Vláknina - podpora hubnutí. Máte zkušenost?

lenia75
13. bře 2012

Podělí se se mnou někdo o zkušenosti s vlákninovými doplňky stravy?? Sama užívám vlákninu VITAE FIBRE a po 2měsících jsem zatím spokojená, působí i na redukci váhy...
Máte s tímto podobné zkušenosti?( doporučila mi ji moje kamarádka).

martavatar
6. dub 2013

Zatím žádné odpovědi? Škoda, myslela jsem, že si tu o tom něco počtu, taky jsem teď začala užívat vlákninu, je to asi týden, tak jsem zvědavá. U mně jde mimo to i o detoxikaci organismu, mám kožní problémy a nic mi na ně nezabírá, tak teď piju čistící čaje, jím jen čerstvé potraviny ( nic tepelně upraveného ) a byla mi doporučena i ta vláknina . Je to kůra na 14 dní, tak není boha abych i něco neshodila :D

pinkyyy
17. dub 2013

Vláknina je při hubnutí skvělá, jen se to sní nesmí přehánět, jinak by mohla způsobit zácpu a nebo naopak průjem. Nejlepší je do těla dostávat vlákninu přírodní formou, jako z ovoce, z vloček, celozrnných produktů, atd. Při tom hubnutí jde hlavně o to, že vláknina zasytí a zůstává v zažívacím traktu déle, než třeba jiné potraviny, a proto pak nemá člověk hned hlad. Také jsem slyšela, že při její konzumaci není tolik chuť na sladké 😉

toini
Autor odpověď smazal
Zobraz