Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

alanis85
31. led 2009

Dobrý den, dovoluji si se na Vás obrátit s prosbou o vyplnění dotazníku v rámci mé diplomové práce Obezita v gynekologii. Je určen pro ženy s nadváhou. Naleznete jej na

http://www.obezita.kubikula.net/

Jeho vyplnění je anonymní, údaje nebudou nijak zneužity.
Nejsou v něm zjišťovány žádné osobní údaje.
Za Váš čas předem děkuji V.Kašparová

leninn
31. led 2009

Dobré ránko, holky,
tak jak jste k dnešnímu ránu naladěné? Já teda celkem dost bojovně, jsem zase rozhodnutá se do toho opřít, tak uvidíme, jak dlouho mi to vydrží 😀 😀 Snad aspoň do pondělí 😅

Jinak dnes nakonec nehrajeme, zápas byl odložen, takže se dnes chci opravdu mohutně krotit, zítra dopoledne budu sportovat a odpoledne budu jíst jen velice lehce-doufám, že to vydržím. Když ano, bude pro mě v pondělí lehčí zůstat u režimu...
Ale teď jsem už tolikrát selhala, že...

Krásný den, u nás sněží 😀

rozela
31. led 2009

ahojky, tak u mě dnes lepší nálada. snad se mi podaří dodržet režim. zatím nemám nějaký zásadní plán na den. no uvidíme. holky hezkou sobotu!

bramburka
31. led 2009

no tak já konec, babička, rajská, knedlíky, koláč... k svacine ovoce, vecer salát, jinak to nevidim...

marie_m
31. led 2009

kocky ahojky, hlasim se od nasich, tak squash a ani bayen se nekona, pac me skolila chripka ☹ ale misto, abych nejedla, tak zeru jako prokopnuta ☹ takze o ubytku si asi můzu nechat jen zdat, achjo

leni, no, virivka to neni, jukni sem, jak to vypada http://www.relaxace.com/lymfodrenaz.html

bramburko, tak at se vase rodina da brzy do poradku!!!

alanis855
31. led 2009

Dobrý den, dovoluji si se na Vás obrátit s prosbou o vyplnění dotazníku v rámci mé diplomové práce Obezita v gynekologii. Je určen pro ženy s nadváhou. Naleznete jej na

http://www.obezita.kubikula.net/

Jeho vyplnění je anonymní, údaje nebudou nijak zneužity.
Nejsou v něm zjišťovány žádné osobní údaje.
Za Váš čas předem děkuji V.Kašparová

bramburka
31. led 2009

uz jsme to tu myslim vsechny vyplnily 😉

rozela
31. led 2009

alanis už jsme ti ho všechny vyplnily, tak nám na každou další stránku laskavě nedávej další "příspěvek". a už vůbec ne dvakrát. snad vidíš, že už to tu máš potřetí. děkuji!

rozela
31. led 2009

bramburko to vycvičíš 😉 já dnes také koláč, brambor, květák, a 3 malé karboše. teď večer si chci ještě zašlapat na stepperu, než si ho ségra odveze, tak snad toho trochu dostanu z těla 🙂
ono už je čtvrt na 9 a já mám pocit, že je 6 odpoledne 😕 mám to nějaký zmatený 🙂

mari tak lež a brzy se uzdrav. chřipajzna je hnus 😝

leninn
31. led 2009

Maru, díky za odkaz, je to teda zajímavé...u něčeho až strašidelné 😀

Jinak, celý den s jídlem dobrý, ale teď večer jsem jedla topinky s máslem a sýrem, takže jsem to pokazila, ach jo...když manža si je dělal a nešlo odolat, no...ale neházím flintu do žita, zítra dopoledne to vyběhám a v pondělí snad aspoň udržím váhu, za to bych byla moc šťastná a za úbytek ještě víc, to je jasnačka, ale v ten se ani neodvažuju doufat.

Maru, se šetři a odpočívej, ať se té chřipky brzy zbavíš a můžeš zase hubnout...teď se dej pauzu... 😉

Rozi, souhlasím, i já to vyplnila. Je nás tu pět a půl na této diskuzi, takže kdo chtěl vyplnit, vyplnil a kdo ne, ten nevyplní, ale tady nové lidi do dotazníku, Alanis, nezískáš...tady diskutuje opravdu tak max 10 holek...

Brambůrko, tak jak je? Jste zdravotně ok?

A kdepak je Pavla? 😉

hezký večer a dobrou noc 😔

bramburka
1. únor 2009

Holky, my jsme zdravotně uplně OK, to jen okolo to frčí teda. Hrůza.

