Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

prochi
25. zář 2008

Ahoj holky, tak já to dneska totál zalomila... celý den jsem se držela, ale navečer to vypuklo... začalo to vlastně už odpol. na zahradě, kdy jsem pořád louskala nějakej ořech... no a pak už to doma jen jelo 😀
Ale kupodivu na sebe nejsem vůbec naštvaná, ani mi není nějak zle.
no stalo se 😅

Holky, měření bude až to příští pondělí, ne???

marie_m
26. zář 2008

kocky, dobre ranko, ja se opet drzelela 🙂

ja bych taky rekla, ze merit az prvni pondeli v mesici, takze at to dalsi pondeli?

holky, co je s cairou?

leninn
26. zář 2008

Dobré ránečko,
Cairu a Paseky jsem opravdu dlouho neviděl, Paseky od té dovči a Cairu od pondělí??? Snad jsou obě ok.

prochi, tento týden jsem musela udělat pauzu v počítání, jako Ty, protože bych se z toho asi jinak zcvokla...takže teď jím, co chci, snažím se nepřežírat, ale nepočítám. Vím, že 2 chleby s máslem a medem jistě nejsou po ránu zrovna ok, ale nevidím, kolik je to kJ, tak jsem ok. Odpolko to vybehám na tréninku...jediné, co opravdu chci, je držet se o víkendu, před vážením, nejhorší bude sobota...v neděli máme první zápas, tak to se snad udržím, po dřině se mi tak jíst nechce.

Maruš, tak se drž i dnes 😉

A to měření je určiítě až to další pondělí, prostě první pondělí v měsíci, tak jsem asi někoho zklamala, ale nadšení bude až ten další týden 😉

Hezký den 🙂 😲

pavla80
26. zář 2008

Ahojky

Leni né nezklamala,já se nedívala do kalendáře tak jsem nevěděla,jak to vychází,to už ten týden vydržím,ale jsem hrozně zvědavá 😀 😀 .Já si KJ nepočítám už dlouho a řekla bych že ta váha jde dolů líp a nebo já jsem možná víc v klidu 😉 .Snažím se jíst to co jsem jedla i když jsem si to počítala a málo a je jedno jestli se vlezu do 5000KJ hlavně že ted bylo kilo dole né? 😵

Maruš super,ještě když si vzpomenu že to z nás máš ted nejtěžší,když si u mamči-ŠIKULA!!!!!!!! 😉

Já se včera ještě chtěla dívat na zoufalé mynželky,ale měla jsem hrozný hlad,tak jsem se nalila vodou a šla raději spát abych náhodou ještě něco nezbodla 😀 😝

zalda
26. zář 2008

Nazdárek holky, tak dneska mám ultra špica super náladu. Podzimní stres jsem překonala a hurá do diety. Jo holky, tak jsem chtěla včera stáhnout tu dietu, ale je to nějaký špatný, nešlo to extrahovat. Takže se kuknu na netu, jestli ji tam někde nenajdu. Máte někdo o tu dietu zájem? Co jsem různě četla, tak prej jde s touto dietou zhubnout 15-25 kg. Což by vcelku šlo, ne?

renda71
26. zář 2008

krásný den,no já bych zájem měla,když ji objevíš,tak mi písni ju? 😉

pavla80
26. zář 2008

Zalda taky bych koukla v čem to spočívá,ale já tomu moc nevěřím 😒 .Takové rychlé zhubnutí,se bojím JOJO efektu abych pak ještě neměla víc než před dietou 😒 .Ale jak říkám kouknout můžu 😵

zalda
26. zář 2008

Jo určitě napíšu. Jsem si řekla, že bych si aji založila spešl webovou stránku vše o hubnutí a další prkotiny kolem skrášlování.

caira
26. zář 2008

bre rano kocky, omlouvam se za neucast, ale nejak jsem proste nestihala, byl to tyden na palici.. za tyden letim do CR a ted jsem resila, ze mi firma porad nedodala golfky co jsem mela objednane, takze jsem travila hodiny na telefonu a vyrizovanim, kde mi jako ten kocar zahrabali atd atd, no nakonec jsem ho vcera dostala..ale musela jsem si pro nej sama dojet na prodejnu 😠 clovek jim tam necha 10 tisic za nakup a pristup s prominutim na hovno.. 😠

mala uz je konecne ok, uz i ta vyrazka nam zmizela a je zase zpatky v normalu, tak se mi ulevilo

CO se diety tyce tak se porad drzim, i kdyz dneska jsem se vazila a od pondelka mam 300g nahore, ale to pripisuju tomu, ze to mam ted behem par dni dostat..Ale porad se drzim pod 68 a to je pro me dulezity 🙂

Naopak dite se mi rozhodlo nepribirat, byla jsem ve stredu v poradne tak mi za dva tydny vubec nepribrala, takze ji uz musim davat i nejake ty kase na snidani a snazit se ji krmit casteji { jenze to se jim rekne, ona proste neni ani tak velky jedlik} a vcera jsem ji snazila nabizet casteji treba ovoce atd a nakonec se mi z toho chudinka akorat pozvracela ☹ snad to, ze ted davame na snidani kasi a pak pozdeji jeste mliko trosku pomuze a zacne pribirat, jinak si tam zase ve stredu neco vyslechnu..

kometka5
26. zář 2008

Ahojky holky!

tak já se ještě neměřila, od toho našeho poslendího ěření, tak se na to docela těším, hlavně abych nebyla zklamaná...

Maru, jsi dobrá, když se takhle držíš a jsi u maminky...já bych to zase přibrala...ale musím se pochválit, já bych taky řekla, že se hodně držím...

do toho nějak moc prožívám ted malou, nejenom, že má neskutečný hysterický scény, když jí oblíkám, když papáme, prohne se vždycky do luku, zavře oči a nic s ní nepohne. a já vůbec nevím, co mám dělat, jestli jí nechat vyvztekat, nebo je na to ještě malá, na nějakou výchovu...fakt se v tom docela topím. nemůžu s ní pomalu už ani na nákupy, protože se jen vzteká...a o autě ani nemluvím, ale tma jsme jen sami, tak mi to tak nepřijde...

Cairo, to jsem ráda, že jsi se ozvala...a mimochodem, moje malá teˇˇd taky nějak přestala jíst, jí toho hrozně málo, do toho i málo pije, ale jinak mi připadá, že jí nic není... to spíš asi mi zkouší, co vydržím, když nebude jíst...

leninn
26. zář 2008

Zaldo, to je fajn, že jsi překonala krizi, já se v ní tento týden pěkně topím, ale ...ona přejde a budu zase tak v pohodě, jako Vy ostatní 🙂 Už se na to těším...

Cairo, ahojky, jsem ráda, že ses ozvala a musím říct, že teď řešíme podobný problém, už to snad budou týdny, co jsme si na internetu objednali pro Barču takovou tu dřevěnou vysokou židličku ke stolu a stále ještě nedošla...volali jsme tam, nejdřív, že netuší, kde se to seklo, pak od nich přišel mail, že neměli na skladu s tím vzorem polstrování, který jsme chtěli. Pak psali, že to teď v pondělí, nejdéle v úterý pošlou, takže by to tu mělo dnes být a...není, už mě to vážně štve 😠 😠 Kdo ví, jestli si pro to nakonec nebudeme muset také někam dojet 😠 😠 Potřebuju to na ten další týden, protože jedeme s malou, mamkou a ségrou na týdenní pobyt a chci, aby měla u stolu v čem sedět...

Cairo, kolikpak Ti malá váží? Komet a kolik Tvoje? Jen pro srovnání s Barčou... (srovnávat se nemá, vím, ale spíš pro zajímavost)

Jo, tu 90denní dietu už jsem někde viděla a rozhodně by mi ta dieta nevyhovovala, nejím uzeniny, maso moc také ne, takže...nic pro mě.

A na to měření jsem také dost zvědavá 😉 Věřím, že úbytky budou 🙂

caira
26. zář 2008

Leni no umis si predstavit jak ja panikarila,kdyz za tyden letim a oni my do telefonu rekli,ze meli nejake problemy ve velkosklade a tudiz teprve vcera dostali zbozi a ze minimalne tyden bude trvat nez se tim vsim prokousou a tudis by mi kocar vyexpedovali nejdrive po 6.10 😠 a to na internetu psali, ze doruceni zbozi je do 4 pracovnich dnu! tak jsem jim tam udelala pekny vyrval, ze to si ze me snad delaji prdel, ze mam zaplacenou dovolenou, 7mi mesicni dite a zadny kocar??? ja jako odletam do cr 5.10 a oni mi v klidu rekli, ze by to dorazilo az tak ve stredu 8.10, tak jsem pak volala dalsi osobe a ta nastestni byla ochotna a vpodstate to zariidila tak, ze ja si ho vyzvednu tady na krame { meli tam posledni na sklade} a ten velkoobchod to misto me za ty 2 tydny posle jim do toho kramu.. ale ja fakt myslela, ze me trefi slak 😠

Nase P. vazila 6480g { to ji ve stredu bylo bez par dni 7 mesicu}

rozela
26. zář 2008

ahoj holky, já dnes měla návštěvní odpoledne, ale proběhlo v pohodě. po včerejším obžerství jsem trpěla skoro celou noc. tak zle už mi dlouho nebylo, takže dnes jen lehce. jogurty, jablíčka, k obědu jsem tedy měla těstoviny se špenátem a kuřem, ale jen trochu. asi se vybodnu na hřešení, ty muka za to nestojí.

cairo to je drsný. já myslela, že tohle se může stát jenom v čr. holt jsme asi všude na světě "jenom zákazníci". hlavně že to dobře dopadlo.

zaldo písni, jsem na tu dietu docela zvědavá.

maruško jsi 1! jen tak dál, v těhle podmínkách se držet, to je jak noční bojovka na táboře 😀 to zvládneš. 😉

komet mě u malýho pomáhá na vztek ignorace. když nemá publikum, nebaví ho vztekání, zklidní se, a pak jde všechno dobře. třeba ti to taky pomůže. já se k němu prostě otočím zády, nebo jdu do jiné místnosti a čekám, až to přejde 🙂

leni možná si je málo seřvala. já se vždycky snažím být slušná a tolerantní, ale když vidim, že to nikam nevede, tak udělám takovou scénu, že bych za ni v hollywoodu dostala oscara, a pak jde všechno hned. zvláštní, ale když to pozoruju kolem sebe, tak to takhle funguje všude. je to smutný ☹ pokud ti to ještě něposlali, tak bych je poslala do patřičných míst a jela si ji koupit někam do obchodu. tohle je fakt děsný jednání. hlavně že: "náš zákazník, náš pán". ten, kdo to vymyslel byl asi obrovský humorista.

kometka5
26. zář 2008

Roz, a myslíš, že už je k něčemu vychovávat ročního prcka? mě prostě přijde, že se vzteká, když něco nechce, ale jeslti to takhlenbude pokračovat, tak pak se celý svět bude točit jen kolem malý...ne, že by se netočil 🙂 , ale přece jenom musí trošku spolupracovat...

Jinak mě malá vážila při desetiměsíční prohlídce 7,6 kg. a co tvoje Leni?

marie_m
26. zář 2008

holky, diky za podporu, vy jste jednicky, VSECHNY JSME JEDNICKY!!! ceka me vikend, budeme slavit malyho a muzikovo narozky znova, tak uvidime 🙂

cairo, dobre, ze jste holky obe v pohodce, at se ti ten problem rychle vyresi

roz, mne taky bejva dost blbje, kdyz se prezeru, hlavne treba mastnyho a smazenyho, to pak druhej den porad kakam a celkove mi je na bliti ☹

holky, nevim, jak u vas, ale tady na severu cech neska kraaaaaasne sviti slunicko, to ma pak clovek hnedka lepsi naladicku! 🙂

KILUM SBOHEM! 😎

rozela
26. zář 2008

kometko já myslim, že to k něčemu je. děti rozumí mnohem víc, než si myslíme. 😉 náš malý začal vztekošit taky tak nějak kolem 1 roku. já mu vždycky říkala, když si dost velký na to, aby tě rozvzteklilo to a to, jsi dost velký na to, abys pochopil, že to tak má být. samozřejmě v legraci. počkala jsem, až ho to přejde a pokračovali jsme jako by nic. uvidíš, zkus co půjde, každý mimiš je jiný a třeba kamarádce na 13-ti měsíční vzteklinku báječně funguje odvedení pozornosti k něčemu jinému, zajímavému. u nás to nefungovalo, občas to i vyvolalo ještě větší ječení. ☹

