• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínám s "dietou". Přidejte se

5. dubna 2010 
čauky, tak dnes ještě doslavujeme máminu padesátku, tak z toho nejsem moc odvázaná. chlastat nebudu, ale určitě proběhnou nějaký tyčinky, brambůrky. k obědu jsem měla jenom polivku a pak už nic, abych měla "místo" na hřešení. ach jo! nějak mě to nebaví hřešit. :frowning2:

náš malej asi tak do roka a půl jedl uplně fantasticky. zato teď bojujeme s každým soustem. ráno má mlíko, vypije nejvíc 250ml, tak za hodinku chlebik s něčim nebo cereálie, ke sváče ovoce nebo jogurt k obědu buď polívku nebo nějaký to obědový jídlo, když má dobrej den, tak sní oboje stylem polívka před spaním a druhý po spaní, odpo sváču obvykle co si zrovna zamane(sýr, jogurt, rajčátko, okurek, koláček,.....) a k večeři mlíko a ještě obejde všechny večeřící osoby a sežere na co přijde :grinning:

kitty gratulujeme k prvnímu zoubku. to vám teď porostou jak houby po dešti :grinning:
1. říj 2008 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď zuřím, už jsem měla napsaný román a je v p*deli, prostě se mi to smazalo, béééééééé :rolling_eyes: :cry:

Tak zvovu
Kitty, gratulace k tesáku :wink:

Maru, to budeš hodná, že to spláchneš i za mě, díky :wink:

A k jídlu, Barča má 3x denně mlíko max 180ml, teď měla období, asi jako vy, Komet, že opolední a večerní mlíko nedopíjela, klidně nechala půlku. Teď už ale zase dojídá všechno.
takže ráno 180ml mlíka
dopoledne má ovoce nebo ovocnou přesnídávku, dělám zatím doma a vždycky má tak 150-190g, koukala jsem se na ty přesnídávky, které prodávají a tam je gramáž 190g, tak to dávám podle toho, jak říkám, ale 190g je maximum.
k obědu má masozeleninový příkrm, někdy jen zeleninový, a to dávám 250g, zase jsem koukala na ty příkrmy, co prodávají v obchodech a tam je gramáž 250g, tak teď mám obavy, jestli jí teda nedávám moc :confounded:
A pak odpolední sváča a večeře po 180ml mlíka.

my máme teda problém hlavně v tom, že Barča mi vůbec nechce pít žádné dětské čaje...ach jo, někdy mám vážně strach, abych jí tím nějak neublížila, občas jsem jí vyvařila ovoce, tak tu šťávu celkem i pila, ale to nejde pořád....
1. říj 2008 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Rozi, mě hřešení taky nebaví, hlavně proto, že je mi teď po každém hřešení tak blbě...blééééé
Ale bohužel i tak se někdy neovládnu a prasím hůř než prase, ale pak taky trpím hůř než....trpitel :wink: :angry: :angry: :cry: :cry:
1. říj 2008 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkus ji dat dzus leni ja vymackam elle pomeranc a naredim ji t vodou, tady ani detske caje nemame :confused: :sweat_smile:
1. říj 2008 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni já kupovala malýmu ty ovocný pitíčka od hami nebo hippu a ředila to vodou. malej mi asi tak do 9 měsíců nepil nic jinýho než fenyklový sunárek. pak jsem zkoušela co se dalo, až jsem uspěla právě s těmahle pitíčkama. vyjde to celkem draho, ale co by máma pro dítě neudělala :slight_smile: až skoro ve dvou letech mi začal pít granulované čaje (kromě čajánka)a jiné pití. čistou vodu do něj nedostanu ani kdybych se stavěla na ucho :frowning2:

zobla jsem si tyček i brambůrek, mám tam nalito víno,ale nějak se mi do toho nechce, tak uvidíme. :confounded:
1. říj 2008 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tak já taky střídám fenyklový čaj, na který je hodně zvyklá a pak ty pitíčka ředím tak jedna ku dvou H2O. ale když koupím sáčkový dětský čaje, tak raději nebude pít nic... :frowning2: a vodu do ní dostávám tak poslední týden, ale to jen drobet, pak zjistí, že je to bez chuti a nazdat... :unamused:

Kitty, vydrž...ono se to poddá... :slight_smile:
1. říj 2008 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, nas mladej ted pije bud stavu, co pije muzik doma, klasiku od jupi redenou vodou, nebo mu davam cistou vodu, coz mu moc nejede a nebo dzus michanej pul na pul vodou detsky caje se u nas neosvedcili, nechutnaj mu, mne teda taky ne, prijdou mi, ze sou fakt dost sladky

jinak jsem se neska opet drzela :slight_smile:

kitty, nepamatuju si presne, kolik vazis, ale myslim, ze jsi jedna z tech nejlehcich, jako caira, takze vam ty kila nepujdou dolu tak rychle, jako nam, takze proste vydrz!!!!

KILUM SBOHEM!!!! :grinning:
1. říj 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem nakonec toho vína jenom usrkla a nechala ho být. k těm tyčinkám a brambůrkám přibyly ještě belgické čokoládové bonbony. luxusní věc, neskutečně výborné, ale............. už jsem po nich vrhla. jdu chrnět, abych tu nevolnost zaspala. tak pa zítra
1. říj 2008 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno holky, dnes nikde nikdo?
2. říj 2008 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj asi jsem tu jenom já a to se špatnou náladou :frowning2:
2. říj 2008 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jsem tu nová a nevím jek to tady chodí.Chci vás pozdravit a popřát krásný den.Mám 2 měsíční Kačku a využívám toho že spí.Káťa ode mne nechce pít tak jsme dali Nutrilon a já začínám přemíšlet o tom že bych začla hubnout.Po porodu mi zůstalo 7 kilo.Máte nějaký osvědčený recept na hubnutí?
2. říj 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak tě tu vítáme. Diet je strašně moc, ale na každou funguje něco jinýho.
2. říj 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsi mě moc nepotěšila.Můj problém je že hooodně žeru,ale jen když jsem doma a Kačka spí.A ta spí hodně často :sweat_smile: .
2. říj 2008 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
krásné ráno kočky

hen vítej

každá tady z nás má nějakej ten svůj fígl na hubnutí, radíme si, pomáháme si, a držíme při sobě když má někdo krizi!!!! a to je moc fajn a hubnutí nám už jde :slight_smile:

já třeba se snažím jíst pravidelně á2 max 2,5 hodiny a menší porce. byla jsem taky šílenej žrout, ale za tu dobu , co se snažím se moje stravovací návyky už trochu změnily. jídlo si dávám do malejch talířků , abych měla pocit, že ho mám hodně atd.. zelenina a ovoce a jídla dietnější lihgt sýry, jogurty jsou samozřejmostí :wink:
to je pro hen.

a kočky ostatní už ví co a jak že !!!!!!!!!!

roz ahojky taky zdravím

mějte se moc fajn

kila kšic ( táhněte k někomu hubenýmu jasný, my Vás už nechcem :angry: )

zdraví sádlonoška

knížku jsem si objednala ( o tý sádlonošce) až přečtu budu referovat PÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
2. říj 2008 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
A má někdo zkušenosti s tím kurzem stop.obezitě?
2. říj 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
rendo copak, splín na tebe padnul? mohly bychom si zanotovat, já jsem taky s náladou pod bodem mrazu, malej je nachcípanej jak čert,to mi na náladě nepřidá, no den jak korálek. :unamused:

pas, zapomněla si dodat (a pochválit se), že si takhle už hodně zhubla :wink: prostě že si jednička! :wink: na tu sádlonošku jsem fakt zvědavá :slight_smile:

hen, vítám tě do "klubu". jestli tě trápí žravka, když maličká spí, zkus se zaměstnat nějakou domácí prací. hlavně abys zaměstnala ruce, aby nesahaly po jídle :wink: :grinning: když to na mě tuhle padlo, ušila jsem malýmu růčo povlak na polštář :grinning: nebo si strouhni mrkev s jabkem, sedni ke křížovkám, zobej a lušti, to se mi taky celkem osvědčilo :grinning: jinak je to na tobě. udělej si plán jak na to, písni a my tě už podpoříme, aby to fungovalo :wink: :grinning:
2. říj 2008 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
já zkušenost nemám, ani neznám nikoho, kdo by s nimi hubnul,ale čtu na to jen samou chválu. ale v podstatě je to o počítání kilojoulů (nebo kalorií), cvičení. prostě režim. to zvládneš i sama doma, když budeš moc chtít :wink: . co se kJ týče, jukni na www.flora.cz , je tam kalkulačka, kam napíšeš kolik a čeho si zbaštila a ono ti to vyhodí co a jak. dobrá věcička :wink:
2. říj 2008 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Henzlova o kurzu stop obezitě jsem neslyšela
2. říj 2008 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
roz děkuju za pochvalu, nejsem jediná, kdo zhubnul.

mě dává hodně sílu to, když tady čtu, kdo má jaký úspěchy a chnury, že jsme na tom všechny stejně, ael že to nevzádáváme a podporujeme se

holky moc Vám za to všem děkuju :wink:
2. říj 2008 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hen kámoška na ten kurz chodí, zhubla taky asi 8 kilo, ale přes prázniny to nebylo a měli povoleno jíst, že nevadí, když naberou, že se do toho po prázninách zase opřou a to se mi moc nelíbilo

hlavní je huibnutí ,si myslím teda já, psychyka říct já to dokážu já na to mám a pak to nevzdávat

nevadí, když člověk nehubne kilo týdně stačí třeba půl nebo i míň hlavně už jednou provždy!!!!!!!!!!! a navždy!!!!!!!!!!!!!!!!
2. říj 2008 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,tak já jsem na sebe zvědavá :unamused: nejdřív to šlo 2kg,další týden zase 2kg,pak 1kg a minulý týden jen 30dkg :frowning2:
asi mi to má stačit si řeklo moje tělo :dizzy_face:
2. říj 2008 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky, MAM DOLE SADRU!!!! nedalo mi to a jela jsem na kontrolu o den drive, ruku mam zahojenu na 90 procent, takze kdyz sem nekde neflaknu, tak by to melo byt oukej, ja sem tak stastna...nikdy bych neverila :slight_smile:
Ruku mam pekne ztuhlou, hnusnou (po 6 tejdech se neni cemu divit), ale ji zacinam procvicovat, jde to teda pekne ztuha

ja sem v noci, teda k ranu, asi v pul 4 zase zrala, ale jenom dva jugurty, tak snad se to neodrazi na ubytku :slight_smile:

KILUM SBOHEM a sadlonozka me dycky dostane, pas, pak mi tu knizku musis pucit :slight_smile:
2. říj 2008 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
mari tak to je SUPER zrpáva!!! gratuluju k sundané sádře! :slight_smile: hned je den veselejší, že :wink: 2 jogurty ti kila navrch nepřidají, to je v poho :wink:

já pochybuju, že budu mít v pondělí úbytek, je mi nějak divně. cítím se odulá a nafouklá, ne tak dobře, jako před tím. ty zas*raný narozeniny mi totálně rozladily loutnu! :angry:
musim se zase dostat do formy :rolling_eyes:
2. říj 2008 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
roz neboj to dokážeš, já mám tendle tejden taky takovej "divočejší" , ale spolu to dokážem musíme jasný , aby se za náma přítí léto na plovárnách otáčeli chlapy a jejich ženy závistí jaký sme kóči
2. říj 2008 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mar tak to je supr že je sádra pryč, teď to půjde samo

knížku ráda půjčím
2. říj 2008 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maru, gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:
2. říj 2008 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co, jak vám to jde? :slight_smile:
2. říj 2008 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nahlédněte se , jak to jde mým děvčatům.E :slight_smile:
2. říj 2008 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
www.kgdolu.estranky.cz a v albu mám nové foto, ještě jsem zhubla další 3 kg.
2. říj 2008 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj iren

jde nam to super, v prumeru mame dole 4 kg za mesic, nektere holky i vice :wink:
2. říj 2008 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek