• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínám s "dietou". Přidejte se

5. dubna 2010 
by mě zajimalo jak dlouho nám to vydrží, ale abych řekla pravdu, tak to že budu s někým držet dietu, tak je to lepší, víc mě to hecuje.
10. zář 2008 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
to me taky...aspon nemuzu a ani nechci zklamat... :grinning: kolik chces zhubnout..?
10. zář 2008 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No zatím nebudu dělat velký plány, ale pro začátek to bych chtěla 10 kg, abych zhubla na 62. A když se mi to potom zadaří, tak bych to ráda ještě sthla na 58 a u toho bych už zůstala. Můj ex mi říkal, že bych mohla zhubnout až na 55, ale to už je moc. To bych měla aji podváhu.
10. zář 2008 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja chci na 55 takze asi 24kg no takze chtet muzu uvidime jak to pujde...snad nam to pujde dobre...odkud jsi..?nejsi treba z brna...?
10. zář 2008 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem z Brna, rozená brňanda. A ty?
10. zář 2008 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se sem prestehovala takze taky brno:slight_smile:
10. zář 2008 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda to je super :slight_smile:
10. zář 2008 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
a z ktere konciny....,?
10. zář 2008 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem z juliánova, jak kousek od spalovny.
10. zář 2008 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
promiň neumím psát :sweat_smile:
10. zář 2008 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to mame k sobe daleko...:(ja jsem z medlanek(reckovice)
10. zář 2008 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo medlanky, tam dřív bydlela kamarádka, je to trochu z cesty. Ale i tak se to dá. Vždyť Brno je tak malý. :sunglasses:
10. zář 2008 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj děvčata, koukám, že jste nám tu pěkně rozjely konverzaci :grinning: . jak jsem to tak pročítala, dovolím si maličkou poznámečku. zapíjet každé sousto vodou je na prd. naředíš si tím žaludeční kyselinu a hůř to pak tráví. když už, tak je lepší naklopit třeba půl litru vody 30 min před jídlem, nebo se holt napít až po jídle. :wink:
10. zář 2008 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to raději před jídlem, než až pak, protože to bych se nacpala jídlem a pak bych už toho pak moc nevypila, ale dík moc za radu. :slight_smile:
10. zář 2008 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
brno je maly jo :grinning: ?me pripada obrovsky....:slight_smile:semse nasvacila rohlika a porad chlemtam vodu>...:slight_smile:

rozela--njn rozjely... :grinning: a kde je vas vic jako :grinning:
10. zář 2008 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě teda přijde, že je Brno malý,všechny cesty končí buď na čáře nebo na nádru. :grinning: Ale řečkovice jsou přece jenom trošičku daleko.
10. zář 2008 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ses druhej clovek ktereho tu znam...ale jedinej virtualne :grinning: ...jeste ze doma nema vahu jinak bych na ni furt stala ... :grinning: zvazim se az za tyden pojedem domu...sestrenka se vdava tak trosku zhresim..prece na svajve nebudu deklat drahoty... :grinning:
10. zář 2008 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Tak to jsem si taky vždy říkala. :grinning: To zase já abych řekla pravdu, tak já takhle na netu nikoho neznám.
10. zář 2008 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
co lzes znas...me :grinning:
10. zář 2008 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je fakt. Si mě dostala :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2008 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. zář 2008 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
chce to najit nejake cviceni...
10. zář 2008 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsem našla na webu stránku, kde je cvičení na všechny části těla, jen co to najdu, tak ti pošlu odkaz. S těmito cviky nemusíš potom ani chodit do posilovny.
10. zář 2008 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani nejvíc tu kecáme večer, když prďolata usnou :grinning: to je pak klid a hlavně zaměstnáme ruce, aby se nechopily jídla a nedopravovaly ho do huby :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2008 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
rozela---tak to je ftipny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

zaldo myslela jsem spis chodit nekam...aerobik a tak.... :grinning:
10. zář 2008 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale když to tak vezmeš kolem do kola, tak je to praktický :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2008 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: to teda jo...
10. zář 2008 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mě taky napadlo, ale jelikož chodím do práce a pracuji od nevidím do nevidím, tak už ten aerobik moc nestihnu, kamoš mě chtěl dokpoat spinning, ale kvůli práci se mu nepodařilo. A zase jsem si říkala, že kdybych chodila někam cvičit, tak s někým, samoté se mi moc nechce, je to tak trošku nuda.
Rozelo to s tím psaným bylo dobrý, jsem se fakt pobavila. :grinning:
10. zář 2008 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je blby s toupraci...to by se nam tezko kombinovalo... :frowning2: tak asi budem muset cvicit doma...ale to je nuda.-...
10. zář 2008 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ty by jsi mohla v kolik, já bych to tak možná mohla stihnout na šestou.
10. zář 2008 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek