Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

bramburka
12. dub 2009

no tak nevim, kdo je barevnější, jestli já nebo vajíčka...já se omlouvam, ja nic nestíhám... byli jsme dnes celý den v ZOO, bud makam do prace nebo jsme porad!!! venku, uz jsme obe jak černošky, opálené...

kitty68
12. dub 2009

no konecne damy

ja se teda priznam ze vcera js veceri zazdila benem&jerrym a vytuhla na gauci u telky

paseky
autor
13. dub 2009

holky hojte, doufám, že si užíváte svátky a teplíčko.....

já jsem prase a dobytek největší, ale zejtra fakt najíždím na 2 hodinový systém, snad s úspěchem

budu se hlásit

tak papa a kilům lála

petise
13. dub 2009

Ahoj holky 🙂
vemte mě prosím do party a povzbuďte mě, že tady hubnete 😀 😉 A zdravím prami 😵 jsem nevěděla, že taky dietaříš 🙂 a daří se jo?

paseky
autor
13. dub 2009

peti ahoj připoj se jasně čím víc tím líp. Ale bacha máme tu ve vzduchu 9-měsíčního bacila 😀 .

petise
13. dub 2009

paseky 😅 jako že jedna po druhé tu během diety těhotníte???? 😅 nebo jak to mám pochopit??!! 😀 bohužel nemám čas vás tu dočíst...

a jak hubnete? Cvičením? Práškama? Dejte radu, co vám pomáhá 😉

paseky
autor
13. dub 2009

Peti jojo už tu máme 3 těhulky

každá hubneme asi podobně. Já se snažím pravidelně menší porce atd. loni jsem tak dala dolů 9 kilo

marie_m
13. dub 2009

cus zencky, tak jakej jste meli prodlouzenej vikendik?

ja porad zeru, sem nechutna, sem se tak prezirala o vikendu, ze mi bylo az spatne, ale to je tim, ze nemuzu ani cvicit, nic, tak doufam, ze mi zitra u dr reknou, ze je vse ok a muzu se hejbat, nemuzu se dockat, byla bych vdecna i za to blby plavani 😀

krasnej vecer, kocky moje

prami
13. dub 2009

Petise ahóoj 😅 ,jasně,přidej se.
Já hubnu sama asi od listopadu a tady s holkama od ledna.Od svého nejvyžranější období v létě,mám - 7 kg 😉, s holkama necelé 4 😎
Ještě mám v plánu tak 8 kg a budu uplně spokojená 😵 😵
Průser je,že vydržím jíst zdravě tak 2-3 týdny,zhubnu klidně 2 kg a pak zase 2-3 týdny žeru jako urvaná,mám ze sebe blbý pocit,tak zase najedu na zdr.stravu a tak furt dokolečka dokola 😝 😀
Třeba ted u našich,na svátky,si dovedeš představit jak se stravuju.Ale říkám,už mám ohlasy,že je to vidět a to mne celkem nakopává.Taky se mi už nechce ze sebe blít ve 😝 zkušební kabince
😀
😀
Se cvičením to mám taky jako na houpačce,občas si zajezdím na rotopedu,nějaký posilovací cviky,ale žádná sláva.Potřebuju začít cvičit pravidelně pilates,to mi dřív pomáhalo na to moje pupendo,ale ted se k tomu nemůžu dokopat,připadá mi,že ted mám s Mári pohybu dost,tak nejraději večer gaučing a vínečko+olivy atd.atd.

kolik kg plánuješ ty?

petise
13. dub 2009

prami, tak to seš šikovná, dát sedm kilo dolů 😵 mě do předtěhu váhy nadbývá osm kilo..ale nebudu náročná (hihi) a pro začátek bych chtěla dát dolů čtyři kila, kdybych dala šest, budu úplně spokojená....od zítřka chce zkusit i Robiš jíst rozumně, čili aspoň nejíst večer..tak to zkusíme spolu 🙂

