• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Výživový poradce v Praze - východ, máte kontakt?

13. srpna 2015 
ahoj-nemate nekdo kontakt potazmo tip a dobrou nejlepe osobni zkusenost s vyzivovym poradcem a sestavenim jidelnicku v obl. Praha vychod-Celakovice a okoli?Diky
nemam problem Cerny Most
10. únor 2014 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
2. bře 2014 ve 03:20 • 9iva
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od elusina.
Ahoj, jukni se na svet zdravi jsou tam vyborny lidi, sestra tam chodila za vyzivovym poradtem, poradil ji jak zmenit spravne jidelnicek, na jaky pohyb a jak casto by se mela zamerit a super, nevim jak dlouho tam chodi, ale zhubla uz snad 15 kg a jen diky tomuto
13. črc 2015 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od monikapup.
A v cem ji prevazne zmenili jidelnicek? Nejaky typ co varit abych clovek zhubnul i bez pohybu? Nato nemam v psoeldni dobe moc casu..:frowning2:
21. črc 2015 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zdenulaz.
I na te sve strance maji dosti zdravych receptu, ja tam podle toho cas od casu neco ukuchtim, je to rychly, zdravi a i manzelovi to chutna a to je co rici..
27. črc 2015 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od market99.
V Praze jich najdes hned nekolik, co jsem se nato treba divala tak jsou snad skoro vsude, tady mas kontakty na ne - svet-zdravi.cz/pobocky, najdes je vazne vsude a tohle je uz nekolikrat osvedceno ze tam jsou opravdu špičky ve svem oboru
28. črc 2015 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od klarunkapus.
Diky, tohle jsem presne potrebovala..:slight_smile:
13. srp 2015 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek