Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

kitty68
2. únor 2009

ja jdu taky merit, vahu poslu az se vyserinkuju 😀

bram ja taky merim kytu az nahore, brich tak 2cm nad pupkem

rozela
2. únor 2009

ahoj děvčata! tak já hlásim opět 0. ani dolů, ale naštěstí ani nahoru. už ani nevím, kolikátý týden stojím na stejné váze. ale aspoň to nestoupá. dneska asi nestihnu poslat míry. váhu jsem poslala, ale zaboha nemůžu najít metr! 😠 když se nezadaří, tak pošlu míry příští pondělí s váhou, ať tam nemám prázdný políčka.

kometko a maruško brzy se vyležte a vylečte. to je fakt svinstvo. za to může to zajebaný počasí 😝

bramburko já meřim pas taky kolem pupíku a kejtu v tý nejširší části 😉 a kotelnu (boky) taky v té nejširší části 🙂 .

ženy, jdu hledat metr, než půjdu pro prďolku do školky.

rozela
2. únor 2009

haha, tak jen co jsem si veřejně zanadávala, že nemůžu najít mert, do 5-ti minut byl na světě 😀 poslala jsem i míry.
musim vám říct, holky, že jsem si dnes uvařila kotel celerový polívky, že si dám i zamrazit, ale asi mám smůlu. mm si naložil a po sléze si šel hned přidat, a to jsem si myslela, že mu to bude připadat hnusný, pže to je akorát uvařený celer s bramborem a je to rozmixované na takový řídký krém. no vida, jak může i dietní jídlo být chutné 😀

kometka5
2. únor 2009

ahojky holky,
tak mě je stále bídně, ale rozhodně je mi lepší než včera...tak doufám, že už bude jen líp...

jinak ještě čekám na Rendu, Pavlu a Prami a posílám.

chtěla jsem se s váma domluvit, já příští pondělí jedu se Soníkem na hory, a budu tam až do neděle, tak jestli chcete, tak mi můžete poslat do IP váhu, já bych jí tam dala a to další pondělí bych vám to poslala i s tou aktuální váhou. doufám, že jsem to napsala nějak srozumitelně. 🙂

pavla80
2. únor 2009

Ahojky holky 😉 😉

Zdravím po delší době,neměli jsme funkční PC tak jsem se tu nedostala.Holky ani vás nedočítám,dost jste tu toho popsali.Doufám že mi neuniklo nic důležítého

Jinak míry už jsme poslala,mám pořád stejně,vůbec se to nechce hýbat dolů 😒 😒 .Ale nebyla jsme vzorná celý víkend,tak je to zasloužené

A holky byly celý víkend u moji mamky a Michalka tam byla poprvé a krásně to zvládla 😉 😉 .No a já musela v neděli do práce 😒 .Dostala jsme tady nabídku u nás vařit v pizzerce.Byla jsme tam včera poprvé no a uvidím,nijak mě to nenadchlo.Nejsou tam klasické jídla,ale samé takové špagety a pene a rizota,tak uvidím no 😒 😒 .A taky mě děsí ty 12náctky,vůbec se neuvidíme s manžou,dělá taky krátký a dlouhý týden a bude mi smutno po holkách.Je to sice jen 2 dny v týdnu,ale i tak nezvyk,Byla jsme 7 let doma 😀 😀 .Tak vyzkouším a uvidím 😀

Komet snad bude brzy líp 😉

A všem co mají ubytek velká gratulace!!!!!!!!! 😉 😉

renda71
2. únor 2009

ahoj všem,váhu jsem kometce poslala,ale musím vám říct,že jsem ji napsala,aby mě z tabulky vyškrtla,nejde to vůbec dolů a nemám motivaci,snad se rozjedu na jaře,ale takhle je to se mnou na pytel ☹
akorát vám to všem kazím,tak se na mě nezlobte a pokračujte beze mě.

prami
2. únor 2009

ahoj holky,
tak mám úbytek,ale mini.Dnes slaví naše Mariánka rok.Ale je beruška bohužel nemocná ☹ ,i když ted už tady řádí.Přesto jsem musela oslavu odložit.Nicméně pohoštěni je připraveno,takže hádejte kdo to sežere 😀

pavla80
2. únor 2009

Prami veliká gratulace k ročku!!!!!!!!!!!!!! 😉 😉 .No a snad ji bude brzy dobře at si ty narozeninky krásně oslaví!!!!!!! 😉 .A nevadí budeš oslavovat za ní 😀 😀 .Dnes v tak vyjímečný den si to můžeš dovolit 😉

Rendi určitě nám to nekazíš a není to škoda??? 😒 .Možná by ses zas do toho dostala,měla jsme už taky takové hříšné myšlenky,že už se na to vykašlu,protože mi ta váha taky stojí a do léta bych ještě chtěla 5 kg.ale říkám si že to prostě ještě musím zkusit 😉 😉 .Určitě se nikdo zlobit nebude jen je to škoda 😒 .Tak se drž!!!!! 😉

leninn
2. únor 2009

Prami, Marjánce vše nej 🙂 Hlavně, ať je brzy zcela zdravá a může to veliké výročí také oslavit 😀

Rendo, neblázni!!! Každá z nás měla období, že se váha nehýbala, ba i stoupala, ale překonáš tohle období a zase se to hne! Zůstaň s námi, Pavla také chtěla odejít z tabulky, ale nakonec zůstala...a váha jí stojí, ale nestoupá 😉 Vydrž!

Teda, Pavli...Ty taky do práce? Na dva dny v týdnu? A kdo bude hlídat? 😉 Zkus to a uvidíš..třeba to nakonec bude fajn. Kdo nic nedělá, nic nezkazí, ne?

Komet, ať Ti je brzy dobře 🙂

Rozi, nevadí, že váha stojí, hlavně, že nejde nahoru, ne? Však jsi zhubla dost a držíš si to, to je paráda 😀

Tak já na oslavu dnešního úbytku dlabu zelné bramboráky, hezky mastné jak ďas, jen se bojím, aby mi po nich nebylo blbě, už jsem hodně dlouho neměla nic tak mastného... 😝 Ale pochutnávám si a nevyčítám si, cítím se totiž nějak slabá a unavená...po tom včerejším, mimochodem opět vítězném, zápasu 😀

renda71
2. únor 2009

pavli,nebudu to hrotit,když to nejde,tak to nejde ☹ uvidím za nějaký čásek,dyštak se k vám zase přidám 😵
jo pavli vaříš v pizzerce,já jsem taky v jedné dělala,ale tady u nás,bylo to fajn,pak jsem ale přešla jinam kvůli penězům ☹
prami Márince pusu na čelíčko a hodně moc zdravíčka k ročku 😵

marie_m
2. únor 2009

prami, Mariance takly vsechno nejepsi a at se hlavne brzy uzdravi!!!

rendo, byla by to skoda to vzdat...ale jestli uz jsi rozhodnuta, tak hodne stesti 😉

kocky, ja stale chcipam ☹

bramburka
2. únor 2009

Pavli a kdo bude hlidat?

Nojo, ja mam sice ubytek, ale tak enjak jsem cekala, ze to pujde lip a hlavne jsem cekala, ez enbudu mit po case hlad a ja ho proste porad mam! ☹

pavla80
2. únor 2009

No právě že bude hlídat manža.Tímže má krátké a dlouhé týdny tak já budu chodit v jeho volných dnech.Je to na ukor toho že mi dva se moc neuvidíme 😒 .Asi je to fakt jen o zvyku prostě se uvidí,jak nám to nebude vyhovovat tak ještě rok a půl počkám a pak už půjdu někam na stálo a Miška do školičky 😉

Roz a jak malý ve školce??Už je určitě šikulka co?

Maruš si taky nemocná??Já nedočítala tak nic nevím

kometka5
2. únor 2009

Prami, pošleš mi ještě míry? je první pondělí v měsíci a to se měříme... 🙂 jinak také my se připojujeme ke gratulacím k 1.narozeninám.. 😉

renda, jak chceš, já mám taky takový výkyvy, že bych se nato vybodla, ale pořád si říkám, že bych asi zase jen žrala a bylo by to ještě horší než je.

kitty68
2. únor 2009

my taky prejeme mariance vsechno nejlepsi ♥♥♥ prami s tim pohostenim to musis zpracovat, tolik namahy to stalo prece to nevyhodis 😀

pavli ja delam taky tak ze js v praci kdyz ma peter volno a musim rict, ze se vidime i casteji nez predtim, pze uz si nemuze dovolit ve volnych dnech chrapat pres den a celou noc sedet u televize nebo hrat hry jak to delal predtim

rozela
2. únor 2009

tak ženy, to byste nevěřily, jaká je makačka sehnat malýmu masku čerta na karneval 😲 s mm jsme seděli 3 hodiny u netu, nikde nic, a když už bylo, tak se nám to nelíbilo. nakonec jsem objednala masku až ze vsetína, tak doufám, že dorazí včas. mm tam i volal. snad to dopadne dobře. a v městě v obchodech, to je katastrofa. to je samý spiderman, superman, jeliman, atd. hrůza. jsem byla uplně znechucená.

pavli malý už je ve školce jako doma 🙂 ráno sice pindá, že tam nechce, ale pak se mu zase nechce domů 🙂 a už se z něj klube lumpík říkala paní učitelka 😀 to se máš, že máš nabídku. prubneš a uvidíš, třeba se ti nakonec bude líbit trošku změna, a když ne, tak máš záložní plán😉 🙂 byla by škoda to nezkusit.

rendo! no to ne-e! že nemáš motivaci se nepočítá. zůstaň tu s námi, i v tabulce a až to pořádně rozjedeš, tak to bude, ale určitě od nás neutíkej 😉

prami vyřiď, prosím, od nás mariánce obrovskou gratulaci a pusu k narozeninkám. oslaví to halt později a dnes to za ni osalvíš ty, pže jak psala kitty, přece to nevyhodíš 😉 😀 a navíc v tak vyjímečný den.

bramburka
2. únor 2009

Ano Mariánce 😵 😵 😵 😵 😵 vše nej! Stejnak si myslim, ze si i maminky zaslouzí oslavu za porod!

pavla80
2. únor 2009

Holky dík za podporu ohledně práce.Určitě vyzkouším a podle toho se rozhodnu jak nám to všem půjde a jestli si zvyknem 😉 😉

Roz tak to je super,že si opravdu tak rychle zvykl 😉 😉 .Šikula!!!My měli karneval minulý týden v pondělí a Kačka byla za berušku a Miška za indianku 😉 .Ještě jsem neměla čas stáhnout fotky tak pak přidám.Miška si karneval hrozně užila.Měli to z klaunem Hopsalínem,on strašně perfektně baví děti a zpívá a tančí a Míša jak viděla všechny děti jak tam tančí tak se samozřejmě přidala a byla kouzelná!!!!Hezky jsme si to užily 😉 😉

marie_m
3. únor 2009

dobre ranko, kocky, tak hlasim, ze uz je mi lip, tak snad uz budu brzo uplne fit

my jdeme 14.2. taky na karneval, jen premyslim, kde sehnat masku..

pavla80
3. únor 2009

ahojky 😵

Maruš my měli z půjčovny.Určitě je u váš spousta né?Tak se zkus poptat 😉 .Záleží taky za co by malý chtěl jít 😉 .Kačka chtěla každou chvilku za něco jiného,tak jsme zajeli do půjčovny a nakonec si vybrala tu berušku 😉

leninn
3. únor 2009

Ahojky holky,
tak mám odešla návštěva, byla fajn, Barča si s kamarádkou pohrála, i když dnes ani jedna nebyla nějak extra naladěná, asi je to tím počasím...
Venku je tak sychravo, jakoby na déšť, foufá dost vírt, fakt na prd. Včera jsem šla odpolko s Barčou ven a celou cestu i z toho větru tekly srzičky, tak nevím, jestli máme jít i dnes, aby z toho nějak nenastydla, no uvidíme, jak bude odpolko počasí, až se vyspinká.

Teda, Vy se máte, všichni chodíte na karnevaly, už se taky těším, až s Barunkou na nějaký vyrazíme 😀

A jak dneska? Copak máte k obědu? Mě se nechtělo vařit, tak teď dlabu toasty, které jsem byla ochotná si udělat, to je rychlovka, nehledě na to, že po té včerejší zelňákové smršti (večer jsem dojedla zbytek 😠 ) mám břicho nafouklý jak meloun, jen odletět 😀 😀 Ale je fakt, že jsem si strašně pochutnala 😉

Hezký den 🙂

pavla80
3. únor 2009

Leni tak já měla ráno musli s mlékem a ted na oběd špagety no sice nic moc dietního,ale zas jsem si dala malinko.Tak uvidíme do večera 😉

U nás počasí celkem ujde,ale stejně jedu dneska s Kačkou na taneční,tak ven nejdem,Mišku šoupnu na tu hodku k segře,nerada ji tam tahám,přece jen tam musím hodinu čekat a Míša je tam někdy protivná 😒

swead
3. únor 2009

Dobrý večer,

nevím, jestli si mě pamatujete, když se založilo tohle téma, chodila jsem k vám. Ale musela jsem na nějakou dobu přestat kojit páč mi mizelo mlíko. Teďka už jsme začali zase s příkrmy,, tak jsem se znovu vrhla na hubnutí. Můžu se opětovně přidat?

marie_m
3. únor 2009

nazdarek, tak ja uz se zacinam citit lip, tak snad uz budu zitra fit, chci zase skocit na tu lymfodrenaz
jinak holky, neska sem myslela, ze mi hrabne, normalne mi odesel zdroj na notebooku a ja cey odpoledne nebyla na pc, to byla pro me tragedie 🙂 pac i pracuju, a celkove mi to hrozne chybelo, to teda pro me bylo zjisteni, jakej jsem zavislak 🙂

marie_m
3. únor 2009

kometko, diky za tabulku 😉

swead
3. únor 2009

blbnu, přestat hubnout, páč mi mizelo mlíko

rozela
3. únor 2009

ahoj děvčata, dnes jsem měla náročný den 😀 a teda to taky dopadlo. pro velký úspěch jsem opět vařila celerovou polévku. mm si ji vyžádal a byla lepší než včera. jenže brambory k rybě jsem připálila a ta ryba se mi nějak celá rozpadala. a navíc jsem dnes přestavovala celý pokoj. tělocviku až až, jenže sem si přitom nějak hnula páteří, a teď skučim. no celá já 😀 😀 😀

swead zdravím 🙂 ! myslím, že si tě pamatujeme všechny a rozhodně se zase přidej. úspěchy jsou zaručeny 😉 🙂

mari to je fajn, že je ti lépe. hlavně aby ti zítra ta lymfo neudělala zase hůř.

ženy já masku malýmu koupim. vyjde mě to stejně draho jako půjčovné a navíc se nemusím stresovat, aby s tím něco nevyvedl, dráče malý 🙂 pavli v tomhle je určitě výhoda mít holčičky, jsou na oblečení určitě opatrnější 😉

jdu si hodit kopyta nahoru a odpočinout k ordinaci 🙂

rozela
3. únor 2009

kometko děkuji za tabulku 🙂

marie_m
3. únor 2009

rozelko a kde se da koupit?...at to nemusim hledat na webu? 🙂

kitty68
3. únor 2009

ahojte kocky

tak js teda musim priznat ze js prase dne, rano (ale za to muze prami jak psala o tom obcerstveni, tak me prepadla chut na salam) js si dala chleba s paprikasem 😅 , na obed sunku a tvrdy syr bez chleba, pak js sla s kolegyni z prace na kavicku tak js si dala horkou cokoladu, no aspon vecere byla dietnejsi kureci prso dusene se zeleninou

ahoj swead ja si te pamatuju 😵

ted jdu zpytovat svedomi 😀