Startujeme hubnutí v únoru 2010. Přidáte se?

valentovasasa
18. únor 2010

Startujeme hubnutí únorem/březnem 2010 aneb "ze 110 na 60", přidá se někdo ke mě abysme se vzájemně podpořili v hubnutí???

martinex
8. bře 2010

ahojte,
tak ja som nejak rano zabudla sa odvazit,a kedze som uz jedla,vazit sa budem zajtra aj merat. takze potom dam mieri..hadam aspon pol kila dole 😉

sasa to je super, kasli na vahu, cm pekne idu dole a to je hlavne 😉 len tak dalej

susi157
8. bře 2010

martinex ja som sa vazila po ranajkach mala som tam 100g naviac tak som to zaokruhlila

susi157
8. bře 2010

a este som sa chcela spytat ci neviete aky je rozdiel medzi celozrnnym a viaczrnym chlebom 😵

martinex
8. bře 2010

susi v jednom su cele zrna a v druhom ich je viac?! 😀

susi157
8. bře 2010

tak ale je to jedno pri diete ci celozrne alebo viaczrne. 😵

macka01
8. bře 2010

ahojte dievčatá,chudnete len cvičením a upravou stravy alebo si pomáhate aj nejakými "super"nefungujúcimi tabletami na chudnutie?Myslím,že skôr uškodia ako pomôžu,ked odborníci na zdravú výživu hovoria,že tableta na chudnutie neexistuje,tak asi nie je,či???

susi157
8. bře 2010

ja osobne neberiem ziadne tabletky na chudnutie.tie vedlajsie ucinky co tu citam to by som radsej bola taka aka som aby so si znicila zdravie to nestoji zato.ja chcem skor sa zdravsie stravovat(aj ked mi to moc nejde)aspon som zmensila porcie a je to poznat.nechcela som si to priznat vsak sa stravujem ako ostatny ale ja som sa asi napchavala ☹ a chcem to zmenit.

sisa2
8. bře 2010

macka ja tiez neberiem ziadne zazracne tabletky na chudnutie. keby to naozaj ucinkovalo, neboli by na svete obezny ludia 😉
presne ako pise susi, aj ja som sa zacala inak stravovat a snazim sa viac hybat. snad to zaberie.

swarovski
8. bře 2010

Ahojte kočky, poslala som si miery. konečne som sa po dlhom čase odvážila odvážiť a pomerať. Aj keď som to urobila teraz večer. 😒 Beh už mám za sebou, na olovrant ražnú kašu.

Inak zistila som, po bádaní, čo výborne pomáha na strie. Mne sa stali takmer neviditeľnými. Fakt takmer zmizli a to som s tým mala neuveriteľný problém 😀

romous
8. bře 2010

Ahoj Sašo,tak sem úplně náhodně narazila na téma který mě zaujalo mrknu na zakladatelku a nestačila sem se divit.Určitě smě moc dobře znáš mrkni do alba a vudeš hned vědět.Moc ráda bych se sem k vám přidala ale nemám odvahu se zapsat do tabulky když tam vidim ty kila holek co váží pod 100.a snaží se hubnout. 😅

macka01
8. bře 2010

Romous,ani ja som zatiaľ neni v tabuľke,ešte so nenabehla na ten režim aký by som chcela.Ale pridaj sa so svojími skúsenosťami,každá rada je drahá 😅 Ja tiež neuznávam tabletky,ale ked som čítala v tých témach ako sa ženy za nimi bláznia,aj za takými,čo stiahli z predaja,lebo škodia a im to zjavne nevadí sa veľmi divím 😒 A hlavne ten jo-jo efekt, 😠 ved to musí byť veľmi zdraviu škodlive,dookola priberať a zhadzovať,rozhádže to metabolizmus 😖

sisa2
8. bře 2010

swarovski - tak sem sa s receptom! 😀

romous - vitaj medzi nami. a neboj, ja mam tiez cez 100 ☹ a som v tabulke 😀 aspon mam vacsiu motivaciu 😉

susi157
9. bře 2010

ahojte tak kde ste a hlavne janicca.ja som bola dnes v supermarkete to boli myslienky na sladke a rôzne pochutinky ale odolala som a papam celozrnu zemlu s pomazankou a paprikou.môze byt? 🙂

swarovski
9. bře 2010

ahoj sisa2 🙂 na tie strie je vyborny taky olej babylove - predavaju ho v dm a je na nom odfotena tehotna zienka. maju aj telovy krem, ale olej je lepsi. sice priserne smrdi, lebo je tam nejaky extrakt z plesniveho syra, ale smrdi menej ako mlieko 😅 . no ale ja som vyskusala uz vsetko, vichy, dior, dokonca sisley - za neuveritelne prachy, lebo tie strie vyzerali ako husenice, fakt fuj.

no a toto, za fakt par drobnych (tusim nejakych 2,5€) pouzivam od vianoc a strie su ako vlasky tenke, maju varbu pokozky, vobec ich nevidno... som totalne unesena.

juj a moje chudnutie dnes... zase len razna kasa a polystiren, na obed ryza s hraskom. o chvilku padam z prace a utekam behat 🙂

rehos
9. bře 2010

Ahojte děvčata,mám problém s váhou a když jsem objevila vaší diskuzi tak jsem se hned začetla a sbírám zkušenosti a rady,je to super když je víc lidí a navzájem si poradíte 😉 Pokud můžu občas se přidám

rehos
9. bře 2010

Jinak já jsem se nedávno těžce přiblížila ke 100 a už jsem se na to nemohla dívat takže jsem do toho tvrdě pustila a výsledky jsou sice malinké ale já mám radost,pomaleji by to mělo vydržet a neškodí to nijak zdraví.Každé ráno brzy vstávám a cvičím,někdy ještě večer když mám náladu.Jinak jsem studovala co je dobré jíst při hubnutí a řeknu vám není to jednoduché a kolikrát si to teda protiřečí tak jsem teda dost zmatená ale tak nějak jsme si z toho něco vybrala a jedu podle toho 😉

macka01
9. bře 2010

ahoj Rehos,hlavne že si sa odhodlala.
Swarovski,len potvrdzuješ to,čo si aj ja myslím,že lacné veci sú mnohokrát účinnejšie,než ti najdrahšie.sama som sa o tom nedávno presvedčila,vyskúšala som všelijaké pleťové krémy na probl.pleť s rozšírenými pórmi a nič.Čuduj sa svete,kúpila som od AB YOUNG CARE krém a pleť už nie je tak mastná,póry sa scvrkli,no super.A vyšiel ma v prepočte asi na105 SK,75ml.Takže nech to je lacné,nech to smrdí,len nech pomôže. 😀 😀

rehos
9. bře 2010

Právě jsem si udělala salát ze zelí,prý stejný co mají v KFC,já jen nahradila majonézu jogurtem,no je prostě úžasný a je ho plná mísa,mňam.Měl by se jmenovat coleslaw

blazka24
9. bře 2010

svarovski tak díky za nápad so striami, už aj zajtra nasáčkujem krpca do kočíka a hajde do DM, im vyrazím dvere ak náhodou bude zatvorené 😎

chudnutie je v čudu, včera starý doniesol čokoládu jak sviňa veľkú tak som ju zblajzla, dnes som sa mohla nadievať striedmo keď včera som zožrala tú čoklid 😀

janulle22
9. bře 2010

ahoj holky muze se tez pridat...? 😅

blazka24
9. bře 2010

janule v pohode pridaj sa - chudnúť treba v skupine 😉

janulle22
9. bře 2010

blazka jj to mas pravdu...

vy mate ejakou tabulku...?muzu se pridat i tam bo uz neni misto?

susi157
9. bře 2010

janulle môzes sa pridat miery a vahu posli valentovasasa. 😉

rehos
9. bře 2010

Holky jsem vám mrkla s dovolením do alb a musím říct že na to co máte v tabulce vůbec skoro žádná nevypadáte 😨 Si některé přidáváte ne 😀

susi157
9. bře 2010

rehos 😀 😀 😀

rehos
9. bře 2010

no na tvém místě bych se nesmála protože zrovna ty na fotce nevypadáš na tolik co máš v tabulce 😉

swarovski
9. bře 2010

jej rehos a janulle 22 vítam 😉 drzim prsty pri uspesnom chudnuti.

macka01: mas svatu pravdu, ja mam s tymto problem, s tymi striami, moj frajer bol uz zufaly... no a k tym porom, co to presne pouzivas? ja s tym mam tiez mensi problem, by som to skusila 😕
inak fakt niekedy lacne veciprijemne prekvapia, aj ked si myslim, ze dm, co ma vlastne vyrobky, ma celkom kvalitne.

rehos
9. bře 2010

swarovski děkuji 😉 ten tvůj recept na strie budu muset zkusit,ráda nakupuju v Dm 🙂 takže je to pro těhotné olej ju?

swarovski
9. bře 2010

rehos, ano ano, je to na bruska 😉 je to v takej bielej flasicke s ruzovym vrchnacikom... ale baby, ja to poctivo natieram od vianoc... ale som fakt unesena... a prekvapena... a mozno si namyslam, ale aj celu mi nejako polavila 😀

rehos
9. bře 2010

jinak mám vyzkoušené ať se to týká čehokoliv CO SMRDÍ TO POMÁHÁ! 😉