Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

marie_m
25. zář 2008

roz 😀 vid?

leninn
25. zář 2008

Vážně to není špatný nápad.... 🙂

rozela
25. zář 2008

najdeme místo někde uprostřed od našich sídel, děti dáme hlídat babičkám a uděláme diadrbárnu 😀 😀 😀 prostě bezva! 😉

rozela
25. zář 2008

to bude sranda - brno, karviná, plzeň, praha a UK 😀 😀 😀 vidím to na sraz tak někde v německu 😀 😀 😀

rozela
25. zář 2008

holky fakt, koukala jsem tak zběžně na mapu, kde by vyšel v čr ten náš střed zhruba a připadá mi to tak na českou třebovou nebo ústí nad orlicí.............

rozela
25. zář 2008

no a časově tak nějak až bude caira i kitty v čechách.

já myslim, že by to šlo, ne? 😉

zalda
25. zář 2008

Holky, zkoušela jste některá 90-denní rozlišovací dietu? jsem četla na jednom fóru, že je to fakt dobrá dieta a holky hubly jak pominuté.

zalda
25. zář 2008

našla jsem na webu jeden odkaz kde se to dá stáhnout.

Tato verze je v češtině:
http://rapidshare.com/files/131461327/90_denni_...

Tato verze je ve slovenštině:
http://rapidshare.com/files/131473629/90_dnova_...

Jestli to jde stáhnout, tak to netuším, ale snad ano.

marie_m
25. zář 2008

roz, jojo, ja si myslim, ze by to slo 🙂 bylo by to fajn, nez by se to domluvilo, tak uz budeme stejne vsechny hubenourky, tak se budeme moci i napit a najist 😀

zalda
25. zář 2008

Holky ten sraz není vůbec špatný nápad, do té doby zhubnete a bude to sraz koček. 😉

pavla80
25. zář 2008

Nazdar holky!!!!!!

Tak s tím srazíkem by to bylo príma,jen nevím jestli já s mou orientací někam dorazím 😀 😀 .Možná by nebylo špatné s celou rodinou a udělat si nějaký víkendek,ráda bych vás všechny poznala 😉 😉

A já dnesk teda vůbec dobrou náladu nemám!!!!!!! 😠 .Uklidila jsem celý byt,tak už jsem si ji trochu zpravila,ale ráno mě děsně vytočila učitelka v Katčine školce.No ještě jdu udělat holkám pokojíček,protože je tam taky binec a mám uklízený celý byt ufff.Na chvilku než to tu holky zas rozkramaří 😀 😀 ,ale už jsem si zvykla 😅

Maruš tak snad budem!!!!!!!! 😉 😉

rozela
25. zář 2008

to je jasný, kočky jsme už teď, jenom trochu větší. 😉 až se trochu srazíme co do velikosti, budem super kočky 🙂

pavli víkend s rodinkama taky nezní špatně. holky jak jste na tom se vztahem ke stanování? kdybychom tu byly všechny s kladným vztahem,mohly bychom se třeba v létě srazit v nějakým kempu na víkend a užít si to se vším všudy 😉 (např. grilování 😀 😀 😀 )
a čím tě nasrala úča ve školce? svěř se, uleví se ti 😉

zalda
25. zář 2008

Tak jelikož jsem rostla táborama, tak ke stanování mám velmi kladný vztah

pavla80
25. zář 2008

rozi,no já bych pro stanování byla klído 😉 😉 ,bylo by to super!!!!

No nechtěla jsem to tady rozmazávat,je to na dýl,ale budu se snažit to napsat ve zkratce 😀 😀

Už včera odpoledne Kačenka přišla s tím,že mají donést ovoce a zeleninu do školky.Tak jsem ji řekla at mi to ráno připomene,že něco vemem.Jenže ráno u nás chaos,Míša se probudila s nějakou špatnou náladou a tak byla taková uknučená a tak jsem byla ráda,že jsme se nějak vypravily a na ov. a zel. zapoměli.Přišli jsme do školky a uč. ji ani pořádně nepozdravila a už se na ni rozkřikla,že měla něco donést a že to byl dom.ukol a že ve škole by už dostala 5.No naši Kačce to v tu chvíli bylo strašně líto,tak se rozplakala a chytla mě kolem pasu,že tam nechce být,že zapoměla na ukol,tak jsem ji řekla at nepláče,že zaletím do obchodu,terý tam je kousek a něco ji tam koupím.Tak jsem přišla s tím a uča na mě jako že jsem to nemusela kupovat,že to mají za ukol donést až do konce týdne,tak to mohla donést i zítra,no a to bylo něco na mě,tak první ji vyloženě seřve a pak snaží otočit.Tak jsem ji at se na mě nezlobí,ale že ji je teprve 4 a může si ještě dovolit něco zapomenout a aby se mi tam rozplakala že nemá ukol to už je děs a ona na mě a že co bude dělat ve škole až dostane 5,no ona vůbec neuvažuje.Kačka jde do školy až za 2 roky to je ta mentalita už uplně někde jinde.A ještě mi řekla ,že nerozumím srandě,že ona to řekla ve srandě,emse uplně třepala a raději šla domů......rašple jedna stará mě tam nebude štvát.Žádné dítě ji tam nemá rádo,je hrozně přísná a chce po těch dětech strašně moc,ona tp strašně srovnává se školou a myslí si že ji tam všichni budou poslouchat jak ve škole,ale vždyt jsou malí!!!!!!!!Mají dvě paní učitelky ale ta jedna je tak suprovní a tahle no děs už aby šla do důchodu fakt,už ji tam všechno leze na nervy,tak to nemá dělat

no holky trochu je to delší,tak se na mě nezlobte že si tu vylívám srdce.Já jsem nekonfliktní typ,fakt se snažím vždycky řešit věci v klidu,ale nedovolím nějaké učitelce,která má zrovna špatný den aby si to vylívala na Kačce a nebo na dětech vůbec.Nedoneslo to víc dětí,ale už se neodvažovala nikomu nic říct,protože jsme pak debatovali s maminkama před školkou.Dneska tu její "srandu"trochu přepískla 😠 😠 😠

zalda
25. zář 2008

Co je to za učitelku? Jako malá pak bude mít aji strach chodit do školy, pokud sní bude takto jednat dál. Být tebou, tak se domluvím i s dalšímy rodičemi, jestli jim samozřejmě tak učitelka vadí a stěžovala bych si u ředitelky/ředitele. Toto není normální chování učetele ve školce.

pavla80
25. zář 2008

zalda,no o ní to už hodně lidí ví a myslím že to ví i ředitelka,ale jsou s ní spolčení.Už kdysi než Kačka nastoupila se tam taky něco řešilo a nic nevyřešilo.No je to děs,protože Kačka už dělá velké rozdíly a vždycky se na začátku týdne ptá kdo tam bude.A jakse dovíže Krista to ja ta blbá tak není moc nadšená a jak ví že Renátka tak pádí do té školky jak splašená.Ale ještě se to párkrát stane a budu tím svědkem a nebo mi to doma řekne tak fakt začnu něco řešit,takhle se chovat fakt nemůže a ty děti od té školky odrazuje 😒 .Učitelka vadí snad všem kdo tam chodí 😠

zalda
25. zář 2008

Tak snad se to nestane, ikdyž tomu nevěřím, tak příště už to raději nějak řeš, protože jak sama říkáš, tak děti to pak odradí chodit do školky.

