehna -8 cm , lýtka -3 cm.Rozhodla jsem se že tet to vemu do rukou už opravdu pořádně a zatočím i s tím jídlem. žádné sladkosti, ovocné šťávy ,brambůrky atd ... mým snem je dát dolu aspoň ještě 10-15 kilo. První takovy bod je do konce března zhubnout aspoň 8 kilo ...myslíte ,že je to reálné? Nikdy jsem dietu nedržela ..začínám poprvé doufám že mezi Vás zapadnu a navzájem se budeme podporovat Ahoj !

tingle
24. led 2017

@tavina 8 kg určitě reálných je, doporučuje se hubnout 0,5 až 1 kg týdně, aby to bylo trvalé a aby se hned kila nevrátila. Nerada tomu říkám dieta, to je strašák pro všechny, myslím, že lepší je prostě začít jíst pravidelně, pětkrát až šestkrát denně, ale zmenšit porce, vynechat sladkosti (nechala bych jen vysokoprocentní čokoládu nad 80% kakaa), brambůrky, smažené jídlo a hodně tučné jídlo. Dá se jíst chutně, i když je to zdravé. Nemusí to být nutně hnus 🙂 🙂 Já třeba jím podle Břicháče Toma od začátku ledna, k tomu cvičím Jillian Michaels (teď jsem měla akorát týden pauzu kvůli naraženému kotníku). Jinak zatím mám dole 2 kila, ale lepší je možná spíš se měřit než vážit. Držím pěsti, ono to jde pomalu, ale jde 🙂 Ať se daří!

kacenka_12
24. led 2017

Holky, já když jsem plánovala svatbu, tak jsem samozřejmě také chtěla zhubnout (měla jsem tenkrát 67 kg) a začala jsem jíst pravidelně, omezila sladký apod. a zhubla jsem na 60 kg (asi za půl roku), což bylo super 🙂 No jo, ale na svatební cestě jsme si hodně dopřávali, já se zase doslova rozežrala a byla jsem zpátky na 67 kg. Takže začínám od znova (teď 65 kg) 🙂

tavina
24. led 2017

@tingle knížku recepty břicháče toma jsem si právě taky koupila 😀 tak uvidím zkoušela jsem už ovesný mug cake a vážně jsem si pochutnala 🙂

tingle
24. led 2017

@tavina joo ty mugcaky jsou vyborny, mnam 😀

dura175
24. led 2017

Byla jsem jako malá tlouštík, pak se mi podařilo zhubnout, ale velkej zadek, stehna a pneumatika mi zůstali. Před 2 lety se mi podařilo shodit, hlavně jsem zapracovala na tvaru postavy. Ale pak jsem se společným bydlením s mužem vyjedla na 67 kg při 165 cm. Nejsem moc na sladký, ale hřešila jsem tím, že jsem jedla s manželem jeho oblíbená jídla - pizzu, těstoviny, hamburgery, brambůrky. Od začátku ledna cvičím pravidelně a třetí týden držím speciální režim - sacharidové vlny. Ty jsou teda dost drsný, ale velice účinný. Manžel se smířil s tím, že večeříme každý něco jiného a je teď rád, když mu občas udělám něco dietního. Najednou že prý chce taky zhubnout, tak jsem zvědavá 🙂

tavina
24. led 2017

@dura175 já jsem si právě na jídle ujizdela hodně 😐 brambůrky, pizza , sladké, hambače ...Ale i tak se mi podařilo pohybem zhubnout ... Tak doufám , že když najedu krom pohybu který mám pravidelně i na stravu řádnou a vynecháme neřesti tak snad budu opravdu hubnout a formovat se rychleji

tavina
26. led 2017

tak je to dva dny a zatím se držím 😀 Myslím že tělo zažívá šok oproti těm létům obžerství 🙂 jím pravidelně 5x denně menší porce takže už žádná snídaně typu 3 rohlíky,kafe ,3 koblihy ....ale hezky plátek fit chleba,nízkotučný sýr a půlka jablíčka ...Mám neřest a té se nezbavím ,ale jsem kávofilik 😀 tak jsem přestala sladit a doufám že to kafe nebude moc vadit. Hlídám si příjem tekutin protože jsem vůbec nepila ..takže piji jen vodu a to pravidelně ...no uvidíme jak to bude dál pokračovat ...cítím se dobře ...mám -1 kilo ,ale myslím že to je jen voda atd... pravidelně cvičím takže doufám že to půjde dolů. Holky a co vy?

tingle
26. led 2017

Myslím, že to neslazení se určitě projeví, tělo zvyklý na cukr určitě bude mít šok 🙂 Taky jsem zhubla, když jsem přestala sladit. Jinak dál pokračuju s Jillian, akorát to trošku nevydržely moje kotníky, tak jsem musela pár dní dát odpočinek a cvičila jsem jen nějaký cviky na břicho podle youtube. Přitom na Jillian mám normálně boty a skáču na podložce, tak nevím ☹ Jídelníček taky zatím držím, hlavně teda podle Břicháče, no zatím 3 kg dole...tak do léta to snad dám, abych mohla se synem někam k vodě vůbec 😀 Jo a kávofilik jsem taky 😀 (bez cukru, s mlíkem, ráda bych odbourala časem i to mlíko no).

tavina
26. led 2017

@tingle přesně ...bez cukru s mlékem 🙂