Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

janulle22
13. zář 2008

holky me asi jebne...v noci jsem skoro nespala...MP si krasne spinka on je hroznej chudacek on jde na nocni tak musi spat dlouho aby byl v pohode...me tak sere...hlavne ze ma navareno uklizeno vyprano...si pripadam jak sluzka...ada ma zas svuj protivnej den..takze ho ma furt u zadku a sape se po mne...me jeeeeebneeeeeeeeee 😢 😢 😢 😢 😢 achjo....

janulle22
13. zář 2008

a nakonec jsem ta nejhorsi ja jako vzdy....ja ho chudacka nenecham vyspat... 😠

rozela
13. zář 2008

zdárek děvčata!

teda pas, obrovská gratulace!!! to je moc pěkný výkon, zvlášť přes dovolenou. jsi prostě 1! a tys mi to nechtěla věřit 😀

pavli to je mi líto. chudák maličká, tak si užije a ty s ní. určitě se to brzy zlepší.

jani a to se áďa budí na pití nebo špatně spí tak jako cekově?
teda víš, ale já ti řeknu, že se trochu nestydíš nenechat MP vyspat když jde na noční 😀 😀 😀 😀 😀 bych ho zapřáhla do domácích prací a do postele ho nahnala tak, aby se vyspal odpoledne před praci 😉

rozela
13. zář 2008

tak dneska hrůzou už nic nesnim. máme doma myš! v paneláku ve 3. patře! manža slyšel chroupání, tak odsunul nábytek a ve zdi v rohu díra jak hovado a z ní vykukovala hlavička chroupající zapadlý piškot! okamžitě jedu pro jed a něco, čim zadělám tu díru.

janulle22
13. zář 2008

rozel..ja jsem hrozna ze... 😀 😀 😀 chudacek jde na nocni a nevyspinka se...tvrdi ze kdyz jde spat este odpol tak je pak na hovno...vstal ve sem ho servala na doby 😀 😀 najedli se a az se ada vyspal tak sme sli na nakupy... 😀 😀 ada se v noci budi jen obcas spis se mu neco zda skaredyho,spis knoura ze spani... 🙂

leninn
13. zář 2008

Ahojky Pas, jsi borka, normálně jsem zelená závistí 😀 😀 2,5kg dole, to je úžasný, asi ses hodně hýbala, moc Ti to přeju!!!

Pavli, držte se, je to teda hnus, že zase měla teploty, ale snad už to bude brzy ok 🙂

Jani, to si teda dovoluješ. Nedávno jsem také měla pocit, že jsem doma jen na vaření, mytí nádobí, uklízení, praní atd. Byla jsem z toho špatná a manža se mě jednou zeptal, co se děje, tak jsem mu to vyklopila a on......"máš pravdu, už jsem Ti nepomohl ani nepamatuju" a od té doby čas od času umyje nádobí, když jsem třeba pryč nebo se vrátím z cvičení až večer. Krmí našeho osmáka, vynáší odpadky.....stačilo říct, co mě trápí a on hned věděl, že mám pravdu...
zkus to na něj také 😉

leninn
13. zář 2008

jo a jinak jsme dnes byly s Barčou, ségrou a mamou u babičky a je mi pěkně těžko. moc jsem toho nesnědla, ale odpolko dvě buchty a nějaký sladký šátečky, asi je mi šoufl z toho cukru... 😖 jo, neměla jsem to žrát 😠

janulle22
13. zář 2008

lenin-uz sme spolu o tom mluvili a on pomaha ale az se do ruzova vyhajinka 😀 ja musim vydrzet vsechno...jako kazda baba.... 😉 ....vsak si to schytal a hned sel s kosem,pro cibulu,nakrmil malyho,sel ho uspat...ted mu chysta jidlo pujde ho okoupat a ja ho pak jen uspim... 😀

rozela
13. zář 2008

holkýýýýýýýýýýýýý, já mám váhu!!! 😀 😀 😀 konečně! úkol splněn! 😀 😀 😀 hned jsem ji prubla a měla jsem i radost. ale ofiko vážení až v pondělí 😉

a zároveň jsem zvážila prďolu a ten mi taky udělal radost. má o kilečko víc a to mě těší 😎

pavla80
13. zář 2008

Tak holky aby toho nebylo málo jela jsem ve 2 na pohotovost.Malá měla od rána děsný průjem,tak jsme raději jeli.No jak se daří,tak se daří 😝 😝 .Ale byl tam moc hodný pan dr. a měla to z antibiotik,tak nám doporučil hylak k tomu a kdyby se to nelepšilo tak přijet a on ji to vymění.Ale musím uznat a radovat se ted večer je lepší!!!!!!Už i konečně zas "blbne" a směje se,tak snad už to bude dobrý!!!!!!!!!!!!!!Ještě jsem zvědavá na noc