marie_m
25. zář 2008

ja mam stanovani rada, uz sem teda dlouuho pod stanem nebyla 😀

pavlo, to je teda pekna krava...nejhorsi je, ze proste takovy zencky sou vsude ☹

rozela
25. zář 2008

no já žasnu! tohle si snad úča nesmí dovolit!?! já bych jí teda roznesla na kopytech.srovnání se školou. to jí normálně hrabe. jak píše zalda, pár takových blbých pindů o škole a na tý citlivý dětský dušičce to může nechat stopy. co je to proboha ve školkách za učitelky! asi by fakt bylo na místě,aby se všichni rodičové domluvili a hromadně podali stížnost. to bys měla kačence udělat něčím radost, když musela hned po ránu zažít takový trauma s touhle..........(nechci tak sprostý slovo psát)

pavla80
25. zář 2008

No uvidíme,snad už si nebude dovolovat,jinak tam pošlu manžu at si to s ní vyříká 😀 😀 .My jsme malá školka a je tam 6 učitelek z toho jedna i ředitelka a je to spojené ze školou.tak bych si musela jít stěžovat do školy ředitelovi a myslím že by se stějně toho moc nevyřešilo a bojím se aby to tam Kačka pak ještě neměla horší víš....A bude tam chodit ještě Míša 😖 😖 .No uvidíme jak se to tam vyvrbí.

pavla80
25. zář 2008

No asi udělám bobek můj,něco ji koupím co má hodně ráda.No jo člověk si moc ty učitelky nevybere 😒

marie_m
25. zář 2008

pavlo, ja bych to ale asi jen tak taky nenechala, pokud s ni neni spokojeno vic rodicu, tak se spojte a tu babiznu snad pak propustej, ne?..ty ditka sou v takovym veku, ze je tohle chovani fakt muze ovlivnit..

pavla80
25. zář 2008

No nevím jestli by ji propustily 😒 😒 ,víš jak to dneska chodí 😒 .Ale zkusím se poptat mamin dost se tam známe a zkusíme něco vymyslet,ale spíš počkám jestlise ještě bude něco dít 😠 a pak at si mě nepřeje.Odpoledne tam bude ta druhá uřitelka,ta sama na ní nadává,ale nic s tím udělat nemůže,tak to prodebatujem,ona je strašně super i uřitelka i ženská,člověk fakt s ní i pokecá a to je taky starší.Tak jsem zvědavá co mi na to řekne ona 😉

pavla80
25. zář 2008

No holky já pro dnešek končím,půjdu se chystat do školky,než Miška vstane,díky moc za podporu!!!!!Kačence zajdu koupit bud něco sladkého a nebo nějakou maličkost,bobkovi mojemu.Tak se mějte krásně a večer tu kouknu pááááááááá 😉 😉 😉

leninn
25. zář 2008

Pavli, nedá mi to a musím reagovat na to, cos tu psala...ale nejdřív jsem to byla vydýchat při úklidu celého baráku...byla jsem tak rozzuřená, snad až do běla, možná do ruda.
Abych se přiznala, jsem učitelka í na 1.stupni ZŠ se specializací tělocvik...a to cos dnes psala, to jsem nevěřila, že ještě někdo, kor ve školství, může něco takového plácat, kvákat, pindat, no..... 😠 😠 😠
Ta učitelka, dá-li se jí tak vůbec říkat, je úplně blbá...podřezává větev učitelce v první třídě, která bude tyhle děti, které má tato paní na starosti, učit....
Už vidím sama sebe, jak se těším na prvňáčky a oni se mě hned začnou ptát, jestli když zapomenou nebo udělají něco, jestli dostanou pětku... 😠 😠 😢 😢
copak někdo to tak dnes ještě dělá? Mám tedy pouze dvouletou praxi, ale nezažila jsem, že by někdo dával za zapomenutí pětky a co si budeme povídat, všechno se dětem píše do deníčků, takže když něco dítě zapomene, tak je to dost i chyba rodičů, protože dítěti nezkontrolovali úkoly... 😒 Ha.
Takže řekni Kačence, pokud se k tomu ještě bude ona vracet, nebo pokud to s ní budeš chtít ty probrat, že to není pravda, že se žádné pětky nedostávají...
Kdyby bylo po mém, tak žádný prvňáček nedostane horší známku, než dvojku, max. trojku....ale i to už mi je prosti srsti a já sama jsem pro slovní hodnocení, to vypoví mnohem víc, než nějaká známka....

