Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

janulle22
10. zář 2008

zalda--ja si to taky myslela ale nikdo mi nenapsal...:(

zalda
10. zář 2008

Janulle, trak to je mi líto. Jako já těch způsobů jak zhubnout a při tom se člověk nemusí ani moc hnout, znám strašně moc, jenom poslední dobou jsem moc rozežraná a nic mě nenutí k tomu, abych trochu zhubla

pavla80
10. zář 2008

Swead tak přeju brzké uzdravení 😒

Zalda určitě to půjde,já už z holkama za měsíc zhubla 5kg a to jen díky nim,jsem to vydržela dííííííík 😉 😉

Jani nepsala jsem protože nevím,ale já třeba večeřím tak do půl 7 a pak si někdy kolem 8 dám ještě třeba salát,ale je fakt že už ho ted ani nepotřebuju nemívám užtakový hlad.Nevím za jak dlouho si těloz vykne,ale třeba ted po měsíci se mi zdá že už si zvyklo,nemívám tak často chutě na něco sladkého a rozhodně už ani nemám moc hlad,ale snažím se opravdu tak 4-5 denně jíst.Ale určitě to že ti ještě nikdo nenapsal,neznamená že se k nám nemůžeš přidat 😉 😉

pavla80
10. zář 2008

zalda tak já právě bez pohybu teda nezhubnu 😒 😒

janulle22
10. zář 2008

zalda-tak sup sems nema...ja dnes zacala jest vickrat denne ne jen 2x jak toho bylo do ted a navic zkousim lipoxal prasky ma je uz rok doma tak prece nebudou jen tak lezet kdyz staly800kc🙂a trosku sem prohejbala telo..🙂 jetse zacnu s aerobikem a snad to pujde dolu...potrebuju 20kg...

pavli-ja nemyslela zrovna tebe🙂ale je tu toooolik lidicek...🙂v pohode ja se nezlobim...🙂

zalda
10. zář 2008

No takže holky, teď jsem dojedla rajskou a od teď nastane tvrdá dieta a přes to nejede vlak. Dneska večer jak přijdu domů, tak si trošičku zacvičím. Budu každý den cvičit, prvně budu sklapovat 3 x 20 kliků, abych zpevnila bříško a potom boční břišní svaly, s rukama taky něco vymyslím, budu dřepovat 3x20 dřepů a další cviky na zpevnění postavy. Na odtučnění nebudu tolik jíst, holt se stím bude muset babička smířit, že nebudu papat ty její výborný omáčky. A budu pořád pít vodu. Ráno si dám 1/2 l teplé vody s vymyčkaným citrónem na pročištění a zrychlení metabolismu. A jestli to nevydržím, tak si sama sobě naliskám. 😠

zalda
10. zář 2008

Janulle, ten lipoxall jsem brala a teda nic moc. A to jsem brala ten lipoxal extrem.

zalda
10. zář 2008

Jsem ho teda spíše nedobrala. Nic zkusím to i s lipoxalem. Dám do toho vše. Kurnik už musím konečně zhubnout.
Tak a teď jsem se strašně moc rozčílila. 😀

janulle22
10. zář 2008

zeldo ty jsi to vzala sakra razne... 😀 ale plne te podporuju at se ti dari vseco sis predepsala... 😉 taky jsem zacala pit jen vodu...muze se jemne perliva mineralkabez chute...?nebo uplne bez bublin..?

zalda
10. zář 2008

Co je dobrý, když jíš, tak musíš hodně rozkousávat jídlo, aby se ti dřív strávilo a aby to pro žaludek nebyla moc práce. Jo sice jídlo, který normálně sníš za 20 minut, tak ho budeš mít snězený za cca 45 minut, ale na druhou stranu je to velmi dobrý.
Samozřejmě je dobrý méně jíst, ze začátku tpo bude pro žaludek hodně těžký. Moje technika je ta, že každý sousto zapíjím vodou, to jsem dřív sytá i když jsem toho moc nesnědla. Je dobrý pít vodu neperlivou nebo jemně perlivou. Pokud máš chuť na alkohol, tak raději vinný střik, než samotné víno. A když už vinny střik, tak 2dc vína a 0,5l vody neperlivé. A ještě lepší je jenom 1dc vína a 0,5l vody. To se tolik neopiješ a zároveň máš dobrý pocit, že to není tolik kalorií. Po ránu je dobrá černá káva. Neslazená ji sece hnusná, ale je tam míň cukru a hlavně bez mléka. Mléko bychom neměli vůbec.
Když maso, tak kuřecí, rybí a nebo hovězí. Vepřový by se mělo úplně vysadit. Přílohy: vařené brambory bez soli (sůl udržuje vodu v těle) a bez másla, rýže, zeleninový salát, listový salát.
Maso je nejlepší zpracovat na pánvičce ve vodě, olej vůbec nepoužívat. Dobrá je restovaná zelenina, ale už není v ní tolik vitamínů.
Mléčné výrobky nejíst, ale pokud i tak máš chuť, tak se dá tolerovat eidam 30%. Pokud sladké, tak oplatky pro diabetiky, čokoládu jenom hořkou.
Dobrý je teplá voda smíchaná s vymačkaným citrónem. Tu je dobrý si dát ráno a přesně za půl hodiny se může snídat.
Pečivo jenom tmavé, chleba slunečnicový.

zalda
10. zář 2008

Na hubnutí je dobrý plavání, bavila jsem se s jedním známím, který byl u moře a říkal, že každý ráno chodil na hodinu plavat a celý týden zhubnul 5 kg.

janulle22
10. zář 2008

ty brdo...tak z teho cojsi popsala tak moc na me neni.. ☹ ryby nejim,vino nepiju(vodka+dzus-to uz nemjuzu)jinka by to snad i slo...tu vodu s citronem zkusim...muzu se zeptat na tvou vahu a vysku..?muzes poslat do IP diky
jo a co z ovoce...?

zalda
10. zář 2008

Tak já měřím 174 cm a vážím 72 kg. Podle BMI indexu bych prej mohla vážit až 76 kg, což si samozřejmě nemyslím.

zalda
10. zář 2008

Teď jsem si na netu našla jeden BMI Index a jak jsem si měřila, tak můžu zhubnout na 56. By mě zajimalo, jestli mám šanci tolik zhubnout. U mě to bylo vždy tak na 58 a to byl už fakt těžký boj. Ale byla jsem hubená, jak snad ještě nikdy. Ach, kde jsou ty časy. ☹ Asi fňuknu. Život je boj. Je to jedno velké hubnutí.

janulle22
10. zář 2008

to mas dobrou vahu...to ti zavidim...posles mi link na ten BMI index,...?

zalda
10. zář 2008

http://www.bud-fit.cz/hubnuti/bmi-(index-telesn...
Ono jich je strašně moc, stačí když si zadáš do vyhledávače BMI index a ihned ti tam toho strašně moc naskočí.

zalda
10. zář 2008

Tak váha nevím, ale ten pupas je hroznej, ruce potřebuji zhubnout, nohy, prsa mám jak silikonový, hold mám 4 a to je už na mě moc, chtěla bych mít tak max. 3, klidně i jenom dvojky. A potřebuji zhubnout i zadek, no prostě všechno.

kometka5
10. zář 2008

Zalda, nechci rýpat...ale to, co píšeš, tak mám skoro stejně cm jako ty a 72kg je skoro moje konečná váha. takže mít to, co máš ty, tak už mám celou hubnoucí kůru za sebou... 😉

Janulle, rozhodně to není tím, že bysme tě nevzali do klubu, klidně se přidej... 😉

zalda
10. zář 2008

Jako fakt? A nemáš těžký kosti? Jako já bych se chtěla zbavit tuků.

janulle22
10. zář 2008

zaldo tak tomusis zhubnout to co ja 🙂akorad ze ja potrebuju prsa trosku zvetsit ale kdyz zhudnu tak i v prsach:(

janulle22
10. zář 2008

takze ja mam obezitu 1stupne ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

zalda
10. zář 2008

Tak to budeme hubnout spolu 🙂 A ty vážíš a měříš kolik, jestli se teda můžu zeptat? Klidne to můžeš napsat v IP.

leninn
10. zář 2008

Zalda, Janulle: bohužel také neznám odpovědi na otázky, ale klidně se přidejte...
Některé z nás tu prostě začínají hubnout a je našim snes skončit na váze, na které Vy hubnout začínáte ☹ Jo, každý je na tom jinak, ale kéž bych na tom byla jako Ty, Zaldo.
jak jsi na tom Ty, janule,to nevím, kolik měříš a vážíš, takže nemám porovnání

Komet: jsem na tom stejně ☹

janulle22
10. zář 2008

takze holky pekne se posadte a jen ctete a bacha at senzhroutite 😀 ...merim 160cm a vazim 79kg...fuuuuuuuuuuuuuuuuuuj jsem nechutna sama sobe ☹ ☹ ☹ no zaldo myslim ze se do toho budem muset obout a porad si psat a podporovat jinak to nevidim...jen nevim to ovoce pac zeleninu skoro nejim...:(

zalda
10. zář 2008

Holky já bych nehubla, kdyby mě pupek nevykukoval. 😠 A ještě jsem si řekla, že když nemám děti, že je jednou budu mít a že určitě přiberu, tak raději budu do té doby hubená, abych potom nebyla tolik nešťastná z váhy. Teď budete na mě asi naštvané, nevím, jenom hádám, ale dokud to jde, tak to chci zkusit zhubnout. Prostě nejsem sama se sebou spokojená, ráda bych zase zažila ten pocit, kdy se za mnou kluci otáčejí. 😢

janulle22
10. zář 2008

zaldo ja prave v tehu pribrala 20kg a 11 mam porad nahore...:(ten pocit chic taky jeste zazit neznamena ze uz mam dite ze se nemuzu libit ne...?

zalda
10. zář 2008

No přesně tak, já to myslela tak, že raději zhubnu už teď, abych během těhotentsví to vytáhla zase na těch 75 a ne na 85 nebo 95 kg. Ať je toho po porodu na hubnutí míň než víc. A jak říkáš Janulle, tak to že máš dítě ještě neznamená, že už nemusíš být pěkná, spíše naopak, ještě víc. 😉 Jako co můžeme začít dělat už dnes, tak to nebudeme odkládat na jindy, je to sice trošičku upravený, ale je to tak.

janulle22
10. zář 2008

ja uz zacla...snad mi to vydrzi.. 😀 ale pokud se budem podporovat tak to bude v pohode... 😉 maminy maj byt krasne...a ne valici se kulicky...nemusis v tehu pribrat tolik ale je lepsi mit min kg pred tehu nez byt tlustoucka...🙂...chceme jednak pristi rok svatbu a i druhe mimi tak musim byt krsna... 😀

zalda
10. zář 2008

Teda svatba, to je krásný. No to teda potom jo, to musíš být kočka. A kdy máte naplánovanou svatbu?

janulle22
10. zář 2008

8.8.2009 takze mam necely rok na to aby jsem shodila ale nejlepsi by bylo kdyby jsem shodila 25kg... 😀 snad se mi to podari...🙂...jen se bojim ze to nevydrzim....ale to si nesmim rikat...🙂