Společně hubneme

evelina0007
8. únor 2009

kdo chce hubnout šup sem 😀

evelina0007
autor
7. bře 2009

Tak se jdu dobrovolně udat dneska k večeři si dám pizzu 😖 Se stydím,ale nemůžu si pomoct 😕

tereziep
7. bře 2009

Evelina, tak to já poslední dobou hřeším pořát. Chci zhubnout, ale tuhle si zobnu čokolády, tamhle sušenky, potom řízeček k obědu, k svačince buchtičku - no nevím nevím, jak do léta zhubnu. Budu muset začít nějak ty chutě omezovat. Nebo budu jíst jen do pěti a pak až ráno.

evelina0007
autor
7. bře 2009

Terez,já jsem sladký vynechala,ale je to moc těžký,ale držím se 😉

berus
8. bře 2009

ježíš, evi, my jsme fakt stejný 😀
jsem se sem přišla naprášit, že jsme si včera s Míšou udělali hezký večer a padla lahvinka bílýho a sežrala jsem celou pizzu 😝 😅

a to jsem tady psala, že hřešit nebudu, jenže mě štve, že mi váha nejde dolů 🙄
od zítřka už budu zase hodná

libuks
9. bře 2009

Holky ani já nehubnu 😠 😠 😠
Od té doby, co jsem začala chodit do práce, tak jsem v jednom kole. Nestíhám vůbec jíst a potom bych večer sežrala na co přijdu 😠 Takhle to nepůjde. Budu si muset asi nosit nějaké malé svačinky, či co 😕
Ještě, že jsme tu tabulku neudělaly. Já bych se tam styděla doplňovat 😝
Zatím paaaa a kila dolůůůůůů

berus
10. bře 2009

no tak jsem dnes opět nevydržela, ale vzala jsem si jen pidi kousíček slaninky, ale snědla jsem ho u laptopu, tož se to nepočítá jako jídlo, ale jako zábava 😀 😀 😀

berus
10. bře 2009

1. Dyž neco jíte a nikdo vás nevidí, tož to nemá žádné kalorie.
2. Dyž do seba cpeš čokoládu a chlastáš k temu slivovicu, tož tá ti ty
kalorie zruší.
3. Dyž sa postaráš, aby všecí okolo přibrali víc kilo než ty, tož budeš
najštíhlejší.
4. Dyž sa vás bude cpat víc, tož sa počítajů kalorie enom temu,kerý sní
najvíc.
5. Jídlo, co sníš v kině a nebo u televize popřípadě u počítača, polárka,oplatky, sušenky, to sa nepočítá,protože to patří do zábavy a né do jídla.
6. Kakao, brendy, topinky, dorty, chleba se sádlem, špek a klobásky
neobsahujů kalorie, dyž sa jijů ze zdravotních důvodů.
7. Jídlo, keré sníte, dyž vaříte, taky nemá kalorie, protože to nejíte,ale
koštujete.
8. Jídlo, keré má stejnů barvu, taky neobsahuje kalorie. Třeba dyž sníte
špenát a pistáciovů zmrzlinu, tož to je jak dybyste nesnědli nic.
9. Obezita je nemoc a tož je potřeba pořádně sa nadlábnůt, aby s ňů tělo
mohlo pořádně bojovat.
10 . Ženská bez břucha je jak hrnek bez ucha. A ženská bez řiti je jak váza bez kvítí.

Tož vidíte, že možete byt spokojené se svojů postavů aj bez diety.
A eště jedna můdrá věta na závěr. Dojde doba, kdy tlustí budů hubení a hubení budů studení. A tož hore do plavek.