Jani taky mám občas pocit že jsem doma dokonalá služka,myslím že je to tak ve všech rodinách i když mě manža
taky dost pomáhá,ale někdy padne taková depka co??? 😒 😒

Roz no s tou miší nezávidím,je to hnus!!!!!!!!!Taky jsme měli před rokem v kuchyni.Tak at ji brzy zlikvidujete,hlavně zadělejte tu díru,protože ony se vrací!!!!!!!!!!! A supr že máš váhu 😉 😉 😉

Leni ani nemluv,já sem dneska taky po dlouhé době zhřešila,dala jsem si na večeři 2 rohlíky a dojedla po Kačce půl šatečku z tvarohu 😒 😒 .

janulle22
13. zář 2008

no to je supr ze tak roste... 😉 a este mas vaaahu no ses borka 😀 ..tak se pochlub a nenapinej... 😉

kitty68
13. zář 2008

ja se teda vic nez na pondeli tesim na mereni, to doufam trochu ubyde 🙂

rozela
13. zář 2008

tak jsem konečně douklidila po tom odmyšování. ufff! malej už spí, tak mám konečně klid. museli jsme všechno odtahnout od zdí, zkontrolovat a kde byla sebemenší skulinka, tak zasádrovat. tak snad to pomůže. pak to zase dát do původního stavu a teď čekat, jestli to zabralo. na jed jsem se nakonec vybodla. přecejen, náhoda je blbec, mám doma malý dítě. ale koupili jsme pastičky 😀

leni, musíš opatrně, tělo si zvykne na lehkou stravu, a pak protestuje. a vůbec, vykašli se na buchty a šátečky, vždyť je nepotřebuješ. 😉 akorát to má tuky a hafo cukru, tak pěkně hubneš a nějaký sladký pečivo, po kterým ti akorát bude blbě přece vůbec nemusíš konzumovat, ne? 😉 🙂

jani nee, budu tajemná jako hrad v karpatech až do pondělka 😀 😀 😀

janulle22
13. zář 2008

rozel reeeeeeeeekniiiiiiiiii 😀

to jste teda meli pracovni vecer teda...aspon ze mate klid od mysicek... 😉 tak jsem vyprovodila Hanse do prace a nevim co budu delat... 😖

rozela
13. zář 2008

já taky bloumám. dala jsem si pozdě kafe a teď se mi nechce spát.

tak jo teda. 96,3

janulle22
13. zář 2008

a koliik jsi mela pred tim?

rozela
13. zář 2008

97, takže mám 0,7 kg od pondělka dole. tak si myslím, že teď do pondělního vážení se na 96 dostanu 😀

janulle22
13. zář 2008

a to mas po tydnu diety...?to je pekne ne...?si sikulka jen tak dal.... 😉 ja zevluju na netu na detskych bazarkach a furt nevim esi neco objednat bo nee... 😀

rozela
13. zář 2008

díky,no snažím se co to dá, abych měla za týden dole kilo. jenže váhu mám až ode dneška a před tím jsem se vážila naposledy tak před dvěma měsíci, pak po dovče a dnes 😀 . zatím jsem spokojená. doufám, že to tak bude i nadále.

