Od ledna 2017 jdeme na to holky 🙂

eimmy
28. pro 2016

Skupina je založena pro maminy co chtějí od ledna začít hubnout, upravit své stravování... no prostě být ještě KRÁSNĚJŠÍ!!!!

KDO MÁ ZÁJEM AŤ SE PŘIDÁ - napíše kolik chce dát dolu

dura175
26. led 2017

Po skoro měsíci pravidelného cvičení a 3 týdnech startovací diety vidím první výsledky 🙂 Splasklo mi břicho a malinko i stehna. Nevážím se, spíš dám na rozměry a oblečení. A dneska se musím pochválit, byla jsem celý den na konferenci a odolala jsem všem těm bagetkám, koláčkům a i obědu a poctivě jsem jedla z připravených krabiček 🙂
Jinak na kafe je spousta protichůdných názorů, ale většinou při hubnutí nevadí. Vadí cukr v něm, ale zas pokud je sladký kafe jediná neřest, tak bych to neřešila 🙂

kacenka_12
1. únor 2017

Tak holky, já měla teď střevní chřipku, takže se mi podařilo zhubnout 1,5 kg bez nějaké námahy 🙂 Ale je pravda, že bych ji radši neměla. Takže z úplně původní váhy 67 kg mám teď 63,5 kg 🙂 A už jsem si toho i na sobě všimla 🙂 Takže pokračuji dál 🙂

iveet1
5. únor 2017

Ahoj holky. Tak jsem již měsíc po operaci a rada bych začala, zatím tedy jen jídelníček...ještě další dva měsíce nesmím nic zvedat těžkého a tudíž ani nějak cvičit ☹ akorát nevím jakým jidelnickem začít, poraďte nebo dejte mi sem nějaký tip co u vás funguje? Dekuji

maariik
Odpověď byla odstraněná
Zobraz