berus
12. bře 2009

tak jsem právě zjistila, že za moje hřešení můžete vy 😅 😀

vůbec nikdo sem nechodí, nemám se před kým stydět, tak žeru 😠 😅

evelina0007
autor
12. bře 2009

Beru 😀 😀 😀 ale já se fakt snažím jen prostě někdy si prostě nemůžu pomoct 😅

berus
12. bře 2009

já taky 😝
dneska mám k ordinaci nachystaný linecký banánky 😅

berus
13. bře 2009

jsem se dneska po těch banánkách zvážila a mám 77,5, takže 200g zhubnuto 😅

že by sladký bylo na dietu? 😀

evelina0007
autor
15. bře 2009

Hubne tady ještě někdo????nebouž zase žereme všechno????? 😀 😀 😀

tereziep
16. bře 2009

Jo ja chci hubnout a nějak mi to nejde. Kámoška říkala, že byla na strojích, co cvičí za vás zatím jednou a prej si myslí, že jsou jí kalhoty přes nohy volnější. Já se s tímto způsobem nějak nemůžu stotožnit. Raději budu víc chodit. Prostě se mi nelíbí pouštěd do sebe proud - třeba změním názor až jí za 10 sezení uvídím 😀 . Jinak chci zkusit nějaký krém na celulitýdu. Jo a večer se snažím jíst jen zeleninu - ale s vajíčkem a dresimkem. No takže asi nic moc dietního.

berus
16. bře 2009

evi, žeru, ale děsně mě to štve 😠

jsem měla v sobotu stupidní nápad, zatančit si nahá před zrcadlem, ježíš, ještě teď je mi blbě z toho pohledu, se klepu jak rosol 😝 😅 😀 😀 😀

ZAKAZUJU SI BANÁNKY 😅

evelina0007
autor
17. bře 2009

Zákaz přijat 😀

berus
20. bře 2009

všimly jste si, že květnovky 08 se po nás opičí? 😀
ale tam to dodržují 😅 😀
já právě hubnu pudingem 🤐

berus
23. bře 2009

no holky, kde jste??????? 😕

tereziep
24. bře 2009

Já sice hubnout chci, ale nějak mi to nejde. Zatím zkouším ten krém na celulitidu. Uvidíme za měsíc, jestli to zebare. Kámoška chodí teď někam na počítač a pouští do ní přes elektrody proud. Nevím přesně co to je, ale paní jí povídala, že je to supr. Ona je taky červencová. Prej cvičit nemá cenu - stejně by neviděla výsledky a tohle prej je supr. Na břicho po porudu prej není nic lepšího. No stojí to ale 3000 kč - sleva. Já jsem zatím proti takovému stylu hubnutí. Raději omezím jídlo a začnu víc chodit. Nechce se mi do sebe pouštět proud - i když není silný. No snad to půjde, až se oteplí. 😀

berus
24. bře 2009

terez, taky bych do sebe nenechala pouštět proud 😅
mně nějak chybí pevná vůle, a přitom už jsem jednou dokázala sundat 30 kilo a šlo to 😝
teď se nějak nemůžu ovládnout, polední dobou je to pořád je o sladkým, mám dole ty 4 kila, víc ani ťuk 😠

ale uvědomila jsem si, že na to mám už jen 4 měsíce, říkala jsem si, že na Matýskovi první narozky budu krásná a štíhlá 😅

tereziep
25. bře 2009

berus, já jsem si dneska jen tak z legrace zkusila svoje rifle, které jsem si kupovala tak před 3 lety. No a já je zapnu - sice jsou mi trochu těsný přes stehna, ale zapnu je. Jediná věc, která mi vadí, že mi přetáká břicho. No a oblíknu i svoje bílé letní kalhoty. A přitom mám na váze pořád 62kg. Tak nevím. Jestli se mi pomalu tuk nezačíná měmit na svali a já snad konečně začnu hubnout. Když už se konečně vejdu do některých letních věcí - jenom to břicho kdyby nepřetékalo. Jak by řekl můj manžel - jsi v tom narvaná jako jitrnice. 😀 No ale co, obléknu to. Alespoň se mi trochu zvedne sebevědomí. Tak snad do léta budu zase kočka co se nebojí vzít si něco odvážnějšího.

anyny
25. bře 2009

Ahojda holky,můžu mezi vás? 😉 mám taky problém s hubnutím,no spíš s pevnou vůlí a se sladkým,sem na něj úplně ujetá 😀 potřebovala bych poradit jak na to 🙂

berus
27. bře 2009

any, přidej se, ale až přijdeš na to, jak odolat sladkýmu, dostaneš medaili 😀 😀 😀

já se začínám stydět, ale prostě každý den musím mít něco sladkýho 😠 a až zase příbírám, takže žádný 4 kila dole, ale jen 3 😖

anyny
3. dub 2009

berus: já chci medaili 😀 já mám to sladký i na uklidnění,což při tom mým raubířovi fakt někdy potřebuju 🙂 můžu se zeptat kolik si už zhubla,když si vysadila sladký? 😉 ted sem se vůbec nedostala na net byla sem u přibuzných na moravě,tak papa a hubnutí zdar 😉

berus
3. dub 2009

any, já hubnu už asi od 15 let 😝 a asi blbě, jsem furt tlusťoučká 😅 😠

ale jednou se mi během roku podařilo zhubnout 30 kilo 😉 , v první části jsem vysadila sladký, pečivo a uzeniny a během 3 měsíců jsem měla dole 10 kilo
jenže pak mi hráblo a vysadila jsem všechno jídlo 😖
takže takhle už ne!!!

jenže já jsem labužník a miluju českou kuchyni 🤐 takže to jde těžko 😅

tereziep
6. dub 2009

Hele berus, netrap se s tím. Kila půjdou dolů potom sama. Včera jsem byla u tchýně. No a jako na potvoru jsem si den předtím umazala svoje jediný kalhoty - které jsem oblékla. No tak jsem je hodila večer do pračky a dala na topení. Neuschli. Tak jsem zabrousila do šatníku a ejhle. Já oblíkla i další. A to se cpu čokoládou jako blázen. No a na váze mám pořád stejně. Že by konečně zabrali ty procházky.
Berus, buď ráda, že máš malýho a tomu svýmu se asi líbíš taková jaká jsi. Nebo né?
Moje kamarádka udělala přesně to co ty. Hráblo jí a vysadila všechno - měla tak 1 rohlík na den. Trvala to cca 6 let, než přiznala, že je anorektička. No a přitom tlustá nebyla. No a dopadlo to tak, že teď už se asi 2 roky snaží o mimčo a nic. No a myslím, že už nikdy vživotě vlastní mít nebude. Myslím, že takhle hubnout za to nestojí. To samé kamarádky z práce. Obě jsou stejně velké. Mají něco přes 170cm. No a jedna má 52 kg a chce hubnout a ta druhá má 60kg. Jenže má těžké kosti. No a když jsem je naposled viděla. Tak měla úplně propadlé břicho a vypadala děsně. Obě chtějí být hubené. Jedna celý den nic nejí a druhá jí v létě jen zeleninu a sem nam něco k jídlu. Takže jsou to taky anorektičky. Až budou chtít mít děti tak se z toho zblázní.
Nejlepší je jíst 5x denně malé porce a sportovat. No a kg půjdou dolů sice pomalu, ale jistě. Hladověním ještě nikdo pořádně nezhubnul. Moje mamka začala držet diety až po čtyřicítce. Vždy schodila, ale zase se jí to vrátilo a ještě víc. Takže toho nechala. Teď začíná znovu. Pohyb a strave - to teď zkouší. Dělaná strava, prášky a další ji vždy pomoholo, ale po čase opět nabrala a ještě víc. Takže jsem si vzala ponaučení. Jíst menší porče častěji a hlavně hodně pohybu. No a ono to půjde samo. Začala jsem každý den cvičit na břicho a pořídila si od vichy krém. Vypadá to, že to pomohlo.
Berus já taky ráda jím českou kuchyni - 4 knedlíky ke svíčkové žádný problém.

berus
13. dub 2009

terez, já vím 😉
tohle všechno mám načtený, ale překopat to do praxe 😅 😝 😝 😝

berus
22. dub 2009

hubne ještě některá??? 😕

tereziep
21. kvě 2009

Ahoj berus - já hubnu pořád, ale nedaří se. Zrovna včera jsem byla na váze a mám stále 61kg a nemůžu se pod tuto hranici dostat. Včera jsem si koupila knížku cvičení na míči a budu cvičit. Dneska asi né, ale až zítra - před chvilkou jsem se najedla a to není ono. Takže pak dám vědě, jak jsem dopadla.

palanie
19. únor 2010

Elucinko,
to jsem ráda, že CLA také někomu pomohl. Já s ním mám také skvělou zkušenost. Je to výborný přípravek, který pomůže zhubnout, když se člověk hýbe. Kamarádka ho také brala, ale necvičila a zhubla jen 2 kg, zázraky se nedějí a ani se nedivím. Jsou to tabletky pro "aktivní hubnulky", ona teď nadává, že vyhodila peníze, ale já jsem nadšená, mám dole 9 kg !!!

keba
3. říj 2012

Ahojky holky chtěla bych znova otevřít tohle téma!!!!!!!!!!!!!!Pokud budete mít zájem se podělit o své trable ale i úspěchy s hubnutím tak sem stím..........