Ale, dost, odbíhám od tématu, vím, omlouvám se, ale .....tohle mě vážně dostalo ☹ ☹

Pavli, tak se drž, ať tu babiznu nezabiješ 😉

pavla80
25. zář 2008

Leni děkuji a Kačence vyřídím.No uplně mi jde z tvého vzkazu husí kůže,protože fakt takové uči existujou 😒 😒 .Taky nechápu,proč to prostě řekla,jako by nevěděla,že děti si dokážou pamatovat spoustu věcí a jako že Kačka umí.No,ale jak ona mi pak vysvětlila že to byla "SRANDA"no dost hloupá a nikdo to ani nepochopil a ni nepobral.No snad tady na škole budou tak hodné učitelky jako seš ty 😉 😉 .No ona kdyby byla ve škole tak snad ty 5 rozdáva a o těch deníčkách jsme se právě s maminama bavily,že i děti ve škole si prostě nepamatujou co mají donést a proto slouží deníčky a děti ve školce si jako mají pamtovat všechno?????No už se k tomu nechci vracet,protože se vždycky znova vytočím,ale Kačka mi říkala,že jak jsem odešla tak paní učitelka byla hodná,tak že by špatné svědomí????No kež by ji to vydrželo,ale člověk se fakt musí ozvat a to bylo poprvé,jinak já tohleto strašně nerada řeším a mám pak z toho depky ☹ .Kačka chodí už od 3 let do školky a nikdy jsem fakt neměla důvod,ale dneska už to muselo jít ven 😒

Uvidíme zítra ráno jestli ji nezabiju!!!!!!! 😀 😀

Kačence jem koupila bonbonky a její milované hady(sladkost)!!!!Tak aspon jsem ji to trochu osladila.A jak jsme přišy ze školky tak mi říkala,že už nikdy nesmíme zapomenout ukol,chudáček můj!!!!!!

rozela
25. zář 2008

beruška maličká, teď se bude stresovat kdo ví, jak dlouho, aby nezapomněla na nějaký úkol. to je fajn, že si osladila odpoledne 🙂 doufám, že ta baba jaga si bude dávat pozor, jak se k dětem chová. bych jí fakt snad .........nevim co. 😠

holky já dnes totálně selhala. žrala sem, co mi pod ruku přišlo a to mám před sebou v sobotu máminy padesátiny 🙄 dieta v čudu 😨 zítra budu pít jenom vodu, abych to vyrovnala a v neděli asi taky. ach jo, nejspíš budu brečet 😀 😀 😀

rozela
25. zář 2008

jo a zapomněla jsem se přiznat k burčáku, co přitáhla ségra od kámošky z vinotéky. luxusníííí!!!

pavla80
25. zář 2008

Rozi tak příjemně strávený den co??? 😀 😀 .

My byly u kámošky a vytáhla chipsy,zas moje oblíbené a nedala jsem si a ještě jsem ji řekla že jestli to nebude jíst,tak že to může klidně schovat,děti to stejně nesmí 😉 😉 .Tak schovala,naštěstí asi bych neodolala. 😅

Holky měřily jste se už?????Já ještě né a tak už se těším až se v pondělí změříme,bude to už ted v pondělí????Doufám že se mám na co těšit a těch cm.bude 😀 😀 .Jako kalhoty my padají tak by něco ubýt mělo

Caira a copak je s tebou halooooo ozvi se nám 😨 😨

rozela
25. zář 2008

pavli bylo to dobrý, ale teď je mi z toho blbě. kouknu se dnes konečně na "jste to, co jíte" a půjdu to zalomit. zase se mi jednou nevyplatilo hřešit. ale ty zasloužíš pochvalu za ty chipsy. jsi ŠIKULA!

paseky jsem tu taky neviděla, ani nepamatuju. naposledy, když se vrátila z dovolený.

holky dobrou noc