Holky a ten stepper domů? jto dobrý, se bojím aby to nebyl věšáček (asi tak na boty), jako jsem mela rotoped.... 😔

kitty68
1. únor 2009

ahojte

tak fotky z narozek js na facebooku a video

https://www.youtube.com/watch?v=0xqqZRFqyPQ

no jak js si vsimla alanis to posila do kazdeho tematu na volne diskuzi

brambur stepper mam doma, je na pude a taky mame tu veslovaci masinku, peter si to velice pral minuly rok na vanoce a sedel na tom asi 5x

nevim co dneska na obed, p koupil vcera kotlety a chtel je zapecene s bramborem a smetanou, ale to se mi zas nechce jist 😝 😝

bramburka
1. únor 2009

to by se mi chtělo jíst, jak to děláš? Pověz 😉

bramburka
1. únor 2009

holky, kdyby se vam chtelo juknout, tak mam nove alba na webu http://picasaweb.google.cz/Xenuska123 (13.-14. mesic a plavani)

kitty68
1. únor 2009

bram nakrajis brambory na kolecka, das do pekacku na ne polozis kotlety, okorenis grilovacim nebo co mas rada, zalijes smetanou, das do trouby a hotovo 20

bramburka
1. únor 2009

hm, hotovo tak za hodinku?

hm, dobrý, myslim, ze uz jsem neco podobneho delala s kuřecíma prsama a bazalkou, ale tehdy jsem to blbec přesolila.

kitty68
1. únor 2009

priblizne jo

jdu ted ven normalne zaclo snezit, tak at se ellun pokocha 😀

bramburka
1. únor 2009

jojo, u nas taky pres noc nasnezilo a kde vy ze to zijete?

alanis851
1. únor 2009

Dobrý den, dovoluji si se na Vás obrátit s prosbou o vyplnění dotazníku v rámci mé diplomové práce Obezita v gynekologii. Je určen pro ženy s nadváhou. Naleznete jej na

http://www.obezita.kubikula.net/

Jeho vyplnění je anonymní, údaje nebudou nijak zneužity.
Nejsou v něm zjišťovány žádné osobní údaje.
Za Váš čas předem děkuji V.Kašparová

bramburka
1. únor 2009

😠 😠 😠

kometka5
1. únor 2009

ahojky holky!

jen nakukuju a hned jdu do postele...je mi hrozně, celý víkend jsem probendila na záchodě, šlo to horem, spodem, snad i ze stran, horečku skoro 39st. a co myslíte, když se postavím na váhu, abych se trošku pokochala, tak mám víc než v pondělí. to fakt nechápu a jsem hrozně naštvaá... 😠

kotlety na smetaně miluju, to jsou chutě... 😉

tak zítra ráno, ať jsou samý úbytky až na mě...papa kočky moje...

bramburka
1. únor 2009

dnes rano ubytek byl, ale snedla jsem zeleninovy sala t vylepšený sýrem a tedá bublá to ve mě a jsem prejedena normálně.

Holky, tak hodně zdraví!!!! držte se!

marie_m
1. únor 2009

zeny, tak ja jsem zpet z vikendiku a je mi teda blbje jako prase, smrka, kaslam, blee ☹
kuba uz to ode me chytil asi taky, takze to bude u nas vesely tyden, zima posrana, uz aby bylo leto..

zitra s ubytkem opravdu nepocitam, tak snad budete mit vetsi stesti 🙂

alanis852
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
marie_m
1. únor 2009

alanis, prosimte, jdi s tim uz nekam, vsechny jsme to vyplnily!

bramburka
1. únor 2009

ta holka je fakt vlezlá, uz jsem ji to psala i do IP.

kitty68
1. únor 2009

brambur ziju v anglii v kentu to je hnedka dole

pochybuju ze alanis cte ip, za chvili ji hadam admini bloknou a bude mit po prdeli

marie_m
2. únor 2009

dobre ranko, tak u me chripajzna stale, tak musi neska muzik zustat doma..

komet, posilam miry a vahu...kupodivu mini ubytek, jen s tema mirama nevim, mam pocit, ze se merim pokazy jinde, pac miry perd bruch sou snad porad stejny ☹

hezky den

bramburka
2. únor 2009

Marie, prosim vas, reknete mi, kde se mam merit jakoze pas, protoze mira pres bricho (ta nejsirsi) je teda velmi jina nez nad pupikem, kde podle me pas je

jo a stehno si merim taky az nahore v te nejsirsi casti

leninn
2. únor 2009

Ahojky holky,
tak i já mám úbytek, tak jsem ráda.

Brambůrko, já si měřím břicho rovně přes pupí, takže asi tak mezi to nejhubenější a nejtlustší částí břicha, snažím se měřit pokaždé stejně, tento měsíc neubyl přes bruch ani cm, ale se nedivím, neposiluju už 😒 ☹

Hezký den 😉