rozela
26. zář 2008

maruško o víkendu si na tebe vzpomenu. taky slavíme, tak jsem zvědavá,jak se budu držet. jinak v praze je taky od rána nádherně. je to příjemný, když svítí sluníčko a není 35 stupňů ve stínu 😀

kometka5
26. zář 2008

Roz, tak to je ono, já jí nemůže ani odvést pozornost, protože má zavřený oči a nereaguje vůbec na nic...
ale ten tvůj přístup, že když je dost velký na to, aby ho něco rozvteklilo, tak je dost velký i na to, aby pochopil, že to tak má být...to je dobrý...
jen až to uvidí tchýně, tak mi asi zabije... 😒 a já konečně zabiju ji... 😀

leninn
26. zář 2008

Hezké odpoledne, MAruško, u nás je zrovna tak a jelikož mě začínají chytat chutě, tak mizim ven....

Komet, cairo, Barča měla v 7 měsících 7550g a v 10 měsících 885Og, tak koukám, že jste proti nám hubeňouři, přitom Barča je divous a to trápení po začátku s kojením, je to pryč, papá vše s chutí a přibírá si myslím tak nějak normálně, teď na těch 10 měsících měla 73cm...

Roz, s chutí bych to tak udělala, ale už to máme zaplacené, manža tam dnes ještě volal, ale nikdo to nebral, takže ještě napíše mail...no, uvidíme. Teď jsem to měla nemlich to podobné s botama na basket...dodací lhůta 4-6 pracovních dní a asi po týdnu mi psali, že zboží ještě nemají na skladu, že přijde až na začátku října, takže boty pak...já myslela, že si vážně dělaj p*del...tak jsem jim psala, že mi začíná sezóna ten to víkend a že tam psali- dní...že mě teda zklamali...a tak něco, oni mi odepsali, že musím pochopit, že by tak na skladě museli mít milióny kusů...přitom tam mohli napsat, že tohle zboží bude třeba za tři týdny...a pak náhle telefonát, že se stal zázrak a to zboží přišlo dřív...a boty už mám doma, najednou to šlo. Je ale smutné, že to tady nejde po dobrém, ale po zlém. I když, tyhle dvě věci byly asi jediné, s čím jsme dosud měli problém, jinak se vše vždycky vyřídilo bez problémů....vždycky záleží jen na lidech...

Cairo, mazec, fakt, tak hlavně, že už to máš doma...

Maruš, jsi norka, drž se, držím pěstí....

rozela
26. zář 2008

leni tak to je ale vrchol! zboží máš zaplacené a musíš čekat, to teda nemám slov. 😖 jojo, je pátek, v pátek se nejspíš nemaká.

komet, tchýni kdyžtak pošli, ať si uvaří čaj na nervy, když to nepobere. 😉 😀

leninn
26. zář 2008

Ahojky, tak jsem po tréninku, dobrý, ale dnes jsme moc neběhaly, spíš jsme opakovaly věci na nedelní zápas...

maru, teď koukám, že jsem Ti napsala, že seš norka 😀 😀 😀 mělo to být BORKA 😀 😀 😀

Rozi, viď 😠

jdu si dát s manžou pivečko...mňamy 😉

rozela
26. zář 2008

teda, já měla dneska návštěvový den, ale naštěstí se to obešlo bez obžerství 🙂 udělala jsem akorát chlebíčky z lámankovýho chleba se zeleninou a taky to bylo dobrý 😉 a dietní. tak teď ještě vyžehlim a půjdu spát. ráno brzy vstáváme, jedem na moravu slavit tu padesátku. to bude hukot. ozvu se až v pondělí s váhou a to asi nebude nic pěknýho. tak kila pryč a držte se holky o víkendu. pá

jo a leni, ať vyhrajete 😉

marie_m
27. zář 2008

ahojky, to je dneska venku kraaasne, co? 🙂

tak ja to vcera vecer trosku nezvladla a dala si doma delanou bagetu, neska rano se synatorem kousicek dortu, jinak bych rekla,ze se docela drzim, tak sem zvedava v pondeli na vahu, snad aspon budu na stejny vaze, hlavne ne nadbytek 🙂
pekný víkendik, holky!!!

marie_m
27. zář 2008

lenco a good luck pri zapase!! 😀

paseky
autor
28. zář 2008

ahjoky kočky, dlouho jsem tu nebyla

jak se Vám daří??? Co kila jdou dolů??

já mám od včerejška hřešící víkend (sežrala jsem vše na co jsem přišla 😀 😀 😀 ) mám to za odměnu, protože jsem si slíbila do konce září aspoň 5 kilo dolů a už jich je 8,5 což je supr a mocmoc fajn

a lidi už si všímaj, že jsem zhubla je to fajn slyšet, nezhublas náhoudou fakt jseš hubenější a to je bomba

takže doufám zase brzy papapa a mějte se a kila pryč 🙂 😀

marie_m
28. zář 2008

paseky, tajk to gratuluju, 8,5 kilca, to je fakt super, super motivace pro nas vsechny, ze kdyz se chce, tak to jde!! 😀

ja sem to vcera nezvladla a zrala sem jako prase, takze zitra ocekavam prirustek ☹

snad mi v patek uz sundaj tu blbou sadru, jinak se na to hubnuti vyseru, bez sportu to u me proste nejde

renda71
28. zář 2008

paseky,za jak dlouho jsi dala dolů 8,5kg?

paseky
autor
28. zář 2008

holky dík za pochvalu

určitě nejsem jediná, kdo si ji zaslouží že!!!!!!!! zasloužíme si to všechny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀

no "dietu" držím od srpna takže za 2 měsíce

a jde to bezbolestně pomalu ale jistě dolů huráááá a to si občas i zahreším 😉

leninn
28. zář 2008

Ahojky holky, tak jsem tu po dnešním zápase, vyhrály jsme, mám ohromnou radost, po roce pauzy první zápas a výhra, jsem moc spokojená. Teď se chci ještě dneska držet, aby byl zítra aspoň malinkatý úbytek, nic velkého to asi nebude, ale lepší něco než nic, že? 😉

Ahóóój Paseky, moc ráda Tě tu vidím, už jsem si říkala, co se děje, žes tu tak dlouho nebyla. 8,5kg, to je paráda, jsi borka, moc gratuluju a doufám, že se tu teď budeš ukazovat častěji, abys nám dávala tipy a rady jak takto hezky zhubnout 🙂 🙂 Nechceš se přidat do naší tabulky? Říkalas, že až zhubneš, že se přidáš, Caira by Tě do ní od začátku října přidala, od zítřka za týden si měříme i míry...
A ještě jsem se chtěla zeptat, jaký máš další cíl? Do konce září jsi měla 5kg, tak co teď? Já se tedy musím přiznat, že jsem začala také začátkem srpna a mám dole také 8kg 😀 😀 , tak říkám, že další můj cíl je, než bude Barunce jeden rok, což je v půlce listopadu, tak chci mít o dalších 5kg míň...tak uvidíme, musím se snažit a snad to vyjde.

Maruš, určitě to nevzdávej, máš moc těžkou situaci s tou rukou, ale v pátek Ti to sundají a zase bude pohyb. jsem na tom stejně, bez pohybu kila dolů nešly, nejdou a myslím že nikdy ani nepůjdou 😠 jo, cvičit, cvičit a cvičit. tak se těš na pátek, držím moc a moc pěstičky 🙂

Rozi, tak jak? 😉

paseky
autor
28. zář 2008

leni ahoj obrovská gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! super úbytek kil

no na začátku jsme se domlouvali že do vánoc uděláme 10 kilo, aspoň něco, já si říkala 10 už je dost, to nepůjde tak rychle, zatím to jde uvidíme až to půjde hůř, no ale nic zatím to jde a tak se nebudu babrat tím , že to jednou tak nepůjde že 😀

takže si dávám dalších 5 na 2 měsíce a uvidíme necháme se překvapit

co mi nejvíc těší je, že jsem mohla vytáhnou ze skříně mešní velikost džínů a to je moc fajn. nejen že je dopnu, ale už mi nemačkaj ten můj obr břich. takže se začínám sama sobě trošku víc líbit 🙂 😅

jo a ještě musím napsat včera jserm četla nabídku knížky a ta knížka se jmenovala SÁDLONOŠKA jsem se z toho názvu pěknou chvíli lámala smíchy!!!!!!!!!!!!!!!!! je to o nějaké slečně s nadváhou atd.

mám tu návštěvu tak mizím zatím čao