Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

bramburka
3. bře 2009

v Krči prosím, no uz se jde registrovat v patek do Motola, ja mam 100 chutí napsat tomu jejich nemocničnímu ombudsmanovi!

holky, ja se dnes radsi nevazila, ale parvidelne mam o kilo min v utery, ale je mi to fuk. je to o tom, ze o vikendu jim vic a pak se v pondeli držím.

Jdu ven nebo sezeru lednici a s dvířkama!

rozela
3. bře 2009

bram to není snad ani možný, to musí být špatný sen! co je toto za chování doktorů?! 😠 je fajn, že se mamča registruje jinde. a tím, že napíšeš "nasratý" dopis ombudsmanovi nic nezkazíš. by dokonce si i myslím, že by to bylo vhodné. fakt žasnu 😠

holky já jsem taky pro vážit se jiný den. já mívám nejmíň pravidelně v pátek, ale úterý taky neni od věci 😉

kometka5
3. bře 2009

Bram, to chování některých doktorů je fakt děs. Pamatuju si, jak moje teta měla bulku v prsu, poslali jí na mamograf a ona čekala 2,5měsíce než tam šla, protože jinak měli narváno. to je ten systém, chytit všechno včas. myslím, že i 2měsíce můžou hodně ovlivnit. 😒

tak ať je všechno v pořádku! 🙂

a jestli chcete, tak klidně přesuneme vážení na úterek. je to fakt jedno.... 🙂

bramburka
3. bře 2009

holky nenašla jsem kus zvyraznovače, asi ho spolkla, asi tak jen ten hrotík, asi ukousla a spolkla, myslíte, ež bych s tím mela neco delat?

rozela
3. bře 2009

já bych zavolala doktorce

bramburka
3. bře 2009

ta uz tam neni prave...

rozela
3. bře 2009

bram, jak to dopadlo? xenuška je určitě v pohodě, že 🙂

to dnešní hnusný počasí mi dává zabrat. dneska jsem totálně prasila. pátý přes devátý, až je mi z toho všeho pěkně blbě 😝 . zítra abych jenom pila vodu

kitty68
3. bře 2009

no tak to jsou normalni curacci ti doktori snad vsude, o anglii se rozepisovat nebudu, i kdyz ja musim zaklepat ze ja js zatim zadnyn problem s nema nemela, ale midwife js mela picundu neskutecnou

ja mam nejmin vzdycky den predtim nez se vazi 😅

marie_m
4. bře 2009

dobre ranko, kocky

bram, jak je maly?

roz, jdes dneska na hipec?

kitty68
4. bře 2009

no tak to je teda dochazka tady

jeste js chtela k tomu vazeni, jak ma kazdy jinak co kdyby se vaha poslala komet rekneme do nedele do 19.00 jedno ktery den se budete vazit a v pondeli by byla tabule?

marie_m
4. bře 2009

kitty, ja ti nevim, to by chtelo spis, abychom se vsecny vazily najednou, resp. ve stejnou dobu, proste v jeden den

kometka5
4. bře 2009

já jasem taky spíš pro jeden den, je mi to jedno kdy, ale aby to bylo ve stejný den, to jsem pro...

marie_m
4. bře 2009

tak ja navrhuju bud strategicky bud utery a nebo patek 😀

rozela
4. bře 2009

ahoj holky, dneska jsem opět byla v práci a opět vim kulový.

mari chystám se na hipec, ale může se stát, že nakonec zůstanu doma. snažim se chorobu ignorovat, takže si doma dávám rotanu a orbitrek, ale dneska je mi nějak moc divně. možná je to i blbou náladou z tý práce. dám si heřmánkovou inhalaci, až to malej zalomí, a pak se rozhodnu. určitě dám vědět, jestli jedu.

co se vážení týče, jsem pro pátek 😉

marie_m
4. bře 2009

roz a co mas teda nakonec za flek?...jasne, uvidis, jak ti bude, ja vyrazim urcite 🙂

bramburka
4. bře 2009

mala je ok 😉 ja mam rymu jako tram, takze nepujdu ani na cvico ve ctvrtek rano, protoze mi stacily ted schody nahoru a jsem durch, mno. Ale nastesti nemam ani moc chut k jidlu.

Dnes jsem byla poprve v praci, teda opuštět spící byt bylo opravdu divné... v 7 ráno... 😀 al edobry. Nasi hlidali, ted mala spi, jdu jeste o vikendu, je toho tam nejak moc.

marie_m
4. bře 2009

bram a kde pracujes?

swead
4. bře 2009

ahoj

já hlasuju pro pátek, vždycky v ten den mám nejmíň

rozela
4. bře 2009

mari jdu cvičit. potřebuju vypustit páru a odreagovat se. takže sraz jako minule? žádnej flek nemám. ☹

marie_m
4. bře 2009

roz, dyk si psala, zes byla v praci...tak to terpve jako jednas, esi nejaka prace bude nebo jak?
ok, takze v 19:1O u tramky

rozela
4. bře 2009

snažim se vrátit o něco dřív do své původní práce na polovičák, jenže nějak mi nikdo neni schopen říct, jestli mě teda vezmou nebo nevezmou a po mateřský dostanu výpověď. takže tam teď chodim prudit a prudit, pže mi pokaždý někdo řekne, dám ti vědět do tehdy a tehdy a nikdo se samozřejmě neozve. tak tam zase zajedu zaprudit a zase čekám, a tak dokola 😒 prostě na ptáčka.

marie_m
5. bře 2009

dobre ranko, kocky

tak my byly vcera na hipeci a bylo to opet super, jen jsme tam byly 4, tak snad nam to nezrusej

rozela
5. bře 2009

jj, hipec byl včera super. a mě to extra bodlo 🙂 už lanařim kámošky okolo, aby se přidaly a chodily taky. za chvíli se mnou asi nikdo nebude mluvit, že na ně tlačim 😀 😀 😀

dneska jsme jeli na stodůlky a zpátky. byli jsme na kontrole po kalmetizaci, tak malýho čeká v 5. třídě přeočkování, pže žádný znamínko mu nezůstalo.
dneska nevařim. mm s malym si dají brambor s kuřem od včera a já si dám zeleninu se šmakounem. půjdem s malým ven, je krásně, akorát ten vichr nic moc.

rozela
5. bře 2009

jo ženy a co s tím vážením? přesunem to teda? já jenom kdyby to bylo přesunuto na pátek, tak jestli se budem vážit už tento nebo příští 😀

swead
5. bře 2009

roz, klidně bych vážila už tenhle pátek, ale musí s tímsouhlasit všichni 😉

marie_m
5. bře 2009

ja sem pro! 🙂

leninn
5. bře 2009

Ahojky holky,
Maru, Rozi, to zase muselo být, ten hipec, co? No, budu Vám držet pěstičky, ať Vám to nezruší, byla by to škoda, když Vás to baví.

Jinak, mně je jedno, který den se budeme vážit, já jsem takový výkyvy neměla, takže se přizpůsobím Vám.

u nás je taky celkem hezky, ale ten vítr je dost hustej. Barunka má rýmu a teď už i kašel, takže dnes ven nejdeme a já doufám, že už to bude zítra lepší, jinak asi raději skočíme před víkendem k dr.

Tak hezký den, kočky, pá 😉

prami
5. bře 2009

ahoj,

mne je to taky jedno,klidně v pátek 😎

bramburka
5. bře 2009

čau, tak uz mam pul kila nahore, od toho patku jsem na nervy a nejsem schopna tu dietu držet! Az nebudu mit rymu, asi pujdu aspon cvičit! Jo a ted pracuju v Holešovivích, v Dělnický...

tak jo v pátek 🙂 aspon me to bude motivovat k tomu uz dneska nežrat. Tak zítra ráno opšleme Kometce váhu?

marie_m
5. bře 2009

super, takze jsme domluvene, damy 😀