A s tím cvičením to je kámen úrazu - máš recht. Večer je člověk rád, že je rád a odpočívá..proto bych uvítala nějaké cvíčo dopo, kdy by mi mohla Robiška pohlídat tchýňka..zkusím něco najít..a jednou za týden chceme zajít s Robišem na bazén. A SNAD jednou za týden zajdu večer na aerobik. Každou neděli hrajeme nohejbal..tak to jsou mé vyhlídky, ale jaký bude skutek?? 😀

Tak dietě zdar....bobrou noc 😵

bramburka
13. dub 2009

Holky pouzivate nekdo facebook? kdyby jo, napiste mi do IP vas mail, taky vam ho poslu, budu davat fotky uz jen tam a dam zobrazit fotky jen pro pratele.... 😉

tady se radsi tehotní než hubne 😀 😀 😀

kometka5
14. dub 2009

Ahojky, zdravím po velikonocích!

poslala jsem konečně tabulku. holky, já celý velikonoce lítala po pohotovosti s mým moudrákem. neměla jsem v puse nic jinýho než bramborovou kaši a krupicovou...a to já nádivku neskutečně miluju... ☹
do toho ještě včera začala rýmovat a kašlat malá, ach jo...někdy mám pocit, že se z tich nemocí ani nemůžeme dostat. ☹

jinak zdravím nový přírůstek....zkoukla jsem fotky a netuším kde a co chceš hubnout? 😀

rozela
14. dub 2009

zdar ženy! hlásim se po velikonocích 🙂 tak já byla furt někde v luftě, velikonoční žraso mě nebere, takže mám baj dokonce úúúbyteček 😵 akorát včera jsem si dala večer 1/4 šunkové pizzy.

prami to je teda bordel, že neměli pštrosáky. by ses přinejmenším pořádně nasmála 😀

komet to je teda dílko s tím moudrákem ☹ no a malá, snad to nebude nic horšího než malé nachlazení.

bram IP 😉

vítám petise do party. teda taky zírám, co chceš hubnout, ale známe to 😉 potřebujem být samy se sebou spokojený, jinak bychom snad ani nebyly ženský 🙂

rozela
14. dub 2009

holky máme krásnou tabulku. skoro samé modrání a to červené je jen 0,2, což je "banalita" 😉 super! do léta budem kočky 😎

petise
14. dub 2009

Pěkný večer 🙂
jo, tak já dnes opět zhřešila, dala jsem si langoše a štramberské uši 🙄

kometko, rozel, to víte, na MK dám fotky, které prošly užším výběrem 😀 Jde o to, že fakt špeky mám..měla jsem je vždycky, ale osm kilo navíc jde víc vidět, že.. 😉 🙂 všechny trička mám malé - hlavně krátké..o riflích ani nemluvím..ale rozela to napsala přesně - být samy se sebou spokojený..

a jak tedy vy ostatní - cvičíte či berete nějaké prášky?

rozela
14. dub 2009

štramberské uši, to je strašně žravé 😀 člověk si dá jedno a najednou jich má v sobě deset 😀
já osobně se snažim jíst málo, často a pokud možno zdravě. cvičim a z prášků beru akorát antikoncepci 😀 , vitamíny a chystám se na chlorellu

prami
15. dub 2009

zdar,

tak já jedniná mám přírůstek, no ale jak říká roz,banalita.Ale stejně se budu muset nad sebou zamyslet.

Petisko- já jím taky cjlorellu a tyky čaj hanasaki- spaluje tuky.Ale jasan,že k vím,že k tomu všemu musím na sobě zamakat,aby byl výsledek good 😎

rozela
16. dub 2009

ahoj ženy, dneska jsem tu první, jo? 😀 téééda, to je docházka 😀
včera jsem si opět super zahopsala na hiphopu a dnes se chystám opět na zumbu. jsem zvědavá, jestli tam dnes už fakt dorazim. chystam se tam takhle každej čtvrtek, ale ještě jsem tam nikdy nebyla 😅 no ni, dám vědět, jak to dopadlo 🙂

prami
16. dub 2009

roz- jsem si musela vygůglovat to tvoje zumbu 😀 😀 ,zajímavé,jsem zvědavá na info.
jinak to tady skomírá,tahouni jsou už těhotní
😉

holky piště,piště,potřebuji morální podporu
😅

rozela
16. dub 2009

jojo, holky těhotní a nechodí na drby 😀 to je teda bordel 😀

prami vygůgli si taky bosu a port de bras 😉 na port d.b. se chystam jakmile některý pátek bude malej ve školce. moc mě to zaujalo. docela si od toho slibuju, že by mi to mohlo pomoct na ty moje záda deformovaný. a bosu chci do budoucna taky někdy zkusit. to může být sranda, udržet se na půlmíči 🙂

marie_m
16. dub 2009

cus buchty, musim rict, ze je mi lito, te uz s vama nehubnu, ale doufam, ze se k vam v listopadu zase pridam, ale to vy uz budete vsechny jako proutek, co?..kua fix :D

roz, jestli je vse ok uvidim v pondeli, kdyz jo, ve stredu razim s tebou, hrozne se tesim 🙂

rozela
16. dub 2009

mari jestli budeš moct vyrazit na hipec, tak to budeš mít radost 😀 . včera richard říkal, že příště asi budem dělat už nějakou novou sestavu 😀 . zatim pořád jedem tu starou, ale pořád se prodlužuje o další kroky. tak uvidíme 😉
jo a mimochodem, já pochybuju, že 20 kilo do listopadu zhubnu, takže mě tady považujte ženy za dlouhodobou stálici 🙂

marie_m
16. dub 2009

roz, uz mi hrabe, nemuzu se poradne hejbat, ani plavat a ani pichat, fakt vyborny 😠 😀

leninn
16. dub 2009

Ahojky holky,
jdu na ty drby 😉

MAru, budu ti strašně moc držet na pondělí pěstičky, aby vše bylo ok a mohla ses začít hýbat a i ty další příjemný věci 😀 😀 A jak jsi na tom s kilama?

Rozi, ty snad mluvíš nějakou cizí řečí 😀 pak podej info, abychom se my, co teď budeme jen kynout, měly pak při dalším hubnutí vrhnout na něco, co nás vrátí do formy 😉

Jinak jste borky, že Vám to hubnutí tak jde 🙂

Mějte se bájóóóóóó 🙂

bramburka
16. dub 2009

tak ja doufam Maru, ze v listopadu uz bud tehu já....! jinak nehubnu, dnes jsem snedla 2 dorty, jahody se slehackou a tak,... nemuzu na to nejak najet, mam krizi!

kometka5
17. dub 2009

Krásné ránko!

tak tady je po nádherném azuru a jen tady leje... ☹ za chvilku pádím opět k zubaři, tak doufám, že už to je v pohodě. už jsem druhý den bez prášku, tak snad jo...
já mám tedy mini přírůstek, takže tabulka se kvůli mě bude červenat...
já jen žasnu, jak je Roz hrozně aktivní, já bych se taky potřebovala někam dokopat, ale malá má zrovna nějaký vztekací období, fakt je to na palici a jsem ráda, kdy usne a já čumím jen do prázdna...

tak to já chci být těhule až na za rok, ale musím mít tich svojich 70kg, abych mohla kynout, pak už vím, že bych to nikdy nedala zpátky.
jenže když o tom tak přemýšlím, tak já vlastně vůbec nehubnu, já o tom jen mluvím. 😠

swead
17. dub 2009

Dobré ráno,

nemám úbytek ani přírůstek, spokojenost, už jsem se dala na formování postavy a to mi stačí. Kdyby se mi podařilo dát do léta 2-3kg dolů jsem max. spokojená, ale už teď vážím míň než měřím a to je základ. Posílám info Komet do IP

marie_m
17. dub 2009

holky, drzim vam palce a komet, posles mi pls taky tabulku, at vim, jak vam to holky jde 🙂

kitty68
17. dub 2009

caute
ja js vas vcera v noci jen tak pocitala a ted se ficim zvazit, pze js opet zapomela ze je patek 😅
komet tak to js dve co o tom jen mluvi 😀
u nas taky chcije 😖
ja js pred par dny videla v telce reklamu na dvd se zumbou, byl tam i ten typek co to "vymyslel"

kitty68
17. dub 2009

jako tak js se zvazila a stydim se velice 😲 ale vymluvim se na teticku z cervene lhoty, ktera dnes dorazila 😀