já taky často sjíždím dětský cokoli, ale nejsem objednávací typ. spíš si najdu, co by se mi líbilo, a pak hledám obchody, kde to sehnat. ale miluju mimibazar. sama tam nenakupuju, ale když něco chci, tak dám vědět kámošce, ta je tam jak ryba ve vodě a ona zařídí 😀 😀 😀

janulle22
13. zář 2008

to mas dobry s tou kamardkou...dobre zarizene...🙂no tam jsem se divala ale nic se mi tam nelebilo... 😔 ...porad neco hledam ale nic mi neni dost dobry...sem dement.. 😉

rozela
13. zář 2008

ale jdi, jak to o sobě mluvíš 😕 já jsem tady taková vybíravá osoba. ať už vybírám na netu nebo v obchodě, nic se mi nikde nelíbí, koukám, pak mě něco praští do očí a musím to mít 😀 😀 😀

normálně, jak tu tak sedím a čučim do monitoru, přepadla mě mlsná. tak jsem si po nějaký době dala cigáro, vyčistila zuby a je klid. jenom doufám, že kvůli nežrání zas nezačnu čudit jak trpaslík za pařezem 😒

janulle22
13. zář 2008

no ja si jdu ted zapalit...tak si dam i za tebe aby jsi nezacala... 😀 ja to mam stejny ale nechci objednavat na netu nejake veci za par kacek pac i to mi pripada drahy... 😀 ...kdyz je to z bazaru...musim nekde udat adulkovu bundicku nemel ju ani jednou na sobe...:(jen nevim kde...my zas nemame tolik penez jak vy Prazaci... 😀

rozela
13. zář 2008

😀 😀 😀 jo pražáci 😀 já ani manža nejsme pražáci. pocházím z nového jičína, ale jelikož byl otec voják, tak jsme se hodně stěhovali a skončili v práglu 😀 a manža je ze zruče nad sázavou 🙂

čoveče, proč si "všichni" myslí, jak je v praze dobře. nevím jak jiní, ale já jsem jiného názoru. žijem z ruky do huby a když jsou nějaké penízky navíc, tak je okamžitě vrazim do věcí pro prcka. docela dost spolužáků a známých se mi odstěhovalo do brna, tak si myslim, že je tam asi lépe než v praze. praha je tak pro cizáky.😀

ale třeba z toho mimáče mám pro ondřeje úžasný mikči, vypadaj jako nový a jedna byla za 40,-, druhá za 20,- a třetí byla teda strašně drahá, stála 90,-kaček 😀 😀 😀 a mě to na netu nepřijde až tak děsně výhodný. teda jak co. ale když najdu nějakou věc, co potřebuju, na netu stojí třeba o 2 o 3stovky míň než v obchodě, tak si spočítám, že k ceně mi ještě připočtou poštovný a balný kolem stovky

janulle22
13. zář 2008

ty jsou pekny...

rozela
13. zář 2008

jsou prďácký, to jo 🙂

janulle22
13. zář 2008

no jdeme pristi patek na svatbu tak chci aby byl ada za frajera ale u vetnamcu zadny gate na tak maly nemaj a v normal obchodu stoji kolem 500kc takze radeji dam 200 nez 500...jj v praze je blaze ale tuze draze... 😀 ja si myslim ze prazaci se maji jak parasat v zite... 😉 my taky nemame nejak extra penez ale treba na botech nesetrime...platime jen najem 11300kc co bych za to dala kdyby sem si to jednou mohla utratit... 😀 ...nez abych neco koupila sobe koupim adulkovi...dnes sem videla v CCC krasny nike botecky ale 800 😒

janulle22
13. zář 2008

tak mam favorita...rekni mi co si o nich myslis...ju...? 😉

rozela
13. zář 2008

tak já chodím moc ráda nakupovat na malýho do tesca. tam vždycky najdu nějaký pěkný věci za pár kaček. skoro pořád jsou tam nějaký výprodeje. teď nedavno jsem mu tam koupila krásný riflíky za 250. a včera jsem bloumala v HM a v CA, taky teď mají slevy. malýmu jsem koupila 2 trička po 98,- .taky měli pěkný modrý manšestráky za 198,-. teď mám v tescu vyhlídnutou zimní bundičku asi za 4 kilča, takže počítám, že tak za měsíc za dva bude kolem 2 stovek. co se větví týče, tak tam občas objevím taky něco hodnotného. zrovna dneska jsem mu koupila vestu na podzim za 190,- a vyhovuje mi, že když už mu tam koupím gatě, tak mu nepadají. oni mají všechno strašně úzké a to je pro toho našeho žížaláka akorát 😀 😀 😀

sobě už jsem si nekoupila ani nepamatuju. vlastně jo, dneska váhu 😀