Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

leninn
11. srp 2008

Paula: koukala jsem na floru a kuskus 100g má 1 448kJ, což je skoro stejné jako těstoviny 100g má 1 533kJ, či rýže 100g 1 464kJ...
ale je to změna...

Paseky: gratulace a já se přidám, po prvním týdnu mám dole dokonce dvě kila, ale snažím se dost cvičit...
uvidíme, jak m ten elán dlouho vydrží.
Ať jsou zuby ok a malá také.

petimat
11. srp 2008

Ahoj! Taky jsem na sebe dneska koukala do zrcadla a taky bych se ráda přidala 🙂

paula
11. srp 2008

leninn, dik ze ses na to podivala. Takze ty uz 2kg, caira psala myslim 1kg, paseky 1kg... tak se asi zitra zvazim. 😉 Ale ja hubnu teprve 4 dny, to asi nic nebude.
Petimat, jasne pridej se! Kolik chces zhubnout?

leninn
11. srp 2008

Paula: není zač a neboj se na váhu postavit, určitě bude úbytek, ať už větší nebo menší...

Petimat: přidej se k nám. Bude nás víc, nebudeme se bát vlka nic 😀

prochi
11. srp 2008

Holky obříííííííííííííííííííííííííííí gratulace k prvním schozeným hnusáckým kilíčkům!!!! Tak tfuj tfuj tfuj, ať se mrchy už neodváží ani přiblížit a ty ostatní je brzy následují! 😉

Ještě k tomu kuskusu... je to normálně těstovina, ač se to možná nezdá... není to teda nějak extra nekalorický, ale já ho prostě miluju. Jak psala už Caira, taky si ho dělám na sto způsobů, zamíchat se zeleninou, s kuřecím masem nebo jen jako přílohu nejčastěji místo brambor, manža o to totiž nějak extra nestojí. Kupuju si taky ty pidi kuličky, co se jen zalejou vodou. Dělá se to jeden díl kuskusu na dva díly vody. Já si to ochutím podravkou, promíchnu, na chvíli přikreju a hotovo. Měla jsem ho včera a dneska. Dohromady toho bylo 120g syrovýho a byly z toho dvě celkem slušný porce.

Včera jsem si napočítala jen 4400KJ, ale bylo to tím, že jsme odpol. frčeli s malým ke kamarádce a přijeli jsme až v sedm, než jsem ho vykoupala a šli jsme večeřet, bylo už půl osmý, tak jsem se nechtěla už moc cpát. Vzala jsem si teda samotný hermelín (ještě mi kus ujedl manžel) a rajčata.

Dneska jsem si od snídaně nechtěně vyšetřila 200KJ, od oběda 400KJ a ještě mám dovoleno na "malý hříšek" ca 500KJ, tak ke kávičce byl opět bez výčitek 3bitek 😎
Ó to je paráda 😀

kometka5
11. srp 2008

taky gratuluji k prvním schozeným kiláskům... já jsem se nevážila už týden, nejde mi váha, potřebuju koupit baterky...

jinak já celý dopoledne běhala s malou po dobkrotech, píchaly nám obě dvě ouška, takže jsem z toho ještě teď hodně roztřesená, ještě jsem nic nejedla, tak to ty kg půjdou dolů šupem, ale raději bych si je nechala a měla malou zdravou... ☹

prochi
11. srp 2008

Ježíš Kometko, to je hrozný. Chudinka malá ☹ Jste holky statečný! A jak jste k tomu přišly?? Ale určitě se jí tím propíchnutím ulevilo, chuděrce.

irenka21
11. srp 2008

rozum21vseznam.cz Pouhá nabídka, nenadávejte mi, prosím.
Dobrý den, píši knihu o svojí metodě na zhubnutí, trvalo mi dost dlouho, než jsem vyzkoušela, co fakt zabralo, zatím to zkoušelo dost mých kamarádek, já sama jsem zatím zhubla 21,5 kg, kdyby jste chtěly mohla bych pomoct a získat tak další ověřovatelky mého programu.

Kdyby přece tady byl někdo, kdo nezhubnul, poradila bych mu, nakladatelství, pto které zpracovávám knihu o své metodě, má zájem o víc zájemkyň, které by to vyzkoušely a napsaly o kolik zhubly a za jak dlouho.Samozřejmě, že to není jedna rada, ale celý soubor, ono nic, co funguje, není úplně jednoduché, to vám nebudu lhát, ale je to realizovatelné a zdraví neškodné, finančně i po několik měsíců únosné, protože to spočívá na běžném jídle a ne nějakých preparátech. Ozvěte se mi na číslo 736611615 , ve zkratce Vám objasním. Nebo mi napište své číslo na mobil, jestli máte t mobile, mám večerní paušál na 1000 minut, zavolám já, abyste neprodělaly. Víte, podvodníků je plno, nabídla jsem to na pár stránkách pro ženy a mne mrzelo, že jsem za tu nabídku sklidila
jenom nadávky, už mám pár děvčat přes net, která mají dole první 5 až 7 kg za čtyři týdny spolupráce se mnou . Já jsem hubla 4 měsíce a nyní lehce váhu udržuji. Sama uvidíte, zda by to pro vás mělo význam, ale žádné léky ani driáky to nejsou. Celé je to založené na normálních běžně cenově dostupných potravinách. Pročetla jsem k tomu dost různých příruček a vyzkoušela kombinace, které opravdu vedly pomalu a jistě k cíli, moje původní váha byla 94 současná je už 71,9kg. Trochu mi to ještě jde dolů setrvačností.Pokud byste chtěly, některé dámy, které hubnou se mnou ,chtějí přímo jídelníčky a tabulky potravin, buď ten jídelníček dodrží nebo nahradí něco z něj potravinou s podobným energetickým nábojem, jenom je tam třeba dodržovat určitou zásadu k tomu, aby metabolismus spolupracoval, ale nebojte se dělená strava to nění. Mne ovšem po všech těch peripetiich překvapilo, jaká věc zabrala.Podívejte se na moje fotky .
Přikládám hodnoty jedné starší dámy, která drží moji stravu měsíc, vždy datu a váha:
52 let,výška 166 cm.,11.7. původní váha 81 kg...............12.7.80,7,13.7.80,2,14.7.79,7,15.7.-17.7. 78,9,18.7.78,4,19.7.78,3,20.7.78,2,21.7.78,4,22.7.78,5,23.7.77,6,24.7.77,7,25.7.77,5,26.7.-27.7.77,4,28.7.77,3,29.7.-30.7.76,8,31.7.76,7......
. Mladším to jde rychleji a těm s vyšší nadváhou také, ale mám to zatím jenom v písemné formě, nepřepsané v PC.

caira
11. srp 2008

irenko ja bych zajem mela, napsala jsem ti IP 🙂

caira
11. srp 2008

Paseky, velikanska gratulace ke kilcu dolu!! uz se nam to tu holky zacina hybat, co??? 🙂

Kometka,doufam, ze malicka bude brzo ok, posilame pusu na uzdraveni 🙂

Holky k tomu kuskusu, treba ja delam porci, za sucha 62 g coz ma necelych 1000kj- JENZE! kuskus ma malickato tuku a VUBEC ZADNY cholesterol! takze je pry zdravejsi nez ryze nebo testoviny..Tady v anglii je to hodne popularni priloha, ja ho donedavna vubec nejedla,ale koukala jsem na porad o kuskusu a prave tam rikali jak je zdravy tak jsem ho zacala jist..

Jinak dneska jsem si hodinu a pul delala jidelnicek na dnesek abych se vesla do 4000kj a pekna fuska..asi to ale o cca 100KJ pretahnu:

Ale muj jidelnicek na dnesek :
snidane: weetabix cerealie a hrst rozinek { svine rozinky mi pridali 200kj ale to jsem si zjistila az pozdeji ☹ }
svacina: meloun
obed bude: kuskus s paprikou a rajcaty a pulkou kureciho prsa
svacina : maly bily jogurt { ten ma celych 516KJ 😒
vecere: 2 knekebroty { suchary} s kureci sunkou a troskou salatu a uz jsem suma sumarum na 3980kj 😒

a jestli si budu chtit dat druhou veceri tak suchar {samotny je 137kj} ☹

paseky
autor
11. srp 2008

holky dík moc

snad se začnout ty kila hýbat ještě víc a bude to super

všem co hubnou a už je něco dole supersuper gratulace

kdyby se ty kila mohly lepit na nějaký hubeňďoury bylo by to fajn

zubař OK jen dětská mudr má dovču a tak pojdem na pohotovost 😝

ale jinak dobrý

takže hurá do nich a KILA PRYČ

sisstin
11. srp 2008

holky..tak já dneska byla na obědě..a bylo to docela hnusný 🤐 samozřejmě nezbytné víno s colou...přibrala jsem asi 0,5kg..takže ted se zas začnu hlídat..v poslední době jsem docela ujížděla 😔

caira
11. srp 2008

sis ja jsem taky milovnik vina s colou, ale uz jsem se toho musela vzdat abych vubec mela nejakou sanci zhubnou, takze jsem totalne vyradila alkohol ☹
Ja si co jsem prestala kojit davala v patek a v sobotu dve vinka s kolou a uz tak tri tydny se drzim a nepiju 😀 ale zrovna tenhle vikend jsem na to vinko s kolou mela desnou chut 😝

sisstin
11. srp 2008

caira:no já radši pak celej den nejim, a dám si jen to pití 😅

caira
11. srp 2008

asi taky budu v patek drzet pust a dam si vinko s kolou a poradne se liznu 😀 😀

kometka5
12. srp 2008

tak jsem se vážila a mám o půl kg míň...tedy žádná sláva...ráno jsem si dala vodu s citronem, je to docela dobrý a hlavně mi to zaplnilo žaludek...
ouška snad už budou dobrý, ale čekala jsem větší úbytek, když jsem včera vůbec nejedla a celou noc probděla... ☹

haluskacz
12. srp 2008

tak to ja zas bohuzel ujizdim na pivu... sice si ho nedam sama, jen kdyz mam s kym, ale ono byva s kym pomerne casto 😀

caira
12. srp 2008

holky tak hlasim dalsi pul kila ubytek teda necelyho pul kila. minule pondeli jsem zacinala s vahou 69.9kg a dneska mam 68.5 🙂 ja mam takovou radost, ze se to hybe, snazim se fakt vejit cca do tech 4000kj, ale je to tezky, tezky. Dneska mam v sobe uz 951kj { snidane }a ke svacine si dam teda jen trosku melounu, premyslim co udelat na obed, jestli brambory a k tomu zeleninu nebo tak neco? nenapada me nic nizkokalorickyho nez ta brambora se zeleninou?

kometka velika gratulace, hele pul kila je lepsi nez nic!

Holky jinak byste co hodinu meli vypit cca 200ml vody, pry piti tech cca 2litru denne je dost dulezite pri hubnuti { ja se teda priznam, ze ja piti dost flakam} jdu si teda udelat dalsi horkou vodu s citronem..jsem si nejak zvykla jich pit vicero denne misto kafe a taky jsem normalni caj nahradila jasminovym. Holky jestli ja do ty brachovo svatby nezhubnu na tech 60 tak me picne 😀

sisstin
12. srp 2008

tak já jsem od včerejška zhubla 70dkg 😀

pavla80
12. srp 2008

Ahojky

Delší dobu jsem tu nebyla nějak ted nestíhám 😵

Holky moc gratuluju ke shozeným kilčům!!!!!!!!!!! 😉 😉

a musím se taky pochlubit dneska ráno jsem se poprvé zvážila a kilo dole 😵 😵 😵 .Jen aby mi ta váha vážila správně 🙂

Jinak zatím se držím a ani moc chutě nemám,spíš se právě cítím fajn.Zjistila jsem že jsem se fakt přežírala a ted se cítím super.Jen mi trochu chybí kofola tu miluju a pila jsem ji skoro každý den.No a pití taky hodně flákám jestli vypiju denně něco přes litr tak je to moc 😒 .Já do sebe víc nenacpu 😒

sisstin
12. srp 2008

pavla: no to pití je fakt blbý, já třeba miluju ledovej čaj od Aquily 😢

caira
12. srp 2008

holky ja z nas vsech mam takovou radost, ze se nam ta potvora vaha konecne hybe smerem dolu, jeste jednou gratulace vsem ke shozenym kilcum i gramum 🙂

Jinak k tomu obedu jsem si vymyslela male file z tresky + dve brambory + 100g fazolek a bude to cca 1140KJ

Holky do kolika KJ se snazite denne vejit? ja cca do tech 4000-4500, tech 4is se mi vubec nedari...

sisstin
12. srp 2008

caira: čéče, já to s tím počítáním kj vůbec neumim, nikdy jsem se podle toho neřídila 😕

rozela
12. srp 2008

ahoj holky, tak já se taky snažím a "nežeru" 😀 . všem zhubnoucím gratulace!!! dodržuju režim a před chvílí jsem se změřila. v pase o 1cm míň, přes stehna 0,5 cm a tam co ostatní mají boky a já kotelnu, tak mám dokonce o 2 cm míň. přeměřovala jsem to dvakrát, abych tomu mohla uvěřit. mám radost. okavidně nám to společně jde 😉 . počkejte za pár týdnů, až si tu budem psát o těch třeba 8 kilech dolů. to bude super.
ještě mě tak napadlo, řešíte některá v režimu glykemický index?

caira: určo to do tý svatby dotáhneš na 60, veřim tomu a držim palce!

irenka21: taky bych měla zájem

sisstin
12. srp 2008

caira: já si prostě dám ráno nějaký celozrnný pečivo se šunkou..k obědu malou porci něčeho lehčího..odpo zas pečivo..a pak už hovnajz 😅

pavla80
12. srp 2008

caira taky držím pěsti at seš do svatby spokojená 😉

můj brácha se žení 18 října tak bych taky už chtěla být spokojená 😉 😉 ,ale mám ještě relativně dost času

no a snažím se vejít od 4500-5000kj a celkem se to i daří ale včera jsem to přešvihla měla jsem 5200kj.

sisitin já to právě taky moc neumím,jedu podle té flory,taky jsem to předtím nikdy nedělala.Ale je to super aspon si člověk zkontroluje kolik toho snědl a kolik má kj

Rozela tak to si dobrá že už ubíráš na centákách to je uplně to nejlepší super!!!!!!!!!!Já se změřila teprv dneska tak uvidíme 😎

kometka5
12. srp 2008

tak já jsem nezhubla ani v bokách ani v pasu, ale v prsou jsem zhubla 4cm...prostě tam kde to ani nepotřebuju...

Pavla80, tak to se brácha žení přesně na malý narozeniny... 😉 tak to já jdu na svatbu 23.8. a je mi jasný, že to nic moc nebude úbytek, ale aspoň něco.

já se tedy taky snažím vejít do 5000kj a zatím to jde ani nemám pocit hladu a když jo, tak si dám kavičku...tu si neumím odpustit já... 😉
a jestli vypiju tak litr, tak je to asi hodně...

sisstin
12. srp 2008

komet: ale jestli to kafe nesladíš, tak to není trága 😉 já taky kafuju 😉

kometka5
12. srp 2008

nesladím, to ani čaj... 🙂

rozela
12. srp 2008

myslím, že to zatím šla dolu asi jenom voda a takový ty zplodiny, co se ukládají v tuku, ale pro ten pocit, je to super 🙂 jsem zvědavá, kolik to hodí na váze, až se někde zvážím. zatím to nechám koňovi, ten má větší hlavu 😀

holky, od jedné známé maminka taky držela kj dietu a k obedu si dávala normálně jídlo, co jedla běžně, jenom poloviční porci. takže si dala klidně třeba 1 knedlik s trochou svíčkový. oběd počítala vždycky za 2000kj, ať jedla co jedla, jinak jídlo měřila, vážila a rozdělovala, aby jí to vyšlo do 4-4500kj za den a hubla uplně v pohodě. tak to jen takový tip. a kolegyně z práce měla metodu - snídaně co největší, sváča, oběd polovíční porce nejpozději v 15, a pak už do večera do 18h jenom zelenina.taky jsem se dočetla, že se nemají vynechávat jednoduché cukry, taková ta prázdná energie v podobě třeba sladkostí, aby ho tělo nepřestalo "umět" zpracovat. to jsou tipy, co jsem zatím schrastila z okolí. třeba v tom některá z vás najde něco, co by se mohlo hodit.
zatím páčko a kila pryč