Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

rozela
6. dub 2009

komet nesmutni, budeš vypadat ještě líp 😉. nemůžeš být těhule?

já už mám zase období, kdy nemám vůbec na nic chuť ☹ neláká mě dokonce ani šunkovej chlebíček a to bych se jindy užrala. asi na mě leze nějaká jarní depka nebo co 😒

rozela
7. dub 2009

teda, nějak to tu zase vázne. hej! babulky! hubnem! 😀

kitty68
7. dub 2009

zdravim zeny

komet to je podivne, jestli nakonec fakt taky nejsi v tom 😕
s tou depkou to je pravda zacina se oteplovat a ja js porad machna, do toho tedka ma prijet tetka z cervene lhoty tak js nafoukla jak balon, nejvic me sere ze jen 7 kilo bych potrebovala a zapasim s tim uz kdovi jak dlouho, asi starnu 😝 a nejde to dostatecne rychle.
na druhou stranu jak js fakt dietila ze js se drzela v zradle jak blazen, tak js byla v jednom kuse nemocna, nejdriv opar 2x po sobe, pak tu anginu a ted uz mam tyden rymu to vse v obdobi 2 mesicu a to js predtim nebyla nemocna dlouho

tak js se vykecala, jdu povesit pradlo a chrapat 🙂

kitty68
7. dub 2009
https://www.youtube.com/watch?v=p5NdIEYz7VI

no pradlo js nepovesila jeste ale pridala js 2 nove videja tak se podivejte kdo chcete, jedno jak snida a druhe jak hraje na klavesy 😀

marie_m
8. dub 2009

čus báby, tak jak vam to tu jde? 🙂

jdu vas pozdravit, zitra nastupuju k apolinari, mam nejaky problemky se spodkem, tak se uvidi, co tam se mnou vymysli, jenom doufam, ze tam maj wifinu, protoze bez netu se tam jinak poseru! ☹

papa

leninn
8. dub 2009

Ahojky holky,
taky Vás jdu pozdravit a bohužel musím piznat kilečko nahoře ☹ Chtěla jsem se ještě udržet do kontroly bez kila, jdu 16.4. Ale už to asi nevyjde, uvidíme, jestli to není jen nějaký výkyv, ale pochybuju a dneska jsem snědla snad celého ořechového beránka, co přivezli švagrovci 😠 Jsem čuně...to mi zase bude večer zle, chjo...že si nedám pokoj ☹

Maruško, tak držím pěstičky, ať je vše ok...snad bude 😉

Kitty, věřím, že se Ti do léta podaří ještě něco zhubnout, věř tomu taky, ale ty nemoci jsou teda blbý...to hubnutí rozhodně nepřidá.

Kometko, tak co? Nepřidáš se ke mně a Marušce? 😉

kometka5
8. dub 2009

ahojky holky,
tak já jsem dneska totál naštvaná...ráno jsem si udělala testík, tak je negativní, což je dobře, já bych teď ještě nechtěla... 😉
a pak jsem jela do hypernovy, že si koupím kalhoty, mají tam dlouhý a jdou z toho uděla 3/4 a jenom jsem se naštvala...mě totiž byli fest i XXL a to kdybych si sedla na bobek, tak jsou v ...... hned. ty moje zatracený stehna, prostě je máme hrozně tlustý v rodině a to jsem měla vždycky. jenže mě to hodilo do parádní depky...jako, že potřebuju 10kg, teď když už to svítí, tak zase budu celý léto bečka...fakt super nálada.

Maru, držím moc pěstičky, ať je všechno podle tvých představ a určitě dej o sobě vědět, pokud tam budeš připojená...myslím na tebe... 😉

leninn
8. dub 2009

Kometko! Tohle bohužel taky moc dobře znám, také jsou moje nehorší a nejširší partie stehna ☹ ☹ 😢 😢 Ale nesmutni, najdeš jiný kalhoty, který Ti budou! Záleží na střihu!!! Ale moc dobře si vzpomínám na ty depky v krámě a vždycky jsem chtěla nakupovat sama, aby mě nikdo nechtěl pozorovat, jak jsou mi věci malý nebo šíleně těsný.
Neboj, do léta ještě něco zhubneš a budeš se cítit líp a seženeš nějaké super gaťky 😉
Jinak, pokud jsi nechtěla být těhu, tak gratulace k negativnímu testu...aspoň máš ještě nějaký ten čas na hubnutí, já už teď budu zase jenom přibírat...a pak zase hubnout...doufám, že zase s Vámi 😉

Krásné slunečné dny bez strastí a starostí 🙂

prami
8. dub 2009

ahoj holky,

musím říct,že mne ty teplé dny taky zaskočily,nemám pořádně co na sebe,v sobotu jsem si zkoušela úžasné šaty ve 40- byly mi těsné,ale jako motivace k dalšímu hubnutí super a já blbec furt koumala jestli je koupit nebo ne, pak jsem tam šla znovu a jasan,že byly fuč.Ted chodím po obchodech a už se mi nic tak strašně moc nelíbí ☹

jinak mne zase deptá břicho a to je asi klasika,že to co člověk nechce, hubne v poho a ty problémové partie jdou ztuha.Já kdybych nebyla takovej posera a nevěděla co s pracham,tak si ty přebytky snad nechám vysát a mám po problémech 😀 😀

Maru-at je vše v pořádku

Leni- pěkně papej,na kila nemysli 😉

Roz- už jedeš v chlolleře? pocituješ nějakou změnu? a co spinning,mne to taky láká,ale nemám vůbec žádnou kondičku,se bojím,že bych tam vypustila duši.

Kitty- malá je úžasná 😵 😵

Dobrou,depku z nákupů jsem zajedla sunarkama s čajem- před půl.hodkou- dieta jak lusk,takhle nikdy nezhubnu 😠 😀

rozela
8. dub 2009

ahoj ženy, sem si dnes pěkně zacvičila. zas je mi o trochu radostněji. budu muset přidat, přestává mi to stačit. jednou týdně, to je jak když vrabec prdne, ale někde začít musím 😉

kitty, pěkný vídeo 😵 prej stárnu 😀 já taky stárnu. příští měsíc mi bude zase o rok víc, ale to nás nezastaví! 😀 dáme těm špekům na frak!!! 😀 nemoci pošli o dům dál a jdeme na to! 😉

kometko nesmutni. kdo ví, jak je to číslovaný. do léta ještě nějaký čas zbývá a uvidíš, že nakonec si určo pořídíš ještě lepčejší kalhoty a v menším čísle. hlavně se nestresuj, ať si nevyplavuješ kortizol do organismu 😉

leni kilčo sem, kilčo tam. chápu, že si ho ještě na váze najít nechtěla, ale co, hlavně že se cítíš dobře, ne? to je teď nejdůležitější.

mari šmankote 😕 to je hustý. držim pěsti a myslim na tebe, ať je všechno ok.

rozela
8. dub 2009

prami musim přiznat, že zatim jsem si řasu nepořídila 😔 ale určitě to prubnu. a co ty? pozoruješ na sobě nějaké "úřasné" účinky? 😀
se spinningem stále váhám. taky kvůli kondici.no, uvidim.

prami
8. dub 2009

roz- zatím mám pocit,že mám vláčnější pleť, když jsem se po sprchování nenemazala,tak jsem byla vysušená jak treska a ted v pohodě.Ale doufám v další pozitiva,zítra si jdu pro další balení ,někde jsem četla,že až po půl roce jsou vidět nějaké výsledky,no to nevím,jak to se svojí morálkou zvládnu 😀 😀

rozela
9. dub 2009

prami tak to by se mi hodilo. já jsem vyschlá jak treska, i když se namažu. během půl hodiny je to v čudu, tak třeba by mi to taky pomohlo. půl roku to je teda ale darda. to budu muset brát leda s antikoncepcí, abych nezapomínala 😀

rozela
9. dub 2009

dneska další slunečný den. paráda. jenom ty špeky kdyby už chtěly zmizet. do léta určitě nebudu vypadat tak, jak jsem chtěla, ale snad to bude aspoň o něco lepší.

holky musim vám sdělit svůj šok. dneska jsem lítala po obchodech a v CA mě zaujaly na první pohled fakt moc hezký 3/4 kaťata. na cedulce bylo vyobrazeno, že to je speciálně pro široké boky a stehna, zaradovala jsem se, že si je půjdu vyzkusit, ale když jsem je vzala do ruky, málem mě vomejvali. ty kalhoty měly rozkrok až kdo ví kde. fakt, od rozkroku ke konci nohavice to nebylo víc jak 10cm. to bych si do nich klidně mohla nainstalovat obří plínu. nechápu, co tím chtěl tvůrce říct.

bramburka
10. dub 2009

holky ja se omlouvam, jsem etd zavalena prací, na dietu kašlu a přesto mam ubytek, ale v tydnu byl i o kilo mensi, ale tedy do forhonty píšu Kometce ten dnešní, tak jsem ráda....ale až sním všechny ty čokiny, co jsem nakoupila na velikonoce....

Jinak nakupovat se chystam, ale porad cekam, ze jako bude pršet, takže zatim jsme tady porad na hristích....

swead
10. dub 2009

Dobré ráno, nemám úbytek ani přírůstek jsem pěkně pořád na svém. 🙂

kitty68
10. dub 2009

ahojte
marusko doufam ze budes brzo zdrava a mimik v poradku

ja js rano prisla z prace, na 2 hodky js zalehla, a ted js cila jak rybka
a vaha se posila az zitra ne?

komet tobe uz je lip?

jo a taky se pridavam do klubu stehen, je to hnus fialovy, ale musim uznat ze tady fakt sezenu gate vzdycky v cr je to traga a co se velikosti tyce to same, pze co je v cr xxl je v uk s 😕

swead
10. dub 2009

Kitty, mám v tom maglajs, já myslela, že se váha posílá v pátek, ale jestli jste to přesunuly na sobotu, je mi to jedno, jen ať Komet nepíšu IP 7x do týdne 😀

kitty68
10. dub 2009

jezis dneska je patek teda??? ja furt ze je ctvrtek 😀

rozela
10. dub 2009

😀 dneska je pátek. posílám váhu komet. mám úbytek, činí mi to radost, tak snad i ten víkend bude veselejší.

kitty to jako fakt jo s těma velikostma? tak v tom případě jedu nakupovat do UK 😲 to musí být ráj pro nás "stehnařky" a "kotelnářky".

holky přeju všem krásnej páteček 😉

kitty68
10. dub 2009

rozel ja tady nakupuju a mam v kazdem obchode stejnou velikost v cr se nevlezu do xl to bylo v kenvelu a to bylo pred ellus kdyz js byla normalni

jdu se teda zvazit 😀

prami
10. dub 2009

zdar,

mám přírůstek,ale mini,takže žádná trága,ted si užiju Velikonoce- jako žrádlo,jinak mne neberou, a pak na to zase hupsnu a ty kila prazím,kuva 😀 .

do CA razím zítra,mám v plánu nakoupit si nějaké pěkné oblečení,uvidíme,CA mne většinou nezklame i když rózi kalhoty možná oželím 😀 😀

čus , užívejme sluníčko,rozpouštějme tuky 😎

marie_m
10. dub 2009

cau baby, tak hlasim,ze uz jsem zpet, byla to rychlovka, pac sem kapla na uzasnou dr, ktera to hezky cely zrychlila, takze super, mejte se a pekny vikendik 🙂

roz, jakej byl hipec?...pevne doufam, ze prespristi strredu uz pujdu taky 😀

kometka5
10. dub 2009

holky, tak já mám přírůstek, ale jelikož jsem dostala mrchu, tak se ani nedivím...uvidíme, jak to bude příští týden...

všem děkuju za podporu...ale u mě je fakt problém sehnat něco přes ty stehna, protože pokud už něco seženu, tak v pase to může mít 2x...fakt super věc...pravidelně džíny vždycky vyhazuju, protože se mi prodřou mezi nohama, jak ty stehna dřu o sebe...
no já mám docela z léta strach, jak se zase budu potit jako prase, do toho budu ve všem jak bedna...ach jo, někdy mám pocit, že není v mých silách prostě zhubnout...a popravdě, nejraději bych si to taky nechala odsát, je to nejednodušší...jenže to bych potřebovala nějaký prašule navíc.

Maru, to je dobře, že už je líp...a je všechno v pořádku?a co miminko, taky v pořádku?

rozela
10. dub 2009

kitty ale to je bordel. já chci taky v čr "normální" hadry 😀

prami schválně se tam zaměř na 3/4 gatě a písni, jestli tam maj pštrosáky (jak jsem je pojmenovala) taky.

mari supéééér!!! a co v nemocnici? dobrý? mimís v pořádku? nebyla si na cerkláži? to je jak u výslechu, co? 😀 hipec byl super. všichni jsme byli jak v sauně. klima byla na 24stupňů a ze všech nás lilo. byli jsme 4, ale tentokrát všechny co znám od vidění, takže jsme jenom rychle zopákli starý kroky a pustili se do nových. ale neboj, moc jich nebylo 😉

komet hlavu vzhůru. odsát by bylo super, ale holt je to pro ty movitější ☹ . já se utěšuju, že přece nejsem zbabělec a zlikviduju tuky i bez kanyly 😀 😀 😀 a o prodřených kalhotách bych mohla psát knihy. jenom loni v létě jsem jedny boží 3/4 prodřela přesně za 8 dní. nadávala jsem, co je to za šmejdskej matroš. na něco to svést musim, že. a rifle z tohohle důvodu nosim opravdu sporadicky. neboj, nejsi v tom sama 😉 🙂

marie_m
10. dub 2009

komet, jojo, udelali mi transvaginalni punkci a odsali cystu, byla velka 11 x 7 cm, miminko je v poradku, v utery du na kontrolni UTZ, ale citim se ok, diky 🙂

kitty68
10. dub 2009

maru to je fajn ze uz jsi doma a vsecko je v poradku 🙂

rozel ja bych sla ty gate normalne reklamovat jako za 8 dni to je huste. me uz se dlouho nepodarilo prodrit, v cr se mi to stavalo furt a to js byla jak tedka tak, pak js schudla a nedrela, a tedka nevim jak to bude tedka zatim nedru, a v lete to taky nesnasim v sukni, proto potrebuje schudnout akutne 😠

rozela
11. dub 2009

kitty šla bych, kdybych se tak nestyděla 😔 a to sem je koupila v nadměrnejch velikostech a říkala sem si, jakej je to supr lehký materiál. no, hovno vydržel. jenže já jsem tak blbě stavěná, že dřu i při 58 kilech. prostě mám ty hnáty pomalu jak srostlý k sobě 🙄

mari to je fajn, že je to ok 🙂

kitty68
12. dub 2009

hanba hanba 3x hanba zeny dnes nikdo 😲

prami
12. dub 2009

neééé žádná hanba,síím jsem tady 😀

mám za sebou úspěšný nákup v CA,roz- pštrosáky jsem teda fakt nezahlídla 😀 ,měla jsem časový limit, bo naši hlídali malou, tak jsem jak šílená vyzkoušela asi deset kousků a nakonec jsem si koupila supr bílé džíny a dvě trička- jsme móooc spokojená,ale tam bylo takových pěkných věcí,že bych tam mohla strávit hodiny a furt bych měla co zkoušet.

měli jsme ten sraz,ale jen mini,na bowlingu,bylo to perfektní,já bych se tak ráda opila a dala si po dvou letech cigárko,jenže jsem musela v deset mazat za tou naší závislačkou.

jo a potěšily mne obě švagrové a kámoška- všechny si všimly,že jsem zhubla,jupííí,jsem tak ráda.To se tak dobře poslouchá.
Ale budu se muset zase přestat cpát,abych nebyla znovu na začátku.Všichni ti velikonoční berani,čoky vejce a br.saláty si začínají vybírat svou daň.